صفحه اصلی > ادبیات جهان : آموزش مقاله نویسی | فرایند کلی نگارش و چاپ مقاله
ads

آموزش مقاله نویسی | فرایند کلی نگارش و چاپ مقاله

مقاله نویسی

آموزش مقاله نویسی : چه یک نویسنده مستقل تمام وقت باشید و چه یک مقاله نویس مشتاق که امیدوارید برای اولین بار منتشر شود ، روند انتشار مقالات می تواند دشوار و پرمشغله باشد. برای چاپ مقاله شما بیش از یک داستان عالی و سبک نوشتاری مجزا لازم است. به محض پایان نوشتن ، کار تازه شروع شده است.

آموزش مقاله نویسی در یک مجله در 5 مرحله

برای بسیاری از فریلنسرها ، روند انتشار ممکن است گیج کننده و پیچیده به نظر برسد. در اینجا چند نکته برای افزایش شانس انتشار کار خود آورده شده است:

آموزش مقاله نویسی

آموزش مقاله نویسی

موضوعی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید. قبل از اینکه بتوانید ردیف خود را در یک نشریه مجله یا وب سایت مشاهده کنید ، باید یک ایده مقاله عالی ارائه دهید. اگر تلاش می کنید تا ایده ای برای یک مقاله ارائه دهید ، ایده هایی را در منطقه ای که به آن علاقه دارید ، طوفان فکری کنید.

از نوشتن یک داستان شخصی نترسید. اغلب اوقات ، داستان های شخصی بهترین فرصت را برای نویسندگان جدید فراهم می کنند تا دیدگاه منحصر به فرد ، مهارت های نوشتاری و سبک نوشتن خود را به نمایش بگذارند. از طرف دیگر ، اگر علاقه مند به نوشتن مقالاتی هستید که نیاز به تحقیق و تجزیه و تحلیل عمیق دارند ، باید ایده های داستانی را در نظر بگیرید که به شما این امکان را می دهد. آنچه مهم است این است که شما مشتاق ایده خود هستید. این کار خلاقیت را بسیار ساده تر می کند.

تحقیق کنید و بنویسید قبل از شروع به نوشتن باید زمان مناسبی را برای تحقیق اختصاص دهید. حتی اگر حوزه موضوعی شما برای بخش نوشتن نیاز به تحقیق گسترده یا منبع خارج از منبع نداشته باشد ، باید با نوع کار عمومی پذیرفته شده توسط انتشاراتی که قصد ارسال آن را دارید آشنا شوید.

اگر قصد ارسال مقاله به نشریات آنلاین را دارید ، به صفحه اصلی فروشگاه بروید و مقالات منتشر شده آنها را مرور کنید. اگر آنها قبلاً مقالات مربوط به کار یا ژورنال را منتشر کرده اند که مشابه مقاله شما هستند ، شاید لازم باشد زاویه جدیدی را کشف کنید. سپس ، می توانید نوشتن مقاله خود را شروع کنید.

مکتب ادبی کلاسیسم
بیشتر بخوانید
آموزش مقاله نویسی

آموزش مقاله نویسی

مقاله خود را ویرایش کنید پس از نوشتن اولین پیش نویس ، زمان ویرایش است. پیش از ارسال مقاله به سردبیران مجله ، هرگونه اصلاح یا تنظیم لازم را انجام دهید تا مطمئن شوید که مقاله شما به بهترین شکل ممکن است. از یک دوست معتمد یا نویسنده همکار (ترجیحاً شخصی که خود مقاله چاپ کرده است) بخواهید مقاله یا مقاله مجله شما را مرور کند.

اگر مقاله شما از نظر تحقیق بسیار سنگین است ، ممکن است در نظر داشته باشید که به شخصی که در آن زمینه تحقیق دارد متخصص باشد و از او بخواهید کار شما را بررسی کند. اگر کسی ندارید که بتوانید کار خود را به آن بفرستید ، سرویس های ویرایشی آنلاین در دسترس هستند که با پرداخت هزینه ناچیزی ، بررسی های مشابه و ویرایش کپی را ارائه می دهند.

تعیین کنید که به کدام نشریات ارسال شود. انتخاب صحیح مجلات ، مجلات یا نشریات آنلاین مناسب جهت ارسال می تواند در وقت و تلاش شما صرفه جویی کند. ارسال یک مقاله خبری سخت به ژورنالی که بیشتر داستان های کوتاه و مقالات شخصی را به طور مثال منتشر می کند ، به احتمال زیاد ارزش وقت شما را نخواهد داشت.

اگر می خواهید به صورت آنلاین منتشر شوید ، به وب سایت انتشارات بروید و به سیاست های تحریریه آنها و همچنین داستان هایی که آنها در سال گذشته منتشر کرده اند ، نگاه کنید. ببینید آیا نویسندگان یا همکارانی دارید که آنها را تشخیص دهید.

اگر قصد شما برای ارسال به یک مجله چاپی است ، جدیدترین نسخه را از دکه روزنامه فروشی بردارید و به دنبال همان اطلاعات بگردید. در مجلات چاپی اغلب اطلاعات تماس با ما در صفحات اول یا عقب ذکر شده است که ارائه آنها برای ارسال ها مفید است.

مقاله خود را ارسال کنید وقت آن رسیده است که لحظه لحظه حقیقت را تحویل بگیرید: مقاله خود را به یک نشریه یا ژورنال آنلاین ارسال کنید. هرکدام از آنها دستورالعمل های ارسال خاص خود را دارند ، بنابراین مطمئن شوید که قبل از ارسال دقیق دستورالعمل ها را بخوانید بعضي از نشريات به عنوان بخشي از فرآيند ارسال ، به نامه حمايتي يا پرس و جو نامه نياز دارند ، در حالي كه برخي ديگر از محدوديت هاي سخت شمارش كلمات برخوردارند.

شخصیت پردازی در رمان چگونه انجام می شود؟
بیشتر بخوانید

اگر از طریق ایمیل ارسال می کنید ، ممکن است مجله شرایط خاصی در مورد اینکه چه چیزی باید در عنوان قرار دهد و ویراستار یا ویرایشگر همکار را برای ارسال در اختیار داشته باشد. اگر یکی دو هفته است که خبری از شما نگرفته است ، پس از ارسال ، از پیگیری نترسید.

آموزش مقاله نویسی

مقاله نویسی

این نشریات به احتمال زیاد موارد ارسالی زیادی دریافت می کنند ، و دفن آن برای یک ایمیل آسان است – به ویژه اگر این اولین مقاله ای باشد که برای آنها ارسال کرده اید. اگر آنها تسلیم شما را قبول نمی کنند ، ناامید نشوید. شما همیشه می توانید دوباره سعی کنید یا مقاله خود را از طریق یک بستر وبلاگ نویسی منتشر کنید.

پایان مقاله آموزش مقاله نویسی

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بزرگان موسیقی کلاسیک | فیلم ترس روح را می‌خورد | ۱۰۰ فیلم برتر تاریخ | نقد کتاب وقتی نیچه گریست |نقد فیلم خیابان ترس | سریال مندلورین | کسب درآمد از اسپاتیفای | نقد فیلم گودزیلا علیه کونگ | فیلم بیوه سیاه Black widow | فصل دوم سریال Warrior Nun | بهترین فیلم های فرانک کاپرا | نقد و بررسی فیلم nomadland | مکتب نیهیلیسم | معرفی شخصیت درکس نابودگر ، دشمن ابدی تانوس | نقد سریال لوکی | بیوگرافی هانا آرنت

دیدگاهتان را بنویسید

10 − پنج =