صفحه اصلی > اخبار فناوری : بررسی قهوه سازه Wacaco Picopress
ads

بررسی قهوه سازه Wacaco Picopress

قهوه سازه Wacaco Picopress

بررسی قهوه سازه Wacaco Picopress : 

بررسی یک دقیقه ای

لذت بردن از یک قهوه اسپرسو نرم یکی از لذتهای کوچک زندگی است ، اما در حالی که مجموعه وسیعی از دستگاه های قهوه ساز ثابت در خانه شما موجود است ، وقتی بیرون از خانه هستید ، احتمالاً باید به همان نزدیکی به نزدیکترین کافی شاپ مراجعه کنید. -نیاز به اسپرسو مگر اینکه یک قهوه ساز قابل حمل با پمپ دستی همراه داشته باشید ، یعنی.

Wacaco از سال 2013 در زمینه ایجاد قهوه سازهای قابل حمل که از پمپ دستی استفاده می کنند-به جای باتری یا برق اصلی-پس از ناامید شدن موسس مارک از شات اسپرسو خریداری شده در هتل ، تخصص داشته است. Picopress جدیدترین نسخه این شرکت است و کوچکترین و جمع و جورترین اسپرسو ساز قابل حمل آن تا به امروز است.

قهوه سازه Wacaco Picopress برای علاقه مندان به قهوه طراحی شده است و یکی از بهترین قهوه سازهایی است که ما آزمایش کرده ایم. این سبد نه تنها دارای یک سبد دو تایی 2 اینچی / 5.2 سانتی متر است که اندازه آن مشابه دستگاه های اسپرسو است ، همچنین می تواند تا 18 گرم قهوه آسیاب شده مصرف کند ، به این معنی که می تواند دو اسپرسو درست کند.

تنها چیزی که نیاز دارید ، قهوه و آب جوش برای ایجاد اسپرسو نرم است. Picopress همچنین دارای یک فیلتر portafil است که می تواند برهنه (بدون دهانه) استفاده شود ، که به اطمینان از کرم-کف فندقی رنگی که روی قهوه شما قرار می گیرد پس از دم کشیدن کمک می کند-که قسمت بالای قهوه را کاملاً می پوشاند.

برای کسانی که در طول روز بین مکان های کاری خود تغییر می کنند ، یا اگر آخر هفته ها را به طور مرتب تعطیل می کنید ، این یک واحد مفید است که باید در کیف خود قرار دهید.

قهوه سازه Wacaco Picopress

قهوه سازه Wacaco Picopress

قیمت و در دسترس بودن قهوه سازه Wacaco Picopress

لیست قیمت : 129.90 دلار / 109.90 پوند / 189.90 دلار استرالیا
قهوه سازه Wacaco Picopress مبلغ 129.90 دلار / 109.90 پوند / 189.90 دلار استرالیا را به شما پس می دهد و از سایت Wacaco و آمازون به صورت جهانی در دسترس است.

بررسی Xbox Series X
بیشتر بخوانید

Wacaco همچنین نانوپرسو را ارائه می دهد که سبد کوچکتری دارد و متعاقباً فقط 8 گرم قهوه در خود جای می دهد و برای تهیه اسپرسو دوگانه به یک افزودنی نیاز دارد. قیمت آن 69.90 دلار / 58.90 پوند / 109.90 دلار استرالیا است

طرح

طراحی فشرده
فشار 18 بار
دو اسپرسو درست می کند

Picopress واقعاً یک قهوه ساز قابل حمل است ، ابعاد آن فقط 4.17 3. 3.07 2. 2.8 اینچ / 10.6 7. 7.8 7. 7.1 سانتیمتر (h w عرض d روز) و وزن 0.77 پوند / 350 گرم است. بنابراین ، این کار هیچ کاری نیست که هر روز آن را در کیف خود قرار دهید. این دستگاه کوچکتر و جمع و جورتر از اسپرسو ساز پمپ دستی Wacaco ، Nanopresso است.

همه لوازم جانبی همراه با دستگاه ، از جمله قاشق چای خوری قهوه ، ابزار توزیع و دستکاری فلزی برای کمک به ایجاد یک قهوه کامل (نام دیسک پودر قهوه فشرده) و یک برس برای تمیز کردن قهوه سازنده منظم داخل دستگاه بنشیند. Picopress حتی یک کیف حمل برای محافظت از قهوه ساز در کیف شما ارائه می دهد.

Picopress برای دم کردن اسپرسو شما نیازی به باتری ندارد. در عوض ، دارای یک پیستون است که می توان آن را با دست پمپ کرد تا 18 بار فشار ایجاد کند تا آب گرم را از طریق قهوه عبور دهد. این محصول دارای یک سبد دو نفره استاندارد 2 اینچی / 5.2 سانتی متر است ،

مشابه آنچه در دستگاه های اسپرسو برقی موجود است. این می تواند 18 گرم قهوه را در خود جای دهد و همچنین دارای یک مخزن آب 2.7fl oz / 80ml است ، بنابراین می توانید یک اسپرسو دوتایی بدون توجه به جایی که هستید – تا زمانی که به آب جوش و یک فنجان دسترسی دارید ، دم کنید.

واحد اصلی از پلاستیک ساخته شده است ، اما فیلتر portafilter ، سبد و دستکاری همه از آلومینیوم ساخته شده اند. در نتیجه ، کل دستگاه از دوام فوق العاده ای برخوردار است و دارای دو سال ضمانت نیز می باشد.

قهوه سازه Wacaco Picopress

قهوه سازه Wacaco Picopress

کارایی

اسپرسوی نرم تولید می کند
Portafilter را می توان به صورت برهنه استفاده کرد
با غلاف قهوه قابل استفاده نیست

استیبل کوین چیست؟ تمام آنچه نیاز است بدانید
بیشتر بخوانید

استفاده از پیکوپرس زمان بر است ، به خصوص از آنجا که واکاکو برای هر بار استفاده ، آسیاب کردن حبوبات را توصیه می کند. با استفاده از قهوه ساز هر روز به مدت یک هفته ، ما سریعتر در ایجاد یک قهوه قهوه ای نرم و مونتاژ قهوه ساز آماده شروع به پمپاژ دستی اسپرسو ، سریعتر عمل کردیم.

Wacaco پیشنهاد می کند قبل از دم کشیدن اسپرسو ، آب جوش را از طریق اسپرسوساز و داخل فنجان خود پمپ کنید. شامل این مرحله باعث شد 90 ثانیه طول بکشد تا یک قاشق اسپرسو دم بکشد. در حالی که این امر در مقایسه با سازندگان قهوه اسپرسو طولانی به نظر می رسد – به عنوان مثال ، Breville Bambino Plus فقط 21 ثانیه طول می کشد – مطمئناً ارزش انتظار را دارد.

قهوه فوق العاده صاف و با طعم شدید بود. به لطف توانایی استفاده از فیلتر portafil به صورت برهنه ، جایی که دهانه برداشته می شود تا پایین سبد نمایان شود ، قهوه نیز دارای یک کرم کامل در بالا بود. وقتی شکر را اضافه کردیم و نوشیدنی را به هم زدیم ، کرم دوباره شکل گرفت ، دقیقاً همانطور که ما امیدوار بودیم.

سرعت پمپاژ قهوه سازه Wacaco Picopress بر سطح فشار ایجاد شده تأثیر می گذارد: هرچه سریعتر پمپاژ کنید ، فشار بیشتر می شود. با این حال ، اگر خیلی سریع پمپاژ کنید و فشار بیش از حد زیاد شود ، یک شیر ایمنی باز می شود و آب را به داخل مخزن باز می گرداند. این امر باعث کاهش جریان قهوه یا حتی قطع آن می شود ، بنابراین برای پیدا کردن سرعت مناسب برای پمپاژ ، باید چندین بار از قهوه سازه Wacaco Picopress استفاده کنید.

برخلاف نانوپرسو ، قهوه سازه Wacaco Picopress مجهز به کیت اضافی نیست که امکان استفاده از کپسول های قهوه یکبار مصرف ، مانند کپسول هایی را که در دستگاه نسپرسو استفاده می شود ، فراهم کند.

اگر ما واقعاً سخت گیر هستیم ، از عدم وجود حداکثر علامت در مخزن آب ناامید شدیم – بنابراین اگر به قوانین پایبند هستید ، به مجموعه ای از ترازو نیاز دارید تا مطمئن شوید هر روز اسپرسو کامل دریافت می کنید. زمان.

بررسی Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 9
بیشتر بخوانید
قهوه سازه Wacaco Picopress

قهوه سازه Wacaco Picopress

آیا باید قهوه سازه Wacaco Picopress بخرم؟

بخرید اگر …

شما در حین حرکت قهوه می خواهید
اگر می خواهید یک اسپرسو نرم و قوی در حین حرکت داشته باشید ، بدون نیاز به ورود به کافی شاپ ، قهوه سازه Wacaco Picopress تحویل شما می دهد.

شما عاشق قهوه هستید
آسیاب کردن دانه های خود ، درک میزان اسپرسوی مورد نیاز شما و توانایی استفاده از برهنه از برهنه – هنگام استفاده از قهوه سازه Wacaco Picopress همه اینها ضروری است و برای گوش طرفداران قهوه موسیقی خواهد بود.

شما در فضا تنگ هستید
دستگاه های اسپرسو با منبع تغذیه اصلی می توانند حجیم باشند ، اما قهوه سازه Wacaco Picopress بسیار جمع و جور است و حتی دارای یک کیف دستی است که تمام وسایل اضافی را در کنار هم نگه می دارد. این باعث می شود یک قهوه ساز جایگزین عالی برای کسانی که فضا ندارند.

نخرید اگر …

شما غلاف قهوه را ترجیح می دهید
اسپرسو ساز پمپ دستی واکاکو ، نانوپرسو ، دارای یک کیت اضافی است که به این معنی است که می تواند از کپسول های تک نفره قهوه تهیه کند ، مانند کپسول های مناسب دستگاه نسپرسو. در حال حاضر ، هیچ برنامه ای برای انتشار افزونه مشابه برای قهوه سازه Wacaco Picopress وجود ندارد.

وقت کم دارید
استفاده از قهوه سازه Wacaco Picopress یک فرآیند سریع نیست ، به ویژه هنگامی که در تمیز کردن ، خشک کردن و مونتاژ اجزای مختلف تصمیم گیری می کنید. اگر صبح وقتتان کم است ، این بهترین قهوه ساز برای فنجان جو شروع روز شما نیست.

شما قهوه با شیر را دوست دارید
اگر از طرفداران لاته ، کاپوچینو یا سایر نوشیدنی های قهوه ای هستید که نیاز به شیر کف دار دارند ، قهوه سازه Wacaco Picopress نیازهای شما را برآورده نمی کند.

قهوه سازه Wacaco Picopress

قهوه سازه Wacaco Picopress

پایان مقاله بررسی قهوه سازه Wacaco Picopress

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

بهترین کتاب های ادبیات ترکیه | نقد مستند صفر تا سکو ؛ انسان با نخستین رنج | کسب درآمد از وبلاگنقد فیلم 21 Grams (۲۱ گرم) | نقد فیلم سگ اندلسی | نقد و بررسی بازی Resident Evil 2 | فیلم یانکی دودل دندی | ۵ عنصر طراحی داخلی اسکاندیناوی | سبک موسیقی ارکسترال | فیلم های مشابه موربیوس را تماشا کنید |

دیدگاهتان را بنویسید

2 × 4 =