صفحه اصلی > موسیقی : بهترین خواننده های سبک کانتری
ads

بهترین خواننده های سبک کانتری

بهترین خواننده های سبک کانتری

بهترین خواننده های سبک کانتری : هنگام جمع آوری این رتبه بندی از مشاهیر همه زمانه موسیقی کشور ، ما برای الهام گرفتن از انتقاد از فیلم استفاده کردیم. برای دهه ها فیلم همشهری کین تقریباً به عنوان بزرگترین فیلم ساخته شده در بالای همه لیست ها قرار داشت ، اما با گذشت زمان ، برخی متوجه شدند که ، هی ، شاید فیلم پدرخوانده تصویر بهتری باشد. به همین ترتیب ، ما دقیقاً در مکانی که هنک ویلیامز در موسیقی کانتری قرار می گیرد ، تأثیر واقعی مرل هاگارد و اگر هنرمندی به وضوح در تالار پاپ به اندازه تیلور سوئیفت شایسته ورود باشد ، دوباره ارزیابی کردیم.

با مقاله بهترین خواننده های سبک کانتری با بامدادی ها همراه باشید.

بهترین خواننده های سبک کانتری

بهترین خواننده های سبک کانتری

مرل هاگارد
داستان او ، مانند موسیقی او ، همانند حماسه آمریکایی بود که با احتمالاتی ، مبارزه ، گناه و رستگاری به پایان رسید. پدرش در کالیفرنیا در سال 1937 در یک واگن باکس متولد شد ، پدرش به خانه تبدیل شده بود ، او تا ده سالگی در حال حمل بار بود و در 14 سالگی پس از گرفتار شدن با تپانچه و چاقو هنگام بازگشت از سفر جاده ای به خانه Lefty Frizzell در تگزاس ، پنج شب را در زندان گذراند. . او می خواست چیزهایی را که شنیده بود جیمی راجرز درباره آنها آواز می خواند زندگی کند. او جسی جیمز و کلاید بارو (که او در مورد او آواز خواند) را بت ساخت. او سخت در داخل و خارج از م institutionsسسات زندگی می کرد تا این که در سال 1960 از سان کوئنتین آزاد شد. “جانی کش یک بار به من گفت:” هاگ ، تو همان پسری هستی که مردم فکر می کنند من هستم “. او به رولینگ استون اضافه کرد ،” من اگر موسیقی الاغم را نجات نمی داد ، به یک جنایتکار مادام العمر تبدیل می شدم. “

او کار ضبط خود را در سال 1962 آغاز کرد و ضربه محکم و ناگهانی برق Fender Telecaster او به سرعت به شکل گیری صدای Bakersfield کمک کرد – موسیقی تنش که برای تعیین کشور برای بسیاری از گروه های راک ، از بیتلز تا عقاب ، که به دنبال داستان و برای الهام گرفتن. ترانه های او درباره معامله با خود ، جستجوی چیز بهتر و هزینه پرداخت شده برای هر دو بود: “I’m a Loseome Fugager” ، “Man Branded” ، “Mama Tried” و “Sing Me Back Home” تجربه زندان ، اما نشانه های سیاه آنها با جهانیان مشخص شده است. و سرودهای اتاق بارانی مانند “امشب بطری مرا رها کن” و “درب های در حال چرخش” درد روزمره را به یک چیز کاملاً غنایی تبدیل می کنند.

از 1966 تا 1987 ، او 38 بار در شماره یک از نمودارهای کشور قرار گرفت ، از جمله “Okie From Muskogee” و “The Fightin ‘Side of Me” ، وطن پرستانه وطن دوستانه ، هر چند سبک زندگی عشایری و قابلمه ای که او سیگار می کشید به او بیشتر مشترک با موهای بلند است که آن آهنگ ها را از آنچه او اجازه داد نکوهش می کنند. او سبک گسترده خود را “جاز کانتری” نامید ، و رشته آلبوم های دوره اواخر که در 63 سالگی در سال 2000 شروع به انتشار کرد از جمله قوی ترین آنها بود. وی در سال 2009 به رولینگ استون گفت: “اگر جاه طلبی در بدن من باقی مانده باشد ،” این … نوشتن هشت سطر است که وضعیت کشور را قبل از اینکه خیلی دیر شود ، در درجه اول قرار دهد. ” او تا آن زمان بارها این کار را کرده بود ، اما ادامه داد. جی ال

معرفی سبک موسیقی راک اند رول
بیشتر بخوانید

هنک ویلیامز
اگرچه میزان خروجی ضبط شده هنک ویلیامز تنها هفت سال بود ، اما تأثیر او 10 برابر بیشتر شده است و همچنان رشد می کند. قصه های صریح دلشکستگی او (“Your Cheatin ‘Heart” ، “I’m So Lonesome I Could Cry”) ؛ آهنگ های مهمانی جذاب و بازیگوش (“Move It On Over” ، “Jambalaya [On the Bayou”)؛ و خطوط جذاب وانت که به موسیقی تنظیم شده اند (“Hey Good Lookin” ، “” هونکی تونکین “) برای هنرمندانی مانند ویلی نلسون و جورج جونز به یک طرح اصلی تبدیل شد. مینی مروارید Grand Ole Opry یک بار گفت: “او یک جذابیت واقعی حیوانی داشت.” “او زنان بیننده را نابود کرد.” اما در همان زمان او داشت خودش را با الکل و قرص خراب می کرد. اوپری او را به دلیل غیرقابل اعتماد بودن در سال 1952 رها کرد و او سال بعد در 29 سالگی درگذشت. همه این سال ها بعد ، نام “هانک” در متن کشور ظاهر می شود ، که مختص محصول ستاره های امروز است تا اعتبار کشور خود را تأیید کند. کیلوگرم.

آهنگ های کلیدی: “I’m So Lonesome I Could Cry،” “Your Cheatin ‘Heart”

جانی کش
مرد سیاه پوش خودخوانده کشور روح شورشی کشور غیرقانونی را مجسم می کند. او در مورد جنایتکاران آواز می خواند
(“بلوز زندان Folsom”) ، او در زندانها (در زندانهای Folsom زندان و در San Quentin LPs زنده خود را غرق در زندان) کرد و بر یک عادت ناخوشایند مواد مخدر غلبه کرد. به احتمال زیاد ، او حتی با صدای محروم از شاعر عامیانه ، با مجوز از ریک روبین ، تهیه کننده راک ، و ساخت آهنگ های راک ، مانند Nain Inch Nails “Hurt” ، به لطف باریتون قدرتمند خود ، حتی در دوره گرانج نفوذ کرد. اما در همان زمان ، او می توانست آهنگ های عاشقانه زیبایی را با همسرش ، جون کارتر کش ، بخواند و یک کنسرت خانوادگی پسند را برای ABC-TV رهبری کند ، که او با معروف ترین سلام در کشور نامگذاری کرد: جانی کش.” تأثیر او چنان خارق العاده بود که چه زمانی
رئیس جمهور بیل کلینتون او را در مرکز افتخارات کندی پذیرفت ، وی اعلام کرد ، “[کش] موسیقی کشور را نه فقط برای کشور ما ، بلکه برای تمام جهان ساخته است.” کیلوگرم.

آهنگهای اصلی: “Folsom Prison Blues” ، “I Walk the Line”

لورتا لین
لورتا لین ، دختر معدنچی ذغال سنگ از Butcher Hollow ، کنتاکی ، در 15 سالگی همسر خود بود ، مادری که خیلی زود بعد از آن مادر شد و برای همیشه ملکه موسیقی کانتری است. لین ، با لرزش کوهستانی بلورین خود ، در مورد جانبازان و همسران تحقیر شده و زنانی که حال و هوای عاشقانه را ندارند ، آواز می خواند – و همچنین در مورد کسانی که ممکن است کمی بیش از حد بین ورق ها وارد شوند. آثار کلاسیک مانند “The Pill” ، “Rated X” و “Don’t Come Home A-Drinkin ‘(With Lovin’ on Your Mind)” به همان اندازه که افسانه هستند بحث برانگیز هستند. و گرچه لین اغلب از پیوستن روایتی فمینیستی به موسیقی خود پرهیز می کرد ، اما آنها آینده کاملاً جدیدی را برای زنان در Music Row رقم زدند. با بیش از هر زن در این ژانر جوایز و تعداد زیادی مشارکت در زیر کمرش – با همه از کانوی تویتی گرفته تا جک وایت – لین کارهای کلاسیک را ادامه داده و حدس می زند ، با شعرهایی که قلب را سوراخ می کنند و ذهن را قلقلک می دهند. وی به رولینگ استون گفت: “من فقط درمورد آنچه كه اگر من باشم می نوشتم.” م.م.

معرفی انواع دستگاه موسیقی سنتی به زبان ساده
بیشتر بخوانید

آهنگ های کلیدی: “دختر معدن ذغال سنگ” ، “قرص” ، “شما زن کافی نیستید (برای گرفتن مرد من)”

بهترین خواننده های سبک کانتری

بهترین خواننده های سبک کانتری

خانواده کارتر
سه نفر از A.P.Carter ، همسرش سارا و خواهرشوهرش میبل با خواندن آهنگ های محلی بیش از سازهای گیتار ، اوتهارپ و بانجو صدای اواخر دهه بیست را ایجاد کردند. ساخته شده از آوازهای صمیمی قلب سارا و هارمونی های همبازیان و تنظیم آهنگ های ساده ، ضبط های آنها ، مانند “Keep on the Sunny Side” و “Wildwood Flower” ، به عنوان کانن این سبک شناخته شده است. جانی کش یک بار نوشت: “اگر به ضبط های اولیه تپه ای گوش دهید ، خوانندگان به سختی روی سازها آواز می خواندند.” “سبک کارتر در اطراف آواز ساخته شده و آنها را در پس زمینه ساز گنجانده است ، که معمولاً از ساختار اصلی سه آکورد تشکیل شده است. در حقیقت ، خانواده کارتر سنت های اصلی موسیقی آوازی و ساز را نقض کردند ، اما با این کار سبک کاملا جدید و صدای کاملا جدیدی ایجاد کردند. ” حتی پس از جدا شدن A.P و Sara در سال 1939 ، آنها به بازی با هم ادامه دادند. با تقسیم گروه در سال 1943 ، آنها بیش از 250 آهنگ ضبط کرده بودند. میبل سنت (و نام) این گروه را با دخترانش ادامه داد و نفوذ اصلی سه نفره هنوز هم در کشورها موج می زند. کیلوگرم.

آهنگ های کلیدی: “Keep on the Sunny Side” ، “Wildwood Flower”

ویلی نلسون
یکی از بزرگترین هنرمندان کراس اوور کشور ، Red Headed Stranger (و صدای واضح بینی او) موفق به کسب بازدیدهایی مانند “Always on My Mind” ، “On the Road Again” و “Blue Eyes Crying in the Rain” در هر دو نمودار کشور و 40 نفر برتر دهه هفتاد و هشتاد. نلسون یک بار گفت: “من همه اینها را فقط موسیقی ، صدا و هر چیزی آمریکایی می دانم و اگر آن را دوست داری ، آن را دوست داری.” “برای لذت بخش بودن به نام نیاز ندارد.” او همچنین باید بداند ، از آنجا که بیش از یک دهه قبل از شهرت جهانی ، برخی از بهترین بازدیدهای تاریخی کشور از جمله “دیوانه” ساخته Patsy Cline و “Hello Walls” از فارون یانگ را تحسین کرده است. اما با وجود همه جذابیت های پاپ ، او زندگی غیرقانونی ای را انجام داده است که جانی کش فقط در مورد آن آواز می خواند: او سیگار می کشد ، بدنام I.R.S را طفره می برد. و او هنوز بیشتر از موسیقی یک چهارم سن خود را در خارج از جاده و تور می گذراند. او یک بار گفت: “موسیقی کانتری چیزهای بیشتری به من داده است.” “من باید کاری را که می خواهم انجام دهم انجام دهم ، زندگی را که می خواهم زندگی کنم زندگی کنم.” کیلوگرم.

آهنگ های کلیدی: “دوباره در جاده” ، “خنده دار چگونه زمان از بین می رود”

ویلون جنینگز
خلاصه ای از کل جنبش Country Outlaw فقط با یک حرف ممکن است: یک W. W. آرم Waylon Jennings ، W سبک شده خلاصه ای از یکی از محبوب ترین زیر ژانرهای موسیقی کشور است که اساساً توسط یک هنرمند تاسیس شده است که از قضا ، نمی خواست خیلی با آن کار کند. به آهنگ “Don’t You Think This Outlaw Bit’s Done Got Out of Hand” از جنینگز گوش دهید و در اوج عصبانیت در سال 1978 بریده شد ، گوش کنید و احساس خستگی در صدای او داشته باشید. اما جنینگز نمی تواند قانون گریز باشد. این در ذات او بود. بومی تگزاس با استفاده از گروه پشتیبان خود در استودیو جلسه نشویل را پیمود. به جای بدلیجات ظریف ، از زیبایی شناسی کاملاً سیاه استفاده می کرد. و علناً با انجمن موسیقی کانتری جنگید ، حتی کلاههایی ساخته بود که روی آن نوشته شده بود “CMA: Country My Ass”. (درامر قدیمی وی ، ریچی آلبرایت ، امروز نیز روی صحنه خود می پوشد.)

تمپو چیست ؟ از تمپو در موسیقی چگونه استفاده می شود؟
بیشتر بخوانید

با این حال کمک های جنینگز به موسیقی کانتری از هرگونه شورش خسته کننده عبور می کند. جنینگز با صدایی غنی ، غرغر و صدای بلند یک تلکستر برجسته چرمی ، به ایجاد صدای غیر قابل تردید خودش کمک کرد ، صدایی که امروز در موسیقی هنرمندانی مانند استورگیل سیمپسون و پسر خود جنینگز ، شوتر ، طنین انداز است. در سال 1973 ، او با قطع 9 ترانه از آهنگهای LP Honky Tonk Heroes ، از جمله آهنگ تیتراژ عنوان و “گل رز سیاه” ، آهنگ بزرگی را به آهنگساز Billy Joe Shaver داد. برای بسیاری ، این آلبوم به عنوان بهترین جنینگز شناخته می شود ، اما Dreaming My Dreams ، که دو سال بعد منتشر شد ، پرتره کامل تری از این مرد را ترسیم می کند. “آیا شما مطمئن هستید که هانک این کار را انجام داده اید” پر از شکر و سرکه است. “Waymore’s Blues” به عنوان مانترا خودش دو برابر می شود. و “Dreaming My Dreams” احساسی است برهنه ، که توسط پسری تحویل داده می شود که مرد کافی است تا اعتراف کند قلبش شکسته است. جنینگز در سال 1969 یک همسر روح پیدا کرد و با خواننده جسی کلتر ازدواج کرد و این دو نفر یک سری دوئت ضبط کردند. یکی از آنها ، برداشتی روح انگیز از “ذهن های مشکوک” الویس ، در نهایت در تحت تعقیب قرار گرفت! The Outlaws ، اولین کشور LP است که یک میلیون نسخه فروخته است. جنینگز در سال 2002 در 64 سالگی بر اثر عوارض دیابت درگذشت. جی اچ

آهنگ های کلیدی: “آیا شما مطمئن هستید که هانک این کار را انجام داده اید” ، “قهرمانان هونکی تونک”

دالی پرتون
یک نماد پاپ جهانی که کارش به عنوان نوازنده و بازیگر فراتر از کشور است ، پرتون یکی از بزرگترین ترانه سرایان آن است ، و امضاهای او – “جولین” ، “پوشش بسیاری از رنگها” و “من همیشه دوستت خواهم داشت” غیرقابل فشار است – از جمله کلاسیک های تعریف کننده ژانر. سوپرانوی پرنده مانند او برای طیف خوانندگان بی شماری استاندارد طلائی بوده است و چشمک زدن به او (“به نظر می رسد ارزان بودن این هزینه زیاد باشد!”) او را به یک قهرمان اردوگاه تبدیل کرده است. اما حتی با داشتن یک امپراطوری که شامل پارک تفریحی دالیوود است ، او این رشته را واقعی نگه داشته است ، با رشته ای از LP های bluegrass خوب 2000s که به کاتالوگ بیش از 20 بازدید شماره یک پیوستند. W.H.

آهنگ های کلیدی: “کت از بسیاری از رنگ ها” ، “9 تا 5”

بهترین خواننده های سبک کانتری

بهترین خواننده های سبک کانتری

جورج جونز
او بزرگترین خواننده کشور بود ، که می توانست ملودی ها را از نو اختراع کند و کلمات را به روشهایی غیرممکن و کاملاً طبیعی بیان کند. هیچ کس ترانه های ارادت و دلشکستگی را در هسته اصلی مأموریت کشور نمی خواند – “او امروز دیگر عاشقش نشد” ، “او فکر می کند هنوز هم مراقبم” ، “ما باید از ذهن خود خارج شده باشیم” ، “ما ادامه می دهیم” ، “” The Grand Tour “- با دانش و احساس بیشتر ، با این حال جونز به همان اندازه که گریه می کرد ، راکرها نیز فعالیت می کردند ، و اوایل برجسته شدن تند تنه مانند” چرا کودک چرا “و” White Lightning “می توانست با بادی پا به پا شود هالی و الویس پریسلی. جونز نه تنها به خاطر جملات استادانه اش ، بلکه به خاطر روشی که آواز می خواند مشهور بود. این داستان به خوبی شناخته شده است که چگونه ، وقتی همسر دوم وی کلیدهای ماشین را پنهان کرد تا او را از نوشیدن باز دارد ، او به دنبال مشروبات الکلی ماشین چمن زنی را سوار کرد. ویرانی های زیادی که الکل و مواد مخدر ایجاد کرده اند کمتر شناخته شده است – او تا سال 1980 بسیار خراب شد به طوری که دو سال طول کشید تا مهمانان بسیار ویژه من ، یک آلبوم با الویس کاستلو ، لیندا رونستاد و تامی وینت که شش سال با طوفان خود را به پایان می رساند ، طول کشید. ازدواج با جونز در سال 1975 به پایان رسیده بود ، اما نه قبل از آن که بهترین دوئت های دو کشور را تولید کند.

سبک موسیقی ملل
بیشتر بخوانید

همسر چهارم جونز ، نانسی سپولودا ، بود که پس از نوشیدن مشروبات الکلی و بازی های بی نظیر ، لقب “No Show Jones” را در اواسط دهه هشتاد به عقب کشید. وی در سال 1984 وقتی سعی داشت بطری را بیندازد ، گفت: “به نظر می رسد كه تمام زندگی من از چیزی فرار كرده ام.” “اگر می دانستم چیست ، شاید می توانستم در مسیر درست بدوم. اما به نظر می رسد که من همیشه سرانجام راه دیگری را طی می کنم. ” کم و بیش جواب داد ، و در طول سه دهه گذشته او توانست از نوع سلطنتی که هنک ویلیامز هرگز نتوانست لذت ببرد ، همانطور که کسانی که در پی او به ستاره تبدیل شدند ، از رندی تراویس تا برد پیسلی ، به افسانه ای ادای احترام کردند زندگی کرد تا داستان را بگوید. جی ال

آهنگ های کلیدی: “او امروز دیگر عاشقش نشد” ، “تور بزرگ”

گارت بروکس
گرچه ممکن است تفرقه افکن باشد ، گارت بروکس بازی را در موسیقی کانتری تغییر داد – و وقتی اوضاع را درست کرد ، کاملاً بینا بود. یکی از عوامل اصلی فشار کراس اوور کشور در دهه نود ، حساسیت های پاپ بروکس موجب خدشه دار شدن خالصان شد اما او را به یک سوپراستار تبدیل کرد و آهنگ هایی مانند “دوستان در مکان های کم” استاندارد در سراسر جهان هستند. در حالی که بومی اوکلاهما به پرفروش ترین هنرمند انفرادی در همه زمان ها تبدیل شد ، اما در این راه لکنت های خود را نیز داشت (کریس گینز ، شبح تونز) بازگشت سال 2015 وی به تور بعد از 15 سال وقفه ثابت کرد که او به اندازه همیشه قرعه کشی بزرگ است و هنوز هم یکی از سرگرم کننده های برقی کشور است. بروکس در سال 2016 گفت: “آنچه مرا می کشد به نوعی به عنوان هنرمندان سنتی کشور شناخته می شویم ، زیرا وقتی کار خود را شروع کردیم ، آنها می خواستند ما را به دار آویختند زیرا فکر نمی کردند ما چیزی نزدیک موسیقی سنتی کشور هستیم.”

آهنگهای کلیدی: “دوستان در مکانهای کم” ، “رودخانه” ، “رقص”

پایان مقاله بهترین خواننده های سبک کانتری

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم علف‌های شناور|سریال خیلی نزدیک|فیلم خاطرات قتل|بهترین فیلم های هاوارد هاکس|تحلیل نقاشی شب پرستاره|نقاشی خودنگاره با گوش باند پیچی شده|فیلم فریادها و نجواها|بهترین فیلم های گری کوپر|فیلم رود

دیدگاهتان را بنویسید

3 × 3 =