امروز برابر است با :12 خرداد 1402
فیلم لبوفسکی بزرگ

نقد فیلم لبوفسکی بزرگ | شاهکاری ماندگار

نقد فیلم لبوفسکی بزرگ :  لبوفسکی بزرگ بولینگ و استعمال دخانیات را قطع می کند ، هنگامی که طلب کارانش او را با میلیونر اشتباه می گیرند و فرش او را از بین میبرند. در این ماجراجویی سورئال تعداد زیادی اتفاق در حال رخ دادن است رخ می دهد.

با مقاله نقد فیلم لبوفسکی بزرگ با بامدادی ها همراه باشید.

نقد فیلم لبوفسکی بزرگ

جوایز اسکار ، سود سهام گیشه ، شهرت و ثروت ، برادران کوئن با شیطان اواخر رقصیده اند – گویا موفقیت های فیلم فارگو باعث معرفی برادران به دنیای رقت انگیز بزرگترین زمان تجاری شده است. عکس العمل فوری آنها ، طبیعتاً ، خندیدن در مقابل پوپولیسم و ​​پیروی از ترفندهای سیاه و سفید فارگو با یک فیلم کاملاً عجیب ، اصلی و بی اختراع در CV پیچ خورده آنها بود. هالیوود مانند همیشه از نبوغ آنها متحیر خواهد شد ، فیلم لبوفسکی بزرگ کاملاً منطقی خواهد بود اگر تصادفاً ژن های کوئن را در اختیار داشته باشید. لازم نیست خودتان را به دردسر بیندازید. فقط آرام بنشینید و اجازه دهید The Dude راهنمای شما باشد.

فیلم لبوفسکی بزرگ “مردی است که تصادف در او عمیق است” ، یک کودک دهه هفتاد ، کودک هیپی پیر شده اما عاقل نیست زیرا بعد از اشتباه گرفتن یک میلیونر ، فیلم لبوفسکی بزرگ ، ناخواسته درگیر یک درام wifenapping می شود.

والتر (و گودمن که وقت زندگی اش را می گذراند) ، توسط دوست وحشی خود ، که دوست بی رحم اوست ، بزرگ شد – یک سوم از مسابقات قهرمانی بولینگ شخص شخصیتی ، ساخته شده توسط دونی خوشحال (استیو بوسمی در مقابل نوع بازی می کند) – او جبران می کند و یکی از انبوه احزاب می شود که در گرداب متعاقب آن تلاقی مضاعف ، صلیب سه گانه ، زورگیری ، شکنجه فرش و شکنجه توسط مارموت وارد و خارج می شود.

نقد فیلم لبوفسکی بزرگ

نقد فیلم لبوفسکی بزرگ

این یک خمیرمایه از نوآر هزارتوی ریموند چندلر است که نه در بوگارت سخت گزیده بلکه پل های گلدان کیشوتیک (کاملاً ریخته گری شده) ، شناور (کاملاً به معنای واقعی کلمه در سکانس های رویایی باشکوه سبک باسبی برکلی) از یک فاجعه به بعدی. همه کوئنیسم های آشنا وجود دارند و صحیح هستند: گوش دلپذیر برای سلیقه زبان ، محیط humdrum (ونیز بیچ ، لس آنجلس) که به دنیای متناوب اثری از جزئیات فاخر و مجموعه ای از شخصیت ها تبدیل می شود که به راحتی بین افراط و تفکر قرار می گیرد ، هرکدام به اندازه هر چیز دیگری از ادیسه های قبلی خود غنی و فراموش نشدنی هستند.

فیلم مرد آب
بیشتر بخوانید

جنون هنری شبه اروپایی شبه اروپایی جولیان مور ، نیهیلیست ستاره راکر تقدیر پورنو ستاره آلمانی پیتر استومار یا کودک آزاری را که جان تورتورو محکوم به کودک آزاری بولینگ کرد ، عیسی (همانطور که در هتلهای کالیفرنیا در لاتین نشان داده شده است) برای تازگی شخصیت.

کارگردان جوئل از نظر ظاهری از خود پیشی گرفته است ، و با یک زیبایی سه جانبه متن عاشقانه را تکمیل کرده است. موتیف اصلی فیلم ، تعقیب بی سر و صدا از بولینگ ده پین ​​، در جریانی از غولهای زیبا تبدیل به چیزی غنایی و شگفت انگیز می شود. این مرد حتی یک دوربین میکرو را درون یک توپ بولینگ می چسباند تا لحظه ای کل مخاطب را گیج کند.

برای کسانی که از برداشت انتزاعی الهی کونز از واقعیت لذت می برند ، این نیروانای خالص است (اگر لازم است صلیب خون ساده با افزایش آریزونا) ، اما فراتر از کمدی سیاه هیستریک ، خشونت پراکنده و گفتگوی شیوا ، همان آهنگ برای انسان به نظر می رسد خوبی که فارگو را غنی کرد. در رویکرد آسان سوار ، دوستدار مردم به آشفتگی زندگی او ، شما شاهد چیزی خواهید بود که پایان هر وان غرق شدن 200 دلار کار نمی کند. در یک دنیای کامل همه فیلم ها توسط برادران کوئن ساخته می شوند.

نقد فیلم لبوفسکی بزرگ

فیلم لبوفسکی بزرگ

پایان مقاله نقد فیلم لبوفسکی بزرگ

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های گری کوپر|نقد فیلم همه می دانند|تحلیل کتاب در انتظار گودو|اطلاعات جدید در مورد فیلم Jungle Cruise|فیلم ام|آموزش دکوپاژ|بهترین خواننده های سبک کانتری|بهترین فیلم های دنزل واشنگتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =