صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Resident Evil 2
ads

نقد و بررسی بازی Resident Evil 2

بازی Resident Evil 2

این بازی یکی از بهترین ریمیک هاست و همه چیز را در مورد نسخه اصلی حفظ کرده.

نقد Resident Evil 2 : بازگشت به فرهنگ محبوب پاپ ، سالها پس از کسب مقام “کلاسیک فرقه” و تلاش برای بازسازی آن برای مخاطبان مدرن ، همیشه یک پیشنهاد خطرناک است. برای بازی های ویدئویی ، این یک کار مضاعف است ، زیرا ماهیت روزافزون رسانه نه تنها بصری ، بلکه مکانیک ها را نیز در بر می گیرد ، شیوه هایی که محتوا را تجربه می کنیم ، طی سالها تغییر می کند و رشد می کند.

جورج لوکاس با افزودن صحنه هایی به جنگ ستارگان بدون این که سه گانه مقدس را بد کند ، خالصداران را اذیت کرد. اما بازگرداندن یک بازی چند دهه ای مانند رزیدنت اویل 2 و به هم ریختن آن ممکن است به بازیکنان یادآوری کند که نسخه اصلی از آن چیزی که به خاطر می آورند بدتر و ناامیدکننده تر بود.

خوشبختانه ، خاطرات گرامی شما دست نخورده باقی می مانند-بازسازی Capcom در نسخه کلاسیک 1998 پلی استیشن تقریباً بی عیب و نقص است و بدون شک خیانت به چیزی که نسخه اصلی را بسیار فریبنده کرده است ، به سطح مطلوبی رسیده است.

شما همچنان در طول بازی به عنوان پلیس تازه کار لئون اس کندی یا دانشجوی کالج کلر ردفیلد بازی خواهید کرد – در جستجوی برادرش کریس ، قهرمان اولین بازی ، به راکون سیتی کشیده می شود و داستان تقریباً با تمام ضربات مشابه برخورد می کند. آنها در میان شهری در آخرالزمان زامبی می جنگند.

نقد Resident Evil 2

بازی Resident Evil 2

فوری ترین تغییر ، کنترل های سه بعدی مدرن و نمای بالای شانه است. این مورد برای سری از Resident Evil 4 استاندارد بوده است ، اما برای هر کسی که از کنترل های مخرب تانک RE2 خاطره دارد ، این ارتقاء دوباره تازه و جدید به نظر می رسد. با این کار گریز از مرده ها کمی ساده تر می شود ، اما شما هنوز هم قادر هستید که تحت تأثیر زامبی ها و دیگر جنایات ژنتیکی قرار بگیرید که توسط آزمایشات زشت سلاح های زیستی شرکت Umbrella منتشر نشده است.

البته ، بازی از یک بازسازی عظیم بصری و شنیداری برای کنسول های مدرن لذت می برد و برای آن دیدنی به نظر می رسد. مکانهای آشنا دوباره ظاهر می شوند و در بیشتر موارد از طرح بندی های قابل تشخیص لذت می برند ، اما بسیار دقیق تر و همه جانبه تر هستند.

نقد بررسی بازی Call of Duty: WW2
بیشتر بخوانید

ساختمان امضایی اداره پلیس راکون که قسمت اعظم آن در آن اتفاق می افتد ، خیره کننده است ، با جزئیاتی مانند رد پای خون آلود که کف مرمر را لکه دار می کند ، یا بقایای موانع شتابزده بسته شده-شواهدی از قتل عام که قبل از ورود شما در شهر پاره شد- ایجاد قصه گویی محیطی فوق العاده جوی. این فیلم همچنین بسیار سینمایی تر است ، با صحنه های کوتاه داستانی که با زوایای منحصر به فرد دوربین و دیدگاه های مختلف آن را تجربه می کنند تا بازیکن را در شرایطی ناراحت کننده قرار دهد.

در همین حال ، موسیقی جدید و بازسازی شده همراه با طراحی صدایی موثر و شگفت انگیز ، تنش را به طرز شگفت انگیزی افزایش می دهد.

Resident Evil 2 یک کلون روایی دقیق از منبع آن نیست – چند تغییر وجود دارد که بر روابط و رویدادهای شخصیتی خاصی تأثیر می گذارد. این تغییرات افزودنی است و آنچه را که در حال حاضر اتفاق می افتد بدون از بین بردن داستان به طور کامل افزایش می دهد.

این تغییرات را در مبارزات لئون و کلر خواهید دید ، با توانایی سنتی بازی در داستان شخصیت دیگر هنگامی که بازی را به پایان رساندید. چند حالت آشنا دیگر نیز پس از اتمام در انتظار هستند ، با چند به روزرسانی شگفت انگیز برای طرفداران بازگشتی.

نقد Resident Evil 2

بازی Resident Evil 2

برخی ممکن است شکایت کنند که چالش کلی خنثی شده است. روش سنتی درخواست نوار جوهر در هر زمان که می خواهید پیشرفت خود را در یک ماشین تحریر ذخیره کنید ، اکنون فقط به تنظیمات سختی “Hardcore” محدود شده است ، در حالی که حالت آسان “Assisted” حتی پس از آسیب دیدن ، به طور خودکار سلامتی را بازسازی می کند.

با این حال ، این امر بیشتر برای بازیکنان بازگشتی مضر است ، زیرا محدودیت هایی که آنها قبلاً با آنها آشنایی دارند به یک استاندارد سخت تر افزایش یافته است. برای هرکسی که بیشتر از داستان وحشتناک و عجیب بازی پازل رزیدنت اویل 2 و پازلهای فریبنده علاقه دارد ، دسترسی بیشتر به بازی قابل ستایش است.

بازی Resident Evil 2 یک ارتقاء درست است ، همه چیز را در مورد اصلی حفظ می کند و با بهبود تصاویر ، صدا و کنترل آن را ارتقا می بخشد. این تغییرات ممکن است هرکسی را که نقش اصلی را بازی می کند تا حد مرگ شوکه کند ، اما مانند آزمایش های جهشی در قلب داستان ، نتیجه نهایی چیزی قوی تر و بسیار وحشتناک تر از قبل است.

نقد و بررسی بازی Rift Apart
بیشتر بخوانید

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

فیلم لیلی با من است | حجم معاملات در تابلو خوانی | مکتب پست امپرسیونیسم | نقد فیلم دراکولا Dracula 1931 | نقد فیلم جاگام تندیرام | بهترین فیلم های جسیکا چستین | بهترین فیلم‌های متیو مک کانهی ( ۱۰ فیلم برتر ) | هاوارد هاکس | نقد فیلم توهم بزرگ |

دیدگاهتان را بنویسید

شانزده − ده =