صفحه اصلی > سینما : نقد انیمیشن Spirit Untamed | در جست‌وجوی آرزوها
ads

نقد انیمیشن Spirit Untamed | در جست‌وجوی آرزوها

انیمیشن Spirit Untamed

نقد انیمیشن Spirit Untamed : در امریکای قرن 19 ، نوجوان لاکی (ایزابلا مرسد) توسط عمه اش کورا (جولیان مور) و پدربزرگش (جو هارت) پس از مرگ مادرش سالها پیش در یک حرکت سیرک سوار بر اسب پرورش یافته است. اما پس از ایجاد دردسرهای زیاد در خانه ، او فرستاده می شود تا نزد پدر دیگرش جیم (جیک جیلنهال) بماند و با یک اسب وحشی که نامش را اسپیریت می گذارد ، پیوند برقرار می کند.

برای بچه های وسواس اسب که در اوایل دهه 00 بزرگ می شدند ، ماجراجویی متحرک DreamWorks Spirit: Stallion Of The Cimarron بهترین حماسه اسب بود-دارای چشم اندازهای وسیع آمریکایی ، نمره هانس زیمر و مت دیمون صدای خود را به مونولوگ داخلی اسب مرکزی آن تقریباً 20 سال بعد ، راه اندازی مجدد Spirit Untamed همه چیز را در مورد فیلم اصلی به جز اسب اصلی نشان می دهد-در عوض ، این یک امر کوچکتر و کوچکتر است که با الهام از سریال اسپین آف دوباره Netflix ، Spirit Riding Free ساخته شده است.

نقد انیمیشن Spirit Untamed

انیمیشن Spirit Untamed

این بار هیچ روایت اسب وجود ندارد-شخصیت اصلی خود روح نیست ، اما نوجوان ماجراجوی Lucky Prescott (Isabela Merced از خانواده فوری) ، مجبور شد به شهر مرزی Miradero نقل مکان کند و با پدر غم زده خود (Jake Gyllenhaal) زندگی کند. ، که توسط عمه اش (جولیان مور) و پدربزرگش (جو هارت) تربیت شده بود ، پس از مرگ مادرش در یک حرکت سیرک بر اساس اسب ، اشتباه رفت. در آنجا ، او با یک برونکوی جفت گیر ارتباط برقرار می کند – و با بچه های ساقط خیال ابیگیل (مکنا گریس) و پرو (مارسای مارتین) ، که به او در مهار انگیزه های وحشیانه اسب نر کمک می کنند.

اما هنگامی که گروهی از راهزنان (به رهبری هندریکس والتون گوگینز) چشم به خش خش روح دارند ، این سه دختر مجبور می شوند بیرون بروند و دوست چهارپای خود را نجات دهند.

اگر به نظر می رسد برای Chloé Zhao’s The Rider برای جوانان ، چون Lucky با Spirit یک سیب آبدار در یک زمان پیوند می خورد ، انیمیشن Spirit Untamed نمی تواند به این وعده عمل کند. علیرغم عنوان آن ، فیلم نمی تواند احساس رام شدن کند-مدل های شخصیت ارزان و پلاستیکی به نظر می رسند و دارای سادگی مستقیم روی DVD هستند و بیابان اطراف میرادرو هرگز واقعاً وحشی به نظر نمی رسد.

نقد فیلم The Killer | پایان دیوید فینچر؟
بیشتر بخوانید

نقد انیمیشن Spirit Untamed

انیمیشن Spirit Untamed

انیمیشن Spirit Untamed تا حد زیادی فاقد استعداد یا اصالت است ، به جز یک سکانس که در آن لاکی با یک زئوتروپ از عمل سیرک قدیمی مادرش روبرو می شود. فیلمنامه نیز زیر سطح قرار دارد-بازیگران ستاره ای خود را با دیالوگ های نامحسوس هدر می دهند (“شما از آن اسب دور می شوید! بدون اسب!”

با شخصیت های تک نت و خنده های واقعی ، احساس مبهم روح تنها چیزی است که انیمیشن Spirit Untamed دارد-با نیت خوب ، با بازیگران جوان و معمولی و موضوعات ملایم درباره دوستی ، عشق و وفاداری. انیمیشن Spirit Untamed بسیار جوان است و بچه های کم سن احتمالاً از آن لذت خواهند برد-اما آن را در برابر افرادی مانند Frozen ، WolfWalkers یا سطح بعدی خیره کننده The Mitchells Vs The Machines قرار دهید ، و سخت نیست که احساس افسردگی کنید.

نقد انیمیشن Spirit Untamed

انیمیشن Spirit Untamed

این زمان برای تماشاگران جوان به آسانی می گذرد ، اما بقیه آرزو می کنند که در یک ماجراجویی پیچیده تر روحیه داشته باشند.

منبع مجله نگاه

بیشتر بخوانید:

فیلم هندی مردانگی ۲ | نحوه ایجاد افکت مارپیچ | بهترین فیلم های ویل اسمیت | فیلم شیرینی شانس | آموزش نکات مهم برای آواز خواندن | از کریستینا آگیلرا | بهترین فیلم های بیلی وایلدر | نقد فیلم چهارشنبه سوری | نویسندگان ادبیات پست مدرن | فیلم سوزاندن

دیدگاهتان را بنویسید

پنج × دو =