صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Quantum Break
ads

نقد و بررسی بازی Quantum Break

بازی Quantum Break

نقد و بررسی بازی Quantum Break : 

شخصیت های اصلی بازی Quantum Break ممکن است غالباً در زمان گیر کرده باشند ، اما به نظر می رسد توسعه دهنده Remedy Entertainment چنین مشکلی ندارد. تیم پشت سر مکس پین و آلن ویک با موفقیت موفق شده است سبک جدیدترین فیلمبرداری سینمایی خود را برای آخرین نسخه خود تکامل دهد.

ادغام یکپارچه بازی های تفریحی دیجیتالی و داستان پردازی با الهام از تلویزیون بدون به خطر انداختن کیفیت هر دو طرف تجربه. در حالی که ای کاش شرط های مبارزه در نیمه دوم کمی بیشتر افزایش یافته بود ، بازی Quantum Break یک تیرانداز سوم شخص شیک و غالباً هیجان انگیز است که در یک داستان تند سفر در زمان پیچیده شده است.

بازی Quantum Break متشکل از پنج عمل گیم پلی متصل به چهار قسمت سرسام آور از یک برنامه تلویزیونی به سبک زنده ، با یک تصادف فاجعه بار در آزمایشگاه تحقیقاتی باز می شود ، حادثه ای فاجعه بار شکستگی پایان جهان در زمان و نفوذ (یا شاید آلوده) به قهرمان و مخالف اصلی او با قدرت خمش زمان.

بازی Quantum Break

بازی Quantum Break

Chrono Triggers

در دستان قهرمان جک جویس ، این مجموعه ابرقدرتهای رضایت بخش ، همراه با مکانیک های سنتی تیرانداز مبتنی بر جلد کار می کند تا زمان گلوله بازی های اصلی Remedy’s Max Payne را به … خوب ، حداکثر. جویس می تواند از یک طرف اتاق به طرف دیگر پلک بزند و زمان را به حدی کند کند که بتواند با انفجار اسلحه کمری دشمن را کور کند. او می تواند لحظه ای دشمن را در یک حباب زمان معلق کند ،

یک گیره کامل تفنگ دستی را در آن تخلیه کند و اجازه دهد که حباب بترکد به طوری که دوجین ضربه سر به یکباره برسد. او می تواند یک سپر زمان غیرقابل نفوذ ایجاد کند ، با شلیک سریع تیرهای تک تیرانداز مانند فلش ، و حتی پرتاب کردن و پرتاب کردن بمب های ساعتی برای پراکنده کردن گروه های دشمنان مانند اسپور قاصدک. نقطه ضعف چنین محدوده ای این است که نیمی از تایمرهای مختلف خنک کننده مختلف روی صفحه به راحتی در طول گرمای نبرد مخلوط می شوند.

نقد و بررسی بازی Expeditions: Rome
بیشتر بخوانید

لکنت های مکرر به موقع باعث ایجاد دیوراماهای چشم نواز از تخریب اطراف شما می شود

در حالی که هنوز در میان تپه های معمولی تیراندازی شده است – به نظر می رسد که هر منطقه انبار از شرکت Acme Explosive Barrel تحویل تازه گرفته است – به عنوان مثال ، بازی Quantum Break برخی از زمین های بازی واقعاً منحصر به فرد را برای عملکرد متوقف کننده زمان خود تسهیل می کند تا ظاهر شود. زمان دور از تخریب اطراف شما ،

دیوراماهای چشم نوازی ایجاد کند. دشمنان گسیل شده در اثر اصابت گلوله به عقب باز می گردند و در هوا یخ می زنند ، اسپری خون از زخم های خروجی آنها در هوا مانند یخ های گل سرخ متبلور می شود.

بازی Quantum Break

بازی Quantum Break

اتومبیل های خارج از کنترل با تصادف ، عقب و تصادف مجدد در یک بازی بی نهایت فریب می خورند. تماشاچیان بی گناه در حالت انیمیشن معلق گرفتار شده اند ، قهوه صبحگاهی آنها در مقابل قیافه مات و مبهوت به قوس یخ زده می ریزد. این یک محیط منحصر به فرد و شگفت انگیز وهم آور برای سکونت است – مانند پرسه زدن در داخل یک تصویر سه بعدی – و مطمئناً فضایی شیک که در آن می توانید هر هوس و هوس خشونت آمیز و الهام گرفته از واچوفسکی را در آن زنده نگه دارید.

تنها مشکلی که وجود دارد این است که جک در فاصله چند ساعت اول از هر کس بی ادعا به یک ابرقهرمان پرطرفدار تبدیل می شود و صعود نسبتاً سریع او به اسلحه به نام Time Lord به طور کلی به ضرر کمی کوانتوم بریک است. از آنجایی که به نظر می رسد این همه عجله در اختیار شما قرار می دهد ، هیچ چیز جدیدی در نیمه دوم باقی نمی ماند ، این بدان معناست که طراوت اولیه این آتش سوزی های منجمد در زمان کمی طولانی مدت احساس می شود قبل از اینکه بعد از 10 ساعت به نتیجه برسید.

برخی از اقدامات برای ادویه جویی در طول راه انجام می شود ، مانند معرفی دشمنانی که می توانند مانند جویس از راه دور حرکت کنند ، و البته نیروهای اجباری مانند تانک که برای جذب مقدار بسیار ناخوشایند گلوله حاضر می شوند ، اما برای تا حد زیادی تاکتیک های شما تا زمان رویارویی نهایی یکسان است. در حالی که یک سیستم ارتقاء سطحی وجود دارد که به تدریج قدرتهای فعلی جویس را بهبود می بخشد ،

نقد و بررسی بازی Tell Me Why
بیشتر بخوانید

ای کاش معرفی قدرتها در طول مدت بازی Quantum Break گسترش یافته بود تا حس تدریجی تر پیشرفت شخصیت را ارائه دهد. درغیر این صورت ، شرم آور است که روشهای جدید و جالبی برای استفاده از قدرتهای او در سطوح بعدی به منظور پیشرفت بیشتر در نیمه دوم وجود ندارد. به هر حال ، این یک مورد خیلی زود است ، و در نهایت یک لمس تکراری می شود.

بازی Quantum Break

بازی Quantum Break

تقسیم تصمیمات

چیزی که باعث شد بازی کنم با وجود کمرنگ شدن تازگی رزمی ، قوت داستان بازی Quantum Break و روشی است که با آن روایت می شود. قصه های سفر در زمان ذاتاً متناقض است ، اما چرخش کوانتوم بریک بر این ایده برخی پیچ و خم های گوشتی را ارائه می دهد بدون اینکه هرگز پیچیده شود.

بخشی از آن به این دلیل است که در پایان هر بازی گیم پلی یک “نقطه عطف” رخ می دهد ، که در آن به طور موقت کنترل پلان سرن ، شرور به شما داده می شود. سرن توانایی پیش بینی عواقب اقدامات خود را دارد ، بنابراین شما بین دو نتیجه ای که مستقیماً بر قسمت بعدی مجموعه لایو اکشن تأثیر می گذارد و عواقب بعدی بازی را تحت تأثیر قرار می دهد ،

انتخاب می کنید. این انتخاب ها هرگز سیاه و سفید نیستند و اضافه کردن بر پیچیدگی آنها این واقعیت است که شما باید نحوه تاثیر آنها بر قهرمانان بازی Quantum Break و شخصیت های منفی را بسنجید. به عنوان مثال ، پس از حادثه اولیه در دانشگاه ، این انتخاب به شما داده می شود که یک کمپین تبلیغاتی را ایجاد کنید تا جویس در رسانه ها تروریست به نظر برسد ، یا دانش آموزان معترض به تعطیلی کتابخانه محوطه را قتل عام کنید و مردم را از ترس Serene بترساند. شرکت Monarch.

به طور کلی ، این تصمیمات مقطعی فقط یک یا دو صحنه را در قسمت لایو اکشن که بلافاصله پس از آن اتفاق می افتد تغییر می دهد ، اما در بلند مدت می توانید مستقیماً بر سرنوشت تعدادی از بازیگران نقش دوم تأثیر بگذارید. به طور واضح ، بازی Quantum Break از راه دور با پیچیدگی های انشعابی چیزی مانند Until Dawn رقابت نمی کند ،

نقد و بررسی بازی FIFA 22
بیشتر بخوانید

و در واقع مهم نیست که در انتخاب خود چه ترکیبی از انتخاب ها را انجام دهید ، در نهایت همیشه به یک نتیجه می رسید. با این حال ، تفاوتهای زیادی در گفتگو ، جزئیات محیطی و دخالت شخصیت وجود دارد که به نظرم شروع به بازی دوم و انتخاب های مختلف ارزش تلاش را دارد.

بازی Quantum Break

بازی Quantum Break

توقف-تماشا کنید

و خود چهار قسمت لایو اکشن چطور؟ خوب ، هر گونه نگرانی در مورد آنها مانند صحنه های کوتاه FMV از دوران 32 بیتی به سرعت برطرف می شود. بازی Quantum Break دارای سطحی از تولید و اجراها است تا بتواند با بهترین برنامه های اصلی که در حال حاضر در سرویسهای پخش معروف (بدون ذکر برخی چهره های آشنا از جمله Game of Thrones و The Wire)

موجود است رقابت کند. نشستن و تماشای 20 تا 30 دقیقه در یک زمان طولانی به نظر می رسد که کنترلر خود را کنار بگذارید (مگر اینکه شما سخت گیر متال گیر باشید) ، اما تقریباً آنطور که می ترسیدم مزاحم نبود. با فراوانی برخوردهای دراماتیک ، تعقیب و گریز اتومبیل های سریع و ترک خوردن دوربینی ، قدم زدن عجولانه در این بخش ها باعث شد با خوشحالی تماشا کنم در حالی که انگشتان ماشه من موقتا روی یخ بودند.

این زمینه طراوت بخشی را ارائه می دهد که به ندرت در اختیار افراد شرور در سبک تیرانداز قرار می گیرد

مهمتر از همه ، این بخش ها با موفقیت به انسان سازی افراد شرور می پردازند و نه فقط به این دلیل که توسط بازیگران واقعی بازی می شوند. یک فوق سرباز ناسازگار با همسر باردار در خانه وجود دارد ، متخصصان فناوری اطلاعات مشتاق صعود به نردبان شرکت های بزرگ هستند و مدیرعامل شرکت در نبرد داخلی برای قدرت با سرن قفل شده است. هنگامی که یک قسمت به پایان می رسد ،

به موج پودری پس از موج سربازان بدون چهره پادشاه برمی گردید ، بنابراین اینطور نیست که این تغییر در چشم انداز شما را مجبور کند در مورد اقدامات جویس دوبار فکر کنید (و مطمئناً هرگز به شما فرصتی داده نشده است که هرکسی را که می بینید نکشید). حداقل میزان طراوت بخشی را ارائه می دهد که به ندرت در اختیار افراد شرور در سبک تیرانداز قرار می گیرد.

نقد و بررسی بازی Little Nightmares
بیشتر بخوانید

تنها نقطه ضعف قسمت زنده بازی Quantum Break این است که قسمت ها بصورت آنلاین پخش می شوند – به این معنی که از نظر کیفیت پخش ، در رحم اتصال اینترنت خانگی خود هستید. بافر کردن محتوای مخرب یک اتفاق معمولی در طول دو بازی من بود ، و مسائل گرافیکی در بخش های گیم پلی مانند پارگی صفحه و ظاهر شدن بافت قابل توجه. فقط می توانم فرض کنم که همه اینها اشکال و لکنت های زمانی هستند که توسعه دهنده قصد آن را نداشت.

حکم

کوانتوم بریک از نظر هنری یک تیرانداز متمایز است ، با یک طرح جذاب و چکش خوار و اجراهای عالی از بازیکنان اصلی خود در هر دو حالت دیجیتالی و زنده. در حالی که ای کاش برای حفظ هیجان کشف قدرتهای چرخشی زمان از ابتدا تا انتها بیشتر فکر می کردم ، در نهایت مانع از لذت کامل دوبرابر کمپین 10 ساعته بازی Quantum Break نشد.

بازی Quantum Break

بازی Quantum Break

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Quantum Break

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

سریال چرنوبیل | نقد فیلم مرد آب نبات 2021 – Candyman | عکاسی مدلینگ و فشن ⭐️| ۹ نکته در عکاسی مد | نقد و بررسی بازی Monster Hunter: World | نقد فیلم Dune | نقدو بررسی بازی Resident Evil 3 | نقد انیمیشن PAW Patrol | اصول عکاسی محصول: ۳ ویژگی ضروری تجارت الکترونیک تصاویر محصول | نقد و بررسی بازی Days Gone | شاهکارهای ادبیات فرانسه |

دیدگاهتان را بنویسید

دو × 1 =