صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم To Olivia 2021 | فیلم برای اولیویا
ads

نقد فیلم To Olivia 2021 | فیلم برای اولیویا

فیلم برای اولیویا

فیلم برای اولیویا : غم و اندوه غیر قابل تحمل از دست دادن کودک برای هر فیلمی موضوع دشواری است – و این درام شایسته بازیگری اما شرورانه و درخشان راجع به زندگی زناشویی زودهنگام ستاره فیلم پاتریشیا نیل و نویسنده کودک رولد دال ، کودک هفت ساله اش را شکست می دهد. دختر اولیویا در سال 1962 در اثر انسفالیت به علت سرخک درگذشت. علی اولیویا علی رغم بهترین آرزوها ، فرش از پوسته تخم مرغ ایجاد می کند تا مخاطبانش از آن طریق عبور کنند.

نقد فیلم برای اولیویا

فیلم برای اولیویا

فیلم برای اولیویا نشان می دهد خانواده در اثر این فاجعه به هم نزدیکتر شده اند ، در نتیجه نیل هوش هیجانی جدیدی را برای بازیگری به دست آورد و دال می تواند نظرات خلاقانه ای درباره کار خود از خانواده اش بپذیرد ، و از این رو پیشرفت های مهمی برای فیلم چارلی 1964 وی کارخانه شکلات. شاید – یا شاید مرگ اولیویا عذابی بود که همه مجبور بودند با آن زندگی کنند و زندگی کنند و این ممکن است سرعت حرکت سریع دال را نسبت به تعصب بدخواهانه تسریع کند.

نقد فیلم برای اولیویا

فیلم برای اولیویا

این یک نتیجه واقعی داشت: دال بعداً به یک مبارز قدرتمند برای واکسیناسیون تبدیل شد. در سال 1962 ، هیچ واکسنی برای سرخک وجود نداشت ، واقعیتی که در متن پس از آن ذکر شده است. (شاید خیلی دیر نباشد که از پشتیبانی دال در برابر ضد واکسن های موذی استفاده کنیم: هر کتاب یا فیلم دال باید با پیام واکسیناسیون دال نمایش داده شود.)

کیلی هاوز در نقش نیل ، ستاره پر زرق و برق ستاره برای زندگی در یک خانه پر سر و صدا در حومه خنک انگلیس ، با خوشحالی با شوهر بدخلق و مهربانش که بچه ها را با پروازهای فانتزی سرگرم می کند ، وقتی که او اسکاچ را در نوشتن خود کنار نمی گذارد ، تحمل می کند لانه دال با محبت توسط هیو بونویل بازی می شود ، و ناگزیر دال را جذاب و با شخصیت تر از آنچه که در موردش بود ، می کند.

سپس فاجعه ناگفتنی اتفاق می افتد؛ دال عقب نشینی می کند و بدبختی می کند ، حتی قادر به گفتن نام اولیویا نیست ، و نیل که به طور فزاینده ای تنها و بیگانه می شود تصمیم می گیرد برای بازی در درام غربی هاد ، مقابل پل نیومن ، راهی هالیوود شود.

نقد فیلم حفره‌ای در حصار | The Hole in the Fence 2022
بیشتر بخوانید

فیلم برای اولیویا در دو صحنه زنده می شود که یادداشت احترام مهربانانه آن شکسته است. نیل و دال برای همکاری معنوی با معلم قدیمی او ، جفری فیشر ، اسقف اعظم کنتربری – که با بازیگری شدید جفری پالمر در آخرین نقش سینمایی اش انجام می شود ، می روند. مزخرفات مبهم و مبهم فیشر در مورد اجازه نشدن حیوانات در پادشاهی آسمان ، هر دو را خشمگین می کند. بعداً ، وقتی نیل با نیومن (سام هیوگان) ملاقات می کند ، با خونسردی از شرکت در تسلیت چهره ای خاکستر خودداری می کند.

نقد فیلم برای اولیویا

فیلم برای اولیویا

هیچ زوزه واقعی از نوع دردی وجود ندارد که مثلاً در فیلم 1993 Shadowlands درباره غم و اندوه شخصی CS Lewis داشته باشیم. به اولیویا با طعم خوب و دقیق آن مدیریت می شود.

پایان مقاله نقد فیلم برای اولیویا

منبع سایت گاردین

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم پینوکیو|بهترین فیلم های مارگو رابی|نقد فیلم احضار ۳|سریال Sweet Tooth|فیلم یک مکان ساکت ۲|فیلم خاکستر سبز|نقد فیلم زولا|بهترین فیلم های وسترن|بهترین فیلم های کوروساوا|سریال راه آهن زیرزمینی

دیدگاهتان را بنویسید

شانزده − 16 =