صفحه اصلی > ادبیات جهان : بهترین کتاب های ویلیام فاکنر
ads

بهترین کتاب های ویلیام فاکنر

بهترین کتاب های ویلیام فاکنر

بهترین کتاب های ویلیام فاکنر

بهترین کتاب های ویلیام فاکنر : ویلیام فاکنر پس از برنده شدن جایزه ادبی نوبل در سال 1949 ، دومین تقدیر از ویلیام فاکنر این است که سی و سه سال بعد در سخنرانی پذیرش گابریل گارسیا مارکز برای همان جایزه ذکر شود در میان همرزمان و هموطنان او (و در واقع رقبای ادبی) افسانه ای همینگوی و فیتزجرالد بودند .

اما نویسنده آمریکایی از می سی سی پی با کار خود یک هویت برای خود حک کرد ، که به موضوعات بحث برانگیز مربوط به نژاد ، طبقه و جنسیت متمرکز بود ، شهرستان خیالی Yoknapatawpha. تسلط فاکنر در شیوه های مدرن روایت ، یعنی استفاده از مونولوگ داخلی ، راویان متعدد و جابجایی زمان ، می تواند در نه اثر اصلی نویسنده مورد استفاده قرار گیرد.

با مقاله بهترین کتاب های ویلیام فاکنر همراه ما باشید.

Sanctuary (1931) کتاب

طرح هیجان انگیز این رمان حول یک دانش آموز نوجوان ساده لوح ، تمپل دریک ، که به دست برخی از بداخلاق های غیراخلاقی جنوبی که از او استفاده می کنند و به او وابسته است ، می افتد. به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که یک دیگ بخار بوده است که فاکنر برای کسب درآمد سریع چند هفته ای آن را به صدا درآورد ، اما با این وجود Sanctuary عمیقاً در مطالعه گناهان انسانی و جنسیت فرو رفته است. نثر از بسیاری از رمان های پرتراکم فاکنر بسیار روانتر است و بنابراین درک آن برای خوانندگانی که کمتر با سبک خاص نویسندگی نویسنده آشنا هستند ، قابل درک است.( بهترین کتاب های ویلیام فاکنر )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های فلیپ سیمور هافمن

Soldiers ’Pay (1926) کتاب

شاید اولین داستان رمان فاکنر به اندازه همینگوی (که در همان سال کتاب “خورشید هم طلوع می کند”) را موفقیت آمیز نمی دانست اما با این وجود اثری جاه طلبانه بود که تکنیک های ساختاری مدرنیستی پایه های رمان های بعدی را بنیان نهاد. با الهام از جنگ ، که فاکنر به سختی از دست داده بود ، سربازان “پرداخت” به دنبال سقوط غم انگیز ستوان دونالد ماهون ، یک خلبان جنگنده مجروح است که از جنگ جهانی اول به خانواده اش در جورجیا بازگشت ، جایی که او تلاش می کند زندگی خود را به عنوان شرایط خود دوباره بهم برساند بدتر می شود و او می فهمد افرادی که عزیزترینشان را دارند به آرامی از او دست می کشند.( بهترین کتاب های ویلیام فاکنر )

تحلیل کتاب برادران کارامازوف
بیشتر بخوانید

کتاب رز برای امیلی (1930)

در حالی که فاکنر همیشه به خاطر شاهکارهای رمان نویسی خود به یادگار می ماند ، او همچنین استاد داستان کوتاه بود و گل سرخ برای امیلی گواه این موضوع است. از زمان چاپ اولین بار در روزنامه در سال 1930 ، به طور پیوسته به یکی از آنتولوژیست ترین داستان های کوتاه آمریکا در تاریخ تبدیل شده است. در یک سری فلاش بک ، زندگی امیلی گریرسون درگذشته و بی میلی او برای تغییر با زمان زندگی یک زندگی پوسیده و گوشه نشینی در عمارت خود را نشان می دهد. داستان در سطوح پایانی به نتیجه گیری تکان دهنده خود می رسد ، که حتی غافلترین خوانندگان را نیز متعجب می کند!( بهترین کتاب های ویلیام فاکنر )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های ژان لوک گدار

کتاب خشم و هیاهو (1929)

چهارمین رمان و اولین شاهکار واقعی او ، صدا و خشم نیز مورد علاقه فاکنر از بین همه آثار منتشر شده او بود. این روایت مخرب و ویرانگر آغاز حماسه کامپسون است که در آن شاهد از بین رفتن خانواده اشرافی هستیم. این کتاب به چهار بخش تقسیم شده است که از چهار منظر مختلف گفته شده است ، هر دو یک کتاب مشهور طاقت فرسا و ناراحت کننده است ، که روایت اغلب گمراه کننده آن نیاز به صبر و استقامت دارد و موضوع آن با موضوعات دردناکی روبرو می شود ، که در بین آنها زندگی با محارم و خودکشی است. یک داستان واقعی از استقامت و رنج انسان که واقعاً برای مدت طولانی در اختیار خوانندگان خواهد ماند.( بهترین کتاب های ویلیام فاکنر )

Light in August (1932) کتاب

نور در آگوست که در جفرسون در ایالت یوکناپاتاوفا ، می سی سی پی ، منظره خیالی و در عین حال نمادین بسیاری از رمان های فاکنر در آمریکای جنوبی واقع شده است ، نژاد و هویت را در قلب روایت خود دارد. قهرمان آن ، جو کریسمس ، قربانی عدم تحمل نژادی و مذهبی به عنوان یتیمی با میراث مختلط است که توسط یک دهقان توهین گرای خالص پرورش می یابد. ما سرگردانی ناامیدکننده جو را در جستجوی هویت شخصی او به طور همزمان با داستان های سایر اعضای حاشیه نشین جامعه دنبال می کنیم ، که به تصویر کشیدن آنها با قطبی از نور و تاریکی ، هم به معنای واقعی و هم به صورت مجازی مشخص می شود ، همانطور که توسط عنوان اثر به تصدیق رسیده است.( بهترین کتاب های ویلیام فاکنر )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم‌های متیو مک کانهی

As I Lay Dying (1930) کتاب

معرفی کتاب دراکولا | اثر برام استوکر
بیشتر بخوانید

پنجاه و نه فصل شامل این تور خودنمایی اعلام شده است ، به گفته خود نویسنده ، در طی چهار ساعت و در عرض تنها شش هفته نوشته شده است. در As I Lay Dying ، خلاصه بیان در فصل نوزدهم به مرحله جدیدی منتقل می شود ، که پنج کلمه آن – “مادر من ماهی است” – توسط پسر یک مادر مرده گفته شده ، تنها یک نمونه از چگونگی خانواده باندرن است با عزیمت یک عزیز سر و کار دارد (یا نمی تواند از عهده آن برآید). ادیسه پر از مانع که خانواده برای بازگرداندن آدی فوت شده به زادگاهش جفرسون برای خاکسپاری قویترین نمایش نویسنده روایت جریان آگاهی است و در 35 رمان 100 کتاب انگلیسی انگلیسی کتابخانه مدرن قرار دارد قرن بیستم کمتر نیست.( بهترین کتاب های ویلیام فاکنر )

کتاب هملت (1940)

هملت اولین بار در یک سه گانه حماسی در مورد خانواده اسنپس است ، که طوفانیان جامعه فرانسوی خم را که در آن عنوان به آن اشاره شده است ، در یک صحنه بعد از جنگ داخلی در می سی سی پی می گیرد. بعداً توسط The Town و The Mansion دنبال می شود و بیشترین تحسین را برای این سه نفر دارد ، که به شکلی اپیزودیک رشد (و در نهایت سقوط) یک خانواده عجیب و غریب را ترسیم می کند ، که بدون شک به یاد ماندنی ترین عضو Ike Snopes است که عشق خود به گاو را که از صاحبش ربوده و از او مراقبت می کند اظهار می دارد.( بهترین کتاب های ویلیام فاکنر )

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های هاوارد هاکس

The Reivers (1962) کتاب

آخرین رمان فاکنر که قبل از مرگ او منتشر شده است ، The Reivers یک کار بسیار سبک تر از کارهای قبلی او است. این داستان کمیک روی سن شامل یک قهرمان یازده ساله است که یادآور هاکلبری فین مارک تواین و دو همراه بزرگتر است که با هم یک ماشین را در می سی سی پی می دزدند و یک سفر جاده ای پیکارسک را پر می کنند که پر از اتفاقات ناگوار است. شمال ، به ممفیس. اقتباس فیلم رمان در سال 1969 با بازی استیو مک کوئین و نامزد دو جایزه اسکار.( بهترین کتاب های ویلیام فاکنر )

بیوگرافی نویسنده ایتالیایی دانته
بیشتر بخوانید

کتاب ابشالوم ، ابشالوم! (1936)

یکی از طولانی ترین جملات تاریخ ادبیات ، شامل تنها کمتر از 1300 کلمه ، را می توان در فصل شش این کتاب یافت. اما این ویژگی ناخوشایند تنها قسمت جزئی از دستاورد است که آبسالوم ، آبسالوم است !. در حقیقت ، رمز و راز قتل چارلز بن توسط دوست و همکلاسی اش هنری ساتپن با تحقیق فاکنر در مورد ماهیت حقیقت و تفسیر گذشته از دیدگاه فعلی از طریق مجموعه دیگری از دیدگاه های متفاوت ، پایه گذاری می شود. به موازات این ماجرا ، داستان ظهور و سقوط توماس ساتپن ، پدر هنری و امپراطوری است که توسط مزارع برده داری در می سی سی پی نمایندگی می شود. ( بهترین کتاب های ویلیام فاکنر )

بیشتر بخوانید: هاوارد هاکس

پایان مقاله بهترین کتاب های ویلیام فاکنر

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

3 + یازده =