امروز برابر است با :19 بهمن 1401
آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام : احتمالاً داستان هایی از اینستاگرامرها شنیده اید که از تصاویری که هر روز گرفته و به اشتراک می گذارند پول نقد می کنند. حتی ممکن است به دنباله های قابل توجه خود نگاه کرده باشید و فکر کنید ، “شاید من هم بتوانم این کار را انجام دهم.”

با مقاله آموزش کسب درآمد از اینستاگرام با بامدادی ها همراه باشید.

درست مانند وبلاگ نویسان ، YouTubers و هر کسی که مخاطب خود را در مورد محتوای تولید شده جمع کند ، سازندگان به آن دسترسی پیدا کرده ، نفوذ کرده اند و الگوریتم اینستاگرام نیز این مسئله را کشف کرده است – سه موردی که بسیاری از شرکت ها با آن دست به گریبان هستند.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

 کسب درآمد از اینستاگرام

دستیابی و نفوذ این فرصت را برای سازندگان اینستاگرام فراهم می کند تا چندین جریان درآمد بالقوه را کشف کنند ، خواه آنها می خواهند امپراطوری بسازند یا فقط پول اضافی و چیزهای رایگان کسب کنند. نکات مربوط به نحوه کسب درآمد آنلاین را باز کنید تا جریان درآمد بیشتری به صورت آنلاین باز کنید.

برای کسب درآمد از اینستاگرام به چند فالوور نیاز دارید؟
اگر تاکنون فکر کرده اید که برای شروع درآمد واقعی به چه تعداد دنبال کننده نیاز دارید ، پاسخ کوتاه این است: “آنقدر که فکر می کنید نیست.”

پاسخ طولانی به عواملی بستگی دارد:

در چه طاقچه ای قرار دارید و به راحتی می توانید آن را مستقیماً به یک گروه محصول گره بزنید (مد ، غذا ، زیبایی و تناسب اندام از محبوب ترین برنامه ها هستند ، بر اساس هشتگ های برتر اینستاگرام)
پیروان شما چقدر درگیر هستند (100 هزار دنبال کننده جعلی زیاد نخواهد بود)
کدام کانال های درآمد را کشف می کنید
طبیعتاً هرچه دنبال کننده های بیشتری داشته باشید ، بهتر است. نکات ما را در مورد چگونگی به دست آوردن فالوور بیشتر در اینستاگرام و ارسال موارد در اینستاگرام برای به دست آوردن لایک و دنبال کننده بیشتر بررسی کنید.

در حالی که اینستاگرامرهای برتر برای هر پست هزاران دلار درآمد کسب می کنند ، حتی کسانی که 1000 نفر دنباله دار کوچک اما جذاب دارند ، توانایی شروع به درآمدزایی را دارند.

با مارک ها در پست های پشتیبانی شده کار کنید
اصطلاح “اینفلوئنسر” این روزها بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

اینفلوئنسر اساساً هرکسی است که با انجام و به اشتراک گذاشتن چیزهای عالی بصورت آنلاین به شهرت آنلاین خود رسیده است. از نظر مخاطبان ، تأثیرگذاران سازندگان سلیقه ، طراحان روند و کارشناسان معتبری هستند که نظرات آنها درباره موضوعات خاص مورد احترام است.

بسیاری از مارک ها فقط نمی توانند با آن رقابت کنند ، بنابراین با تأثیرگذار در پست های پشتیبانی شده شریک می شوند که به تبلیغ در مورد محصولات آنها کمک می کند.

اما مارک ها فقط اندازه و دامنه دسترسی به حساب اینستاگرام شما نیستند – بلکه اعتماد و تعامل مخاطبان شما با محتوای شماست.

کسب درآمد از شبکه های اجتماعی
بیشتر بخوانید

تعادل درآمد شما به عنوان یک تأثیرگذار و یکپارچگی به عنوان یک خالق ممکن است دشوار باشد ، اما اگر برای ادامه کار خود به درآمد بازاریابی اینستاگرام خود اعتماد ندارید ، همیشه آزادی انتخاب در مورد مارک هایی که با آنها کار می کنید را دارید ، فقط زیرا مارک ها در مورد Instagrammers هایی که با آنها کار می کنند انتخاب خواهند شد.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

 کسب درآمد از اینستاگرام

چگونه تصمیم بگیریم که به عنوان یک تأثیرگذار شارژ کنیم
به طور معمول این معاملات تأثیرگذار شامل ایجاد محتوا – تبلیغات اینستاگرام ، یک پست ، یک ویدیو یا یک داستان – است و گاهی اوقات شامل این اجازه می شود که مارک از این محتوا در سایت خود یا تبلیغ استفاده کند.

بیشتر این معاملات قابل مذاکره است و می تواند شامل یک پست یا کل کمپین در ازای دریافت هزینه ، کالای رایگان ، خدمات ، هدیه ، وعده نمایش یا ترکیبی از این موارد باشد.

در هنگام مذاکره به این نکته توجه داشته باشید که شما فقط محتوا ارائه نمی کنید بلکه به مخاطبان خود دسترسی پیدا می کنید – محدوده بالقوه گسترده ای در یکی از محبوب ترین سیستم عامل های اجتماعی در اطراف – و حقوق استفاده.

در یک نظرسنجی از 5000 تأثیرگذار ، حدود 42٪ گفتند که هر پست 200 تا 400 دلار هزینه می گیرند – فقط برای این که به شما ایده بدهند که برخی مارک ها مایل به پرداخت آن هستند و نحوه مذاکره براساس کارتهایی که در دست دارید.

در آخر ، مهم است که به عنوان یک تأثیرگذار مخاطبان خود را نیز بشناسید.

مخاطبان شما چه آرایش دارند و میزان نامزدی شما (مجموع مشارکت تقسیم بر تعداد دنبال کنندگان) چقدر است؟ اگر به حساب کاربری خود رفته اید ، می توانید برای تهیه پشتیبان از این شماره اعداد را کاوش کنید. این به شما کمک می کند وقتی زمان مذاکره فرا می رسد آماده باشید.

چگونه می توان مارک هایی را برای کار یافت
اگر به اندازه کافی بزرگ باشید ، به احتمال زیاد مارک ها شما را پیدا خواهند کرد. اما همچنین می توانید به دنبال مارک هایی باشید که از نظر شخصیتی و ارزش ها در یک سطح مشابه باشند ، بنابراین مخاطبان شما احساس نمی کنند شما “فروخته اید”.

می توانید مستقیماً با آنها تماس بگیرید تا یک معامله را انجام دهند ، اما همچنین می توانید خود را در یکی از بازارهای تأثیرگذار در لیست قرار دهید تا شانس کشف خود را افزایش دهید ، از جمله:

Fohr اینستاگرام ، وبلاگ ، کانال YouTube و سایر سیستم عامل های اجتماعی خود را به هم متصل کنید تا یک “کارت” تأثیرگذار ایجاد کنید که نمایه های مختلف و میزان دسترسی شما به مارک های تجاری برای مشارکت را نشان می دهد. شما همچنین می توانید به لیستی از مارک ها و خواسته های آنها دسترسی پیدا کنید ، بنابراین می توانید ابتکار عمل را برای خود داشته باشید.
انگور اگر 5000 دنبال کننده یا بیشتر دارید ، می توانید خود را در بازار Grapevine بنویسید تا فرصت همکاری با مارک های همفکر را داشته باشید.
ضربه شلوغ برای کسب پاداش ، کارهای ایجاد محتوای کوچک انجام دهید. اگر مخاطبان کمتری داشته باشید این عالی است. فقط در ایالات متحده موجود است.
indaHash مارک ها کمپین هایی ارسال می کنند که می توانید در آنها شرکت کنید. تصویری با هشتگ های مشخص شده در اینستاگرام ارسال کنید و حقوق دریافت کنید. برای واجد شرایط بودن حداقل به 700 دنبال کننده نامزد نیاز دارید.

کسب درآمد از عکاسی
بیشتر بخوانید

قوانین در مورد محتوای حمایت شده متفاوت است ، اما برای اطمینان از احترام به اعتماد مخاطب خود ، یک هشتگ # حمایت شده را برای نشان دادن پست های حمایت شده اضافه کنید.

می توانید با جستجوی # حمایت شده در اینستاگرام نمونه هایی از پست های حمایت شده و چگونگی ادغام Instagrammers را در استوری یا عنوان خود پیدا کنید ، مانند این یکی از How He Asked ، حسابی که داستان های پیشنهاد عروسی و شرکای کسب و کار جواهرات را به اشتراک می گذارد:

اینستاگرام همچنین دارای برچسب “مشارکت پرداخت شده با” است که به طور برجسته پست های حمایت شده را شناسایی می کند ، که ممکن است برخی از مارک ها برای افشای ارتباط خود با آنها از آنها استفاده کنند.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

وابسته شوید
برخلاف اینفلوئنسر ، یک شرکت وابسته بیشتر در ازای دریافت کارمزد در فروش برای برند شریک سرمایه گذاری می کند – نه فقط ایجاد آگاهی.

این کار معمولاً با پیوند قابل پیگیری یا کد تبلیغاتی منحصر به فرد انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که کلیک ها به فروش تبدیل می شوند. از آنجا که اینستاگرام هنوز پیوندهای خارج از بیوگرافی شما را مجاز نمی داند ، فقط اگر می توانید به پیوندهای وابسته اعتماد کنید ، می توانید هر بار روی یک محصول تمرکز کنید ، کدهای تبلیغاتی را به گزینه ای بهتر برای اینستاگرام تبدیل کنید ، زیرا می توانید آنها را در پست های خود وارد کنید .

توجه: اکنون می توانید برای باز کردن فرصت های جدید درآمد به عنوان تأثیرگذار ، پیوندهایی را به Instagram Stories اضافه کنید.

در نظر گرفتن یکی از بسیاری از بازرگانان آنلاین که برنامه های وابسته را ارائه می دهند ، است. یا می توانید در بازارهای معروف مانند:

ClickBank. یک پلت فرم وابسته با کمیسیون ردیف پایه که برای همه آزاد است.
RewardStyle. یک شبکه تأثیرگذار فقط در مد و سبک زندگی که 20٪ حق کمیسیون را ارائه می دهد.
همکاران آمازون. یک گزینه محبوب که 10٪ پورسانت پرداخت می کند.
گرچه به نظر می رسد یک بازی اعداد باشد ، بازاریابی وابسته نیز یک هنر است و اگر برنامه ای برای انجام آن داشته باشید و حضور آنلاین خود را با ایجاد یک وب سایت و از جمله کانال های بازاریابی دیگر گسترش دهید ، شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت.

کسب درآمد از اینستاگرام
بیشتر بخوانید

نکته: پیوندهای وابسته می توانند طولانی و زشت باشند ، بنابراین من یک کوتاه کننده URL مانند bit.ly را توصیه می کنم ، خصوصاً اگر در بیوگرافی اینستاگرام شما قرار دارند.

برای آموزش کسب درآمد از اینستاگرام فروشگاه اینترنتی خود را باز کنید
در حال حاضر ممکن است به نظر برسد که تنها راه درآمدزایی اینستاگرامر فروش و کار با مارک های دیگر است.

اما سازندگان از هر نوع در موقعیت خوبی برای “فروش” محصولات خود هستند: کالاهای فیزیکی ، خدمات یا اقلام دیجیتالی که می توانند گسترش دهنده برند آنها باشند ، و در آن مرکز تجارت خود را با مخاطبان بنا می کنند.

شما باید مقداری از زمان قبلی سرمایه گذاری کنید ، اما در دنیای امروز تقریباً طبیعی است که سازندگان جهشی به سمت کارآفرینی ببرند. با لیست رو به رشد ابزارهای اینستاگرام موجود برای ایجاد مخاطب ، این امر آسان تر می شود.

با فروش وسایل شخصی خود ، نیازی نیست نگران تلفیق پیام های مارک های دیگر در استراتژی ارسال خود باشید. حتی بهتر از این ، شما می توانید نام تجاری خود را در مورد محصولاتی که می فروشید در دسترس داشته باشید.

طرفداران می توانند با خرید از شما عشق خود را نشان دهند و از کار شما حمایت کنند – خریدی که می توانند نسبت به آن احساس خوبی داشته باشند.

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

چند روش برای فروش کالای شخصی خود وجود دارد:

برای چاپ و ارسال تی شرت ، بالش ، لیوان قهوه ، هنر دیواری و موارد دیگر می توانید از خدمات چاپ بر اساس سفارش استفاده کنید.
با استفاده از bio خود می توانید خدماتی مانند عکاسی یا مشاوره را برای هدایت علاقه مندان به یک ایمیل تماس یا پیوند به وب سایت حرفه ای خود بفروشید.
شما می توانید محصولات دیجیتالی مانند دوره ها ، کتاب های الکترونیکی یا الگوهای طراحی را بفروشید.
می توانید از حساب اینستاگرام خود برای راه اندازی مشاغل فروش محصولات اصلی خود یا حتی یک کتاب استفاده کنید.

اگر قصد فروش چندین مورد در فروشگاه Shopify خود را دارید ، می توانید با استفاده از یکی از برنامه های موجود گالری اینستاگرام ، خریدها را از طریق اینستاگرام در وب سایت خود امکان پذیر کنید.

با خرید ما در یکپارچه سازی اینستاگرام ، یک قدم جلو بروید و برچسب ها و برچسب های محصول را به داستان های اینستاگرام خود اضافه کنید و ارسال کنید تا مردم مستقیماً از برنامه خرید کنند برای استفاده از آن ، باید به حساب کاربری اینستاگرام نیز بروید و یک صفحه فیس بوک و یک فروشگاه تأیید شده در فیس بوک داشته باشید (همه آنها را می توانید بدون هزینه اضافی راه اندازی کنید).

وزیر دفاع چه می کند؟
بیشتر بخوانید

برای آموزش کسب درآمد از اینستاگرام عکس های خود را به صورت آنلاین یا موارد دیگر بفروشید
ممکن است شخصی با گفتن جوک های 140 حرفی در توییتر مشهور شود ، اما اینستاگرام در هسته اصلی خود یک برنامه اشتراک عکس است. و عکس ها دارایی هایی هستند که می توانند به روش های مختلفی مجوز ، چاپ و فروش داشته باشند.

اگر عکاسی در وهله اول شما را وارد بازی اینستاگرام می کند ، می توانید عکس های خود را در بازارهایی مانند 500px یا Twenty20 که ممکن است مارک ها و ناشران به آنها مجوز دهند ، لیست کنید.

با این حال ، شما همچنین می توانید عکس های خود را به عنوان چاپ و سایر محصولات فیزیکی با استفاده از روش های مشابه توضیح داده شده در بخش آخر بفروشید. خدماتی مانند Printful و Teelaunch به شما امکان می دهند عکس های خود را روی پوسترها ، قاب های تلفن ، بالش ها و موارد دیگر قرار دهید و از انجام سفارشات و خدمات مشتری مراقبت کنید ، بنابراین تمام آنچه که واقعاً باید در مورد فروش نگران باشید.

داستان دانیل آرنولد را در مورد آموزش کسب درآمد از اینستاگرام نظر بگیرید ، که طبق مصاحبه ای در فوربس ، از “خوردن سه وعده نان تست در روز” به درآمد 15000 دلار در 24 ساعت با پیشنهاد فروش چاپ عکسهای محبوب اما بحث برانگیز خود رسید. اگر قبلاً تقاضا را دریافت کرده اید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ابتکار عمل را بپذیرید و به مخاطبان خود فرصت دهید عکسهای خود را از شما بخرند.

دریافت حقوق در اینستاگرام و فراتر از آن و آموزش کسب درآمد از اینستاگرام
آنچه که به عنوان یک سرگرمی شروع شده است – خنداندن مردم ، انجام عکس های احمقانه با سگ شما ، یا به اشتراک گذاشتن عکس از غذا – می تواند گلوله برفی را به فرصتی تبدیل کند که اینستاگرام را به منبع درآمد حاصل از دنبال کنندگان خود تبدیل کنید. اما چرا در اینجا متوقف شد؟

دنیایی از فرصت ها برای ایجاد درآمد از طریق اینترنت برای خالقان وجود دارد. اگر می خواهید جریان درآمد بیشتری به صورت آنلاین باز کنید ، حتما نکات مربوط به نحوه کسب درآمد در یوتوب را بررسی کنید. دنبال کنندگان اینستاگرام شما ملزم به پیوستن به شما در کانال های دیگر هستند. فقط باید درها را برای عبور از آنها باز کنید.

پایان مقاله آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم‌های واکین فینیکس|نقد فیلم جنگ ستارگان|فیلم یک مرد جدی|بهترین فیلم های بن افلک|نقد فیلم مک‌کیب و خانم میلر|کتاب های آلبر کامو|کتاب تهوع ژان پل سارتر|نقد فیلم عروس فرانکنشتاین

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =