امروز برابر است با :12 خرداد 1402
فیلم لانسکی

نقد فیلم لانسکی | lansky 2021

نقد فیلم لانسکی : مایر لانسکی شاید تنها گانگستر برجسته آمریکایی باشد که پیش از مرگ خود در فیلم گانگستر آمریکایی ، افتخار مسلماً مشکوک کشته شدن به او اعطا شد. من البته به “هومن روث” از “پدرخوانده قسمت دوم” کاپولا با بازی لی استراسبرگ اشاره می کنم که قبل از گرفتن چند عکس به روده هنگام ورود به یونایتد ، از “من یک سرمایه گذار بازنشسته هستم که با حقوق بازنشستگی زندگی می کنم” منفجر می شود ایالت ها.

با مقاله نقد فیلم لانسکی با بامدادی ها همراه باشید.

گفته می شود رات براساس لانسکی ، سرمایه دار اوباش و مجردومو قمار که همیشه در سال 1983 ، یک دهه پس از اکران فیلم کاپولا ، ارتباط با جرایم سازمان یافته را انکار می کرد و در رختخواب ، بر اثر سرطان ریه درگذشت.

نقد فیلم لانسکی

فیلم لانسکی

در ” فیلم لانسکی ” ، یک بیوگرافی نادرست با نویسندگی و کارگردانی ایتان راک وی ، هاروی کیتل ، که اکنون هشتاد سال دارد ، در اوایل دهه 80 L در سال گرگ و میش میامی خود نقش لانسکی را بازی می کند. عملکرد او تنها دلیل قانونی برای نشستن در این رفتار خسته کننده و دست و پاگیر با انسان و دنیای او است. Keitel تیزبین ، شوخ طبع ، کنایه آمیز ، دانستن ، همه چیزهایی است که شما از مفهوم یک جنایتکار هوشمند در حالت نشخوار در اواخر عمر می خواهید.

داستان فریم که کار Keitel را نشان می دهد مشکل شماره یک است. Rockaway داستان های دو مرد را به جای داستان یک نفر به ما می دهد: پسر دیگر روزنامه نگار شکسته ای به نام دیوید استون است که لانسکی به نوعی مأمور نوشتن کتابی در مورد او شده است تا بعد از مرگش منتشر شود.

استون شخصیتی در حالت روزنامه نگار ماكو است ، كه در اصطلاح سینما به این معناست كه او مثل یك سفیه حرف می زند ، نه اینكه به او خیلی خوب بگوید. هنگامی که او با تلفن پرداخت نیست وعده های پوچ به همسر سابق و دختر جوان خود در مورد پرداخت نفقه یا پول برای مهاربندها می دهد ، او در حالی که زیر لب استخر متل خود را خفته است ، به زن جوان در لباس شنا نگاه می کند.

فیلم هری پاتر و محفل ققنوس
بیشتر بخوانید

سنگ را سام ورتینگتون بازی می کند. هر دارایی ای که وی به عنوان مجری در اختیار دارد در این نقش آورده نمی شود. در مبادلات بین لانسکی و استون ، کایتل همچنین ممکن است با یک دیوار صحبت کند ، البته یک دیوار با سبیل.

نقد فیلم لانسکی

فیلم لانسکی

این مبادلات با صحنه های ناخوشایند دوره ای که در آن لانسکی جوان قمار بازی می کند ، اتحاد با بن “باگسی” سیگل ، شکستن قلب تربیت یک کودک معلول ، این نوع چیزها ، متناوب است. این صحنه ها با سرمایه زیادی همراه است – بازیگری از جان ماگارو در نقش لانسکی ، شین مک رای در نقش چارلز “خوش شانس” لوسیانو ، و دیوید کید ، همدی ، به خصوص سیگل ، همدی. Keitel’s Lansky به یاد می آورد: “تنها چیزی که باگسی بیش از کشتن از آن لذت برد خانم ها بود ، یا شاید برعکس بود.” خوب کدوم بود؟

در همین حال ، تلاش های بیوگرافی استون توسط برخی از عوامل FBI مشاهده می شود ، که با عصبانیت در تلاشند 300 میلیون دلار از دارایی های خود را که مطمئن هستند لانسکی در جایی قرار دارد ، بدست آورند. این پول در زندگی واقعی منبع حدس و گمان است. چرا که نه؟ این مقدار زیادی پول است این صحنه ها از کمترین اعتبار فیلم هستند. یک تماس اداری بین دیوید جیمز الیوت ، دنی ابکاسر و جیمز موسی بلک مانند یک کارگاه صحنه ای احساس می شود که در آن بازیکنان سعی می کنند از شخصیت های راب ریگل ، آل پاچینو و بیل دوک استفاده کنند.

نقد فیلم لانسکی

فیلم لانسکی

فیلم لانسکی هرگز به اندازه “Gotti” افتضاح نیست ، این فیلم بیشتر از موردی که منتقد فیلم Andrew Sarris آن را “جدیت سخت” نامید رنج می برد. به جز جدیت ظاهری ، هرگز به ویژه عمیق نیست. ” فیلم لانسکی ” فقط مخصوص کامل گرایان کایتل است.

پایان مقاله نقد فیلم لانسکی

منبع سایت راجر ایبرت

بیشتر بخوانید:

فیلم جادوگر شهر اوز|نقد کتاب وقتی نیچه گریست|سبک موسیقی رقص الکترونیکی|فیلم شورش بی دلیل|یوهان ولفگانگ فون گوته|نقد فیلم روز برای شب|سبک موسیقی هاوس|سریال من در تاریکی میروم|بهترین فیلم های کیت بلانشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =