صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Battlefield V
ads

نقد و بررسی بازی Battlefield V

بازی Battlefield V

نقد و بررسی بازی Battlefield V : 

ممکن است روزی این بزرگترین میدان نبرد باشد … اما امروز آن روز نیست.

خوش آمدید ، طرفداران Battlefield! اکنون که نگاهی عمیق به طرفین تک نفره و چند نفره Battlefield V انداخته ایم ، وقت آن رسیده است تا نمای نهایی و رای نهایی ما را بررسی کنیم. برای تصویر کامل ، حتماً هر قسمت را بررسی کنید.

بازی Battlefield V

بازی Battlefield V

در حالی که کاملاً یک تیرانداز عظیم و اعتیاد آور است ، این سوال کمی در ذهن من وجود دارد که Battlefield V قبل از آماده شدن بسیار خوب راه اندازی شد. بین اختصار و عدم تنوع گیم پلی در کمپین تک نفره ،

مشکلاتی که هنگام پخش هر چیزی غیر از Conquest بر روی نقشه های خاص بوجود می آیند ، و شاید از همه نگران کننده تر ، اشکالات مکرر و گاهی اوقات خراب کننده بازی همه مسائلی هستند که به نظر می رسد با چند ماه زمان توسعه قابل حل هستند.

همانطور که در بررسی حالت های چندنفره مرکزی گفتم ، خبر خوب این است که ویژگی های طراحی جدید Battlefield V ، مانند سیستم فرسایش که سلامت و دسترسی به مهمات را محدود می کند ، در افزایش هویت کلاس و بازی تیمی موفق است. در همین حال تغییر در عقب نشینی ، زمان کشتن ، لکه بینی تأثیر میدان جنگ را به مکانی کشنده و همه جانبه تبدیل می کند.

بازی Battlefield V

بازی Battlefield V

 حالت های چند نفره بازی Battlefield V

هنگام بازی چند نفره Battlefield V ، احساس ورود به طبقه همکف چیزی که ناگزیر در ماههای آینده بسیار بهتر خواهد بود ، اجتناب ناپذیر است. اسکودپلی و مبارزه پیاده نظام ، به طور کلی ، با تغییراتی هوشمند در اسلحه ها و منابع ، در جهت بسیار ارزشمندی انجام می شود ، اما مراقبت یکسانی در کل اعمال نشده است.

اشکالات بیدادکننده ، زمان های متفاوت در حالت پخش در لیست های پخش مشابه و ویژگی های نیمه کاره ای مانند Combat Roles زیان خود را به دنبال دارند. خبر خوب این است که وصله ها در حال راه اندازی هستند و با یک سال یا بیشتر نقشه ها و حالت های رایگان در راه ، Battlefield V فقط می تواند از اینجا بهتر شود.

نقد و بررسی بازی Ryse: Son of Rome
بیشتر بخوانید
بازی Battlefield V

بازی Battlefield V

بخش تک نفره بازی Battlefield V

در جاهای دیگر ، این واقعیت که فقط سه مورد از چهار کمپین تک نفره در حال حاضر در دسترس است ، فقط به این احساس می افزاید که Battlefield V با عجله بیرون رفت. این حیرت آور است که شما حتی نمی توانید یک تانک را خارج از قسمت مقدمه رانندگی کنید. آنچه در اینجا وجود دارد مناسب است ، اگرچه آنها فقط در حدود پنج ساعت کمی کوتاه هستند و لحظاتی وجود دارد که واقعاً به نظر می رسد. در اینجا حکم دان استپلتون آمده است.

مبارزات تک نفره Battlefield V وابستگی زیادی به مخفی کاری دارند که همیشه با نقاط قوت این سریال همخوانی ندارد ، اما داستانهای تکان دهنده ای را روایت می کنند و در نبردهای انفجاری ، بازی های تفنگ دار با ظاهر زیبا و خوش صدا ارائه می دهند. فقدان تنوع دشمن یا هوش مصنوعی مداوم باعث می شود که در بخشهای خطی تر کمی خس خس ایجاد شود ، تا زمانی که باز شود و گزینه هایی برای نحوه برخورد با اهداف خود در اختیار شما قرار دهد.

بازی Battlefield V

بازی Battlefield V

حکم

مانند یک سرباز تازه کار ، بازی Battlefield V  به وضوح بدون آمادگی کافی وارد عمل شد. و انواع اشکالات ، ویژگی های توسعه نیافته و صفحه نمایش منوی حفره تقریباً در هر نوبت شما را به یاد آن می اندازد. با این حال ، پتانسیل زیادی در اینجا وجود دارد که می تواند ، با گذر زمان و شانس ،

تبدیل به یکی از بهترین سریال ها شود تغییرات جسورانه در بازی سنتی بازی Battlefield ، منابع ضروری و پویایی تیم ، پایه و اساس قوی ایجاد می کند. در جبهه تک نفره ، بازی Battlefield V سه تصویر کوتاه اما متمایز ارائه می دهد که به طرز عجیبی به جای جنگ با وسایل نقلیه بمب گذاری کننده ، بر مخفی کاری در مقیاس کوچک تمرکز می کنند.

بازی Battlefield V

بازی Battlefield V

لحظات داستان موفقیت آمیز آنها واقعاً به اندازه ای نیست که بتواند از شما دور شود ، اما وقتی اینجا هستید ارزش بازی کردن دارد. به طور کلی ، بازی Battlefield V امروزه می تواند بسیار سرگرم کننده باشد ، حتی اگر هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن باقی مانده باشد.

نقد و بررسی بازی Watch Dogs 1
بیشتر بخوانید

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Battlefield V

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

زندگینامه جنیفر انیستون | راهنمای تزئینات Hygge : چگونه سبک Hygge را به خانه خود اضافه کنیم | بهترین کتاب های ادبیات ایتالیا | نقد فیلم Last Christmas / فیلم آخرین کریسمس | نقد فیلم هالووین | درباره عکاسی بیاموزید: ISO چیست ؟ | نقد فیلم مخمل آبی | نقد فیلم 21 Grams (۲۱ گرم) | نقد فیلم چیزهای کوچک | لیست لوازم ضروری آرایش |

دیدگاهتان را بنویسید

سیزده + 20 =