صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم Trigger Point ( فیلم تریگر پوینت 2021 )
ads

نقد فیلم Trigger Point ( فیلم تریگر پوینت 2021 )

فیلم Trigger Point

نقد فیلم Trigger Point : عبارت ” تریگر پوینت ” به قسمت هایی از بدن گفته می شود که در واقع درد ایجاد می کنند. بنابراین اگر به کمر مبتلا شده اید ، ممکن است در ” فیلم Trigger Point ” ناحیه آسیب دیده خود تزریق کنید. همانطور که برای بسیاری از فیلم های هک مرسوم است ، نویسنده یا تهیه کننده یا هر کسی که عنوان ” فیلم Trigger Point ” را برای این کیسه سینمایی درد میخکوب می کند ، اهمیتی نمی دهد که این عبارت در واقع به چه معناست ، یا اینکه به چه معنی است هر اتفاقی که در فیلم می افتد.

با مقاله نقد فیلم Trigger Point با بامدادی ها همراه باشید.

 

فیلم Trigger Point

آنها فقط فکر می کردند که صدای عالی است همچنین ، در این تریلر ظاهری جاسوسی تیراندازی زیادی انجام می شود و ، می دانید ، اسلحه ها عوامل محرک هستند و غیره.

فیلم Trigger Point با زنی باریک و کم وزن با کلاه بولرو که حداقل دو اندازه آنقدر بزرگ باشد که سرش بتواند دسته ای از مردم را که به نظر می رسد مراقب مشاغل شخصی خود هستند ، بر سر بگذارد. سپس ما به “یک سال بعد” و پور باری پپر به عنوان نیک ، کابینی کاملاً مجهز در جنگل های جذاب و نظارت دقیق بر سیستم امنیتی خانه ، گفتیم.

این همان تنظیماتی است که در “فیلممکانیک” و شاید 7000 فیلم دیگر دیده اید. و همچنین ، گفتگوها – از جمله سنگهای قیمتی مانند “من یک پیام دارم” ، “او مصمم است قاتل را پیدا کند” ، “هیچ کس نمی داند کوئنتین کیست … همین باعث می شود او قدرتمند شود” ، “دنیا کار نمی کند از آن راه دیگر “، و” من فکر کردم مرده ای “- متشکل از کلماتی است که قبلاً اغلب شنیده ای.

شخصیت پپر یک شخصیت برجسته در “آژانس” بود و اکنون که او دیگر از بازی ترور یا هر آنچه که بود خارج شده است – گفت آژانس چنان مبهم تعریف شده است که کاملاً ممکن است همه شخصیت های اینجا فقط درگیر یک شخصیت دقیق و بسیار دقیق باشند – RPG جدی ، صادقانه بگویم – او بهترین مرد جهان است ، گربه های ولگرد باردار و غیره را نجات می دهد. او مرتباً “سفارشات ویژه” را در کتابفروشی محلی خود دریافت می کند – هوم ، متعجب – و سرانجام توسط یک رئیس قدیمی ردیابی می شود. افرادی که در صحنه افتتاحیه به فکر تجارت خودشان بودند ، همه در تیم آژانس نیک بودند.

نقد فیلم توهم بزرگ
بیشتر بخوانید

فیلم Trigger Point

او تنها کسی است که با کلاه بد از آدمکش فرار کرد. همچنین ، نیک تحت شکنجه قرار گرفت و نمی تواند چه اتفاقی بیفتد. بنابراین ممکن است او در واقع همان مردی باشد که همکاران خود را رها کرده است. به هر حال ، رئیس قدیمی او ، پور کولم فیوره الیاس ، می خواهد که نیک نه تنها یک پرونده مهم پیدا کند بلکه دخترش – الیاس – را که از دست آدم ربایان است نجات دهد.

این تصویر ، به کارگردانی برادر ترنر ، هلدر پرکار تلویزیونی ، از فیلم نامه ای از مایکل ویکرمن ، گویاتر از یک هیجان انگیز ارزان قیمت است که معمولاً در جایی بروس ویلیس را نشان می دهد ، و سرانجام – در نهایت نه خیلی زیاد – ادامه می دهد “و شروع به پرسیدن” چه کسی مهم است “می کند. در بین جشن های گاب ، فلفل شاخه های مردان سیاه پوش و ماسک دار را شلیک می کند که در حالی که به عقب یا جلو یا پهلو می افتند ، گردنشان سرمه ای می زند و پپر هرگز از دست نمی دهد. خوش شانس او

این محدود کننده یک حادثه بسیار مضحک و مضحک است که فقط می توانست توسط یک فیلمنامه نویس مرد سفیدپوست هالیوود تصور شود که برخی از کینه های نژادی و جنسی گرایانه را کاملاً محکم نگه داشته و می خواهد به نوعی باهوش باشد. و پس از انجام این کار ، فیلم عصبی است که می تواند دنباله خود را تنظیم کند. هیچ کس ، حداقل از همه سازندگان فیلم ، نباید نفس های خود را برای آن نگه دارند.

فیلم Trigger Point

پایان مقاله نقد فیلم Trigger Point

منبع سایت راجر ایبرت

بیشتر بخوانید:

حقایق سه گانه فیلم پدرخوانده|نقد فیلم تا مرگ|نقد فیلم شام من با آندره|بیوگرافی مارلون براندو|نقد فیلم همسر جیکوب|فیلم لاک پشت ها هم پرواز می کنند|فیلم جادوگر شهر اوز|معرفی سبک موسیقی رپ|نقد سریال چرنوبیل|کسب درآمد از فارکس|بهترین فیلم های ران هاوارد|

دیدگاهتان را بنویسید

دو × سه =