صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2
ads

نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2

بازیهای جهان باز عموماً کار بزرگی را انجام می دهند و آزادی و اختیار را در بازیکنان به ارمغان می آورند که در ماجراهای تعاملی خطی تر و خطی تر یافت نمی شود. متأسفانه ، تشویق طرفداران برای ساختن مسیرهای خود اغلب به قیمت ارائه یک داستان جذاب است.

بازی Red Dead Redemption 2 نه تنها این مشکل مشترک ژانر سندبکس را کنار می گذارد-یک مسیر روایی قابل رقابت با سینما-بلکه آن را با مجموعه گسترده ای از شخصیت های الهام گرفته و ساختار ماموریتی جذاب که بسیار دور از نماد معمولی است ، کنار می گذارد. نقشه شلوغ

دنباله بازی Rockstar Games ‘2010 وحشی غرب غربی به شما این امکان را می دهد که هر کاری را که دوست دارید انجام دهید ، از اصلاح و آرایش مو گرفته تا ساعت ها مراقبت از اسب خود. و بسیاری از این فعالیتها ، از جمله دومی ، فقط انحرافات دقیق و دقیق نیستند ، بلکه پیگیریهای م gameثر بر گیم پلی هستند.

بازی Red Dead Redemption 2

 بازی Red Dead Redemption 2

به عنوان مثال ، از طریق تغذیه ، مسواک زدن و حتی ارتباط ، یک پیوند مناسب با اسب مورد اعتماد خود ایجاد کنید و شانس بیشتری برای رسیدن به آن قطار فراری یا از دست دادن قانون خواهید داشت.

حصول اطمینان از انجام کارهای اسب سواری شما حتی باعث خراش سطحی از سیستم های لایه لایه و همپوشان بی شمار بازی Red Dead Redemption 2 به بازیکنان بیش از 70 ساعت کار نمی شود.

علاوه بر این ، هیچ یک از این اقدامات یا فعالیت ها مانند بازی های کوچک کوچک یا حواس پرتی های دلخواه نیستند. هر چیزی که درگیر آن هستید ، چه به اندازه کشیدن یک سرقت حماسی و چه به اندازه تمیز نگه داشتن سم اسب خود ، در جهان بافته می شود.

قسمت های متفاوت با یک داستان ساخته شده اندیشیده شده اند.

اعتبار زیادی به این دلیل است که جهان یک مکان زنده و تنفسی است ، جایی که مدتها قبل از این که آرتور مورگان ، شخصیت اصلی مبهم اخلاقی ، وارد آن شود ، وجود داشته است. بر خلاف اکثر جهان های باز ، نقشه عظیم بازی  Red Dead Redemption 2 یک لیست کارهایی نیست که در ابتدای بازی به بازیکن ارائه می شود.

نقد بررسی بازی Call of Duty: WW2
بیشتر بخوانید
بازی Red Dead Redemption 2

 بازی Red Dead Redemption 2

این دنیایی نیست که منتظر است با عملکرد بازیکن تعریف شود ، بلکه مکانی است که توسط اکوسیستم ها ، محیط ها ، ساختارهای اجتماعی ، اقتصاد و فرهنگ های خاص خود هدایت می شود.

البته ، شما کاملاً خوش آمدید که همه این موارد را-چه خوب و چه بد-از پشت شش تیرانداز مختل کنید. این بازی هنوز یک فانتزی کابوی تپنده است ، بنابراین در حالی که ممکن است برای نوازش یک سگ مکث کنید یا ساعت ها در شکار پروانگهورن افسانه ای غرق شوید ، اما هیچ فرصتی برای پشت سر گذاشتن راهزنان در پشت کم نمی شود.

به طرز شگفت انگیزی ، همه این قسمت های متفاوت – از سیستم عکاسی فوق العاده رضایت بخش Dead Eye گرفته تا گزینه های دقیق سفارشی سازی شخصیت – با یک داستان ساخته شده اندیشیده شده اند.

این بازی کاملاً مملو از تعاملات شخصیتی جذاب و موضوعات داستانی جذاب است ، که همگی با برخی از بهترین گفتگوهایی که رسانه ها تا کنون ارائه کرده اند ، پشتیبانی می شود. اما داستان مورگان ، به ویژه با رهبری هلندی Van der Linde ، داستانی پیچیده و الهام بخش را باز می کند که به زودی فراموش نخواهید کرد.

بازی Red Dead Redemption 2

 بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 بازی نادری است که در همه جبهه ها ارائه می شود و تمام آزادی را ارائه می دهد-و سپس برخی-که از یک ماجراجویی جهان باز انتظار دارید ، اما آن را به طور یکپارچه با انواع سیستم ها ، داستان ها و تصاویری خیره کننده که معمولاً برای تجربیات محدودتر و فیلمنامه ای ذخیره می شوند.

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Red Dead Redemption 2

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم زمانی برای مستی اسب ها | واقعیت مجازی | فیلم سینمایی گرمای بدن | فیلم حرامزاده های لعنتی | بیوگرافی آدولف هیتلر | نقد فیلم چهارشنبه سوری | ۷ نکته هوشمندانه در طراحی فضاهای کوچک و نقلی | سبک موسیقی فولک | پرسونا در بازاریابی و کسب و کار | امانوئل اشمیت |

دیدگاهتان را بنویسید

2 × 4 =