صفحه اصلی > موفقیت در بازار بورس : 7 عادت سرمایه گذاران سهام | به سمت ثروت حرکت کنید
ads

7 عادت سرمایه گذاران سهام | به سمت ثروت حرکت کنید

سرمایه گذاران سهام

7 عادت سرمایه گذاران بازار سهام

برای شروع ، سرمایه گذاران سهام کسانی هستند که نگاه بلندمدت به بازارهای سهام دارند. آنها سهام خوبی را شناسایی می کنند و مهمتر از همه با آن باقی می مانند تا زمانی که کل داستان گسترش یابد و خود را نشان دهد. بنابراین آیا چیزی مانند استراتژی های سرمایه گذاری موفق وجود دارد یا انجیلی وجود دارد که به ما می گوید چگونه می توان یک سرمایه گذار موفق در بازار سهام داشت؟ صادقانه بگویم ، هیچ کدام وجود ندارد!

آنچه شما دارید قوانین و برخی مرواریدهای خرد است که می تواند به شما در تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق کمک کند. همانطور که گفتیم ، سرمایه گذاری موفق شامل 3 مرحله اساسی است. شناسایی یک داستان خوب ، مدت طولانی در کنار داستان های خوب ماندن و به سرعت از دست دادن بازندگان. فقط در مواقعی که می توانید بر این 3 مرحله مسلط شوید می توانید به یک سرمایه گذار موفق تبدیل شوید. در اینجا ما 7 عادت سرمایه گذاران بسیار موفق را به دست می آوریم.

7 عادت سرمایه گذاران سهام

سرمایه گذاران سهام

1. تعهد الزام آور به استراتژی سرمایه گذاری بلند مدت خود.

یکی از اصلی ترین کارهایی که برای داشتن یک سرمایه گذاران سهام باید انجام دهید ، داشتن یک استراتژی بلند مدت است. استراتژی های موفقیت آمیز سرمایه گذاری درمورد موضوعاتی هستند که شما را در طولانی مدت نگه می دارند. شما به عنوان یک سرمایه گذار در درجه اول بهترین رشد و ارزش را ترکیب می کنید. شرکت های رشد آنهایی هستند که به شما چرخه مثبت حرکت مثبت قیمت ، رتبه بندی مجدد P / E و رشد سود را می دهند تا با این رتبه بندی مجدد ارزیابی مطابقت داشته باشد.

یک استراتژی سرمایه گذاران سهام جامع مبتنی بر 2 روش کلیدی است. در مرحله اول ، شما یک رویکرد ارزشی را در پیش می گیرید و سعی می کنید با ارزیابی کم از رهبران آینده خرید کنید. ایچر در سال 2009 یا اسکورت در سال 2012 همه نمونه هایی از سهام بودند که قیمت آنها از ارزش عمیقی برخوردار بود. هنگامی که شرکت شروع به عملکرد می کند ، ارزیابی ها شروع به افزایش می کنند و این زمانی است که شما نیاز به درمان دارید یک سهام رشد است. مهمترین چیز این است که در این رویکرد سرمایه گذاری تزلزل نکنید.

نحوه ایجاد استراتژی مدیریت سهامداران در 4 مرحله
بیشتر بخوانید

2. خطر خود را متنوع کنید. شایستگی زیادی در تمرکز وجود ندارد ..

در اینجا یک دوگانگی جزئی وجود دارد. سرمایه گذاران موفق ممکن است به شما بگویند که بیشتر پول آنها فقط در چند سهام بدست آمده است. این کاملا درست است! اما برای زنده ماندن به اندازه کافی در بازارها برای کسب درآمد ، باید اطمینان حاصل کنید که ریسک شما با کمال سخت کنترل می شود.

این همان جایی است که تنوع ایجاد می شود. تمرکز زیاد می تواند سبد سهام شما را از بین ببرد و بنابراین باید ریسک شما به طور مداوم کنترل شود. صرف نظر از اینکه شما یک تاجر باشید یا یک سرمایه گذار ، یکی از اهداف اصلی شما حفظ سرمایه است و این تنها با متنوع سازی ریسک شما انجام می شود.

3. هرگز سعی نکنید در بازار اضافه شغل کنید و هزینه ها را زیر نظر داشته باشید ..

اینها 2 موضوع مختلف هستند اما پیامدهای مهمی دارند. سفر شما در مورد چگونگی تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق با مدیریت هزینه های شما آغاز می شود. هزینه ها پیامدهای مختلفی دارند. هزینه های معامله وجود دارد ، هزینه های نظارتی وجود دارد ، هزینه فرصت های از دست رفته و هزینه مالیات وجود دارد. استراتژی های موفقیت آمیز سرمایه گذاری در واقع به حداقل رساندن هزینه های شما است. در طولانی مدت ، این تفاوت زیادی در نمونه کارها ایجاد می کند.

4. قبل از سرمایه گذاری در سهام تحقیق عمیقی انجام دهید ..

یکی از مهمترین عادات از بین 7 عادت سرمایه گذاران سهام بسیار موفق ، توانایی شناسایی سهام خوب است. این فقط در مورد ورود به سهام نیست بلکه در مورد زمان بندی ورود شما نیز هست. در طی 10 سال گذشته ، اگر خرید هر یک از رکودها را کرده بودید ، بازدهی شما به طور قابل ملاحظه ای برتر بود.

قبل از سرمایه گذاری ، شرکت ، مدل تجاری آن ، رقابت اصلی آن و تهدیدهای اخلال را درک کنید ، بررسی کنید که آیا شرکت دارای خلوص و حاشیه ایمنی است ، روی دارایی های نامشهود تمرکز کنید و غیره. استراتژی های موفقیت آمیز سرمایه گذاری در مورد شناسایی سهام مناسب است و در زمان مناسب وارد شوید. بر روی چگونگی انجام این کار متمرکز شوید و نگران گرفتن پایین و بالای سهام نباشید.

روانشناسی بازار سرمایه
بیشتر بخوانید

7 عادت سرمایه گذاران سهام

7 عادت سرمایه گذاران سهام

5. ضررهای خود را در اسرع وقت کاهش دهید ..

چگونگی تبدیل شدن به یک سرمایه گذاران سهام موفق در بازارهای سهام همه چیز در مورد قطع موقعیت های از دست رفته شما است. یک سرمایه گذار خوب هرگز میانگین امیدواری به بازگشت سهام را ندارد. همه چیز درباره اعتقاد است. بهترین سرمایه گذاران تنها می توانند 70٪ از تماس های خود را به درستی دریافت کنند. برای 30٪ باقی مانده سود در کارنامه خود ، باید اطمینان حاصل کنید که باعث از بین رفتن بیهوده منابع و وقت شما نمی شود و باعث ایجاد فرصت های ضروری در این روند می شود.

6. سود خود را تا جایی که می توانید اجرا کنید ..

از 7 عادت سرمایه گذاران سهام ، این همان چیزی است که برندگان را از برندگان فوق العاده جدا می کند. اگر ایچر را در سال 2009 در Rs.200 خریداری کرده بودید و پس از 3 سال آن را با 1000 Rs می فروختید ، هنوز درآمد زیادی کسب می کردید.

اما پس از آن قدردانی عظیم خود را از دست می دادید که اگر شما را نگه می داشتید ، از آن قدردانی می کردید. بر محکومیت خود متمرکز شوید و درصد بازدهی را که کسب کرده اید هدایت نشوید. سرمایه گذاری در Wipro به ارزش 10 هزار روپیه در سال 1980 تا سال 1999 تقریباً 300 دلار شد. بنابراین ، چگونگی تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق در بازارهای سهام ، محکومیت خستگی ناپذیر و صبر برای ماندگاری بیشتر سودها است.

7. به عنوان یک سرمایه گذار ، تمرکز شما باید بر روی حق بیمه های ریسک باشد.

استراتژی های موفقیت آمیز سرمایه گذاری درمورد خرید حق بیمه با ریسک است. بدون پذیرش ریسک نمی توانید یک سرمایه گذار موفق شوید. معاملات بزرگ در جهان مانند خرید تودور جونز در جمعه سیاه در 1987 یا جان پالسون جانشین اولیه در 2006-07 همه معاملات در مورد حق بیمه خطر است.

به عنوان یک سرمایه گذار ، فرصت های زیادی برای کسب درآمد مناسب و تعداد انگشت شماری فرصت برای کسب درآمد کل به دست می آورید. این فرصت های بزرگ است که واقعاً شما را به عنوان یک سرمایه گذار موفق معرفی می کند و همه چیز درمورد تمرکز بر حق بیمه است. این بدان معناست که بازده احتمالاً بی نهایت بزرگتر از خطری است که شما متحمل می شوید.

تاثیر قوانین جدید بر روند بازار سرمایه
بیشتر بخوانید

7 عادت سرمایه گذاران سهام

سرمایه گذاران سهام

7 عادت سرمایه گذاران سهام بسیار موفق اساساً مجموعه ای از مواردی است که سرمایه گذار موفق را از یک سرمایه گذار فوق العاده موفق متمایز می کند. برای شما ، این می تواند یک نقطه شروع باشد.

پایان مقاله سرمایه گذاران سهام موفق

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

بهترین فیلم های تینیجری یا نوجوانانه |  فیلم پرسی در مقابل جالوت|کلید های میانبر فتوشاپ|لئوناردو داوینچی|۱۰۰ فیلم برتر جنایی تاریخ سینما|بهترین فیلم های مریل استریپ|بهترین فیلم های بری لارسون|موتزارت کیست؟|بهترین فیلمهای جنیفر انیستون|کتاب تهوع ژان پل سارتر|بهترین فیلم های جسیکا آلبا

دیدگاهتان را بنویسید

یک × 1 =