صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Mad Max
ads

نقد و بررسی بازی Mad Max

بازی Mad Max

نقد و بررسی بازی Mad Max : 

در اصل ، بازی Mad Max یک بازی درباره مرگ امید است. این در مورد یادگیری یافتن چیزی است که در وجود بیهوده قتل و پشیمانی به آن بچسبید ، و سپس مشاهده کنید که در دستان شما به خاکستر تبدیل می شود. اما هسته غم و اندوه در اعماق ماجراجویی مدفون است که می خواهد با لبخندهای گوسفندانه و حیرت چشم باز مورد بررسی قرار گیرد ، زیرا هر لحظه احتراق آمیز ، بیمار کننده و عالی از مسیر جنگی مکس ، هر پای بیابان را می بلعد.

اما برای مکس ، قهرمان بی میل ، زمین بایر چیزی برای فرار است. او اتومبیل خود را از دست داد و تقریباً به دست اسکابروس اسکروتوس ، فرمانده جنگی شهرک پالایشگاه شهر گاز ، از دست داد. خوشبختانه ، Chumbucket ، انگشت سیاه تغییر شکل یافته و آغشته به آفتاب ، مکس را به عنوان پیامبر مقرر در دین خود در ماشین می بیند ، که از فرشته احتراق برای کمک به ساخت و رانندگی Magnum Opus فرستاده شده است-بزرگترین وسیله ای که زمین های بایر تا کنون می شناسند.

جنگ هایه وستلند

با وجود همه این پیش فرض های جذاب ، بیشتر داستان نویسی سنتی تا پایان نهایی ناپدید می شود ، در نهایت به طرز شگفت انگیزی موفق می شود. در پایان فیلم ، من یک واکنش واقعی به داستان Avalanche درباره Max داشتم ، اما ای کاش بیشتر آن در طول 30-40 ساعت بازی من تداعی می شد.

بازی Mad Max

بازی Mad Max

با این حال ، مکس در فاصله بین فرض و اوج ، پیشرفت و تسلط شما بر دنیایی پر از زیبایی چشمگیر ، زشت و فضایی باورنکردنی است. تقریباً همه چیز و هرکسی را که ملاقات می کنید متناسب با هدف و رسوم بیابان است. با شخصیت و بی تفاوتی زنده است و ممکن است این ستاره واقعی مکس دیوانه باشد ، با وجود نرخ فریم ناپایدار ، ظاهر بافت و عجیب بودن فیزیک.

اگر نه زمین بایر ، پس لایه های عالی سیستم هایی که گیم پلی بازی Mad Max را هدایت می کنند ، کشش واقعی هستند. مکانیسم های پیشرفت آن شما را ترغیب می کند تا یک لیست جامع از چالش ها را برای افزایش Legend خود تکمیل کنید ، که با Griffa – نوعی درمانگر بیابانی – برای افزایش ویژگی های پایه ، پول نقد خود را تکمیل می کنید. اما شما همچنین می توانید ضایعات – ارز زمین بایر – را برای ارتقاء زره ، سلاح ،

نقد و بررسی بازی The Dark Pictures: Man of Medan
بیشتر بخوانید

ابزار ، حرکت های رزمی و حتی ظاهر مکس جمع آوری کنید. و این همه فقط مکس است. همین توجه به Magnum Opus نیز می شود – جایی که شما به معنای واقعی کلمه می توانید ماشین را از قراضه بسازید و وسایلی مانند تقویت کننده های نیترو ، زنجیر ، پرتاب نیزه ، خوشه ،

بازی Mad Max

بازی Mad Max

زره ، لاستیک و حتی توپ های شعله ای جانبی را خریداری کنید. شما همیشه چیزی به دست می آورید که به طور مستقیم تجربه شما را تغییر می دهد ، و این فوق العاده سودآور است.

و خوشبختانه ، برای ما ، بازیکنانی که از این پوسته خشونت آمیز جهان دیدن می کنیم و خطوط عطف ما را بر روی زمین سوخته خود رها می کنیم و تمام آنچه را که لمس می کنیم ، مشتعل می کنیم ، کارهای بسیار زیادی وجود دارد. در فرایند طولانی مبارزه با زمین های بایر از جنگ سالاران وحشیانه و تثبیت شده ،

شما پالایشگاه های آنها را نابود می کنید ، سگ های برتر آنها را می کشید ، انبارهای سوخت آنها را می سوزانید و توتم های وحشتناک وحشتناک آنها را سرنگون خواهید کرد. همه این فعالیتها عالی هستند و به تنهایی انجام می شوند ، اما با غرق شدن طبیعت شستشو/تکرار آنها در قسمت پایین ، از کاهش بازدهی رنج می برند.

جنگجوی جاده

اما مبارزه بازی Mad Max وعده بزرگی در هر یک از این مقاصد است. هم در پشت فرمان و هم در پای پیاده ، شکوفایی هیجان انگیزی در احساس آشنا ایجاد می شود که با کشتن گروه های جنگی سرگردان گروهک های Roadkill ، Buzzard ، و Scrotus’s War Boy رخ می دهد.

بازی Mad Max

بازی Mad Max

نبرد غوغا یک رقص وحشیانه وحشیانه از حملات و شمارنده های زمان بندی شده است ، هرچند که می توان در افزودن سلاح ها ، اعدام ها ، حملات زنجیره ای و حالت خشم-عمیق تر شدن-خونخواهی مکس که او را به یک خرابکار یک نفر تبدیل می کند ، پیدا کرد. خدمه

مبارزه با وسایل نقلیه ، ضربه سریع با سرعت بالای فلز و بهترین قسمت از عمل سرریز بازی Mad Max است. ضرب و شتم ، کنار زدن ، استفاده از زره خود برای کشیدن زره ، چرخ ها و حتی رانندگان از خودروهای دشمن ، یا انفجار طبل های سوختنی در معرض انفجار اسلحه خود – به سادگی هیچ راه کمکی برای نابودی در جاده ها وجود ندارد.

نقد و بررسی بازی Far Cry 4
بیشتر بخوانید

و این ضروری است ، زیرا گشت های تصادفی به سرعت حمله می کنند و کاروانهای ماشین های بیابانی که در جاده های خاکی مار می گیرند بسیار چالش برانگیز است ، اما ارزش تلاش برای کنار گذاشتن آن را دارد.

بازی Mad Max

بازی Mad Max

حتی پس از اتمام اعتبارات ، چیزهای زیادی برای دیدن و کشف باقی مانده بود. جمع آوری ده ها وسیله نقلیه بیابانی دیگر ، ساخت انواع سوپراسپرت Magnum Opus ، رقابت در مسابقات مرگ و میر منحصر به فرد ، رقابت آنلاین با وسایل نقلیه دیگر بازیکنان و حتی جمع آوری آثار تاریخی از جهان قبل ، همه این واقعیت را تقویت می کند که Mad Max یک جعبه ماسه است با توجه به لحن مواد در نظر گرفته شده است.

و حالات بصری باشکوه ، چشمگیر و غالباً تلخ را می توان در حالت سینمایی ثبت کرد که به شما اجازه می دهد دوربین را در زمان و فضا بکشید تا عکس یا فیلم کاملی از تخریب روی صفحه بگیرید. علیرغم زمان زیادی که در چکمه های کثیف و آغشته به خون بازی Mad Max گذرانده ام ، می دانم که در هیچ وجه در فیلم The White White کار نکرده ام.

حکم

بازی Mad Max مجموعه ای از سرگرمی های هیجان انگیز و هیجان انگیز است که در دنیایی از انحرافات نفرت انگیز و اولیه وجود دارد-مانند تلگرافی که به شما خبر مرگ در خانواده را می دهد یا کیک بستنی با نتایج نهایی آزمایش شما که در یخ زده نوشته شده است. این محل ناامیدی متناقض ، یک زمین بازی شخصی با اقدامات انفجاری و پیشرفت اجباری و بی پایان است که نمی توانم منتظر بازگشت آن باشم و یک سواری جهنمی.

بازی Mad Max

بازی Mad Max

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Mad Max

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

زندگینامه ایزاک نیوتن | بهترین فیلم های مارلون براندو | نقد و بررسی دوربین ZV-E10 سونی | داستان ابزوردیست: ۵ ویژگی ادبیات پوچ گرایی | نقد فیلم اخبار جهان | ۱۰ راهکار علمی برای باز کردن قفل ذهنی‌تان در هر شرایطی | نقد فیلم کپی برابر اصل | معرفی شخصیت جیمز گوردن ، متحد قدیمی بتمن | آلفرد هیچکاک | نقد و بررسی بازی Watch Dogs: Legion |

دیدگاهتان را بنویسید

بیست + 4 =