صفحه اصلی > هنرهای تجسمی : آموزش عکاسی تبلیغاتی
ads

آموزش عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی یک زمینه چالش برانگیز است که به طور همزمان به اشکال مختلف هنری ضربه می زند. عکاس باید حس تیزبینانه ای از ارائه موثر داشته باشد ، همچنین نبض او را بر روی خواسته ها ، نیازها و سلیقه های مصرف کننده داشته باشد. کار با تجار ، اشتیاق به ارائه محصولاتشان در یک چشم انداز جذاب از دیگر جنبه های این صنعت است. اگرچه این رشته ممکن است طاقت فرسا باشد ، اعتبار زیادی برای موفقیت مشتری در اختیار عکاس با استعداد تبلیغات قرار گرفته است.

آموزش عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

وقتی به تبلیغات نگاه می کنید ، اولین چیزی که متوجه می شوید چیست؟ آیا این نوشته در تبلیغ است؟ احتمالا نه. اگر مانند اکثر مردم هستید ، ابتدا متوجه تصاویر می شوید. اغلب اوقات تصاویر موجود در یک تبلیغات همان چیزی است که نگاه مردم را به سمت آن جلب می کند و این تصاویر معمولاً تعیین می کند که آیا افراد به مطالعه تبلیغات ادامه می دهند یا خیر. استفاده از گرافیک ، مانند عکاسی ، در تبلیغات اغلب می تواند شانس نگاه مشتری به آن را بسیار افزایش دهد. عکاسی تبلیغاتی شامل عکس گرفتن از محصولات یا خدمات است.

این عکس ها نه تنها باید بسیار با کیفیت و جذاب باشند ، بلکه باید جالب و چشم نواز باشند. آنها نه تنها باید باعث شود که مصرف کنندگان متوجه تبلیغ شوند ، بلکه باید مصرف کنندگان را وادار به خرید محصول یا خدمات کنند. به چند روش می توان از محصولات و خدمات برای تبلیغات عکس گرفت.

می توانید از محصولات هنگام استفاده یا در پس زمینه خالی عکس بگیرید. برای افزودن علاقه بصری و ایجاد کنجکاوی در مصرف کنندگان ، می توان از محصولات در موقعیت های غیرمعمول یا مناطق نیز عکس گرفت. عکاسی از خدمات ممکن است کمی دشوارتر باشد ، اما می توان این کار را انجام داد. به عنوان مثال ، تبلیغات یک سرویس ممکن است شامل عکسی از زندگی بدون خدمات باشد. از عکسهای چاپلوس خود متخصصین خدمات نیز می توان استفاده کرد. از عکسهای تبلیغاتی اغلب در تبلیغات چاپی مانند تبلیغات روزنامه و مجله استفاده می شود. این عکسها همچنین ممکن است در تبلیغات آنلاین ، بیلبورد ، موبایل و حتی تبلیغات تلویزیونی به نمایش درآید.

نکات عکاسی با نور طبیعی
بیشتر بخوانید
آموزش عکاسی تبلیغاتی در خانه

یک عکاس تبلیغاتی چه کاری انجام می دهد؟

برای اینکه ایده خوبی درباره نحوه عکسبرداری از عکسهای یک کالا یا خدمات بدست آورد ، ابتدا باید بفهمد که به چه نوع عکسهایی نیاز دارد. برای این کار ، او معمولاً قبل از شروع تیراندازی با مشتریان خود ملاقات می کند. در طول این جلسه ، مشتری باید در مورد اینکه به دنبال کدام سبک عکس است و می خواهد تبلیغاتش چه پیامی را منتقل کند ، برای عکاس کاملاً روشن کند. پس از دریافت ایده ای خوب از آنچه مشتری خود به دنبال آن است ، سپس یک عکاس تبلیغاتی آماده سازی عکس های خود را آغاز می کند.

این امر معمولاً شامل اخذ محصولات موردنظر از مشتری و همچنین هرگونه وسیله است. یک عکاس تبلیغاتی همچنین مکان عکاسی را تعیین می کند. بسته به سبک تبلیغات و نوع محصول ، برخی از ساقه ها ممکن است در فضای باز و برخی دیگر در خانه انجام شود. همچنین ممکن است مدلها در عکسهای تبلیغاتی گنجانده شوند. به عنوان مثال ، ممکن است محصول در دست داشته یا از آن استفاده کنند. تبلیغاتی که افراد حرفه ای با ارائه خدمات ارائه می دهند معمولاً خود مشتریان را مجبور می کنند تا سوژه عکس ها باشند.

هنگامی که همه چیز تنظیم و آماده شد ، یک عکاس تبلیغاتی معمولاً چندین عکس می گیرد. در حقیقت ، غیر معمول نیست که یک حرفه ای صدها یا حتی هزاران عکس را در یک عکس بگیرد. با این وجود معمولاً فقط از تعداد کمی از این عکس ها استفاده خواهد شد ، زیرا بسیاری از آنها دارای نقص هستند.

کارهای پس از تولید و رتوش عکس نیز اغلب در شرح شغل یک عکاس تبلیغاتی گنجانده شده است. به عنوان مثال ، ممکن است برخی از عکس ها نیاز به هوازدنی ، برش یا ویرایش دیگری داشته باشند. جلوه های ویژه افراطی تر نیز می توانند با استفاده از نرم افزار ویژه ویرایش عکس ایجاد شوند. به عنوان مثال ، بیایید تبلیغ احتمالی یک نوشیدنی با طعم سیب را در نظر بگیریم. به جای استفاده از یک عکس از بطری ساده ، یک عکاس تبلیغاتی می تواند با قرار دادن دیجیتال هسته سیب در جایی که مرکز بطری است ، یک عکس جالب ایجاد کند. این تصویر نه تنها از نظر بصری جذاب تر است ، بلکه طعم سیب تازه را نیز به تصویر می کشد.

نقاشی دختری با لباس خواب
بیشتر بخوانید

آموزش عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

الزامات آموزش عکاسی تبلیغاتی

صنعت تبلیغات بسیار رقابتی است و کسانی که علاقه مند به ایجاد یک حرفه موفقیت آمیز در زمینه عکاسی تبلیغاتی هستند ، معمولاً به نوعی آموزش رسمی نیاز دارند. به عنوان مثال ، مدرک عکاسی از یک مدرسه معتبر عکاسی ، یک روش عالی برای شروع یک حرفه عکاسی تبلیغاتی است. کسب این نوع مدرک دانش آموزان را قادر می سازد مهارت های عکاسی خود را تقویت کرده و تجربه ارزشمندی کسب کنند. بسیاری از آموزشگاه های تبلیغاتی دوره ها و برنامه های تحصیلی را برای علاقه مندان به مشاغل عکاسی تبلیغاتی نیز ارائه می دهند. این نوع مدارس به دانش آموزان امکان می دهد مدارج متمرکزتری را که برای مشاغل تبلیغاتی مورد نیاز است ، کسب کنند.

حقوق و عکاس تبلیغاتی و چشم انداز شغلی

حقوق

به طور کلی ، تقریباً هر حرفه ای در صنعت تبلیغات قادر به دریافت دستمزد مناسب است. اگرچه اداره آمار کار اطلاعات مربوط به عکاسان تبلیغاتی را به طور خاص ثبت نمی کند ، اما به طور کلی داده های مربوط به عکاسان را ثبت می کند. براساس اداره آمار کار ، در سال 2018 ، متوسط ​​حقوق برای عکاسان 34400 دلار بوده است. عکاسان ایالت نیویورک به طور معمول بیشترین درآمد را کسب می کنند ، متوسط ​​حقوق این متخصصان در همان سال حدود 48،630 دلار معلق است.

آموزش عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

راهنمای عکاسی از بافت | 5 روش ایده آل

چشم انداز شغلی عکاسی تبلیغاتی

بیشتر افراد علاقه مند به شغل عکاسی تبلیغاتی اغلب قادر به یافتن کار در آژانس های تبلیغاتی بزرگ خواهند بود. در بیشتر موارد ، کسانی که تازه کار خود را شروع می کنند معمولاً در موقعیت های سطح پایین شروع می شوند ، زیر نظر مدیران هنری یا عکاسان ارشد کار می کنند. همانطور که آنها تجربه بیشتری کسب می کنند و ثابت می کنند که می توانند بدون نظارت کار کنند ، پس از آن معمولاً در شرکت بالا می روند. مشاغل عکاسی تبلیغاتی آزاد نیز کاملاً رایج است. همچنین برخی از عکاسان تبلیغاتی ممکن است دریابند که مشاغل آزاد در واقع پاداش و سودآوری بیشتری دارند. برای موفقیت در این نوع مشاغل ، عکاسان باید بسیار با استعداد و به همان اندازه مصمم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × 4 =