صفحه اصلی > سینما : نقد فیلم Copshop
ads

نقد فیلم Copshop

فیلم Copshop

نقد فیلم Copshop : 

احتمالاً شرایط همه گیری است ، اما به نظر می رسد کارگردان جو کارنهان و تهیه کننده بازیگر فرانک گریلو در حال پخش هستند-این دومین فیلمی است که این دو از ماه مارس رونمایی کرده اند. فیلم قبلی “سطح رئیس” بود ، یک ریف لذت بخش در حالت “Edge of Tomorrow”/”Ready Player One”/”Groundhog Day” ، که به کارنهان بهانه ای عالی برای انفجار بارها و بارها و بارها و بارها می داد.

“فیلم Copshop” ، از فیلمنامه ای از Carnahan و Kurt McLeod (دومی داستان را با مارک ویلیامز ساخت) ، ظاهراً واقعی تر از “Boss Level” است ، اما تنظیمات آن نیز کاملاً ناآشنا نیست. گریلو نقش تدی مورتو را بازی می کند ، یک جنایتکار به ظاهر که بسیاری از مردم می خواهند مرده باشد. بلافاصله. مستقیما. بنابراین ، او تعیین می کند که امن ترین مکان برای او زندان است.

در حالی که مرد خود را محکم می بندد ، در عروسی کازینو وارد یک گرد و غبار مست و بی نظم می شود و به افسر پلیس والری یانگ (الکسیس لودر) حمله می کند. این کار را می کند. والری ، خریدار اخیر یک هفت تیر تقریبا عتیقه ، می خواهد شغلش کمی بیشتر از آنچه هست ، غرب وحشی باشد.

فیلم Copshop

فیلم Copshop

همانطور که اتفاق می افتد ، گوشه خاصی از نوادا آنقدر خواب آلود است که او و گروهبانش زمان کافی برای استراحت با یک کامیون همبرگر از راه دور قبل از فراخوان D & D را داشتند. در پایان فیلم ، او احساس نخواهد کرد که باید مراقب خواسته هایش بود در عوض … خوب ، بگذارید بگوییم یک قهرمان جدید عمل متولد شده است.

پس از زندانی شدن تدی (و می تواند زرهی درجه نظامی منطقه را زیر نظر داشته باشد) ، برخی از نیروهای نظامی ایالت خانه ایستگاه والری را با بوی بد بو زین کردند. همانطور که اتفاق می افتد ، این مهمانی ، یکی از باب ویدیک ، حالت بدبوی خود را برای ایجاد کنار تدی آماده کرده است. ویدیک در حقیقت به عنوان قاضی هوشیار است و آماده است تا در مورد شخصیت گریلو حکم صادر کند.

معرفی فیلم رستگاری در شاوشنک
بیشتر بخوانید
فیلم Copshop

فیلم Copshop

ویدیک را جرارد باتلر بازی می کند ، و اگر ایده قفس بین گریلو و باتلر که در قفس های جداگانه قرار دارند مطابقت داشته باشد ، تا زمانی که اینطور نباشد ، به نظر شما Guy Movie Heaven می رسد ، خوب ، به خواست خود اوج بگیرید. سطل آشغال ها با یکدیگر صحبت می کنند در حالی که دیگر عناصر تهدیدآمیز نقشه از بین می رود ، از جمله یک پلیس فاسد که در حال تلاش برای قاچاق برخی مواد مخدر از خانه محوطه است.

تعلیق جذاب است و کم صدا اجرا می شود. در واقع ، در 50 دقیقه اول این ممکن است شما را برای یک فیلم جو کارنهان بسیار محدود جلوه دهد. اما نترسید ، زائران. هنگامی که یک قاتل روانگردان با بازی توبی هوس با بالن های مهمانی و مسلسل وارد خانه حومه می شود ، انواع مختلفی از “همه جهنم” از بین می روند.

تیراندازی ها به طور مداوم “اوه!”-برانگیزاننده هستند ، و در حالی که شما نمی توانید هیچ یک از پیچ و خم های داستان را واقعاً غیرقابل پیش بینی نامید ، اما فاقد فتنه نیستند. داشتن یک شخصیت زن آمریکایی آفریقایی تبار با دو نماد فیلم اکشن سفیدپوست یک پا به پا است ، ایده ای ستودنی است ، اما ایده ای است که کارنهان می توانست آن را بوی بدی بدهد. همانطور که اتفاق می افتد او نمی کند. عاقبت را بیاورید

فیلم Copshop

فیلم Copshop

پایان مقاله نقد فیلم Copshop

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم شیطان را بران | نقد فیلم تایتانیک | معرفی فیلم اکسیژن | بهترین آثار باخ | فیلم آخرین سامورایی | اصلاح رنگ تصویر به صورت اتوماتیک در فتوشاپ | روانشناسی ۶ رنگ مهم و دلیل انتخابشان | بهترین فیلم های ۲۰۲۱ | تاریخ انتشار Gran Turismo 7 ، اخبار ، خودروها ، تریلرها و آنچه می خواهیم ببینیم | بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ |

دیدگاهتان را بنویسید

15 − 6 =