صفحه اصلی > سینما : نقد انیمیشن Spirit Untamed | در جست‌وجوی آرزوها
ads

نقد انیمیشن Spirit Untamed | در جست‌وجوی آرزوها

انیمیشن Spirit Untamed

نقد انیمیشن Spirit Untamed : در امریکای قرن 19 ، نوجوان لاکی (ایزابلا مرسد) توسط عمه اش کورا (جولیان مور) و پدربزرگش (جو هارت) پس از مرگ مادرش سالها پیش در یک حرکت سیرک سوار بر اسب پرورش یافته است. اما پس از ایجاد دردسرهای زیاد در خانه ، او فرستاده می شود تا نزد پدر دیگرش جیم (جیک جیلنهال) بماند و با یک اسب وحشی که نامش را اسپیریت می گذارد ، پیوند برقرار می کند.

برای بچه های وسواس اسب که در اوایل دهه 00 بزرگ می شدند ، ماجراجویی متحرک DreamWorks Spirit: Stallion Of The Cimarron بهترین حماسه اسب بود-دارای چشم اندازهای وسیع آمریکایی ، نمره هانس زیمر و مت دیمون صدای خود را به مونولوگ داخلی اسب مرکزی آن تقریباً 20 سال بعد ، راه اندازی مجدد Spirit Untamed همه چیز را در مورد فیلم اصلی به جز اسب اصلی نشان می دهد-در عوض ، این یک امر کوچکتر و کوچکتر است که با الهام از سریال اسپین آف دوباره Netflix ، Spirit Riding Free ساخته شده است.

نقد انیمیشن Spirit Untamed

انیمیشن Spirit Untamed

این بار هیچ روایت اسب وجود ندارد-شخصیت اصلی خود روح نیست ، اما نوجوان ماجراجوی Lucky Prescott (Isabela Merced از خانواده فوری) ، مجبور شد به شهر مرزی Miradero نقل مکان کند و با پدر غم زده خود (Jake Gyllenhaal) زندگی کند. ، که توسط عمه اش (جولیان مور) و پدربزرگش (جو هارت) تربیت شده بود ، پس از مرگ مادرش در یک حرکت سیرک بر اساس اسب ، اشتباه رفت. در آنجا ، او با یک برونکوی جفت گیر ارتباط برقرار می کند – و با بچه های ساقط خیال ابیگیل (مکنا گریس) و پرو (مارسای مارتین) ، که به او در مهار انگیزه های وحشیانه اسب نر کمک می کنند.

اما هنگامی که گروهی از راهزنان (به رهبری هندریکس والتون گوگینز) چشم به خش خش روح دارند ، این سه دختر مجبور می شوند بیرون بروند و دوست چهارپای خود را نجات دهند.

اگر به نظر می رسد برای Chloé Zhao’s The Rider برای جوانان ، چون Lucky با Spirit یک سیب آبدار در یک زمان پیوند می خورد ، انیمیشن Spirit Untamed نمی تواند به این وعده عمل کند. علیرغم عنوان آن ، فیلم نمی تواند احساس رام شدن کند-مدل های شخصیت ارزان و پلاستیکی به نظر می رسند و دارای سادگی مستقیم روی DVD هستند و بیابان اطراف میرادرو هرگز واقعاً وحشی به نظر نمی رسد.

نقد فیلم خیابان ترس
بیشتر بخوانید

نقد انیمیشن Spirit Untamed

انیمیشن Spirit Untamed

انیمیشن Spirit Untamed تا حد زیادی فاقد استعداد یا اصالت است ، به جز یک سکانس که در آن لاکی با یک زئوتروپ از عمل سیرک قدیمی مادرش روبرو می شود. فیلمنامه نیز زیر سطح قرار دارد-بازیگران ستاره ای خود را با دیالوگ های نامحسوس هدر می دهند (“شما از آن اسب دور می شوید! بدون اسب!”

با شخصیت های تک نت و خنده های واقعی ، احساس مبهم روح تنها چیزی است که انیمیشن Spirit Untamed دارد-با نیت خوب ، با بازیگران جوان و معمولی و موضوعات ملایم درباره دوستی ، عشق و وفاداری. انیمیشن Spirit Untamed بسیار جوان است و بچه های کم سن احتمالاً از آن لذت خواهند برد-اما آن را در برابر افرادی مانند Frozen ، WolfWalkers یا سطح بعدی خیره کننده The Mitchells Vs The Machines قرار دهید ، و سخت نیست که احساس افسردگی کنید.

نقد انیمیشن Spirit Untamed

انیمیشن Spirit Untamed

این زمان برای تماشاگران جوان به آسانی می گذرد ، اما بقیه آرزو می کنند که در یک ماجراجویی پیچیده تر روحیه داشته باشند.

منبع مجله نگاه

بیشتر بخوانید:

فیلم هندی مردانگی ۲ | نحوه ایجاد افکت مارپیچ | بهترین فیلم های ویل اسمیت | فیلم شیرینی شانس | آموزش نکات مهم برای آواز خواندن | از کریستینا آگیلرا | بهترین فیلم های بیلی وایلدر | نقد فیلم چهارشنبه سوری | نویسندگان ادبیات پست مدرن | فیلم سوزاندن

دیدگاهتان را بنویسید

یک × 4 =