صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ
ads

بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ

فیلم های ورنر هرتزوگ

بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ : ورنر هرتسوگ ، کارگردان ، نویسنده ، تهیه کننده ، مورخ ، مستندساز و عاشق ادبیات و تئاتر ، به راحتی یکی از فیلمسازان آلمانی شناخته شده و محبوب دوران ما است. از درام هایش گرفته تا مستندهایش گرفته تا درام هایش براساس مستندهایش ، این فیلمساز تبحر در بیرون کشیدن انسانیت و اگزیستانسیالیسم در هر شرایطی دارد.

همچنین بازیگری که در انواع پروژه ها از جک ریچر گرفته تا پارک ها و تفریحات حضور داشته است ، بدون شک ورنر هرتزوگ از چگونگی گیرایی منحصر به فرد او به عنوان یک شخص و به عنوان یک فیلمساز آگاه است.

با مقاله ( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ ) با بامدادی ها همراه باشید.

از صدای منحصر به فرد او گرفته تا جستجوی بی پایان او برای یافتن ایده هایی که انسان ها ، حیوانات ، گیاهان و زمین را به هم پیوند می دهد ، هرتسوگ غیر قابل تعویض و تکرار نشدنی است – نیازی به گفتن نیست ، فیلمبرداری او نیز بسیار عالی است .

بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ

فیلم های ورنر هرتزوگ

فیلم آگوئر: خشم پروردگار

Aguirre: The Wrath of God یکی از اولین ویژگی های او ، فیلمی است که کاملاً و کاملاً هرزوگ است و همیشه خواهد بود. هیچ کس دیگری نمی توانست این فیلم را بسازد ، هیچ کس دیگر سعی در ساخت این فیلم ندارد ، هیچ کس هرگز جرأت بازسازی این فیلم را ندارد. این شاهکار هرتسوگ است که در لیست بهترین فیلم های خود جایگاه برتر را به خود اختصاص داده است.( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

فیلم فیتزکارالدو
خیلی دور از آگوئر نیست ، قطعاً می توان پرونده ای را به نفع خود ایجاد کرد یا Fitzcarraldo بزرگترین کار هرزوگ بود. این یک داستان واقعی استوار است ، دنبال کار غیرممکن که یک تاجر حریص به گروهی از بومیان عطا کرده است: کشیدن قایق به بالا و بالای کوه با نیروی انسانی زیاد. مانند آگوئر ، این فیلمی است که هرتزوگ می تواند بسازد و داستانی است که فقط او می تواند انسانی سازی کند.( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

بیشتر بخوانید: 100 فیلم برتر تاریخ

فیلم استروشک
Stroszek ، یکی از جالب ترین فیلم های هرتسوگ ، داستان برخی از آلمانی های التقاطی است که تصمیم می گیرند به ایالات متحده مهاجرت کنند. پس از آن ، شوک فرهنگی به سختی ضربه می خورد و نزول در تسلیم آغاز می شود. به عنوان یک مرد آلمانی ، نادیده گرفتن عناصر داستان که بدون شک نیمه زندگینامه ای هستند دشوار است.( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

زندگینامه نیکلاس کیج
بیشتر بخوانید

فیلم درس های تاریکی
درسهای تاریکی بهترین مستندی که این فیلمساز ساخته است ، تأثیر واقعی جنگ بر غیرنظامیان را نشان می دهد. این مستند که پس از جنگ اول خلیج فارس در کویت رخ داد ، پیامدهای آتش سوزی های ارتش عراق در میادین نفتی کویت و ویرانی ها و ویرانی هایی را که در کشور رخ داده نشان می دهد. مشکوک و دشوار است ، اما هرتزوگ شایسته ستایش فراوان برای کارهایی که در اینجا انجام داده است است.( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

فیلم مرد گریزلی
Grizzly Man مانند Larsons of Darkness مستندی باورنکردنی است که بهترین های ارائه شده از این رسانه را به نمایش می گذارد. به دنبال زندگی و مرگ تیموتی تردول ، گریزلی من ماجراهای مردی را متقاعد کرد که در حال نجات خرس های گریزلی آلاسکا است ، در حالی که ممکن است آنها را آزار دهد. یک داستان شگفت انگیز با تصاویر باورنکردنی و روایت و مصاحبه های قابل تأمل ، Grizzly Man را باید تماشا کرد.( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

بیشتر بخوانید: مارک تواین

بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ

فیلم های ورنر هرتزوگ

فیلم سرزمین سکوت و تاریکی
همه می دانند هلن کلر چه کسی بود ، اما افراد زیادی قادر به توصیف زندگی فینی استراوبینگر نیستند. آنجاست که هرتسوگ وارد می شود. داستانی دلخراش و الهام بخش درباره زنی نابینا و ناشنوا ، سرزمین سکوت و تاریکی مستندی درباره انسان بودن است ، حتی وقتی چیزهایی که باعث می شوند احساس زنده بودن داشته باشیم از ما ربوده شده است.( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

فیلم معمای کسپار هاوزر
یک درام تاریخی ، “معمای کاسپار هاوزر” از هرتسوگ ، پیروان جوان آلمانی را دنبال می کند ، زیرا پس از محصور شدن به طور غیر قابل توضیح از دنیای واقعی ، سعی می کند به جامعه جذب شود. هرتسوگ در بررسی چیزهای کوچکی که در زندگی فرض می کنیم و نشان دادن تأثیر واقعی نبود این موارد بر روی شخص بسیار خوب است.( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

بیشتر بخوانید: سبک موسیقی لاتین

فیلم رژیم کوچک نیاز به پرواز دارد
یک داستان واقعی باورنکردنی دیگر که از طریق سبک مستند جذاب و بی وقفه هرتسوگ نقل شده است ، دیتر کوچک در حین بازپرداخت قدم های تجربه نظامی وحشتناک و آسیب زای خود در لائوس ، یک خلبان سابق آلمانی-آمریکایی را ردیابی می کند. هرزوگ و دیتر که به بازآفرینی سخت ترین لحظات زندگی خود می پردازند ، وحشت ناگفته جنگ را به مخاطب نشان می دهند. موضوع هر چقدر وحشتناک باشد ، نترسید: هرتسوگ هرگز از این افراد سو explo استفاده نمی کند. او آنها را ارج می نهد.( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

بهترین فیلم های جان تراولتا
بیشتر بخوانید

فیلم بهترین شیطان من
نمونه ای نادر که هرتزوگ دوربین را به سمت خود چرخاند ، My Best Fiend می بیند که فیلمساز در مورد روابط پیچیده خود با دوست و همکار کلاوس کینسکی بحث می کند. بندرت چنین مردی در مورد تجربیات خود در این دنیا چنین صریح بوده است. فقط به همین دلیل ، این فیلم یکی از فیلمهای اساسی وی است.( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

بیشتر بخوانید: ویلیام شکسپیر

فیلم برخوردها در پایان جهان
Encounters at the End of World با بردن دوربین و خدمه خود به محدودیت ها ، هرتزوگ را در حال صادرات قطب جنوب می بیند. این مکانی است که اکثر مردم هرگز نخواهند دید ، و این مستند را به یک اثر تاریخی متشکل از منابع اصلی و یک سرگرمی عالی در یک مکان تبدیل کرده است.

پایان مقاله  ( بهترین فیلم های ورنر هرتزوگ )

منبع سایت مداد

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

«پست قبلی

پست بعدی»

دیدگاهتان را بنویسید

نوزده − 15 =