امروز برابر است با :10 خرداد 1402
فیلم های جودی فاستر

بهترین فیلم های جودی فاستر

بهترین فیلم های جودی فاستر : جودی فاستر از زمان نوجوانی با بازیگری ، توانسته است در برابر آزمایش زمان مقاومت کند و حضوری فریبنده در صفحه و خاموش باقی بماند. فاستر با اثبات نیرویی که خیلی ها فکر نمی کنند ، عملاً در کل حرفه خود شخصیت های قوی و پویایی بازی کرده است.

دستیابی به موفقیت او در سن 12 سالگی زمانی اتفاق افتاد که موفق شد برای خود نامزدی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن را بدست آورد ، اما هنوز هم پس از گذشت این دهه ها همچنان نامزد می شود. او ممکن است در اوایل دوران بازیگری خود محدود به رشته ای از فیلم های دیزنی باشد ، اما از آن زمان فاستر به چیزی جدی تر تبدیل شده است.

با مقاله بهترین فیلم های جودی فاستر با بامدادی ها همراه باشید.

فاستر هرگز بدون مجادله و مقاومت در برابر طرفداران دیوانه ، فیلم های هنری مبهم و خشک های دشوار بدون نقش های اصلی مقاومت نکرده است ، اما با این وجود نام فوری قابل شناسایی در هالیوود باقی مانده است. مهم نیست که شغل بعدی او را به کجا می کشد ، یک چیز مسلم باقی می ماند: این احتمالاً عالی خواهد بود ، که با بهترین نقش های او ثابت می شود.

فیلم های جودی فاستر

فیلم  باگی مالون
باگسی مالون که در سال 1929 اتفاق می افتد ، یک موزیکال در مورد رقابت بین Fat Sam و Dandy Dan ، دو گانگستر رقیب ، و عنوان Bugsy Malone است ، زیرا او سعی می کند عشق را در میان هرج و مرج پیدا کند. این ممکن است مسخره باشد ، اما Foster بیش از هر چیز عملکرد برنده ای را ارائه می دهد. این نامه ای عاشقانه به فیلم های اوباش سال های گذشته و به طور کلی ژانر موسیقی است.( فیلم های جودی فاستر )

فیلم  مرد کوچک تیت
نکته جالب در مورد فیلم Little Man Tate جودی فاستر در سال 1991 این است که او در اینجا وظیفه مضاعفی را دنبال می کند: کارگردانی مشترک و همچنین بازی در فیلم دراماتیک درباره مادر و پسر فوق العاده باهوشش. او هری کونیک جونیور و دیان وایست را همراهی می کند ، اما به نظر می رسد که برتری فیلم عمدتا به فاستر بستگی دارد ، که با تصمیم به بازی در فیلم و کارگردانی فیلم کارهای زیادی را انجام داد. ارزش تماشای آن را دارد که به راحتی استعداد ذاتی او را به عنوان یک کارگردان تحسین کنید.( فیلم های جودی فاستر )

بهترین فیلم های ایناریتو
بیشتر بخوانید

فیلم  آلیس دیگر اینجا زندگی نمی کند
اگرچه ممکن است اینجا در یک نقش مکمل گیر کرده باشد ، اما بدون شک Foster بخشی فراموش نشدنی از فیلم Scorsese’s 1974 است که آلیس دیگر اینجا زندگی نمی کند. فاستر که دو سال قبل از وقفه بزرگش در فیلم راننده تاکسی اکران شد ، در اینجا به عنوان آدری دیده می شود ، کم عضوترین بازیگر اما یکی از بزرگترین ستاره هایی که از آن بیرون می آید. این یک س interestingال جالب است – آیا اسکورسیزی تا حدی برای موفقیت نهایی فاستر تشکر می کند ، یا فاستر تا حدی برای موفقیت اسکورسیزی در دهه 70 تشکر می کند؟ احتمالاً کمی از هر دو.( فیلم های جودی فاستر )

فیلم  اتاق وحشت
Panic Room 2002 به کارگردانی دیوید فینچر یک هیجان در مقیاس کوچک برای سنین مختلف است. فاستر و کریستن استوارت در نقش مادر و دختری گرفتار شده اند که در اتاق وحشت عجیب و غریب خانه جدید خود قرار دارند پس از اینکه مورد تجاوز قرار گرفتند. فوستر و استوارت سریع فکر می کنند ، پنهان می شوند و به بهترین ها امیدوارند. این یک فیلم هیجان انگیز و پرتنش است ، اما قطعاً فاستر ثابت می کند که از پس آن برمی آید.( فیلم های جودی فاستر )

فیلم  متهم
یکی از مهمترین کارهای فاستر تا به امروز در قالب متهم است – درامی که در دادگاه برگزار می شود و تأثیر جنایتی هولناک بر قربانی و مسئولیتی است که تماشاگران وقتی چیزی را می بینند باید چیزی بگویند. فاستر برای این نقش عالی است ، نشان دادن رواقی و عزمی راسخ که چند سال بعد در فیلم «سکوت بره ها» بازی می کند.( فیلم های جودی فاستر )

فیلم های جودی فاستر

فیلم  درون انسان
از کارگردان اسپایک لی ، یکی از مهمترین صداهای کار در فیلم ، Inside Man – یک فیلم مهیج به ترتیب با بازی دنزل واشنگتن و جودی فاستر به عنوان یک کارآگاه و کارگزار. این یک فیلم برجسته در میان فیلم های دیگر لی است و همچنین برای Foster نیز یک برجسته است. این یک نگاه مهم به وال استریت در یکی از پرتلاطم ترین دوره های تاریخ است و فاستر برای عظمت آن ضروری است.( فیلم های جودی فاستر )

نقد فیلم Contact
بیشتر بخوانید

فیلم  مخاطب
با حضور جودی فاستر و متیو مک کانهی در جلو و مرکز یک فیلم ، به نظر می رسد چیزهای زیادی وجود ندارد که بتواند واقعاً آن را از یک وسیله نقلیه موفق برای هر دو بازدارد. این مسئله در مورد Contact ، درام علمی تخیلی رابرت زمکیس از سال 1997 است. فاستر نقش یک ستاره شناس را بازی می کند که اولین پخش بیگانه در تاریخ را دریافت می کند ، و پس از آن او را به هر طولی که برای بازگرداندن پخش به او لازم باشد هدایت می کند.( فیلم های جودی فاستر )

فیلم  نامزدی بسیار طولانی
فاستر نه تنها بازیگر بزرگی است ، بلکه به زبان فرانسه نیز تسلط دارد. همانطور که در فیلم Jean-Pierre Jeunet در سال 2004 با نامزدی بسیار طولانی دیده می شود ، فاستر برای ارائه یک بازی عالی در نقشی که او را ملزم به صحبت کردن به زبانی که زبان بومی او نیست ، مشکلی ندارد. به اندازه کافی جالب توجه است که فاستر اغلب خطوط شخصی خود را به زبان فرانسوی برای نسخه های فرانسوی بسیاری از فیلم های خود دوباره ثبت می کند.( فیلم های جودی فاستر )

فیلم  راننده تاکسی
فیلمی که همه چیز را برای او آغاز کرد ، تریلر راننده تاکسی مارتین اسکورسیزی در سال 1976 ، جودی فاستر جوان را به عنوان یک دختر جوان بدبخت و گیر افتاده در موقعیت وحشتناکی ناعادلانه به عنوان فراری و فاحشه معرفی می کند. دیدنش دلخراش است ، اما شخصیت فاستر حتی یک ثانیه همدردی نمی خواهد. برای کسی که بسیار جوان است ، دیدن استعداد طبیعی فاستر که روی صفحه نمایش آشکار است ، جذاب است. او و رابرت دنیرو شایسته هر ذره تمجیدی هستند که از راننده تاکسی دریافت می کنند.( فیلم های جودی فاستر )

فیلم سکوت بره ها
اولین فیلم Foster پس از یک سری اکران بسیار زیاد ، The Silence of the Lambs همان اندازه فیلم Foster است که آنتونی هاپکینز هم دارد. او در نقش کلاریس استارلینگ ، یک دانش آموز جوان FBI با مهارت در بازجویی ، یک اجرای برنده جایزه ارائه می دهد. در حالی که این نقش توسط بسیاری از بازیگران زن دیگر در سالهای گذشته بازی شده است ، اما هیچ کس به اندازه کمال فاستر در سال 1991 به کمال نزدیک نمی شود.( فیلم های جودی فاستر )

بهترین فیلم های رابرت زمکیس
بیشتر بخوانید

فیلم های جودی فاستر

پایان مقاله بهترین فیلم های جودی فاستر

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های آنا د آرماس|۱۰۰ فیلم برتر جنایی تاریخ سینما|فیلم عاشقانه|معرفی سبک موسیقی بلوز|بهترین فیلم های سیدنی لومت|نقد فیلم پرده|فیلم Roma|نقد فیلم ۲۴ فریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =