صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Beat Saber
ads

نقد و بررسی بازی Beat Saber

بازی Beat Saber

نقد و بررسی بازی Beat Saber : 

هر زمان که بخواهم VR را به دوستانی که قبلاً آن را امتحان نکرده اند نشان دهم (که یکی از لذت های بزرگ داشتن هدست است) ،

بازی Beat Saber بازی است که من ابتدا آن را روشن می کنم. چند بازی دیگر به سرعت و به طور موثر جذابیت این فناوری را از بین می برند و یک سری جعبه های رنگی را روی صورت خود پرتاب می کنند و کنترل کننده های خود را به یک جفت چراغ قوه نامتعارف و نامتعارف تبدیل می کنند که می توانید آنها را تکه تکه کرده و برش دهید. به موقع برای پمپاژ ضربه های الکترونیکی تقویت مهارتهای خود برای تبدیل فرسوده به نوسانات دقیق به همان اندازه که عرق آور است ، رضایت بخش است.

همانطور که بازی های واقعیت مجازی پیش می روند ، بیت صابر محدودیت های فناوری را بیش از حد پیش نمی برد. شما آن را به صورت ایستاده و مستقیم رو به جلو بازی می کنید و هیچ اتفاقی در پشت شما نمی افتد ، بنابراین نیازی به تنظیمات در مقیاس اتاق ندارید-حتی ردیابی تک دوربین اصلی PlayStation VR می تواند به خوبی از عهده آن برآید. گرافیک براق neon-rave ساده اما واضح و به راحتی قابل خواندن است ،

بنابراین در Oculus Quest تقریباً به همان خوبی در Vive Pro به نظر می رسد (فقط چند جلوه رد شده است). این چراغهای بدون مجوز صداهای جیغ انگیز جنگ ستارگان را ایجاد نمی کنند ، که من نمی توانم از آنها کمی ناامید شوم ، اما صدایی که آنها ایجاد می کنند به خوبی با موسیقی که به آن زمان بندی شده است ترکیب می شود و این احساس را ایجاد می کند از شرکت کنندگان در آهنگ

بازی Beat Saber

بازی Beat Saber

در حالی که من خود را عموماً طرفدار موسیقی رقص الکترونیکی نمی دانم ، باید بگویم موسیقی متن اصلی بیت صابر توسط یاروسلاو بک من را شگفت زده کرد که برخی از آهنگ های آن چقدر جذاب هستند. افسانه ، اسکناس های 100 دلاری و فرار به سختی از ذهنم خارج می شوند و تعداد کمی از 19 آهنگ شامل هر چند بار که آنها را اجرا کرده ام آزاردهنده شده اند.

با این وجود ، کار کردن با بیشتر بازی های ریتم تا حدودی محدود است و فقط نسخه رایانه شخصی (از طریق Steam یا Oculus Store) از وارد کردن آهنگ ها و نقشه های سفارشی با استفاده از مودها یا ویرایشگر سطح که با نسخه راه اندازی 1.0 اضافه شده است پشتیبانی می کند. به توسعه دهنده Beat Games متعهد شده است که موسیقی و قطعات بیشتری را از هنرمندان بزرگ ارائه دهد ، که برخی از آنها رایگان و برخی دیگر به عنوان DLC پولی هستند ،

نقد و بررسی بازی Dreams
بیشتر بخوانید
بازی Beat Saber

بازی Beat Saber

اما در حال حاضر این بزرگترین محدودیت است اگر شما در PlayStation VR یا Oculus Quest بازی می کنید. در آنجا ، تنها گزینه توسعه ، Monstercat Music Pack Vol 1 13 دلاری است که شامل 10 آهنگ دیگر است.

الگوهای نامتقارن مانند این است که با یک دست سر خود را بمالید در حالی که شکم خود را با دست دیگر بمالید

در حالی که بازی از طریق یک آهنگ از نظر مکانیکی ساده است ، تفاوت های زیادی در آن وجود دارد که باعث می شود بازپخش آنها برای تعقیب نمرات بالاتر سرگرم کننده و چالش برانگیز باشد. در سطح ابتدایی ، در مورد ضربه زدن به بلوک مناسب با شمشیر مناسب در جهت درست است. بلوک های ورودی به رنگ شمع های شما کدگذاری می شوند ، بیشتر اوقات به بلوک های قرمز در سمت چپ و بلوک های آبی در سمت راست ضربه می زنید-گاهی اوقات در الگوهای متقارن ، دیگران در الگوهای نامتقارن که چالش هماهنگی را ایجاد می کنند.

با یک دست سر خود را بمالید در حالی که شکم خود را با دست دیگر بمالید. برخی از آهنگ ها دوست دارند در طول موج قرمزها (یا برعکس) یک بلوک آبی رنگ را در سمت چپ قرار دهند تا شما را دور بیندازند. کنار آمدن با آن ساده به نظر می رسد ، اما وقتی سرعت بالا می رود به طرز شگفت انگیزی آسان از دست می رود – و هنگامی که یک بار از دست می دهید ، سخت است که قبل از بازیابی آرامش خود ، برخی دیگر را از دست ندهید.

در حالت های عادی یا آسان ، گذراندن یک دوره آموزشی بسیار راحت است ، اما در سخت و موارد فوق واقعاً گرم می شود تا شما را به چالش بکشد. سیل بلوک ها آنقدر سریع به سراغ شما می آید که باید دو بلوک پایین تر از آنهایی که واقعاً در حال چرخش آنها هستید را نگاه کنید تا بتوانید حرکت خود را ادامه دهید و برای اینکه شمشیرهای شما در کجا قرار بگیرند برنامه ریزی کنید تا با ضربه به آنها ضربه بزنید.

بازی Beat Saber

بازی Beat Saber

چرخش جهت درست بیشتر اوقات دنباله ها به گونه ای طراحی شده اند که با پیروی از بالا به پایین یا چپ با راست به شما کمک می کند تا به طور طبیعی بتوانید از یک طرف و سپس از طرف دیگر بچرخید ،

نقد و بررسی بازی 1 Dishonored
بیشتر بخوانید

اما پست ترها بارها یک جهت را انجام می دهند ، شما را مجبور می کند که بچرخید و سپس سریع به عقب برگردید تا بلاک بعدی بازنشانی شود. همچنین سکانس های آتش سریع از بالا به پایین به بالا به پایین را مشاهده خواهید کرد که باعث حرکت حرکتی شبیه درامر می شود که در صورت از دست دادن همه آنها را از دست خواهید داد. یا آنها یک چرخش متقابل را با حرکت دیگر دنبال می کنند ، به طوری که اگر در یک جهت بیش از حد عمل کنید ، برگشتن از جهت دیگر دشوار است.

به غیر از این ، چند موانع کم استفاده وجود دارد مانند دیوارها و سقف های پایین که شما را مجبور می کند به طور معمول در حالی که هنوز شمشیرهای خود را تکان می دهید ، کنار بروید یا از راه دور شوید. همچنین گاهی اوقات مین های اسپایکی را مشاهده می کنید که هنگام ضربه ضربه می زنند و باعث چند برابر شدن نمره و تنظیم مجدد رشته می شود ، اما حداقل در حالت سخت من آنهایی را که به نظر می رسید من در خطر واقعی بودم ، ندیده ام. در واقع ضربه زدن به یکی

فضای زیادی برای بهبود تکنیک شما وجود دارد حتی پس از آنکه آهنگ خود را بدون گم شدن کاهش داده اید

قرار گرفتن بالا در جدول امتیازات تنها به این معنی نیست که به هر بلوک قبل از آنکه از شما عبور کند ضربه بزنید – در نحوه اجرای نوسانات شما دقت خاصی وجود دارد.

بازی Beat Saber

بازی Beat Saber

نمره شما بر اساس این است که آیا به جای ضربه زدن ساده به یک بلوک ، روی چرخش را دنبال می کنید و اینکه چگونه تیغه شما از مرکز بلوک عبور می کند. این باعث می شود فضای زیادی برای بهبود تکنیک شما ایجاد شود حتی پس از اینکه آهنگ خود را بدون هیچ چیزی از دست داده اید ، و باعث ایجاد تغییرات مبالغه آمیز می شود که به نظر می رسد من در واقع سعی می کنم با زور و شتاب بلوک ها را قطع کنم.

بزرگترین مزاحمت برای من این است که وقتی یک قطعه را در یک قسمت پرقدرت از آهنگ از دست می دهم ، اغلب دشوار است که بفهمم اشتباه من دقیقاً چیست – شما فقط جلوه صدای شکست را دریافت می کنید و ضریب نمره و شمارنده خط شما به صفر بازنشانی می شود. مگر اینکه گیم پلی خود را ضبط کنید ، هیچ راهی برای برگشت به عقب وجود ندارد تا ببینید آیا در جهت اشتباه حرکت کرده اید یا با شمشیر اشتباه ، یا اینکه به دلیل قضاوت نادرست زمان بندی یا نقص ردیابی که در واقع شما را سرقت کرده است ، کاملاً از دست داده اید.

نقد و بررسی بازی Thymesia
بیشتر بخوانید

سختی پرش از Hard به Expert بسیار دیوانه کننده است-من تقریباً می توانم هر آهنگی در فهرست Hard را در رتبه S قرار دهم ، اما به سختی می توانم آن را از طریق آهنگ Expert بدون از دست دادن بلوک های کافی برای شکستن سطح عبور کنم. متخصص فقط سرعت ورود بلوک ها را به صورت شما افزایش نمی دهد-این یک دوره بسیار متفاوت با تنظیمات بلوک های سخت تر است.

و پس از آن Expert+وجود دارد که بسیار سریع و دشوار است به طوری که اگر آن را شکست دهید ، نیک فیوری را می بینید که پشت سر شما نشسته و منتظر است تا هنگام برداشتن هدست ، شما را در طرح انتقام جویان جذب کند. تماشای فیلم هایی از افرادی که یکی از این دوره ها را پاره می کنند واقعاً بسیار دیدنی است.

چند حالت دیگر برای انجام چالش های مختلف وجود دارد: یکی کمپینی است که به تدریج سختی را افزایش می دهد و چرخش های مختلفی را روی همه آهنگ های موجود انجام می دهد ، به عنوان مثال ، قبل از مخفی شدن ، نشانگر جهت را فقط برای یک لحظه نشان می دهد. این به این دلیل است که شما باید به یاد داشته باشید که وقتی به شما می رسد کدامیک از نوسانات را انجام دهید.

حالت دیگر الزامات جهت را به طور کامل حذف می کند و به شما امکان می دهد بلوک های قرمز و آبی را به هر طریقی که بخواهید ضربه بزنید ، اما با افزایش چشمگیر مقدار آنها و مخلوط کردن رنگ های مختلف با یکدیگر بسیار نزدیک تر از حالت عادی جبران می کند. همچنین یک حالت تک شمشیر وجود دارد که رعایت آن به همان اندازه دشوار است. همه آنها در نوع خود سخت هستند ، و این یک راه خوب برای افزایش تنوع زمانی است که انتخاب مسیر تمام می شود.

حکم

یک جلسه خوب با بیت صابر به معنای واقعی کلمه من را نفس می کشد. وقتی در شیار هستم ، شمشیرهای قرمز و آبی را تکان می دهم تا حمله هجوم جعبه های ورودی را تا آنجا که می توانم به شکلی دقیق تقسیم بندی کنم ، تا آنجا که می توانم به احساس یک جدی بودن در یک مسابقه نزدیک شوم. این بازی ریتمی چالش برانگیز قطعاً روی آهنگهای خارج از جعبه کمی روشن است ،

نقد و بررسی بازی The Texas Chain Saw Massacre
بیشتر بخوانید

اما آنچه در آنجا وجود دارد هم جذاب است و هم بسیار قابل بازیابی است زیرا سیستم امتیاز دهی آن دقت و پیگیری دقیق را تشویق می کند ، به علاوه تعداد انگشت شماری از حالت های متناوب برای پخش آنها. (و البته ، اگر از رایانه شخصی استفاده می کنید ، به لطف ویرایشگر سطح و حالت های مختلف ، می توانید بی نهایت با آهنگ های سفارشی قابل ارتقا باشید.) این باید کاملاً برای معرفی هر کسی با واقعیت مجازی مفید باشد.

بازی Beat Saber

بازی Beat Saber

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Beat Saber

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم آسمان نیمه شب | ادبیات طنز چیست ؟ نحوه استفاده از طنز در ادبیات | به علاوه نکاتی درباره طنز در نوشتن | میکل آنژ | نحوه شروع پادکست : ۵ نکته برای شروع پادکست | کسب درآمد از بازی های ویدیویی | فیلم سواران عدالت | امانوئل اشمیت | بهترین فیلمهای جان وین | راهنمای ساخت لولا : ۱۳ نوع لولا | سبک موسیقی لاتین |

دیدگاهتان را بنویسید

نه − یک =