فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها

نقد فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها : نگاهی به کمی عمیق تر در مورد هر فیلم مناسب خانه های جن زده می اندازید ، و تقریباً همیشه داستانی در مورد افرادی می بینید که احساس می کنند در برخی جنبه های بزرگ زندگی خود گرفتار شده اند. قهرمانان فیلم ترسناک که با یک عروسک شیطانی سروکار دارند حداقل می توانند سعی کنند از شر آن خلاص شوند.

قربانیان اسلشر حداقل می توانند برای فرار از خطر تلاش کنند. و مردم توسط چیزی که نمی فهمند تهدید می شوند ، چه یک نفرین باشد و چه یک موجود ، همیشه می توانند چیزهای ناشناخته را تحقیق کنند و کنار بیایند. اما یک خانه نشان دهنده یک تعهد است ، یک هزینه غرق شده است که بسیار دشوار است از آن دور شوید. فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها

فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها

فیلم لبخندهای یک شب تابستانی

در اثری مانند درام ترسناک جدید فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها Netflix ، خانه ارواح به همان اندازه یک دستگاه ترسناک استعاره است ، نمادی از مکانی که باید یک خانه گرم و محافظ باشد اما نیست و نمادی از تعهدی که فرار از آن دشوار است. و به عنوان استعاره ، سازگارترین و جذاب ترین چیز در یک فیلم عجیب و غریب گیج کننده است.

آماندا سیفرید و جیمز نورتون در سریال The Nevers ’در نقش کاترین و جورج کلر ، یک زوج متاهل که یک دختر 4 ساله به نام Franny را در سال 1980 منهتن بزرگ می کنند ، بازی می کنند. کاترین شغل رضایت بخشی به عنوان یک مرمتگر هنری خبره دارد ، اما وقتی جورج به دوستانشان اعلام کرد که پایان نامه خود را به پایان رسانده است و به وی پیشنهاد تدریس در یک کالج خصوصی در ایالت نیویورک داده شده است ، او کار خود را با شکوه ، بدون شکایت ، رها می کند ، دوست نزدیک که مدیون حمایت خود از جورج است.

فیلم زندگی اوهارو

بدیهی است که در زندگی کاترین مشکلی وجود دارد ، با توجه به اینکه او گرسنه است و خودش را مجبور به استفراغ غذای خود می کند ، و حتی در همان اوایل ، او به هم می زند ، به عنوان مثال ، جورج خانه جدید خود را در شهر کوچک Chosen انتخاب می کند ، تحت فشار قرار دادن او زمانی که او حتی مقاومت در برابر نشان می دهد

معلوم شد که حق دارد با اصرار او در خانه از او عصبانی شود: این مکان وحشت هایی را دیده است و در آنجا حضور فوق العاده طبیعی فعالی وجود دارد. داستان شبح آهسته سوز که در زیر می آید طبق حداقل قوانین معمول خانه های جن زده شروع می شود ، حداقل در اکثر موارد: چراغ های برقی چشمک می زنند ، Franny یک شکل زن مرموز را در اتاق خود می بیند ، اشیا اطراف خانه بدون لمس حرکت می کنند و غیره چهارم اما چیزی که در فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها بلافاصله غیرمعمول است این است که کاترین به نظر نمی رسد از نظر ظاهر یا جلوه های خاصی بی نظیر باشد.

فیلم خشم مردانه

او بلافاصله شروع به همدردی با شبح خانواده می کند ، و هنگامی که رئیس جورج فلوید (اف. موری آبراهام ، همیشه لذت بخش) به او نظریه های گرم و حمایت گرانه در مورد معنویت را می دهد ، او بلافاصله طرفدار یک دورهمی است – با جورج ، یک زن بدبین و بدجنس دعوت نشده

فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها ، براساس رمان سال 2016 الیزابت بروندیج همه چیز متوقف می شود که ظاهر می شود ، بیشتر وقت خود را صرف ساخت یک داستان ارواح غیرمتعارف از یک درام رابطه کاملاً متعارف می کند. به نظر می رسد که ازدواج کاترین و جورج بسیار شبیه روابط دوستانه در Sean Durkin’s The Nest باشد ، در حالی که درصد خوبی از آقای مستعد ریپلی در آن پاشیده شده است. او یک دروغگو و کلاهبردار است که انتخاب های خود را مقصر رفتار او می داند.

در همین حال ، او در مورد اختلال خوردن خود به او گاز می دهد ، و چقدر بدبخت است را پنهان می کند و در عین حال دلایل منفعلانه و پرخاشگرانه نسبت به او را پیدا می کند. نیروی اخروی در خانه به درگیری و کینه آنها کشیده می شود – یا احتمالاً تغذیه آن است؟ این یکی از چیزهایی است که کاملا مشخص است تا پایان ناگهانی و گیج کننده.

بهترین فیلمهای دیوید لینچ

نحوه از هم پاشیدگی روایت شرم آور خاصی است ، زیرا در اکثر مراحل اجرا ، فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها یک ملودرام جذاب است ، یک داستان “ترسناک بالا” که شوک های ارزان قیمت را محدود می کند و ترس را از بین می برد و آنها را با قوانین غیر معمول خود جایگزین می کند ماوراالطبیعه همانطور که یکی از بازدیدکنندگان به کاترین می گوید ، ارواح شیطانی فقط افراد شیطانی را مجذوب خود می کنند ، این بدان معناست که شبحی که سعی در برقراری ارتباط با او دارد ، روحی مهربان و خیرخواهانه است. در این تخیل خاص ، ارواح به طور خاص به سمت افرادی که از برخی جهات آنها را آینه می کنند ، جلب می شود و شبح کاترین ممکن است به ازدواج ناآرام او پاسخ دهد.

داستان در برخی از جهات کاملاً برتر از آنجایی که اتفاقات غیرمنتظره انباشته می شود ، می رود ، اما با ترکیب کامل یک داستان ترسناک ماوراالطبیعه با یک درام زشت زناشویی ، نویسندگان کارگردان ها شری اسپرینگر برمن و رابرت پولچینی (شکوه آمریکایی ، خاطرات پرستار بچه ها) مقداری انرژی تازه به هر دو ژانر بزنید و آنها را از ساختارهای قابل پیش بینی معمول دور کنید.

همانطور که فیلمهای خانگی مانند خانه او ، The Conjuring ، Stir of Echoes ، و حتی OG Poltergeist گیرا بودند ، و به همان اندازه که آنها با ایده مقصر بودن به یک مکان و ترس همزمان از آن بازی می کنند ، همه آنها الگوهای تشدید را دنبال کنید که بیشتر به “شبح ترسناک ترسناک تر می شود”. چیزهای شنیده شده و دیده شده فقط با براندازی این انتظار به طرز چشمگیری بدست می آیند.

فیلم جاده مالهالند

با نقد فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها همراه ما باشید

اما این درگیری رزمی چندان دور از جاده های شناخته شده پیش نمی رود ، تا حدی به این دلیل که برمن و پولچینی هرگز کاملاً احساسی را که کاترین نسبت به خانه احساس می کند و راهی که احساس می کند با ازدواج ناخوشایندش ارتباط برقرار می کند. سیفرید به او مقداری حضور و جذابیت می بخشد ، اما او هرگز شخصیت خاصی ندارد.

کاترین تحت تأثیر عواملی که هرگز به طور کامل توضیح داده نمی شوند شروع می کند: آیا اختلال در غذا خوردن به منزله سرنخی برای استرسی است که در روابطش متحمل شده است ، یا این منظور بهانه عدم انرژی و تمرکز وی است؟ آیا دلایل مشخصی دارد که او از مقاومت در برابر جورج می ترسد ، یا اینکه اطاعت او از تاریخ خانوادگی یا شخصیت او ناشی می شود؟

فیلم ال دورادو

او واقعاً کیست؟ همانطور که پاسخ های احتمالی شروع به تمرکز می کنند ، و هنگامی که او بیشتر می آموزد که واقعاً جورج کیست ، کمتر و کمتر دست به کار می شود ، و خود را به یک انفجار ریز و درشت تبدیل می کند که در یک شخصیت اصلی جذاب نیست و این فقط در خدمت روایت است با کشیدن طولانی تر آن ، بنابراین جورج می تواند حتی بیشتر از این خلاص شود.

و سپس سکانس پایانی خنده دار وجود دارد ، که نه تنها فرض می کند مخاطب قوانین ابداع شده فیلم برای ماورالطبیعی را کاملاً داخلی کرده است ، بلکه می تواند بسیاری از آنها را نیز شهود کند. بعلاوه ، فرض بر این است که آنها مایل به همراهی با وقایع مضحک و غیر موجه هستند ، به شرطی که حداقل تا حدودی احساس عدالت کنند.

نقد فیلم یک دور دیگر

پایان یک بازی جسورانه در یک فیلم پر از نمایشنامه های جسورانه است ، اما به نظر می رسد بیشتر برای بحث و گفتگو درگیر شده تا اینکه داستان را با هم ترسیم کند ، یا یک کاتارسیس فیلم ترسناک یا یک قطعنامه درام ازدواج به بینندگان بدهد. فیلم های خانگی خالی از سکنه معمولاً درباره افرادی است که در یک مکان گیر کرده اند و فاقد هرگونه گزینه خوبی برای فرار از خانه هستند. فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها همچنان به همین روند ادامه می دهد ، و در بیشتر مدت زمان اجرا ، ناتوانی کاترین را برای فرار به یک معمای به یادماندنی باعث می کند. اما سقوط نهایی فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها نیز گریزناپذیر است و وقتی پایین می رود ، همه حسن نیت انباشته شده فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها را با خود می برد.

اطلاعات فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها

کارگردان: Shari Springer Berman، Robert Pulcini
ژانر: درام ، ترسناک ، رازآلود | زمان اجرا:
بازیگران: آماندا سیفرید ، جیمز نورتون ، ناتالیا دایر ، آنا سوفیا هگر ، اف موری آبراهام

تنها نسخه اصلی Netflix برای آماندا سیفرید ، چیزهای شنیده شده و دیده شده بر اساس رمان All Things Stopes to Appears نوشته الیزابت برونداژ است. انتظار داشته باشید که فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها یکی از پربیننده ترین Originals این آخر هفته باشد.

یک هنرمند با استعداد در منهتن به همراه همسرش به دره هادسون نقل مکان می کند اما شروع به شک می کند که ازدواج او تاریکی دارد که با تاریخ خانه جدیدش رقابت می کند.

فیلم شنیده‌ها و دیده‌ها هم اکنون در Netflix در حال پخش است.