صفحه اصلی > ورزش و بازی : بهترین بازی های سال 2021
ads

بهترین بازی های سال 2021

بهترین بازی های سال 2021

در 18 ماه گذشته ، بازی ها چیزی فراتر از یک سرگرمی بوده اند – فقط به نقش مهمی که آنها در سرگرم کردن ، سالم بودن و ارتباط مردم در 18 ماه گذشته قفل های متناوب داشته اند ، نگاه کنید. تأثیر COVID در ساخت بازی در تمام سال 2020 احساس می شد ، زیرا بیشتر دنیا با کار در خانه سازگار شده اند – اما 2021 آن را با مجموعه ای از نسخه ها که بهترین های رسانه را به نمایش گذاشته اند جبران کرده است.

با مقاله بهترین بازی های سال 2021 با بامدادی ها همراه شوید.

همانطور که به اواسط سال می رسیم ، Empire بهترین بازی های سال 2021 تا به امروز را ارائه می دهد – 10 لیست برتر که کلاسیک های بازسازی شده را دنبال می کند ، دنباله های درخشان غیر منتظره و ویژگی های جدید چشمگیر که بیشترین استفاده را از یک بازی می کند. نسل جدید کنسول های بازی. در دورانی که بازی هرگز از اهمیت بالاتری برخوردار نبوده ، اینها بازیهایی هستند که ما را مجذوب خود کرده اند.

10. Monster Hunter Rise

سری Monster Hunter Capcom سریالی است که با آشنایی پیشرفت می کند – حلقه اصلی بازی (کشتن هیولا برای ساخت سلاح و زره از لاشه آنها ، سپس استفاده از آنها برای کشتن حتی هیولاهای سخت تر) تقریباً بدون تغییر از ابتدای ساخت آن است. آنچه که Rise را بالا می برد این است که چقدر به آن فرمول می افزاید و تکامل می یابد ، بدون اینکه احساس کند از آن جدا شده است.

این ارتفاع به معنای واقعی کلمه است ، با تمرکز بر عمودی بودن در محیط هایی که برای پیمایش نیاز به Wirebug جدید است ، ابزاری که با حرکات جدید قدرتمند برای هر نوع سلاح نیز مبارزه را افزایش می دهد.

Rise همچنین هیولاهای جدیدی را برای تسخیر ، یک حالت زنده به چالش کشیدن “Rampage” و حتی سگ های غول پیکری به نام Palamutes که می توانند بدون هیچ گونه هزینه ای شما را در سراسر دنیا حمل کنند یا در جنگ به شما بپیوندند – برخی از دختران و پسران بسیار خوب ، آنجا را تحویل می دهد. با استفاده از چند نفره محلی و آنلاین برای مقابله با سخت ترین شکار ، Monster Hunter Rise استاندارد جدیدی را برای این مجموعه تعیین می کند.

نقد و بررسی بازی Returnal
بیشتر بخوانید

بهترین بازی های سال 2021

بهترین بازی های سال 2021

9. Mass Effect Legendary Edition

Legendary Edition یکی از پرطرفدارترین نسخه های بازی در همه دوران ها ، نسخه اصلی بازی Mass Effect نسل Xbox 360 را می گیرد و به آنها 4K تغییر می دهد. نتیجه یک حماسه علمی-تخیلی خیره کننده است که به نظر می رسد و احساس آن مانند یک دهه پیش ، خواه یک بازیکن بازگشتی یا بازیکن جدید باشید ، تأثیرگذار است.

از نظر محتوا ، بازیکنان همه چیز را از نسخه اصلی از جمله DLC دریافت می کنند ، در حالی که بهبود کیفیت زندگی – زمان بارگیری بهتر ، UI براق تر ، کنترل بهتر وسایل نقلیه ، مبارزه سخت تر و موارد دیگر – به این معنی است که ساعاتی که صرف صرفه جویی در کهکشان می کنید کاملاً احساس نمی شود ناامید کننده است در قلب همه اینها ، سیستم محوری انتخاب و نتیجه سریال است ، و اطمینان حاصل می کند که هیچ دو نتیجه بازی یکسان نیستند. یک شاهکار مدرن ، سرانجام همه در یک مکان.

بهترین بازی های سال 2021

بهترین بازی های سال 2021

8. Hitman III

با گردآوری سه گانه “دنیای آدم کشی” که با اولین نسخه 2016 از سری راه اندازی مجدد Hitman آغاز شده است ، در پایان می بینید که عامل 47 جنایتکار ساخته شده از طریق ژنتیک ، از برخی از زیباترین مکانهای طراحی شده و با جزئیات طراحی شده است و اهداف ذبح را با خلاقیت در هر یک از آنها در حالی که تور جهانی قتل انبوهی از نوآوری ها را در دو فصل اول (فراتر از دوربین به سبک Watch Dogs برای هک شبکه از راه دور و یک حالت واقعیت مجازی برای PS4 / PSVR) ارائه نمی دهد ، رضایت سادیستی از کشیدن یک ضربه بی عیب و نقص و راه رفتن بدون شناسایی باقی مانده است.

بهترین بازی های سال 2021

بهترین بازی های سال 2021

7. Disco Elysium: The Final Cut

Disco Elysium از ابتدای ورود به سال 2019 ، اگر غیرمعمول باشد ، یک RPG چشمگیر بود. یک برش جذاب و عجیب از کارآگاه نوآر که در دنیای خسته و فرسایشی Revachol قرار دارد ، با ساده حل یک قتل بازیکنان را وظیفه می کند – اما شکستن گفت: این مورد شامل کاوش عمیق فلسفه های درگیر و درون نگری شخصی است. Final Cut در عین معرفی چهار جستجوی “چشم انداز سیاسی” که بازیکنان را به سفری از طریق مدل های مختلف ایدئولوژی سیاسی می کشاند ، همه عجیب و غریب بودن نسخه اصلی را حفظ می کند و صداپیشگی کامل را به جهان و ساکنان آن متمرکز می کند. نتیجه یک نسخه قطعی از یک بازی عجیب و غریب اما غیر قابل انکار است.

نقد و بررسی بازی Valheim
بیشتر بخوانید

بهترین بازی های سال 2021

بهترین بازی های سال 2021

6. Returnal

زندگی کن ، بمیر ، تکرار کن نه فقط عنوان Edge of Tomorrow ، بلکه حداکثر قهرمانی قهرمان سلطنتی برای بازگشت مجبور است که وجود داشته باشد. در حال سقوط در سیاره عجیب و غریب بیگانه آتروپوس ، او خود را در یک حلقه زمانی مرگبار گرفتار می کند ، و محکوم به تولد دوباره هر بار که قربانی موجودات کشنده ای می شود که در کمین حیوانات وحشی همیشه درحال تغییر هستند.

 

گرچه این امر اساساً بازی را به سبک روژلیک تبدیل می کند ، ژانری که بیشتر مورد علاقه هندوستان است ، سطح اضافی لهستانی که Housemarque توسعه دهنده اعمال کرده است ، در تمام مناطق Returnal – از عکسبرداری دقیق آن ، استفاده چشمگیر از صدای سه بعدی ، تا طراحی محیطی آن دائماً ناگفته های Atropos افتاده را تداعی می کند – آن را به یک ورودی اساسی در کتابخانه در حال رشد PS5 ارتقا دهید. فقط قبول کن که خواهی مرد. زیاد.

بهترین بازی های سال 2021

بهترین بازی های سال 2021

5. Ratchet & Clank: Rift Apart

قهرمان فازی Lombax Insomniac و همسر مکانیکی او به اندازه ای که این روزها سونی مجبور است به قهرمانان طنز بپردازد نزدیک است – حداقل در قالب کلاسیک Mario و Sonic – اما آخرین ماجراجویی Ratchet و Clank فقط یک قسمت برش کوکی برای کنسول جدید نیست نسل. در عوض ، به نمایش درآمده از سخت افزار PS5 با انبوهی از صدای محیط و ویژگی های گسسته گنگ ، استفاده از ویژگی های منحصر به فرد کنترل DualSense.

حیله اصلی آن در جستجوی شکافهای بعدی ، از این قدرت پردازش و سرعت ارائه بهره می برد تا قهرمان ما را از مکانی به مکان دیگر دور کند. از همه بهتر ، Rift Apart به دنیای Ratchet & Clank انبوه می افزاید ، و با استفاده از یک پیچ چند منظوره به سبک Loki قهرمانان زن جدید Rivet و Kit را معرفی می کند ، همه در حالی که یک داستان صمیمانه در مورد از دست دادن و بخشش بافته است که هنوز هم برای جوان ترهای بازی مناسب سن است. حضار.

بهترین بازی های سال 2021

نقد و بررسی بازی Daymare 1994: Sandcastle
بیشتر بخوانید

بهترین بازی های سال 2021

مقاله بهترین بازی های سال 2021 ادامه دارد…

منبع سایت مداد

دیدگاهتان را بنویسید

یک × یک =