امروز برابر است با :19 بهمن 1401
فیلم های بری لارسون

بهترین فیلم های بری لارسون

بهترین فیلم های بری لارسون : بری لارسون یک بازیگر باورنکردنی است که بیشتر به خاطر بازی در نقش کاپیتان مارول شناخته می شود. او تحصیلات درام خود را از سنین پایین آغاز کرد و حتی یک آلبوم ضبط شده دارد که در سال 2005 برای عموم منتشر شد. با بازی در فیلم های مهمی که نام خود را روی نقشه می گذارند ، وضعیت شهرت او همچنان رو به افزایش است.

با مقاله بهترین فیلم های بری لارسون با بامدادی ها همراه باشید.

او در بسیاری از فیلمهای مشهور بازی کرده است ، اما برخی از آنها بالاتر از بقیه هستند زیرا طرفداران کارهای او مورد علاقه خود را انتخاب می کنند. این لیست مجموعه ای از بهترین کارهای اوست که در آن او نقش برجسته ای در یک فیلم بازی می کند. به مطالعه ادامه دهید تا با 10 فیلم بهترین بری لارسون مطابق با IMDb آشنا شوید!

بهترین فیلم های بری لارسون

فیلم های بری لارسون

Avengers: Endgame، 2019 (8.4) فیلم
برای این فیلم مدل جدیدی از موی سرخود به لارسون داده شد ، جایی که او بار دیگر در نقش کاپیتان مارول بازی کرد. هنگامی که انتقام جویان به گذشته بازگشتند تا مانع از ادامه ادامه روند تخریب Thanos شوند ، او زمانی که بیشتر به او نیاز داشتند ظاهر شد. بینندگان به این فیلم یک نسخه 8.4 در IMDb دادند که آن را به عنوان بهترین فیلمی که لارسون جدا از هم بوده در بالای این لیست قرار می دهد. ( فیلم های بری لارسون )

فیلم اتاق ، 2015 (8.1)
این یک فیلم مهیج است که ما و پسرش را دنبال می کند زیرا آنها پس از ربودن وی توسط مردی چند سال قبل در یک سوله کوچک زنده می مانند. ما ، با بازی لارسون ، یک کل جهان را برای پسرش در داخل سوله ایجاد می کند ، اما وقتی تصمیم به فرار می گیرد ، همه چیز تغییر می کند. این یک داستان هیجان انگیز است که کاربران IMDb در حالیکه بینندگان در حال تلاش برای سازگاری با زندگی جدید خود در خارج از محدودیت هستند ، امتیاز 8.1 را ارائه می دهند. ( فیلم های بری لارسون )

فیلم کوتاه مدت 12 ، 2013 (8.0)
لارسون در این فیلم وقتی مشاوری به نام گریس تلاش می کند تا به کودکان در سیستم نگهداری از خانواده کمک کند ، بازی می کند. او با مسائل مربوط به آسیب های روحی گذشته و همچنین تصمیم گیری در مورد حفظ یا عدم حاملگی غافلگیرانه روبرو می شود. در حالی که کاربران سفر او را برای باز کردن چمدان های احساسی خود دنبال می کنند ، امتیاز فیلم 8.0 در IMDb است. ( فیلم های بری لارسون )

بهترین فیلم های تیم برتون
بیشتر بخوانید

21 Jump Street ، 2012 (7.2) فیلم
در طول این فیلم یک جفت پلیس کم عملکرد برای کار در یک دبیرستان به صورت مخفیانه فرستاده می شوند. آنها باید برای جا افتادن تلاش کنند اما با عاشق شدن دختری به نام مولی که لارسون بازی می کند همه چیز پیچیده تر می شود.

این افسرها با کمدی و همچنین تعلیق پر شده اند ، زیرا افسران مخفی تلاش می کنند پرونده را شکسته کنند. در IMDb به آن 7.2 امتیاز داده شد و ارزش تماشای آنهایی را دارد که هنوز آن را ندیده اند. ( فیلم های بری لارسون )

The Spectacular Now، 2013 (7.1) فیلم
لارسون در این فیلم نقش کوچکتر کسیدی را بازی کرد ، دوست دختر سابق محبوب شخصیت اصلی به نام ساتر. این سفر او را دنبال می کند در حالی که او با الکل و تفکر در مورد آینده خود سر و کار دارد در حالی که راه خود را برای یک دختر خوب با همه چیز برنامه ریزی شده تغییر می دهد. این زوج به سفری باورنکردنی می روند که در نهایت امتیاز 7.1 در IMDb به فیلم می دهد. ( فیلم های بری لارسون )

بهترین فیلم های بری لارسون

فیلم های بری لارسون

فیلم قلعه شیشه ای ، 2017 (7.1)
ژانت والز در این فیلم با بازی لارسون بازی می کند و فیلم از تربیت عشایری خشن وی پیروی می کند. این واقعیت زندگی با یک پدر الکلی و همچنین اعضای خانواده بدرفتار را غرق می کند و غالباً فرار نهایی او از این سبک زندگی را برنامه ریزی می کند. این پر از سختی و درد است که به همین دلیل رتبه بندی آن به 7.1 در IMDb کمک کرد. ( فیلم های بری لارسون )

Captain Marvel، 2019 (6.9) فیلم
این فیلم بخشی از امتیازات مارول است و بری لارسون برای بازی در نقش کارول دانورس که به عنوان کاپیتان مارول نیز شناخته می شود انتخاب شد. این فیلم حول زندگی او می چرخد ​​زیرا او پس از سقوط در حین آزمایش پر خطر ، به این قهرمان افسانه ای تبدیل می شود.

او به زودی می فهمد که گذشته او بیش از آنچه که به یاد می آورد وجود دارد و این به خود او بستگی دارد که حقیقت را کشف کند در حالی که کسانی را که دوست دارد دور از خطر نگه دارد. بازی حماسی وی در این نقش به فیلم کمک کرد تا به امتیاز IMDb خود یعنی 6.9 دست یابد زیرا بینندگان از داستان جذاب این فیلم خاطره ای دارند. ( فیلم های بری لارسون )

بهترین فیلم های مگان فاکس
بیشتر بخوانید

Kong: Skull Island، 2017 (6.6) فیلم
جنگ ویتنام به تازگی پایان یافته است ، اما اکتشاف یک جزیره خالی از سکنه در اقیانوس آرام جنوبی در این فیلم به تازگی آغاز شده است. افرادی که به این مأموریت اعزام می شوند هنگام بیرون آمدن هیولاها برای بازی ، خطای راه خود را کشف می کنند ، یکی از این افراد خود کنگ است. بری لارسون در نقش یک خبرنگار عکاسی به نام میسون ویور بازی می کند و تعلیق موجود در این فیلم به آن امتیاز 6.6 را در IMDb داده است. ( فیلم های بری لارسون )

Don Jon، 2013 (6.5) فیلم
نقش لارسون در این فیلم کمی کمتر است زیرا او در نقش مونیکا ، خواهر جون که با تلفنش وسواس دارد انتخاب شد. خود فیلم مردی به نام جون را دنبال می کند که وسواس زیادی در فیلم های درجه X دارد و امیدوار است که بتواند معنای بیشتری را در زندگی خودش کشف کند. او با زنی به نام باربارا ملاقات می کند و او دنیای او را زیر و رو می کند و منجر به این می شود که بینندگان به آن امتیاز 6.5 را در IMDb بدهند. ( فیلم های بری لارسون )

بهترین فیلم های بری لارسون

فیلم های بری لارسون

Free Fire، 2016 (6.4) فیلم
بری لارسون در این فیلم نقش جاستین را بازی می کند ، جایی که او در هنگام معامله اسلحه نقش واسطه را بازی می کند. همه چیز قرار است برنامه ریزی شود تا زمانی که فروشنده با سلاح های اشتباه ظاهر شود و همه چیز بدتر شود. این یک مبارزه برای به خاطر سپردن است و نقش لارسون در این فیلم به آن کمک کرد تا به امتیاز 6.4 در IMDb دست یابد. ( فیلم های بری لارسون )

پایان مقاله بهترین فیلم های بری لارسون

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

معرفی دستگاه همایون|بهترین فیلم های ژان پیر ملویل|فیلم رزم ناو پوتمکین|فیلم پیک‌نیک در هنگینگ راک|ویکتور فرانکل|نقد فیلم چه کسی لیبرتی والانس را کشت|نقد فیلم wildcat|کسب درآمد از وبلاگ|بهترین فیلم های اینگرید برگمن

نویسنده و منتقد سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =