صفحه اصلی > سینما : نقد انیمیشن PAW Patrol
ads

نقد انیمیشن PAW Patrol

انیمیشن PAW Patrol

نقد انیمیشن PAW Patrol : 

قهرمانان توله سگ سریال متحرک Nickelodeon در اولین ماجراجویی روی صفحه نمایش بزرگ خود بازی می کنند.

در اینجا یک نکته سریع وجود دارد: اگر آنقدر بزرگ شده اید که می توانید این مقاله را بخوانید ، آنقدر بزرگ شده اید که نمی توانید از لذت های کودکانه PAW Patrol: The Movie لذت ببرید.

با این حال ، ممکن است بچه هایی زیر 10 سال داشته باشید ، در این صورت به احتمال زیاد کالاهای PAW Patrol-و مقدار زیادی از آن در خارج وجود دارد-در سراسر خانه شما پخش شده است. مجموعه انیمیشنی کانادایی که از سال 2013 روی Nickelodeon پخش می شود ،

با مجموعه پیش دبستانی و دبستانی و ظاهراً نخست وزیر کانادا ، جاستین ترودو ، یک موفقیت بزرگ است. این فیلم در حال حاضر با یک نمایش بزرگ روی صفحه نمایش دریافت می کند ، به طور قابل پیش بینی برخی از صداهای مهم مهمان را به نمایش می گذارد ، که همزمان در سینماها و در Paramount+نمایش داده می شود.

این عنوان به یک تیم سگ قهرمان اشاره می کند-توله سگ ها ، همانطور که کاملاً مشخص است-به رهبری رهبر انسانی 10 ساله آنها رایدر (ویل بریسبین) ،

نقد انیمیشن PAW Patrol

انیمیشن PAW Patrol

که ماموریت های جسورانه نجات را برای محافظت از ساکنان خانه خود انجام می دهند. از Adventure Bay. هر یک از توله سگ ها ، متشکل از نژادهای مختلف ، دارای مهارت خاصی هستند ، از جمله آتش نشانی ، هوانوردی و پلیس. و مجهز به ظاهری بی پایان از ابزارهای جالب و با تکنولوژی بالا هستند که باعث حسادت جیمز باند می شود.

در حالی که میلیون ها کودک این برنامه تلویزیونی را می پسندند ، به نظر می رسد برخی از بزرگسالان با آن مشکل جدی دارند. یکی از منتقدان ایرلند تایمز آن را (با زبان بر زبان فرض می کند) “تلاش سایه ای برای عادی سازی اراذل و اوباش تحت حمایت دولت” توصیف کرد ،

در حالی که نویسنده ای برای گاردین آن را “برنامه تلویزیونی بچه گانه مردمی که زندگی مرا خراب می کند” توصیف کرد. یک بررسی مجله نیویورک به طور خلاصه آن را چنین خلاصه کرد: “Paw Patrol سطل زباله قابل تحقیر است.”

نقد انیمیشن Spirit Untamed | در جست‌وجوی آرزوها
بیشتر بخوانید

باشه الان پس از دیدن نسخه فیلم ، قضاوت های سختی به نظر می رسد ، که برای تماشاگران هدف مانند سرگرمی بی ضرر است. به راحتی می توان فهمید چرا بچه ها با توله سگ های قهرمان همذات پنداری می کنند ، که مدام در حال صرفه جویی در روز هستند ، در حالی که از کمک های دائمی غذاهای سگی تغذیه می کنند.

در حالی که انیمیشن رایانه ای باعث از دست رفتن خواب افراد Pixar نمی شود ، اما به اندازه کافی موثر است. و وقتی آن نیش های کارتونی به چشم های بزرگ و بزرگ آنها ضربه می زنند ، سخت است که آرزو نکنیم که مستقیماً از تئاتر به پوند سگ محلی بروید.

داستان فیلم زمانی آغاز می شود که دشمن دیرینه گشت ، شهردار هومینگر (ران پردو) ، کلانشهر شلوغ شهر Adventure City را تصاحب می کند و با مجموعه ای از ایده های خیره کننده گنگ مانند نمایش آتش بازی عظیم که می تواند تبدیل شود ، آن را تهدید می کند.

شهر به جهنمی آتشین و ترکیبی از مترو/زیر و رو برقی که دقیقاً همانطور که انتظار دارید عمل می کند. گشت PAW به شهر ماجراجویی می رود ، جایی که با کمک جدیدترین عضوشان ، خرگوش کوچک آزادی (مارسای مارتین ، بلک ایش) ، وارد عمل می شوند. آنها همچنین در مقرهای مجلل جدید مستقر می شوند که هزینه آن توسط “کالاهای دارای مجوز رسمی Paw Patrol” پرداخت می شود.

یک توله سگ توضیح می دهد: “این چیزها مانند کیک های داغ فروخته می شود.”

نقد انیمیشن PAW Patrol

انیمیشن PAW Patrol

این اقدام بدون توقف به طرز قابل پیش بینی دیوانه کننده ای است ، همراه با شوخی های مضحک و ردیف آهنگ های پاپ (از جمله آدام لوین و آلسیا کارا ، و بسیاری دیگر) آنقدر تند است که عجله شکر ارائه شده توسط امتیازات تئاتر مازاد به نظر می رسد.

ناسازگارترین عنصر طرح شامل این است که Chase ، عضو ژرمن شپرد (ایین آرمیتاژ ، جوان شلدون) پس از بازگشت به شهر ماجراجویی ، جایی که زمانی رها شده بود ، دچار استرس پس از سانحه می شود. زحمات عاطفی او آنقدر هولناک است که شما نگران می شوید که فیلم در سکانسی از رولت سگ روسی به اوج خود برسد.

فیلم پرسه
بیشتر بخوانید

چندین چهره مشهور ، بدون شک مشتاق به دست آوردن احترام فرزندان خود هستند ، در اجرای صدا مشارکت می کنند. آنها شامل تایلر پری ، داکس شپرد ، رندال پارک ،

جیمی کیمل و بازی در نقش پودل بی پروا ، کیم کارداشیان هستند. با این حال ، پاردو ، سرباز قدیمی سریال ، به عنوان شهردار وحشتناک هومدینگر ، شبیه مرد انحصاری منهای تک چشمی است و هر گفته اش یک تمسخر لذت بخش است. آیا این اشتباه است که من اعتراف کنم او شخصیت مورد علاقه من است؟

نقد انیمیشن PAW Patrol

انیمیشن PAW Patrol

پایان مقاله نقد انیمیشن PAW Patrol

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم سال گذشته در مارین باد | نقد و بررسی دوربین ZV-E10 سونی | آموزش کارگردانی | چگونه می توان یک کارگردان هنری شد | هاوارد هاکس | بهترین فیلم های اسکارلت جوهانسون | فیلم مصائب ژاندارک | محبوب‌ترین ژانرهای عکاسی | ⭐️ کدام سبک عکاسی مناسب شماست؟ | نقد انیمیشن روح | بهترین فیلم های الیزابت اولسن | نقد فیلم پدر بودن |

دیدگاهتان را بنویسید

3 + شانزده =