صفحه اصلی > سینما : همه چیز در مورد انیمیشن Sing 2
ads

همه چیز در مورد انیمیشن Sing 2

انیمیشن Sing 2

انیمیشن Sing 2 یک فیلم کمدی موزیکال پویانمایی کامپیوتری جوک‌باکس آمریکایی محصول ۲۰۲۱ است که توسط ایلومینیشن تولید و توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده است. انیمیشن Sing 2 دنباله‌ای بر Sing (2016) است و توسط گارث جنینگز نوشته و کارگردانی شده و کریستوف لوردلت کارگردانی آن را نیز بر عهده داشته است.

در انیمیشن Sing 2 گروهی متشکل از متیو مک‌کانهی، ریس ویترسپون، اسکارلت جوهانسون، تارون اگرتون، توری کلی، نیک کرول، جنینگز، پیتر سرافینوویچ، جنیفر ساندرز و نیک آفرمن ایفای نقش می‌کنند و نقش‌های خود را در فیلم اول تکرار می‌کنند. این دنباله همچنین دارای شخصیت‌های جدیدی با صداپیشگی بابی کاناواله، اسپایک جونز، فارل ویلیامز، هالسی، چلسی پرتی، لتیتیا رایت، اریک آندره، آدام باکستون و بونو است.

مانند فیلم قبلی، انیمیشن Sing 2 دارای آهنگ هایی از بسیاری از هنرمندان است که اکثر آنها به صورت دیژتیک اجرا می شوند. داستان پس از وقایع فیلم قبلی اتفاق می‌افتد، جایی که باستر مون و گروهش نمایشی را در شهر سرخ‌شور اجرا می‌کنند در حالی که کار می‌کردند یک غول سرگرمی را تحت تأثیر قرار دهند و یک ستاره راک منزوی را برای اجرا دعوت کنند.

انیمیشن Sing 2 اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره AFI در 14 نوامبر 2021 داشت و در 22 دسامبر 2021 در ایالات متحده آمریکا به صورت RealD 3D توسط یونیورسال پیکچرز اکران شد. این فیلم نقدهای متفاوت تا مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و بیش از 291 میلیون دلار در سراسر جهان در مقابل بودجه تولید 85 میلیون دلاری فروخت و پرفروش‌ترین فیلم انیمیشن سال 2021 شد.

داستان انیمیشن Sing 2

مدتی پس از وقایع فیلم اول، باستر مون با تئاتر جدید خود در حال رونق است. با این حال، او نمی تواند استعدادیاب سوکی را تحت تاثیر قرار دهد، او به او می گوید که در شهر ردشور موفق نخواهد شد. باستر، با تشویق نانا نودلمن، خوانندگانی را که در فیلم اول شرکت کرده بودند، دوباره جمع می کند و آنها را به شهر می برد.

آنها مخفیانه برای یک استماع با غول سرگرمی جیمی کریستال وارد می شوند. کریستال علاقه ای به اجرای اصلی باستر ندارد، بنابراین، گانتر نمایشی با مضمون فضایی اجرا می کند که در آن کلی کالووی، یک ستاره راک که 15 سال است دیده نشده است، نمایش داده می شود. کریستال که کنجکاو شده بود به آن چراغ سبز نشان داد و به آنها گفت که ظرف سه هفته این نمایش را برگزار و اجرا کنند.

نقد انیمیشن The Croods: A New Age | انیمیشن خانواده کرودها : عصر جدید
بیشتر بخوانید

در طول تولید در نمایش، رزیتا در طول تمرین ترس از ارتفاع پیدا می کند و نمی تواند نقش خود را حفظ کند، که به پورشا دختر کریستال داده می شود در حالی که رزیتا به یک نقش فرعی واگذار می شود. در همین حال، جانی به خاطر نقشش در نمایش، با طراح رقص برتر، کلاوس کیکنکلوبر، کار می کند، اما احساس می کند که کلاوس به دلیل ناتوانی در رقصیدن، از او متنفر است.

جانی با یک رقصنده خیابانی به نام نوشی روبرو می شود که می پذیرد به او کمک کند. مینا در یک صحنه عاشقانه با داریوش، بازیگر خود شیفته ای که مینا هیچ شیمی با او ندارد، انتخاب شده است. او بعداً با یک بستنی فروش به نام آلفونسو آشنا می شود و عاشق او می شود.

اش و باستر از کلی کالووی دیدن می کنند تا او را متقاعد کنند که در نمایش حضور داشته باشد. او ابتدا نمی پذیرد، اما آش نظرش را تغییر می دهد. باستر در سالن تئاتر از پورشا می پرسد که آیا دوست دارد نقش خود را با رزیتا عوض کند زیرا او نمی تواند بازی کند. پورشا این را اشتباه تعبیر می کند که باستر او را اخراج می کند. کریستال با اطلاع از این موضوع، پورشا را به خاطر خجالت کشیدن او سرزنش می کند و نزدیک بود باستر را قبل از اینکه او را در کمد ببندد از ساختمانش پرت کند.

سوکی باستر را آزاد می کند و به او هشدار می دهد که قبل از اینکه کریستال بتواند او را بکشد، از شهر ردشور خارج شود. آش با خدمه و کالووی می‌آیند، که به باستر توصیه می‌کند مانند پس از از دست دادن همسرش فرار نکند و پنهان شود. سپس باستر تصمیم می گیرد که یک شب بازیگران و خدمه سریال را پشت سر کریستال اجرا کنند و میس کرالی از پورشا بخواهد که دوباره در برنامه به آنها بپیوندد، در حالی که جانی با پدرش و گروهش تماس می گیرد تا بیایند و از دخالت کریستال و یارانش جلوگیری کنند. با نمایش

در طول نمایش، کلاوس حسود جای شریک اجرای جانی را می گیرد تا سعی کند شماره او را تضعیف کند، اما جانی با تشویق نوشی کلاوس را شکست می دهد و در نهایت احترام کلاوس را به خود جلب می کند. مینا داریوش را در نقش آلفونسو مجسم می کند و یک دونوازی عاشقانه با او اجرا می کند.

نقد فیلم Raise the Red Lantern | فیلم فانوس قرمز را بالا ببر
بیشتر بخوانید

کریستال پس از اطلاع از نمایش و عصبانی شدن هنگامی که پورشا در حین بازی مقابل او می ایستد، سعی می کند با انداختن باستر از بالای صحنه جلوی آن را بگیرد، که باعث می شود رزیتا بر ترس خود از ارتفاع غلبه کند تا دومی را نجات دهد. وقتی زمان روی صحنه رفتن کالووی می رسد، ادعا می کند که آماده نیست. Ash جمعیت را در اجرای یکی از آهنگ‌های کالووی هدایت می‌کند و به او جرات اجرا می‌دهد.

پس از نمایش، سوکی کریستال را به خاطر جنایاتش توسط پلیس دستگیر کرد. در حالی که باستر و دوستانش آماده رفتن می شوند، سوکی آنها را متوقف می کند و به آنها می گوید که یک تئاتر بزرگ می خواهد نمایش آنها را اجرا کند. در حالی که گروه بازیگران اولین اجرای خود را اجرا می کنند، باستر از بخش VIP تماشا می کند و افتخار می کند که سرانجام در شهر سرخ شور موفق شده است.

Voice cast انیمیشن Sing 2

متیو مک کانهی در نقش باستر مون، یک کوآلای خوشبین که صاحب تئاتر ماه جدید است. در این فیلم، او ناامیدانه سعی می‌کند با قول دادن به اینکه کلی کالووی در نمایش جدیدشان، خارج از این دنیا، بازگشت بزرگی خواهد داشت، آقای کریستال را خشنود کند.

ریس ویترسپون در نقش رزیتا، خوکی که موسیقی نوجوانی خود را رها کرد، آرزوی تبدیل شدن به یک خانه دار فداکار و مادر 25 بچه خوک را دارد، اما اکنون به سرعت بین این دو تعادل برقرار می کند.

اسکارلت جوهانسون در نقش اش، یک نوازنده نوجوان گیتاریست پانک راک جوجه تیغی

تارون اگرتون در نقش جانی، گوریل نوجوانی که باند جنایتکار پدرش را ترک کرد و خواننده و پیانیست شد.

بابی کاناواله در نقش جیمی کریستال، یک گرگ و غول رسانه ای که کریستال اینترتینمنت را اداره می کند.

توری کلی در نقش مینا، یک فیل نوجوان با صدای آواز نفیس، که قبلاً بر ترس شدید صحنه غلبه کرده بود.

نیک کرول در نقش گانتر، خوک رقصنده پرشور و شریک رقص رزیتا

فارل ویلیامز در نقش آلفونسو، فیل و بستنی فروش که مورد علاقه مینا قرار می گیرد.

هالسی در نقش پورشا کریستال، یک گرگ و دختر لوس اما با استعداد جیمی کریستال

نقد فیلم عشق کوچک من
بیشتر بخوانید

چلسی پرتی در نقش سوکی، دستیار سگ سالوکی متکبر جیمی کریستال و استعدادیاب

لتیتیا رایت در نقش نوشی، سیاهگوش خیابانی که به جانی کمک می کند تا زمانی که رقص خود را یاد می گیرد، اعتماد به نفس خود را به دست آورد.

اریک آندره در نقش داریوش، یک یاک خودمحور که در یک دوئت عاشقانه در مقابل مینا نقش آفرینی می کند.

آدام باکستون در نقش کلاوس کیکنکلوبر، میمون پروبوسیس و مربی رقص که به جانی می آموزد که چگونه رقصد. Buxton همچنین صداپیشگی استن، گوریل و عضو گروه Big Daddy را بر عهده دارد.

گارث جنینگز در نقش خانم کرالی، ایگوانای سالخورده با چشم شیشه ای که به عنوان دستیار اداری باستر کار می کند.

پیتر سرافینوویچ در نقش بابای بزرگ، گوریل مافیایی و پدر جانی در حال اکران که از زمان وقایع فیلم اول برای حمایت از جانی و دوستانش به شهر ردشور آمد.

جنیفر ساندرز در نقش نانا نودلمن، گوسفند و خواننده معروفی که به باستر می گوید رویاهایش را دنبال کند.

نیک آفرمن در نقش نورمن، خوک و شوهر معتاد رزیتا

بونو در نقش کلی کالووی، یک شیر پیر یال سفید که زمانی اسطوره ستاره راک بود تا زمانی که همسرش درگذشت.
جولیا دیویس در نقش لیندا لو بون، اسب و مجری یک برنامه گفتگو که با جیمی درباره برنامه باستر مصاحبه می کند.

اسپایک جونز در نقش جری (نامگذاری نشده)، گربه ای که دستیار شخصی وفادار جیمی کریستال است

آشر بلینکف، جولیانا گامیز، آسا جنینگز، کاسپار جنینگز، رمی ادگرلی، لئو جنینگز، اسکار جنینگز، آیدن سوریا و جک استانتون صدای بچه خوک‌های رزیتا و نورمن را می‌دهند، در حالی که دختر متیو مک‌کانهی، ویدا آلوس مک‌کانهی صداپیشگی می‌کند. 10] مانند فیلم اول، وس اندرسون و ادگار رایت هر دو در فیلم نقش آفرینی می کنند و رایت صدای یک پلیس سگ و یک راننده خوک را صدا می کند.

پایان مقاله انیمیشن Sing 2

منبع ویکی پدیا

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم بهشت بر فراز برلین | فیلم راننده تاکسی | نقد فیلم دیو و دلبر | نقد و بررسی وبسایت آموزشی اسکیل شر ( Skillshare ) | فیلم شب شکارچی | بهترین فیلم های الیزابت اولسن | نقد و بررسی بازی Kena: Bridge of Spirits | بررسی گوشی Motorola Edge 20 Pro | فصل دوم سریال Warrior Nun | نقد فیلم Don’t Breathe 2 – فیلم نفس نکش ۲ | نقد فیلم پدرخوانده 1 | The Godfather | عزیمتی به عظمت هنر هفتم

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

سه × 1 =