صفحه اصلی > سینما : انیمیشن Space Jam : A New Legacy یک حال و هوای ویدیو گیمی دارد
ads

انیمیشن Space Jam : A New Legacy یک حال و هوای ویدیو گیمی دارد

انیمیشن Space Jam : A New Legacy

نقد انیمیشن Space Jam : A New Legacy : اما تقریباً زمانی که میمون های پرنده از “فیلم جادوگر شهر اوز” ، سوپرمن ، کینگ کنگ ، عامل اسمیت از “فیلم ماتریکس” و اینگرید برگمن از “فیلم کازابلانکا” در انیمیشن Space Jam : A New Legacy ظاهر می شوند ، یک انیمیشن در مورد شخصیت های Looney Tunes که بسکتبال بازی می کنند ، نمی توانیم این سال را داشته باشیم که آیا شلوغی نه چندان جانبی فیلم باعث ارتقا هر شخصیتی می شود که صاحب یک Funko Pop است.

با مقاله نقد انیمیشن Space Jam : A New Legacy با بامدادی ها همراه باشید.

و اتفاقات زیادی در مقابل آن گروهبان وجود دارد. مجموعه ای به سبک جلد آلبوم فلفل. همانطور که در سال 1996 ” انیمیشن Space Jam : A New Legacy ” با بازی مایکل جوردن ، ” انیمیشن Space Jam : A New Legacy ” داستان یک فوق ستاره بسکتبال واقعی است که برای یک بازی پرمخاطب به دنیای کارتون منتقل شده است. این بار ، این لبران جیمز است که به عنوان یک نسخه کمی تخیل شده از خودش (که در واقع خانواده او نیستند ، اما حواشی درباره تیم های تعویض او کاملاً قانونی است).

نقد انیمیشن Space Jam : A New Legacy

انیمیشن Space Jam : A New Legacy

برای دو یا سه نفر از مخاطبان که ممکن است کاملاً از لبرون جیمز قدردانی نکنند ، یک سکانس ابتدایی وجود دارد که برخی از نکات برجسته دوران بسکتبال او را نشان می دهد. همچنین در دوران کودکی (با بازی استیون کانکول) از یک مادر تنها در سال 1998 آکرون یک بازگشت به عقب وجود دارد که توسط مربی اش آموخته است که اگر می خواهد فرصت هایی را که بسکتبال می تواند برای او فراهم کند ، باید سرش را بدست آورد در بازی قبل از اینکه او پا به زمین بگذارد. بعداً این درس درباره تمرکز و تعهد کامل دوباره مطرح خواهد شد.

در روز حاضر ، محل اقامت مجلل وی را بزرگ نمایی می کنیم و دو پسرش را در زمین بسکتبال می بینیم. دوم (سدریک جو) کوچکتر در تلاش است تا به پدرش بگوید که علاقه او به بسکتبال بازی کمتر از علاقه به ایجاد بازی های رایانه ای در مورد بسکتبال است. او تقریباً یک مورد را به پایان رسانده است که شامل برخی از حرکات مثبت با برخی از ارتقاهای بازی مانند امتیازات سبک و افزایش قدرت است.

نقد فیلم || The Souvenir | فیلم سوغات 2021 | خودویرانگریِ یک هنرمند
بیشتر بخوانید

سپس جیمز پسرش را به یک جلسه میدانی در برادران وارنر در مورد الگوریتمی برای ایجاد محتوا می آورد که می تواند وی را در ویژگی های مختلف “آیه سرور وارنر” وارد کند. او آنها را رد می کند ، اما سپس او و Dom توسط این الگوریتم اسیر می شوند ، که توسط Don Cheadle به عنوان Al G. Rhythm دیوانه معرفی می شود.

آل از Dom قدردانی می کند که از پدرش می خواست. Dom فکر می کند آنها با همان زبان دیجیتالی صحبت می کنند. چیزی که او نمی داند این است که آل به جیمز گفته است که نمی تواند پسرش را پس بگیرد مگر اینکه بتواند تیم آل را در یک بازی بسکتبال بر اساس بازی Dom شکست دهد.

نقد انیمیشن Space Jam : A New Legacy

انیمیشن Space Jam : A New Legacy

جیمز باید یک تیم را جمع کند ، و این جایی است که آیه Looney Tunes نشان داده می شود ، از جمله Bugs Bunny ، Tweety ، Sylvester ، Granny ، Road Runner و Wile E. Coyote ، با زرادخانه ابزارهای Acme و نشانه های مفید او برای منتظر تفسیرش باشید زندایا صدا را برای بازگشت ستاره کارتون بسکتبال ، لولا بانی فراهم می کند ، و مفسران Ernie Johnson ، مجری ورزشی واقعی و Lil Rel Howery ، برنامه کمیک واقعی هستند.

Sonequa Martin-Green ، خیلی خوب در اوایل سال جاری در “داستان خارج” ، از یک نقش کوچک به عنوان همسر جیمز و مادر Dom نهایت استفاده را می کند. و خوب بود که ببینیم ستاره های واقعی بسکتبال در تیم آل شامل دو بازیکن از WNBA ، Nneka Ogwumike و Diana Taurasi هستند.

لیست نویسندگان معتبر فیلمنامه به قدری طولانی است که می تواند تیم بسکتبال را برای خود انتخاب کند. اما لطیف بودن این آدم بد را به الگوریتمی سازنده محتوای سازنده مبتنی بر محتوای گذشته تبدیل کرده و از خلاقیت فردی در شبه بازسازی پر از تبلیغات شخصی در سطح دفاع می کند – آنچنان که تصور می کنند موثر نیست.

هنوز هم ، مالكوم لی ، كارگردان ، عمل ، پویایی خانواده و احمقانه بودن Looney Tunes را به خوبی متعادل می كند ، و تشخیص می دهد كه این آرزوی پدر و پسر برای راهی بهتر برای برقراری ارتباط است (ضمن قدردانی از شخصیت آنها) این قلب داستان است. این یک پیشرفت نسبت به فیلم اصلی است که تقریباً یک زمین آسانسور با ماسکهای سخت است.

فیلم اخراج
بیشتر بخوانید

نقد انیمیشن Space Jam : A New Legacy

انیمیشن Space Jam : A New Legacy

من یک مهمان غافلگیر کننده یا یک شوخی خنده دار “فیلم کازابلانکا” را از بین نخواهم برد. فقط می گویم که هرچه شخصیت های Looney Tunes را بیشتر بشناسید ، بیشتر از اینکه آنها مهارت های خاص خود را به بازی می آورند قدردان خواهید بود. ممکن است یک فرمول بزرگ ، شرکتی و مانند الگوریتم وجود داشته باشد که تصمیم بگیرد که یک ربع قرن بعد زمان ” انیمیشن Space Jam : A New Legacy ” دیگری فرا رسیده است ، اما خوب است که ببینیم که آنارشی بی ادب Termite Terrace هنوز یک شناسه خالص و غیر قابل توبه است.

بیشتر بخوانید:

فیلم ۵ هم خون|بهترین فیلم های اورسن ولز|نقد سریال گامبی وزیر|نقد فیلم گذشته|فیلم Eternals|داستان ابزوردیست: ۵ ویژگی ادبیات پوچ گرایی|نقد فیلم تهیه‌کنندگان|داستان کوتاه یک پیام شاهنشاهی|آموزش عکاسی تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

20 − یک =