امروز برابر است با :11 خرداد 1402
 فیلم Jungle Cruise

اطلاعات جدید در مورد فیلم Jungle Cruise با بازی امیلی بلانت و دواین جانسون

 فیلم Jungle Cruise : دیروز ، دیدیم که به نظر می رسد یک نبرد سرگرم کننده کوچک بین همبازیان فیلم جنگل کروز ، دواین جانسون و امیلی بلانت است. هرکدام نسخه خود از تریلر جدید جنگل کروز را آغاز کردند و خود را به عنوان ستاره فیلم مورد توجه قرار دادند.

این یک روش جالب برای تبلیغ فیلم Jungle Cruise بود زیرا دو تریلر را به هواداران ارائه می داد تا یک ماه قبل از اکران فیلم جنگل کروز از آن لذت ببرند و باعث سرگرمی سرگرم کننده تری بین این دو فیلم شد. این در طول ماههای جاری همچنان سرگرم کننده است زیرا فیلم تأخیری هر چه بیشتر به اکران نزدیک می شود و فیلم The Rock (عصای صخره ای) عصبانیت ترول را برای خود دیزنی گسترش داده است.

فیلم Jungle Cruise

با این حال به نظر می رسد که “جنگ” بین امیلی بلانت و دواین جانسون با انتشار تریلر دوم به پایان نرسید. دواین جانسون نسخه تریلر امیلی بلانت را در اینستاگرام خود منتشر کرد و شامل یک عنوان حماسی است که در آن The Rock از این واقعیت که تریلر اختصاصی امیلی بلانت مانند او بسیار آسیب دیده است ، عمل می کند. او قول می دهد دیزنی “عصبانیت خود را” نسبت به این شخص احساس کند.

یکی از بازی هایی که دواین جانسون و امیلی بلانت در ویدئوهای مربوط به آنها بازی کردند این بود که وانمود می کردند نام دیگر را کاملاً به خاطر نمی آورند. بدین ترتیب دواین جانسون دیو گابسون شد. ظاهراً دیو گابسون از اینکه مورد کم لطفی قرار گرفته کمی ناراحت است.

از آنجا که فیلم بلانت دوم شد ، وی حرف آخر را زد و حالا دواین کمی ناراحت است. این یک ترول عالی است زیرا جانسون اساساً اعتراف می کند که دلیل اصلی ناراحتی او از فیلم امیلی بلانت این است که او یک کار عالی انجام می دهد و او را با مهربانی می کشد.

فیلم Jungle Cruise

اگر امیلی بلانت و دواین جانسون نیمی از شیمی در فیلم جنگل کروز را داشته باشند که در تبلیغ فیلم نشان داده اند ، طرفداران قصد دارند چیز خاصی را تجربه کنند. فیلم Jungle Cruise به دنبال همان توازن اکشن و کمدی است که باعث موفقیت فیلم Pirates of the Caribbean شد و از این تریلرها مشخص است که بیشتر این کمدی از Blunt و Johnson و روابط پرتنش آنها خواهد بود.

فیلم Shirkers
بیشتر بخوانید

این دو به وضوح در خارج از خود فیلم جنگل کروز با هم اوقات خوبی را سپری می کنند ، به همین دلیل ممکن است تصمیم بگیرند حتی بیشتر فیلم با هم بسازند. و اگر جنگل دریایی به یک موفقیت تبدیل شود ، می توان انتظار داشت که هر دو برای دنباله ها برگردند. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، با ساخت این فیلم ها ، می توانیم مانند این لذت بیشتری ببریم.

فیلم Jungle Cruise

تاریخ پخش فیلم Jungle Cruise

 فیلم Jungle Cruise بسیار شبیه نوعی فیلم است که می تواند به یک حق رای دادن مهم تبدیل شود و در جایی که اکثر فیلم های دیگر براساس جاذبه های پارک مضمون دیزنی ، همه آنهایی که دزدان دریایی کارائیب نامیده نمی شوند ، کوتاه آمده اند به موفقیت می رسند. داشتن دو ستاره بزرگ مطمئناً ضرری ندارد. فیلم Jungle Cruise قرار است در تاریخ 30 ژوئیه ، هم در صفحه نمایش بزرگ و هم در Disney + با Premiere Access اکران شود.

منبع سایت سینما بلند

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلمهای وس اندرسون|بهترین فیلم های کوروساوا|هانا آرنت و کتاب توتالیتاریسم|بهترین فیلم های جولیا رابرتز|کسب درآمد از شبکه های اجتماعی|نقاشی طلوع آفتاب از کلود مونه|پرسونا در بازاریابی و کسب و کار|تحلیل نقاشی گلهای زنبق|بهترین فیلمهای جان وین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 15 =