صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Clid The Snail
ads

نقد و بررسی بازی Clid The Snail

بازی Clid The Snail

نقد و بررسی بازی Clid The Snail : 

بازی Clid The Snail ، یک تیرانداز عجیب و غریب دو چوبی توسط توسعه دهنده مناسب Weird Beluga ، با محیط عجیب و طراحی شخصیت های آنتروپومورفیک اولین تاثیر امیدوار کننده را ایجاد می کند. اما طولی نمی کشد که به طرز فجیعی از پتانسیل خود عقب می افتد. طراحی سطح تکراری ، گرافیک گل آلود و برخوردهای سخت و خسته کننده دشمنان باعث می شود هنگام صحبت با سرعت عمل ، حلزون به عنوان شخصیت اصلی کمی روی بینی قرار گیرد.

Clid همنام یک حلزون بدبین و بدبین است که عاشق نوشیدن و کار با سلاح است. دومی او را از محل سکونت خود بیرون می کند و به دنیایی متلاطم و پسا آخرالزمانی پر از جهش یافته و هیولاهایی می فرستد که از قراضه های دور ریخته شده دنیای قدیم بشر برای ایجاد دنیای جدیدتر و کوچکتر استفاده کرده اند.

از نظر مفهومی ، این دنیای خرد پس از انسان مکان جالبی است. روستاها و پاسگاهها از قطعات دور ریخته شده کامپیوتر به عنوان مصالح ساختمانی و سی دی ها به عنوان مبلمان استفاده می کنند. هر چند وقت یکبار از جمجمه انسان در طبیعت عبور می کنید و کسی در مورد غول های قدیمی که در این جهان پرسه می زدند اظهار نظر می کند.

بازی Clid The Snail

بازی Clid The Snail

گرچه تصاویر بصری اغلب خود را مختل می کنند. روشنایی تاریک است ، هر یک از مکان های انگشت شمار به نظر می رسد که در یک محدوده رنگی قرار دارند بدون توجه به کوهستان برفی یا صحرای خشک. جلوه ای شبیه شکوفه بر همه چیز باقی می ماند و همه محیطها را بیشتر گل آلود می کند. جزئیات کوچک سازه های slapdash در جهان در این اثر ناگوار گم می شود. وقتی دیدگاه شما شبیه حلزونی است که روی لنز دوربین شما می خزد ، درک هرگونه تزئین کوچک دشوار است.

وقتی دیدگاه شما شبیه حلزونی است که روی لنز دوربین شما می خزد ، درک هرگونه تزئین کوچک دشوار است

داستان این سرکش سرگردان ، گروه مطرود که با او ملاقات می کند ، و علاقه مشترک آنها برای نجات دنیای کوچک آنها و کسب درآمد از این طریق قابل پیش بینی است ، اما لذت بخش است. نوشتار محکم است ، با برخی از نکات هوشمندانه در اینجا و آنجا ، اما صداپیشه گیج کننده به سبک ساده نمی تواند داستان را عدالت کند.

نقد و بررسی بازی The Forest
بیشتر بخوانید
بازی Clid The Snail

بازی Clid The Snail

همچنین بسیاری از مونولوگ های نمایشی برای ما در مورد رویدادهای گذشته که به آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد احساس می کنند ، وجود دارد ، وجود دارد. در همین حال ، شخصیت های گروه ragtag شما همه موجوداتی هستند اما لذت بخش و خوش خط هستند که در مقایسه با سایر NPC هایی که ملاقات می کنید ، سطحی به نظر می رسند.

علاوه بر گشت و گذار ، شما زمان زیادی را صرف تیراندازی در هر مرحله می کنید تا طاعون را از بین ببرید که مردم محلی را به هیولاهای خشن و خشن تبدیل کرده است. زرادخانه کلید متنوع است و سلاح هایی مانند شعله افکن ، تفنگ روشن کننده و تفنگ در اختیار شماست … اما مشکل این است که گذشته از تفنگ ساچمه ای و چند اسلحه دیگر ، بسیاری از این سلاح ها احساس قدرت چندانی ندارند. من تقریباً از هیچ چیز جز شات شارژ بلستر اصلی استفاده نکردم زیرا اغلب موثرترین ابزار برای تقریباً همه کارها بود.

دشمنان بسیار گنگ هستند ، اغلب فقط در یک خط مستقیم به سمت شما می دوند و برای تیراندازی آماده هستند. گهگاه ، دشمنی وارد می شود که شما را مجبور می کند به خارج از جعبه فکر کنید ، مانند گلادیاتورهای بزرگ با سپرهای برج که نمی توان آنها را به سادگی شلیک کرد ، اما این من را تا زرادخانه ثانویه نارنجک و مین های کلید سوق داد. خارج از مبارزه های پیچیده تر رئیس ، اکثریت دشمنان در بازی Clid The Snail انواع مختلفی از غوغای غوغا هستند که هرگز نمی توانند بر تکنیک ساده قرار گرفتن در نقشه و انفجار یک به یک غلبه کنند.

بازی Clid The Snail

بازی Clid The Snail

طراحی سطح و رویارویی با دشمنان در طول سفر پنج ساعته تا حد زیادی تکراری است. اکثر مراحل دارای یک مسیر خطی برای حرکت با شاخه گاه به گاه برای یافتن ارتقاء سلاح و موارد مشابه هستند ، اما آنها همیشه با کشتن کلید در “لانه” محلی ، که در آن موج دشمنان برای جلوگیری از تخریب شما ایجاد می شود ،

به پایان می رسد. هسته. این بخشها بسیار طولانی می شوند و هیچ نقطه بازرسی در طول آنها وجود ندارد ، بنابراین اگر بمیرید باید از ابتدا شروع کنید. این سناریوی موجی ترکیبی راه خود را به سایر بخشهای غیر دخانی نیز می یابد و هرگز احساس سرگرم کننده و خوشامد گویی نمی کند.

نقد و بررسی بازی Payday 3
بیشتر بخوانید
بازی Clid The Snail

بازی Clid The Snail

حکم

لحظاتی که بازی Clid The Snail در بهترین حالت خود قرار دارد بسیار اندک است. گفتگوی شایسته و یک داستان اساسی اما رضایت بخش نمی تواند طراحی سطح کم ، هوش مصنوعی دشمن گنگ و برخوردهای تشدید کننده را جبران کند. حتی نقاط قوت آن ، مانند انتخاب سلاح های متنوع و برداشت منحصر به فرد پس از آخرالزمان ،

به دلیل کمبود قدرت آتش و رنگ آمیزی ضعیف و فیلتر زشت دوربین به ترتیب مانع می شود. اگر طرفدار تیراندازی دو چوبی هستید و به دنبال راه حل جدیدی هستید ، این پوسته ارزش آن را ندارد که بخواهید آن را ترک کنید.

بازی Clid The Snail

بازی Clid The Snail

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Clid The Snail

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم زمانی برای مستی اسب ها | راهنمای مشاوران مالی : مشاور مالی چه وظایفی دارد؟ | نقد فیلم My Neighbor Totoro – فیلم همسایه من توتورو | نقد و بررسی بازی Mad Max | زندگینامه جفری دامر | مستند رولینگ تندر رولینگ : داستان باب دیلن توسط مارتین اسکورسیزی | سفر مرگ | فیلم کاپیتان آمریکا ۴ | بررسی Atari VCS | نکات ویرایش فیلم Ron Howard : آموزش تدوین فیلم |

دیدگاهتان را بنویسید

سیزده + 16 =