صفحه اصلی > کسب و کار : وزیر دفاع چه می کند؟
ads

وزیر دفاع چه می کند؟

وزیر دفاع

وزیر دفاع چه می کند؟ : 

وزیر دفاع ایالات متحده یک مقام دولتی فدرال است که بر نیروهای مسلح کشور نظارت دارد و مستقیماً به فرمانده کل ارتش ، رئیس جمهور گزارش می دهد.

تاریخچه مختصر دفتر وزیر دفاع

دفتر وزیر دفاع بر اساس قانون امنیت ملی 1947 شکل گرفت. این نقش در کنار وزیر امور خارجه و دادستان کل یکی از مهمترین وظایف در قوه مجریه است.

وزیر جنگ: قبل از تصویب این قانون ، وزیر جنگ ، منصبی که به اولین کابینه جورج واشنگتن در 1789 برمی گردد ، بیشتر وظایف وزیر دفاع را بر عهده داشت.

وزیر دفاع

این قانون همچنین تأسیسات نظامی ملی (NME) را ایجاد کرد ، که دو سال بعد به وزارت دفاع (DOD) تبدیل شد. جنگ جهانی دوم آخرین جنگی بود که وزارت جنگ بر آن نظارت داشت. تمام درگیری های نظامی بعدی در اختیار وزارت دفاع بوده است.

مدیریت ارتش ایالات متحده: وزیر دفاع از آغاز این دفتر بر تمام جنبه های نیروهای نظامی آمریکا از جمله ارتش ، نیروی دریایی ، سپاه تفنگداران دریایی ، نیروی هوایی و گارد ملی نظارت داشته است. (گارد ساحلی نیز در دفاع ملی نقش دارد ، اما تحت صلاحیت وزارت امنیت داخلی است.)

تصویب دولت: وزیر دفاع یکی از اعضای کابینه رئیس جمهور است که با اکثریت آرا در سنا تأیید می شود. منشیان دفاع باید غیرنظامی باشند ، نه نیروهای نظامی. پرسنل نظامی وظیفه باید هفت سال پس از ترخیص منتظر بمانند تا منشی شوند.

وزیر دفاع

با این حال ، برخی از نامزدها با خدمت سربازی اخیر – از جمله جیمز متیس در دولت دونالد ترامپ و لوید جی آستین سوم در دولت جو بایدن – از معافیت برخوردار شدند و به آنها اجازه داد تا در این نقش زودتر خدمت کنند.

وزیر دفاع چه می کند؟

وزیر دفاع در کنار معاون وزیر دفاع ، رئیس ستاد مشترک ارتش ، معاون وزیر دفاع ،

در میان نقش های دیگر شخص در این نقش دارای مجموعه گسترده ای در بخش اجرایی است. در اینجا تعدادی از وظایف وزیر دفاع آمده است:

وزیر دفاع

دوم در زنجیره فرماندهی: در زنجیره فرماندهی نظامی ، وزیر دفاع بعد از رئیس جمهور دوم است. حتی بالاترین درجه افسری نظامی ،

کسب درآمد از کوچینگ
بیشتر بخوانید

رئیس ستاد مشترک ارتش ، هنگام انجام عملیات نظامی باید با رئیس جمهور (از طریق وزیر دفاع) موافقت کند.

تدوین سیاست دفاعی ملی: وزیر دفاع با کاخ سفید و کنگره همکاری می کند تا ابتکارات نظامی را به عنوان بخشی از سیاست خارجی گسترده تر توسعه دهد.

مدیریت پنتاگون: همه ادارات نظامی در یک واحد واحد در پنتاگون ، مقر نظامی کشور ، ادغام می شوند. وزیر دفاع به عنوان مدیر اجرایی DOD ، بر کلیه عملیات پنتاگون نظارت می کند.

هماهنگی اطلاعات: سرویس های مسلح چیزی بیشتر از جنگی ارائه می دهند. وزارت دفاع همچنین دارای عملیات اطلاعاتی قوی است و آنها این اطلاعات را به شورای امنیت ملی (NSC) گزارش می دهند. وزیر دفاع به هماهنگی این جمع آوری اطلاعات کمک می کند.

ادارات و سازمان های زیر مجموعه وزارت دفاع

بسیاری از ادارات و سازمان ها در داخل وزارت دفاع وجود دارد ، از جمله:

آژانس اطلاعات دفاعی: DIA اطلاعاتی درباره نظامیان خارجی ارائه می دهد.

وزارت ارتش: یکی از سه شاخه نظامی ، وزارت ارتش دارای دو بخش است: اجزای فعال و ذخیره.

دومی شامل ذخایر ارتش ایالات متحده و گارد ملی ارتش است.

سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده: این سپاه در سال 1775 تأسیس شد ، شاخه ای از نیروهای مسلح در وزارت نیروی دریایی ایالات متحده است.

وزارت نیروی هوایی: این بخش با امنیت هوا ، فضا و فضای مجازی سروکار دارد.

وزیر دفاع

پایان مقاله وزیر دفاع چه می کند؟

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

بهترین آثار موتزارت | بیوگرافی فریدریش نیچه | معرفی انواع سبک های موسیقی | بهترین فیلم های کریستوفر نولان | بهترین فیلم های تام هیدلستون | تحلیل نقاشی شب پرستاره | بهترین فیلم های اسپایک لی | سریال The Great | بهترین فیلم های آنا د آرماس | نقد و بررسی فیلم nomadland |

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × یک =