صفحه اصلی > دکوراسیون : 7 نکته هوشمندانه در طراحی فضاهای کوچک و نقلی
ads

7 نکته هوشمندانه در طراحی فضاهای کوچک و نقلی

طراحی فضاهای کوچک

كلی وارستلر ، طراح داخلی نكاتی را برای طراحی فضاهای کوچک در اختیار شما قرار می دهد تا خانه شما بزرگتر از آنچه كه هست ، احساس كند.

با مقاله آموزش طراحی فضاهای کوچک با بامدادی ها همراه باشید.

این که آیا شما در یک آپارتمان استودیویی در نیویورک یا یک خانه کوچک در جنگل زندگی می کنید ، زندگی در فضای کوچک می تواند به سرعت از دنج به آشفته تبدیل شود. اگرچه تحقق همه رویاهای طراحی شما در یک خانه کوچک می تواند یک چالش باشد ، اما ترفندهای زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند فضای خود را بزرگتر از آنچه که هست ، احساس کنید. Kelly Wearstler ، طراح داخلی کلاس جهانی ، چند نکته مورد علاقه خودش را دارد تا خانه کوچک یا آپارتمان کوچک شما را به چیزی کاربردی و زیبا تبدیل کند.

طراحی فضاهای کوچک

طراحی فضاهای کوچک

کلی وارستلر کیست؟

کلی وارستلر یکی از برترین طراحان داخلی جهان است و کارهای طراحی وی در نشریات سراسر جهان از Architectural Digest و Elle Decor گرفته تا Vogue و The New Yorker به نمایش درآمده است. او که در میرتل بیچ ، کارولینای جنوبی متولد شد ، در اوایل بیست سالگی به لس آنجلس نقل مکان کرد و با تعریف مجدد از ظاهر طراحی ساحل غربی به شهرت رسید.

او همه چیز را از خانه های هالیوود گرفته تا هتل های بوتیک (مانند نایب السلطنه در مالیبو و هتل آوالون در بورلی هیلز) طراحی کرده است. مجموعه ای از همه چیز را از لوازم خانگی گرفته تا ظروف چینی خوب تا دیوار پوش ایجاد کرده است. و همچنین شرکت شخصی خود ، Kelly Wearstler Design Interior (KWID) ، و نام تجاری معروف لوکس سبک زندگی را اداره می کند.

در حالی که كلی شاید بیشتر به خاطر طراحی فضاهای بزرگ هتل مشهور است ، اما او با طراحی فضاهای كوچك زندگی – از اتاق ناهار خوری گرفته تا اتاق لباسشویی غریبه نیست. در اینجا چند ایده طراحی داخلی او آورده شده است که به شما کمک می کند از متراژهای خانه خود نهایت استفاده را ببرید.

طراحی فضاهای کوچک

طراحی فضاهای کوچک

7 نکته برای طراحی فضاهای کوچک  : کلی وارستلر

یک یا دو آینه (یا سه) اضافه کنید. كلی توضیح می دهد: “طراح خوب بودن ترفندهای بصری است و آینه بهترین وسیله برای استفاده است.” آینه ها یک هک سریع و آسان هستند که فضاها را بزرگتر می کنند زیرا عمق ایجاد می کنند و نور پس زمینه را باز می کنند تا فضای اتاق بازتر شود.

انواع مبلمان اداری
بیشتر بخوانید

توصیه کلی اگر می خواهید یک اتاق را بزرگتر جلوه دهید – خواه یک آشپزخانه کوچک باشد یا یک خانه کاملاً کوچک – این است که حداقل یک آینه را امتحان کنید: «شما می توانید با آینه از کف به سقف بروید یا چندین آینه تهیه کنید. … اگر می خواهید فضای اتاق نشیمن کوچک خود را بزرگتر کنید ، سه آینه بخرید و آنها را بر روی یک دیوار قرار دهید – و این اتاق را کاملا دگرگون می کند. ” برای یک اتاق خواب کوچک ، یک آینه به عنوان یک سر تخته راهی عالی برای باز کردن چیزها است.

مبلمان پا را انتخاب کنید. كلی می گوید: “برای بزرگتر كردن یك فضای كوچك ، پاها را روی همه چیز در نظر بگیرید. زیرا اگر مبلی داشته باشید که ریشه در زمین داشته باشد و زیر آن را نبینید ، چشم شما فراتر از خطوط جلوی مبلمان نخواهد رفت. ” داشتن مبلمان هایی که روی پاها قرار دارند – کاناپه ها ، تخت ها ، قفسه های کتاب ، میزهای غذاخوری ، صندلی ها – به گسترش فضای کف و ایجاد سطح بصری بیشتر کمک می کند. كلی می گوید: “شما به راحتی می توانید یك میز قهوه مرمر داشته باشید كه روی پاهای برنز ظریف باشد.” “این کاملاً کار بزرگی است.”

اتاق هایی با کاربری مختلط ایجاد کنید. کلی توضیح می دهد: “در بسیاری از پروژه های مسکونی ما اتاق هایی داریم که من آنها را اتاقهای استفاده مختلط می نامم.”

به عنوان مثال ، یکی از مشتری های کلی به اتاق خواب کوچک خود برای داشتن محل کار و مهمان احتیاج داشت ، بنابراین کلی یک تختخواب چند منظوره (یک کاناپه بلند که می تواند به عنوان تختخواب باشد) طراحی کرد ، که مشتری می تواند از آن به عنوان تختخواب استفاده کند ، به عنوان کاناپه برای کار یا به عنوان تخت مهمان وی سپس یک میز کناری کوچک در کنار تختخواب سفری قرار داد که “به عنوان میز نوشیدنی اگر مشتری در آنجا کار کند” یا به عنوان میز کنار تخت خدمت می کرد.

هنگام طراحی فضای کوچکتر ، عملکرد هر مورد را به خاطر داشته باشید و تا آنجا که ممکن است مواردی را که می توانند وظیفه دوگانه را انجام دهند ، در آن قرار دهید.

راهنمای خرید چراغ مطالعه
بیشتر بخوانید

از فضای ذخیره سازی مخفی استفاده کنید. اگر فضای ذخیره سازی شما در فضای باز باشد ، فضای کوچک شما نامرتب و ناخوشایند به نظر می رسد. به دنبال روش هایی برای پنهان کردن مکان های ذخیره سازی اضافی خود باشید ، خواه قفسه های بسته ، کابینت آشپزخانه ، درهای کشویی یا کتابخانه های جذاب.

سعی کنید ایده های ذخیره سازی خود را در مکان هایی که معمولاً فکرش را نمی کنید گسترش دهید – به عنوان مثال قفسه های زیر تخت خود را نصب کنید. کلی یک راه حل ذخیره سازی داخلی و هوشمند برای یک مشتری طراحی کرد: “ما یک کابینت طراحی کردیم که می توانست تمام چاپگر و کاغذ و همه چیزهایی را که او برای داشتن یک دفتر کار مفید نیاز دارد ، ذخیره کند.”

از نقاط کانونی کوچک پرهیز نکنید. کلی توضیح می دهد: “یک نقطه کانونی در اتاق چیزی است که چشم شما فوراً به آنجا می رود.” “این چیزی است که چشم شما به آن می رود بلافاصله داستان را روایت می کند.” بسیاری از طراحان اولیه فکر می کنند که نقاط کانونی باید قطعات بزرگی باشند ، اما این طور نیست.

تکه های بزرگ دارای وزن بصری زیادی هستند و در یک اتاق کوچک می توانند به سرعت غالب شوند. در عوض ، یک نقطه کانونی کوچک را در نظر بگیرید. کلی می گوید: “قطعات کوچک می توانند به اندازه قطعات بزرگ قدرتمند باشند.”

درون یک پالت رنگ کار کنید. کلی از تجربه نقاشی اولین آپارتمانش چنین توضیح می دهد: “من به لس آنجلس مهاجرت کردم ، و این یک ساختمان تاریخی بود. … بالای پنجره های من یک پنجره شیشه ای رنگی بود ، و این رنگ مرکباتی وجود داشت.

طراحی فضاهای کوچک

طراحی فضاهای کوچک

دوستش داشتم من رفتم و حدود 20 پوند زرد گرفتم … و تمام اتاق نشیمن را رنگ آمیزی کردم ، و سپس رفتم و در اتاق مجاور آزمایش کردم. ” وقتی کارش تمام شد ، متوجه شد که رنگ منسجم باعث بزرگتر نشان دادن فضا می شود. کلی می گوید: “رنگ یک فضا را متحد می کند ، واقعاً هم هست.” کار در یک پالت رنگی ساده به شما کمک می کند تا تمام اتاق های شما را در یک کل بزرگتر جمع کند.

5 عنصر طراحی داخلی اسکاندیناوی
بیشتر بخوانید

از هر اینچ استفاده کنید. کلی استفاده خوب از فضا را “طراحی قایق” توصیف می کند – شما باید هر اینچ مربع را در نظر بگیرید و از آن استفاده کنید ، که به ویژه در طراحی فضای کوچک بسیار مهم است. او خانه ای در شهر طراحی کرد که مشتریان می خواستند یک بار در جایی از فضا داشته باشد: “ما در حال بررسی معماری بودیم و در نظر داشتیم که یک بار را در کجا قرار دهیم.

و سپس به ذهن ما رسید که در راه پله زیر نرده ها حفره ای وجود دارد. … و بنابراین ما یک میله مخفی در محل قرار دادیم. ” كلی از یك گوشه استفاده كرد كه مشتری ها متوجه نبودند و آن را به یك اتاق كوچك تبدیل كردند – و این باعث می شود خانه شهر بزرگتر شود. می توانید این کار را در طراحی خانه خود برای چند فوت مربع دیگر یا محل ذخیره سازی جدید انجام دهید.

پایان مقاله آموزش طراحی فضاهای کوچک

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های پل توماس اندرسون | فیلم دوستان خوب | نقد فیلم False Positive | فیلم مثبت کاذب 2021 | ترس‌های امروزی زنان | نقد فیلم تب شب یکشنبه | فصل دوم سریال Warrior Nun | بیوگرافی ارنست گامبریچ | سریال افسون شده فصل سوم | فیلم ضیافت | فیلم حرامزاده های لعنتی | فیلم ناگهان بالتازار

دیدگاهتان را بنویسید

20 − بیست =