صفحه اصلی > اخبار فناوری : بررسی Google Wifi
ads

بررسی Google Wifi

Google Wifi

بررسی Google Wifi : 

Google Wifi ممکن است پیشگام انقلاب روتر مش نباشد ، اما مطمئناً در موفقیت اصلی این روتر جدید موثر بوده است. در حقیقت ، از بسیاری جهات ، استاندارد بالاتری را تعیین کرده است که بسیاری از روترهای Wi-Fi مش مشوق آن هستند. ممکن است پس از مواردی مانند Netgear Orbi یا Samsung Connect Home آمده باشد ، اما از قیمت و ارزش بهتری نسبت به بسیاری از روترهای مش برخوردار است.

به لطف ترکیب اندازه شگفت آور کوچک و ظاهر مدرن با ویژگی های عالی و قیمت مناسب ، Google Wifi برای بیشتر روترهای مش دیگر موجود است. این حتی بدون ذکر این واقعیت که راه اندازی آن یک مشکل است ، برای راه اندازی آن نیاز به فقط یک برنامه تلفن همراه است.

فرقی نمی کند که در تلاش هستید یک شبکه ضعیف را تقویت کنید یا می خواهید از سیستم مش استفاده کنید ، با Google Wifi عملکرد فوق العاده ای را با قیمتی مقرون به صرفه بدست می آورید. و ، باید در لیست کوتاه کسانی باشد که در مورد انتقال به روترهای مش فکر می کنند.

Google Wifi

Google Wifi قیمت و در دسترس بودن

با توجه به امکانات و قابلیت های ارائه شده ، Google درخواست چندانی نمی کند ، به ویژه برای آنچه Google Wifi می تواند انجام دهد. هزینه نسل اول Wifi 259 دلار (حدود 204 پوند ، 399 دلار استرالیا) برای مجموعه ای از سه واحد ، شامل یک “نقطه Wi-Fi” اصلی (نقطه ای که به مودم یا دروازه متصل می کنید) و دو نقطه Wi-Fi ثانویه است. گوگل وعده داده است که سه نقطه Wi-Fi می توانند تا 4500 فوت مربع (418 متر مربع) را در یک مکان پوشش دهند.

نسل جدید دستگاه های Google Wifi 60 دلار کامل از قیمت سیستم سه بسته ای دریافت می کند که اکنون در ایالات متحده و بریتانیا با قیمت 199 دلار / 189 پوند (حدود 499 دلار استرالیا) به فروش می رسد. یک واحد Google Wifi تنها با 99 دلار / 89 پوند (حدود 199 دلار استرالیا) خریداری می شود که برابر قیمت آخرین نسل است. اگر با یک آپارتمان کوچک کار می کنید ، پوشش شما بیش از حد کافی است و یک معامله بی نظیر باقی می ماند.

بهترین لپ تاپ های ایسوس در سال 2021
بیشتر بخوانید

اگر در انگلستان هستید ، گزینه Google Wifi را هم در 2 بسته و هم در 3 بسته دارید که به ترتیب 229 پوند و 329 پوند برای شما هزینه دارد. Google Wifi از صفحه محصول Google در استرالیا ناپدید شده است ، بنابراین هیچ گزینه ای برای خرید روتر مش Google Wifi نسل اول یا تازه به روز شده وجود ندارد. این به شدت نشان می دهد که در حالی که عرضه استرالیا کمی بیشتر از ایالات متحده و انگلستان است ، احتمالاً قریب الوقوع است و تقریباً قطعاً شاهد کاهش قیمت مشابه در سه بسته نقاط شبکه خواهیم بود.

Google Wifi یک ارزش خارق العاده است – تعداد بیشتری از پول نقد کمتر از رقبای خود ، مانند Netgear Orbi ، با سایر روترهای مش بی سیم ارائه می دهد که حداقل 400 دلار قیمت دارند (حدود 320 پوند ، 520 دلار استرالیا). تعداد گره های مش

Google Wifi

طراحی و راه اندازی

گوگل نه تنها در قیمت گذاری برتری دارد ، بلکه دارای ظریف ترین واحدهای Wi-Fi طراحی شده و احتمالاً ساده ترین راه حل در هر پیشنهادی است. هر واحد Google Wifi ، یک استوانه ساده و کوچک با یک باند LED سفید در مرکز آن ، همان قابلیت را ارائه می دهد.

این بدان معناست که هر واحد Google Wifi می تواند به عنوان “روتر” اصلی سیستم عمل کند ، در حالی که دیگران می توانند سیگنال سیمی را که به صورت بی سیم به واحد ارسال می شود ، همراه با پورت های اترنت و همچنین اینترنت بی سیم ، گسترش دهند. هر سه دستگاه از طریق USB-C تغذیه می شوند.

تنظیمات نیز کاملاً صاف است ، درست مانند طراحی سخت افزاری Google Wifi – با استفاده از یک برنامه رایگان iOS یا Android برای تسهیل کل فرایند. ما قصد نداریم به ریز و درشت این روند بپردازیم ، اما برنامه Google Wifi به شما امکان می دهد با اسکن کدهای QR در نقطه Wi-Fi متصل به مودم یا دروازه خود ، شبکه خود را پیکربندی کنید.

سپس برنامه از شما می خواهد که یک نام جدید برای شبکه جدید خود بگذارید و یک رمز عبور تعیین کنید ، سپس هر نقطه اضافی Wi-Fi اضافی خود را با اسکن کدهای QR آنها جفت کنید-سپس می توانید گره های جداگانه را در برنامه نامگذاری کنید. باز هم ، تنها زمان کوتاهی طول می کشد تا اولین گره Google Wifi گره های اضافی را تشخیص دهد و آنها شروع به کار کنند.

در انتظار نینتندو سوییچ ۲ نباشید
بیشتر بخوانید

شما به همان اندازه ای که Netgear Orbi ارائه می دهد از عمق دسترسی برخوردار نخواهید بود ، بنابراین تغییر باند یک انتخاب نیست. با این حال ، Google Wifi این کار را پشت صحنه به طور خودکار انجام می دهد.

برنامه Google Wifi تنظیمات مفیدتری مانند نظارت مستمر بر شبکه شما و همچنین نقاط و دستگاه های متصل به آن را ارائه می دهد. این برنامه دارای تست سرعت اینترنت نیز می باشد ، مانند آزمایش مش Ookla که سلامت اتصالات Points شما را اندازه گیری می کند ، در کنار تست Wi-Fi که قدرت اتصال شما را از داخل شبکه اندازه گیری می کند.

این کامل ترین و پیچیده ترین مجموعه کنترل هایی است که تا به حال در سیستم مش Wi-Fi مشاهده کرده ایم ، علی رغم عدم وجود جعبه های کشویی و ضامن ها.

علاوه بر این ، می توانید پهنای باند را برای یک دستگاه در یک زمان اولویت بندی کنید ، دستگاه های خانه هوشمند را کنترل کرده و دسترسی به اینترنت را به دستگاه های خاصی در یک محیط خانوادگی متوقف کنید – همه از محدوده این برنامه.

و اکنون ، Google ویژگی شبکه Google Wifi را برای آزمایش چندین دستگاه گسترش داده است ، به طوری که بتوانید تنگناهای احتمالی را در شبکه خود تشخیص دهید و همچنین هنگام تلاش برای بهینه سازی عملکرد شبکه ، نقاط دسترسی Google Wifi خود را دوباره مرتب کنید.

Google Wifi

کارایی

Google Wifi قادر است با عملکرد Netgear Orbi ، اگر فراتر نرود ، مطابقت داشته باشد. با توجه به حداکثر استفاده از سرویس Wi-Fi 100 مگابیت بر ثانیه ، مطمئناً ندیده ایم که هیچ روتری بتواند سرویس مشابهی را ارائه دهد. اما ، تفاوت اصلی در این است که Google Wifi قادر است این عملکرد بالا را به هر اتاق خانه ما ، هرچند کوچک ، برساند.

ما می توانیم ویدیوی 4K را از طریق Netflix در Roku Premiere خود در زیرزمین پخش کنیم ، و همچنین Overwatch را در دفتر که مودم در آن قرار دارد بدون هیچ مشکلی پخش کنیم. سیستم های مش Wi-Fi مانند Google Wifi به همان اندازه بر روی توان و پوشش تمرکز ندارند. با این حال ، این محصول مطمئناً ارائه می دهد.

بررسی دوربین Canon EOS 1D X Mark III
بیشتر بخوانید

ویژگی اولویت بندی ترافیک اطمینان می دهد که جلسه بازی شما بیشتر از آن پهنای باند حیاتی را نسبت به سایر دستگاه های خانه شما که بیشتر برای فیس بوک و پخش فیلم های HD استفاده می شود ، دریافت می کند. علاوه بر این ، در صورت از دست دادن تصادفی یک یا چند نقطه Wi-Fi ، شبکه می تواند به طور خودکار خود را تعمیر کند.

حتی اگر می دانیم که Google Wifi سیستم مش خود را بر روی باندهای Wi-Fi موجود (2.4GHz و 5GHz) از طریق پروتکل مش 802.11s به جای سیستم سه بانده Netgear Orbi که بیش از یک باند Wi-Fi دوم 5GHz ارتباط برقرار می کند ، اداره می کند. تفاوت قابل توجهی بین عملکرد هر دو دیده نشده است. ما سرعت بارگیری را در MB/s در باند 2.4GHz از Orbi از طریق Google Wifi به مراتب سریعتر می بینیم. با این حال ، این نیز می تواند یک ناهنجاری احتمالی باشد.

جایی که Google Wifi واقعا بر روترهای مشابه برتری دارد ، در نسبت قابل توجه قیمت و پوشش آن است. مطمئناً می توانید پوشش مشابهی را از سیستم های رقیب با واحدهای کمتر دریافت کنید ، اما انعطاف پذیری حاصل از داشتن واحدهای بیشتر – فقط از نظر به حداقل رساندن نقاط مرده – بسیار زیاد است.

حکم نهایی

Google Wifi ساده ترین و بی دردسرترین روتر است که ما تا به حال راه اندازی کرده ایم ، بدون هیچ کدام. و ، این در نظر گرفتن دو دستگاه اضافی مورد نیاز برای پایان روند است. به دلیل قیمت مناسب ، واحدهای بیشتری نسبت به اکثر رقبای گوگل ارائه می شود ، و همچنین بهترین برنامه راه اندازی و مدیریت تا کنون.

علی رغم سخت افزارهای دقیق و فاقد کنترل های سخت افزاری ، و عدم وجود توان AC3000 یا AC2200 ، گوگل هرگونه تغییر و آزمایش را که می تواند به راحتی از طریق برنامه خود به راحتی قابل درک باشد ، مورد بررسی قرار داد. حتی کنترل اولویت پهنای باند نیز وجود دارد. آن را با یک طراحی سخت افزاری تمیز و بدون آلودگی ترکیب کنید که بهتر از هر روتر دیگری که تاکنون دیده ایم در نمای ساده نمایش داده شود و آنچه شما دارید یکی از بهترین سیستم های Wi-Fi است که با پول در سال 2019 خریداری می شود.

معرفی کنترلر Rig Nacon Pro Compact ایکس باکس
بیشتر بخوانید

Google Wifi

پایان مقاله بررسی Google Wifi

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

علاج واقعی ترس‌های رایج ترس از شکست، پیری، فقر و کنکور | نقد و بررسی بازی Hades | چگونه یک طراح وب شویم : ۵ مهارت اساسی در طراحی وببهترین فیلم های چارلی چاپلین | راهنمای زندگی و هنر آرشیل گورکی | سریال ویچر | نقد و بررسی بازی Outlast 2 | نقد فیلم He’s All That | فیلم او همه آن است | نقد فیلم سوپ اردک | فیلم آخرین سامورایی |

دیدگاهتان را بنویسید

هجده − هفت =