صفحه اصلی > معرفی سریال : نقد سریال مراسم نیمه شب
ads

نقد سریال مراسم نیمه شب

فیلم مراسم نیمه شب

نقد فیلم مراسم نیمه شب : 

در فیلم “فیلم مراسم نیمه شب” مایک فلانگان نویسنده/کارگردان با استعداد از اقتباس استفان کینگ به سمت ساخت پروژه ای حرکت می کند که بسیار متمایز از آثار استاد ترسناک است و حتی طرفداران نیز تعجب می کنند که چگونه کتاب خود را از دست داده اند. با مطالعه عناصر The Stand ، The Shining و Salem’s Lot ، مطالعه فلاناگان در مورد دین و جاودانگی گاهی خاطرات توده های واقعی نیمه شب را زنده می کند ،

زیرا می تواند در موعظه خود با چند مونولوگ بسیار خسته کننده باشد. در حالی که برخی اجراهای عالی و موضوعات جذاب وجود دارد ، اما معلوم می شود که فلانگان ، وقتی از طرح مطالب اصلی مانند The Haunting یا Doctor Sleep جدا نشود ، می تواند به نفع خود کمی بیش از حد پر حرف و تکراری عمل کند.

اگر این یک رمان پادشاه بود ، یکی از آن غول های 900 صفحه ای بود که اغلب توسط خوانندگان ناتمام می ماند و کسانی که این کار را انجام دادند ، جاه طلبی تلاش نویسنده را تحسین می کردند و در عین حال می پرسیدند که آیا ممکن است ویراستاری کمک کرده باشد.

باز هم مانند بسیاری از خطبه های دوران جوانی ، “فیلم مراسم نیمه شب” با موضوعات مرتبط و نمادگرایی آشکار فراوان است. فلانگان با قسمت تاریک کتاب مقدس بازی می کند و چیزهایی مانند قیامت و نوشیدن خون را به اساطیر متفاوتی متصل می کند. از این گذشته ، وحشت و دین شباهت های زیادی با یکدیگر دارند ،

که غالباً موضوعات مشابه اخلاق و غلبه بر شر را ارائه می دهند ، فقط در پارچه های مختلف. برخی از بلندپروازانه ترین عناصر فلاناگان در اینجا با این ایده که کتاب مقدس واقعاً یک داستان وحشتناک است ، بازی می کنند ، در حالی که مضامین بسیار شبیه شاه را در بافت می بندند ، در درجه اول تعارض بین مسئولیت انسانی و این تفکر که اعتقاد می تواند همه گناهان را از بین ببرد.

فیلم مراسم نیمه شب

فیلم مراسم نیمه شب

اکثریت قریب به اتفاق “نیمه شب” در یک منطقه ماهیگیری در جزیره به نام جزیره کروکت انجام می شود. در واقع ، بیشتر آن در کلیسای مخروبه سنت پاتریک اتفاق می افتد ، که به تازگی توسط یک افسونگر جوان به نام پدر پل هدایت می شود (یک حامیش لینکلیتر واقعاً فوق العاده ، که کار او در اینجا تقریباً به تنهایی توجیه می شود) ، یک رهبر کاریزماتیک که فرستاده شده است تا جایگزین فردی به نام مسیینیور پرویت شود.

نقد فیلم ریش‌ قرمز | Red Beard 1965
بیشتر بخوانید

همزمان با ورود پدر پل ، بازگشت پسر ولگرد جزیره ، رایلی (زک گیلفورد) است ، که چهار سال پس از تصادف رانندگی در حالت مستی که منجر به کشته شدن یک زن شد ، در زندان به سر می برد. ریلی به طرز بسیار “شبح وار هیل هاوس” ، حتی مستقیماً توسط قربانی خود خالی از سکنه می شود و نیاز او به نوعی رستگاری را تقویت می کند. گناهکار و نجات دهنده ای که همزمان به جزیره کروکت می آیند احساس سرنوشت می کنند.

در حالی که رایلی و پل مرکز “فیلم مراسم نیمه شب” هستند ، فلاناگان جامعه را با شخصیت های به یاد ماندنی پر می کند ، که اکثر آنها از دست داده اند و آنها را برای راهنمایی به کلیسا می کشاند ، از جمله غم و اندوه که آنها را مجبور می کند تا به دنبال هدفی بالاتر باشند. در جهان. والدین رایلی ،

آنی (کریستین لمان) و اد (هنری توماس) همیشگی سنت پاتریک هستند ، اما دوست قدیمی او ارین (کیت سیگل) با توجه به گذشته تاریک او سوالات بیشتری در مورد هدف ایمان دارد. Bevi Keane (Samantha Sloyan) یک روح متعهد است که به نام خدا در هر مسیر تاریکی از شخصیت های مذهبی پیروی می کند ، در حالی که تعداد کثیری از غیر م believersمنان به آنچه در زیر صلیب می گذرد چشم تردید دارند. نیمه شب ،

از جمله یک پزشک (آنابت گیش) با یک مادر بیمار (الکس اسو) ، کلانتر جدید (راهول کوهلی) در شهر ، و یک مست محلی (رابرت لانگ استریت) همراه با آن ، منتظر گذشته ای تاریک باشید.

فیلم مراسم نیمه شب

فیلم مراسم نیمه شب

اگر از خود می پرسید که اسوس 29 ساله چگونه نقش مادر آنابیت گیش را بازی می کند ، باید در مورد آرایش های واقعاً دلخراش پیرمردانی که برای طرح ضروری هستند و در عین حال کمی گمراه نیز هستید هشدار داده شود. بدون خراب کردن چیزی ، خیلی زود مشخص می شود که چرا مجریان جوانتر مانند توماس و اسو نقش های فراتر از سن خود را ایفا می کنند ، اما هرگز چیزی کمتر از حواس پرتی نیست. در واقع ،

نقد فیلم کیمی | KIMI 2020
بیشتر بخوانید

تأثیرات “فیلم مراسم نیمه شب” به طور کلی از هر دو پروژه “Haunting” پایین تر است. این نمایش برای آنها سنگین نیست ، بنابراین یک شکایت جزئی است ، اما وقتی به یک اقدام وحشتناک تبدیل می شود ، بیشتر به یک فیلم B تبدیل می شود تا هر دو “Haunting”. بدون خراب شدن ، فلانگان همیشه با سایه ها در تاریکی بهتر از زمانی که مجبور است آنها را آشکار کند ، کار کرده است.

همچنین ، باور کنید یا نه ، از هر دو پروژه “خالی از سکنه” صحبت کننده تر است. رایلی ممکن است نسبتاً رواقی باشد ، اما مردم مطمئناً عاشق صحبت با او هستند ، به ویژه پدر پل و ارین ، که هر دو سخنرانی های طولانی در مورد دین ، ​​خدا ، اعتیاد به الکل ، اعتیاد ، زندگی پس از مرگ و موارد دیگر دارند. این یک نمایش مونولوگ سنگین است ، که می تواند افرادی را که به دنبال لرز هستند از بین ببرد.

این بازی فلانگان نیست – او بیشتر از قبل به فلسفه و ایمان علاقه مند است و مستقیماً در مورد اخلاق و گناه سوال می کند. بسیاری از مکالمات طولانی ، از نگارش مناسب برخوردارند و به اندازه کافی در گفتگوهای خود نقش دارند ، اما همچنین شتاب زیادی از قطعه را از بین می برند ، به ویژه پس از یک افشاگری مهم در اواسط فصل و سپس منجر به چند قسمت بحث شدید می شود.

فیلم مراسم نیمه شب

فیلم مراسم نیمه شب

پایان مقاله نقد فیلم مراسم نیمه شب

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

معرفی برنامه های Adobe | بررسی گوشی iPhone 12 | فیلمهای رابرت پتینسون | بهترین فیلم های آنا د آرماس | نکات کلیدی در خلق شخصیت شرور داستان | مشخصات و قیمت گوشی گلکسی زد فلیپ ۳ سامسونگ | آموزش مقاله نویسی | فرایند کلی نگارش و چاپ مقاله | ۱۰ فیلم برتر قهرمان محور | فیلم خشم مردانه | نقد فیلم Trigger Point ( فیلم تریگر پوینت 2021 ) |

دیدگاهتان را بنویسید

13 − چهار =