امروز برابر است با :18 خرداد 1402
فیلمهای رابرت پتینسون

فیلمهای رابرت پتینسون

فیلمهای رابرت پتینسون

“در انتظار بربرها” با بازیگران چشمگیر شامل رابرت پتینسون ، جانی دپ و مارک رایلنس برنده اسکار ، جمعه در VOD در دسترس است. این فیلم بر اساس رمان سال 1980 ساخته JM Coetzee (كه همچنین فیلمنامه را نیز اقتباس كرده است) بر یك قاضی (Rylance) ناشناس در یك مرز تمركز می كند كه با آمدن سرهنگ جول (دپ) كه ظاهراً برای حفظ صلح فرستاده شده است ، زندگی وی ریشه كن می شود ، در نهایت از بین بردن آن است. پتینسون در نقش مرد راست سرسخت جول بازی می کند ، نوعی که همدلی را نقطه ضعف می داند.

با مقاله فیلمهای رابرت پتینسون همراه بامدادی ها باشید.

این فقط یکی از سه فیلمی است که پاتینسون پیش از پایان سال قرار است در آن حضور داشته باشد ، همراه با بازی در فیلم های “تنه” مورد انتظار و تأخیر کریستوفر نولان و “شیطان تمام وقت” آنتونیو کامپوس و یک انتخاب جذاب دیگر برای بازیگری که به طور منظم به دنبال پروژه های چالش برانگیز است و بی سر و صدا خود را به عنوان یک بازیگر جذاب و آفتاب پرست در نقش های همه اندازه معرفی کرده است.

اگرچه پاتینسون در سریال های پرطرفدار مانند “هری پاتر” و “گرگ و میش” شکست ، اما به نظر می رسد که پاتینسون از سرگرمی های اصلی فرار می کند ، فیلمسازان کمتر شناخته شده ای را که کارهایشان او را فریب می دهد دنبال می کند و به فیلم های ساخته شده در کمتر از شرایط جذاب می رود. در حقیقت ، وقتی اعلام شد که او در “بتمن” مت ریوز در نقش “مأمور صلیبی” بازی می کند ، تا حدی تعجب آور بود ، حتی اگر کاملاً متناسب با این ماده باشد.

( فیلمهای رابرت پتینسون )

فیلمهای رابرت پتینسون

در نتیجه ، ثابت شده است که زندگی حرفه ای وی یکی از جذاب ترین سالهای تماشای این حرفه است. می توان گفت که او از نوع بازیگری دوباره لذت می برد ، اما نوع رابرت پتینسون وجود ندارد – شما به سختی می توانید وینسلو را از “فانوس دریایی” پیدا کنید که اشتراکات زیادی با دافن فرانسه از “پادشاه” دارد. ما با انتخاب ده فیلمهای رابرت پتینسون ، نگاهی به زندگی حرفه ای او تا این مرحله داشتیم.( فیلمهای رابرت پتینسون )

بهترین فیلم های جودی فاستر
بیشتر بخوانید

Good Time (2016)
پاتینسون با یک عملکرد کاملاً کالیبره شده ، همه استعدادها ، جذابیت ها ، ریسک پذیری ها و تعهداتی را که در کارهای قبلی اش دیده شده فراخوانده است تا نقش یک سارق بانک ، کونی نیکاس را برای هیجان بی وقفه و بی امان جاش و بنی صفدی زنده کند. سایه هایی از عزم سرما در “Cosmopolis” دیده می شود که کانی برادر کم رشد خود را با نام نیک (با بازی بنی صفدی) از جلسه درمان خارج می کند تا به او در یک سرقت کمک کند.

بیشتر بخوانید: 100 فیلم برتر تاریخ

جذابیت سدریک دیگوری در حالی به نمایش در می آید که او شیرین هم با دوست دخترش صحبت می کند و هم با غریبه ای که برای کمک به او در اتوبوس می رسد. و عزم راسخ یک جانبه که با آشکار شدن چیزهایی که بسیاری از شخصیت های او را نقاشی می کند ، به ناامیدی تبدیل می شود و همه چیز کاملاً نشان داده می شود زیرا شب کانی در حال فرار از هم گسیخته است. پتینسون همچنین باید مهارت های کمدی خود را که اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرد ، به نمایش بگذارد. واکنش او نسبت به دیدن چهره او در اخبار هنگام تماشای تلویزیون با نوه غریبه ای که او را به آنجا منتقل کرده است لحظه ای خنده آور است. (موجود در Netflix)( فیلمهای رابرت پتینسون )

The Lighthouse (2019)
وقتی فیلم شما یک نمایش دو نفره است و بازیگر دیگر ویلم دافو است ، بهتر است یک بازی A خود را بیاورید. پتینسون این کار را انجام داد و بیشتر ، خود را کاملاً به نقش یک نگهبان فانوس دریایی خردسال که در هنگام محصور شدن در یک جزیره کوچک با یک رئیس پرتلاش و متلاطم ، به جنون می رساند ، انداخت. آواز دریایی دریایی با رها کردن ، لهجه مین خود را هرگز ، و موهای صورت چشمگیر ورزش ، پاتینسون متعهد به تاریکی و حتی شوخ طبعی در نقش. یکی از طرفداران “جادوگر” ساخته رابرت ایگرز ، شخصاً با پاتینسون درمورد همکاری با فیلمساز ارتباط برقرار کرد و امیدوار است که او شریکی پیدا کرده باشد که بارها و بارها به آنجا بازگردد ، زیرا کارگردان بازیگرش را هل می دهد برای شکستن ، به معنای واقعی کلمه ، روده اش را روی صفحه می ریزد. (موجود در آمازون نخست)( فیلمهای رابرت پتینسون )

بیشتر بخوانید: نقد فیلم ۲۴ فریم

فیلمهای رابرت پتینسون

بهترین فیلم های تام هاردی
بیشتر بخوانید

فیلمهای رابرت پتینسون

The Lost City of Z (2016)
پتینسون در فیلم های مربوط به وسواس به خوبی کرایه می کند ، به عنوان نمونه ای کامل می توان به داستان حماسی جیمز گری درباره دفتر انگلیسی بریتانیا پرسی فاوست (چارلی هونام) در جستجوی شهری باستانی در جنگل برزیل اشاره کرد. پتینسون در نقش دستیار وفادار اردوگاه خود ، سردار هنری کاستین ، که بارها و بارها فاوست را بدون سر و صدا نجات می دهد ، او حتی نیازی به ایستادن ندارد تا فاست را از دست خدمه شورشی نجات دهد.

این یک چرخش حمایت قدرتمند است که به شما یادآوری می کند ممکن است یک مرد برجسته باشد ، اما او همچنین یک بازیگر شخصیت عالی است. در حالی که وسواس و رانندگی مشابه داشت ، کاستین می تواند از یافتن پاسخ تا پایان دور شود ، و به فاوست گفت: “دیگر نمی توانم هزینه را تحمل کنم.” و این انتخابی است که احتمالاً جان او را نجات داده است. (موجود در آمازون نخست)( فیلمهای رابرت پتینسون )

بیشتر بخوانید: بهترین کتاب های گابریل گارسیا مارکز

The King (2019)
قفل های ورزشی بلند و روان و لهجه فرانسوی که مسخره است یا درخشان (یا هر دو) ، پتینسون در سومین آخر این بازگویی قدرت گرفتن هنری پنجم جوان به عنوان دوفین فرانسه ظاهر می شود. یکی فرض می کند پتینسون نقش کم لطفی را به کارگردانی دیوید میچود ، کارگردان “مریخ نورد” ایفا کرده است ، اما این واقعا یک هدیه به مخاطب است.

تزریق یک سرگرمی ناب و می توانید بگویید که بازیگر در حال انفجار است و با توهین نسبت به دستگاه تناسلی خود که ضربات ابتدایی حیاط مدرسه است ، Timotee Chalamet’s Prince Hal’s را مورد تمسخر قرار می دهد ، اما با لهجه فرانسوی بسیار موثرتر است. میچد به ورایتی گفت: “تقریباً از نظر من کاملاً صد در صد تأیید و دوست دارم ، این شخصیت یک ساخته رابرت پتینسون است.” “ترس بزرگ همیشه این است که شما با” مونتی پایتون و جام مقدس “و لهجه های مضحک فرانسوی مواجه شوید. اما در عین حال ، من به نوعی نیاز داشتم که شخصیت او نوعی پوچ باشد. ” (موجود در Netflix)( فیلمهای رابرت پتینسون )

بیشتر بخوانید: بهترین کتاب های ادبیات یمن

Damsel (2018)
سرانجام پاتینسون برای انجام یک کمدی تمام عیار ثبت نام می کند. البته پتینسون بودن ، یک کمدی کم نظیر و عجیب و غریب است که اتفاقاً یک وسترن فمینیست نیز هست. در دهه 1870 ، پتینسون ساموئل آلاباستر ، خواستگار ساده لوح و عاشقی است که به دنبال پنه لوپه محبوب خود (میا واسیکوفسکا) است که اسیر شده است.

بهترین فیلم های ران هاوارد
بیشتر بخوانید

ساموئل با واعظی به نام هنری و اسب مینیاتوری شایان ستایش به نام Butterscotch در یک سفر ، پر از چرخش های غیرمنتظره و اغلب پوچ گرایانه حرکت می کند. این ممکن است یکی از شادترین بازی های پتینسون باشد و این بازیگر ثابت می کند که می تواند با چشمهای روشن بازی کند و همچنین در نقش جوانی بازی کند. فیلم دیوید و ناتان زلنر با زیرپا گذاشتن تروپها و قراردادهای غربی ، نشان می دهد که هر دختری نمی خواهد نجات یابد. (موجود در Hulu)( فیلمهای رابرت پتینسون )

High Life (2019)
پاتینسون در ادامه عادت خود برای به چالش کشیدن کار تفرقه انگیز با نویسندگان ، در اولین بازی انگلیسی کلر دنیس پیشگام شد. قطعات مساوی و متعالی ، این فیلم گروهی از زندانیان ردیف مرگ را برای استخراج انرژی از سیاهچاله به فضا فرستاده است. این هم یک فیلم فضایی و هم یک فیلم دنیس است ، اتفاق خوبی رخ نمی دهد و به زودی قتل ، خودکشی و حتی جاسوسی شدن اتفاق می افتد. پتینسون مونته مثل دیگران نیست – برای اولین بار ، جرم او کشتن شخصی بود که سگش را قتل داد (باز هم پتینسون و سگها با هم مخلوط نمی شوند).

بیشتر بخوانید: بهترین کتاب های ادبیات سوئد

او همچنین عمداً تجرد کرده است ، تنها مسافری که از به اصطلاح “جعبه f-k” در کشتی استفاده نمی کند. اما این مانع از این نمی شود که دکتر دیبس با وسواس ژولیت بینوش ، مونته را تسکین داده و مورد تجاوز قرار دهد و در نتیجه یک کودک به وجود آید. صحنه های پتینسون با دخترش همانقدر قدرتمند است که او با خودش صحبت می کند. و اگرچه فیلم به صورت تکه تکه و رو به جلو گفته می شود ، اما به مرور زمان پرش می کند ، اما عملکرد پتینسون آن را حفظ می کند. (برای اجاره در همه سیستم عامل ها موجود است)( فیلمهای رابرت پتینسون )

فیلم هری پاتر و جام آتش (2005)
این یک قسمت عظیم نیست ، اما یک قسمت مهم است. سدریک دیگوری قهرمان هاگوارتز است: خوش تیپ ، محبوب ، ورزشکار … از لحاظ تئوری باید شما را با کمال خود آزار دهد. اما سدریک نیز مهربان ، خردمند و نجیب است. حتی هری پاتر که او را رقیب چو چانگ و مسابقات Triwizard می داند ، نمی تواند دوست پسر باشد. پتینسون برای اولین بار در نقش اصلی فیلم خود بیش از وظیفه تجسم این قهرمان با جذابیتی آسان ظاهر می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین رمان های کلاسیک تاریخ

وقتی او با لبخندی گرم به هری نکته ای درمورد سرنخ هدیه می دهد ، مخاطبان به اندازه سخت ناله Myrtle برای او سخت می گیرند. کارگردان مایک نیول می دانست که او به بازیگری احتیاج دارد که بتواند با کمترین زمان اکران علاقه مخاطب را جلب کند تا وقتی کشته شد ، قلب ما را بشکند. و عملکردهای پتینسون باعث می شود که حافظه Cedric در بقیه سریال طنین انداز شود (موجود در HBO Max).( فیلمهای رابرت پتینسون )

بهترین فیلم های آدری هپبورن
بیشتر بخوانید

پایان مقاله فیلمهای رابرت پتینسون

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − دو =