صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم گرگینه های درون
ads

نقد فیلم گرگینه های درون

فیلم گرگینه های درون

نقد فیلم گرگینه های درون 2021 : شهر کوچک بیورتون در بحران است. یک مرد حیله گر نفتی به نام سام پارکر (وین دووال) در تلاش است تا خط لوله ای را در این شهر احداث کند و به نظر می رسد که چگونه این پیشنهاد شهروندان خود را تقسیم کرده خوشحال است. سپس یک گرگینه برای تمیز کردن خانه وارد تصویر می شود ، طبیعتاً در فیلم گرگینه های درون ، کمدی ترسناک بازیگرانه جاش روبن درباره همسایه بودن خوب است.

با مقاله نقد فیلم گرگینه های درون با بامدادی ها همراه باشید.

وارد رنجر فین فوق العاده خوب سام ریچاردسون شوید ، که به بیورتون می رود و با گوش دادن به نوارهای آموزشی در مورد چگونگی یک مرد بودن ، انگار می خواهد متن آهنگ را یاد بگیرد. او مامور نظارت بر ساخت خط لوله شده است و با کمک یک پستچی خردکن به نام سیسیلی (میلانا وینتروب) ، به سرعت از همه رازها و درام هایی که فضای ناکارآمد بیورتون را تشکیل می دهند آگاه می شود.

نقد فیلم گرگینه های درون

نقد فیلم گرگینه های درون

در تنظیم این جهان ، فیلم نامه میشنا ولف (اقتباس از یک بازی واقعیت مجازی Ubisoft) تنش های سیاسی مدرن را به وجود می آورد ، و از خط لوله به عنوان یک تقسیم عملی بین ذهنیت های مترقی و محافظه کار استفاده می کند. عمرسون فلینت (گلن فلشلر) ، مرد تحمیلی و خفیفی است که همه به محض ورود کلمه “گرگینه” به او مشکوک می شوند ، به طور کلی از این آشفتگی خارج شده و با اسلحه در جنگل زندگی می کنند.

هنگامی که اجساد شروع به نشان دادن می کنند و طوفان برفی تعداد معدودی را در شهر به دام می اندازد ، این فین است که باید همه را از کشتن یکدیگر باز دارد در حالی که یک متخصص علمی دکتر الیس (ربکا هندرسون) بررسی می کند که این یک گرگینه است یا نه.

روبن قبلاً با ترسناک بودجه کوچک “ترساندن من” اثری از خود نشان داد و دوباره نشان می دهد که برای صحنه “یک شب تاریک و طوفانی بود” الهام گرفته است. فیلم های ادگار رایت (به ویژه “Hot Fuzz”) در اینجا به وضوح تأثیرگذار است و روبن از برخی از تیزترین ابزارهای رایت برای ساخت سریع و اقتصادی جهان استفاده می کند:

نقد فیلم نشویل
بیشتر بخوانید

گزینه های موسیقی متن بازی بازیگوش (مانند گودال های نوشابه پاپ که ما را با بیورتون آشنا می کند ، در کنار هم قرار گرفته است با رشته های ترسناک مستقیم آنا دروبیچ)؛ در طراحی صدا که باعث افزایش یک صحنه به یک برش ناگهانی می شود ، شخصیت هایی که ناگهان برای تأثیر کمدی در قاب دوربین قرار می گیرند.

همه این عناصر دنیای ” فیلم گرگینه های درون ” را کمی ارتقا می دهند ، به طوری که وقتی همه در یک هتل گیر می کنند (متعلق به Jeanine کاترین کورتین ، که در ابتدا شوهرش غذای گرگ است) ، غیر قابل تصور است که این چه نوع وحشت است. یعنی یک شخص مسخره و ماهر ، و دارای کاریزمای زیادی در سراسر هیئت مدیره برای کاغذ نوشتن در مورد کاستی های آن است.

نقد فیلم گرگینه های درون

نقد فیلم گرگینه های درون

بخشی از جذابیت در تماشای ” فیلم گرگینه های درون ” این است که همه این استعدادها را به راحتی در پایین ساخت بهترین انطباق بازی های ویدیویی مشاهده می کنید ، اما همچنین در چنین انرژی روی صفحه لذت می برید. ریچاردسون و وینتراب درجه خاصی از شایان ستایش در معابر اولیه هستند که تقریباً آنها را در اواسط دهه 2000 رام-کام ساندنس قرار می دهد و هنگام دیدار با یکدیگر مانند دبیرستان ها در اطراف یکدیگر می رقصند.

آنها صحنه ای را در یک میله پرتاب تبر خالی به اشتراک می گذارند که مملو از تنش کامل جنسی ، اشارات به والدن و آهنگ های دهه 90 است ، همه اینها قبل از اینکه دوپین فین ثابت کند که او بیش از سابق نیست.

در کل ، این دو به ایده های عجیب و غریب پیشرفته فیلم چوتزپا می دهند ، مانند اینکه چگونه قوس کلی فین نشان می دهد ناکارآمدی گفته شده به “مرد بالا” است ، یا اینکه چطور سیسیلی اختیارات زیادی دارد در حالی که فقط یک فانتزی را برای فین می خواند. هر دوی آنها صداقت محدودی را برای شخصیت هایی به همراه می آورند که شیرینی آنها ملایم است و نه گزاف.

این نوعی از کار است که کل فیلم را به آتش می کشد و اگر عدالتی در این تجارت جهنمی وجود داشته باشد ، این فیلم باعث می شود تا ریچاردسون و وینتروب به عنوان رهبر اصلی پروژه های حتی بزرگتر عمل کنند.

نقد فیلم غرامت مضاعف
بیشتر بخوانید

” فیلم گرگینه های درون ” با پر کردن بقیه گروه خود ، تصمیم می گیرد سراغ افرادی کارتونی برود که سعی می کنند به عنوان افراد واقعی عبور کنند (و نه برعکس). این انتخاب به فیلم کمک نمی کند تا در یک همسایه خوب بودن ، بزرگترین و اساسی ترین نکته را بیان کند ، اما به این بازیگران انیمیشن این امکان را می دهد که با شخصیت هایی که مانند تقلیدهای گسترده بازی می کنند ، سرگرم شوند.

میشائلا واتکینز و مایکل چرنوس در نقش یک زوج محافظه کار ، تریشا و پیت بازی می کنند. او “آنتیفا” را گریه می کند و بیش از سگش Cha-Chi حرکت می کند. سپس دو میلیونر متاهل هستند که استودیوی یوگا دارند ، Joaquim از Harvey Guillén و Devon از Cheyenne Jackson ، و آنها به شدت مخالف خط لوله هستند.

به نظر من ، سرقت کنندگان صحنه هرج و مرج گوین (سارا برنز) و مارکوس (جورج باسیل) ، چند مکانیک شاخ که یکدیگر را گاز می دهند ، اغلب گیج کننده همه است. شما تروپهای بدون شستشوی این زوجها را تشخیص می دهید (زوج محافظه کار ؛ زوج همجنسگرا ؛ زوج سطل زباله سفید) اما دیدن اینکه همه چگونه موارد آشنا را پر می کنند هیجان انگیز است.

به شخصیت ها در سراسر اطراف تجسم های پر جنب و جوش داده می شود و تنظیمات آن مقاومت ناپذیری دارد. (به علاوه ، دیدن یک حس شوخ طبعی آمیخته با “The Beast Must Die” ساخته شده در 1974 ، هیجان انگیز است ، یک گروه الاغ و ساده تر ، گرگ و میش سفید که همه چیز در مورد بازی حدس زدن آن است.) اما همانطور که از یک صحنه مسخره به مورد بعدی ، چیزی است که ” فیلم گرگینه های درون ” را از پرتاب کامل به استراتوسفر بازمی دارد.

این مسئله مشکل گرگ است ، که فیلمنامه سعی دارد آن را با اتهامات و پیچ و تاب ها قانونی جلوه دهد ، در حالی که گفتگوی کمدی خود را به خطوط سرگرم کننده اما پرتابی می رساند که به نظر می رسد شخصیت ها زیر لب می گویند. بی اعتمادی شدید بین شخصیت های مخفی آن ایجاد می شود و ایجاد می شود ، و به یک کشتار ناجوانمردانه با برخی از شوخی های درون دوربین می رسد و با این وجود کمدی به طور قابل توجهی ساخته نمی شود.

نقد فیلم جویی بل (Joe Bell) | درامی در مقام پدر
بیشتر بخوانید

” فیلم گرگینه های درون ” یک فیلم سرگرم کننده است که هوای پوستی غنی دارد اما سوغاتی و خطوط به یادماندنی کمتر از آنچه انتظار دارید کم است. “این چیست ، جزیره دمباس؟” خط مورد علاقه من در این فیلم است ، شاید به این دلیل که گوئن آن را به شدت فریاد می زند ، اما من این سنگ قیمتی را تا سومین بار تماشای آن فراموش کرده بودم. حتی یک فیلمنامه وحشیانه دیگر می توانست موارد بسیار بیشتری به ما بدهد ، خصوصاً از آنجا که بازیگران بسیار واضح بازی هستند.

نقد فیلم گرگینه های درون

فیلم گرگینه های درون

به نظر می رسد که گویا برخی از ضعیف ترین لحظات فیلم گروه را در کنار هم و در یک شات درگیر می کند. همانطور که در اطراف هتل Jeanine ایستاده اند ، همه درون یک قاب ثابت قرار می گیرند و برای جلب توجه ما می جنگند چون سوال whodunit معلق است. پیش زمینه و پس زمینه عکس های خاص پر شده و گفتگو به عقب و جلو باز می گردد.

ممکن است تأثیر کامل یک شوخی اصلی را از دست بدهید زیرا این رویکرد تصویری همیشه چشم شما را راهنمایی نمی کند ، درصورتی که نیاز به انجام چنین کاری دارد. این لحظات خنثی مغایر با لحن غیرمعمول تأثیرگذاری است که روبن از عمل دستکاری خود دریافت می کند که شامل برخی از خشونت های تکان دهنده ، بریدن بین همه این گوشت گاوهای شخصی و هدف حاکم برای نگه داشتن آن سریع است.

اما روبن یک میزبان حزب جهنم است. او ثابت کرد که فقط با سه شخصیت در “ترساندن من” ، و بیشتر فعالیت های آنها شامل داستان های ترسناک در اطراف یک شومینه است. در اینجا ، او با بسیاری از انگیزه های احمقانه و خزنده که باعث می شود او را با استقبال گسترده ای از وحشت جمع کننده روبرو سازد ، روح آزادانه ای ایجاد می کند با نام طولانی نام خانوادگی آینده.

همه در یک داستان خونریزی است که آقای راجرز به آن افتخار می کند ، و یک داستان که به یک شخصیت اصلی می رسد که بالای ریه هایشان فریاد می کشد ، “خوب است خوب باشد.” این را تأیید ” نقد فیلم گرگینه های درون ” بدانید ، اما همچنین قلب خوبی را که در پشت آن قرار دارد ، می دانید.

نقد فیلم پدرخوانده 1 | The Godfather | عزیمتی به عظمت هنر هفتم
بیشتر بخوانید

نقد فیلم گرگینه های درون اکنون در حال اکران و برای دانلود در همه جا 2 ژوئیه موجود است.

پایان مقاله نقد فیلم گرگینه های درون

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم بی نهایت|فیلم لاک پشت ها هم پرواز می کنند|کسب درآمد از سایت خبری|کسب درآمد از فروش دوره آموزشی آنلاین|فیلم تکه‌ های یک زن|نقد فیلم سوپ اردک|فیلم بانوی حوا|فیلم فانی و الکساندر|سبک موسیقی فولک|فیلم شورش بی دلیل

دیدگاهتان را بنویسید

2 + 5 =