صفحه اصلی > سینما : فیلم هندی مردانگی 2
ads

فیلم هندی مردانگی 2

فیلم هندی مردانگی 2

فیلم هندی مردانگی 2 یک فیلم اکشن مهیج هندی زبان 2019 هند و دنباله فیلم Mardaani 2014 است. کارگردانی آن را گوپی پوتران بر عهده دارد که فیلم قبلی را به عنوان اولین کارگردانی خود نوشت و با حمایت آدییتا چوپرا از طریق یاش راج فیلم ، با پشتیبانی مجدد رانی موکرجی از نقش قبلی افسر پلیس شیوانی شیواجی روی از فیلم قبلی. این طرح به دنبال تلاش های او برای گرفتن یک متجاوز و قاتل 21 ساله است که ویشال ژتوا تازه وارد آن را بازی می کند.

با نقد و معرفی فیلم هندی مردانگی 2 با بامدادی ها همراه باشید.

فیلم هندی مردانگی 2

فیلم هندی مردانگی 2

فیلم هندی مردانگی 2 در 10 دسامبر 2018 توسط یک پست در شبکه های اجتماعی اعلام شد. فیلمبرداری در مارس 2019 آغاز شد و به طور گسترده در راجستان انجام شد. اولین نگاه در آوریل 2019 رونمایی شد و تاریخ انتشار آن در سپتامبر 2019 اعلام شد. برای پاسخ مثبت به طور کلی در 13 دسامبر 2019 منتشر شد. این فیلم با موفقیت در باکس آفیس اجرا شد و درآمد جهانی 671.2 میلیون پوندی (9.4 میلیون دلار آمریکا) کسب کرد.

به دنبال موفقیت فیلم هندی مردانگی 2 ، خانه تولید در دسامبر سال 2019 اعلام کرد که قسمت سوم احتمالی مجموعه مردائی با عنوان Mardaani 3 با بازی مجدد Rani Mukherjee در نقش شیوانی شیواجی روی اعلام شد.

داستان فیلم هندی مردانگی 2

اعتبار افتتاحیه نشان می دهد که شیوانی شیواجی روی (Rani Mukerji) در امتحانات UPSC در سال 2015 پاکسازی می کند تا یک ناظر پلیس شود.

همزمان با افتتاح فیلم هندی مردانگی 2  در کوتا ، راجستان ، روانپریشی 21 ساله ، سانی (ویشال ژتوا) ، زن جوان صریح ، لاتیکا را با دروغ گفتن به دوست پسر خود ، که با او فقط بحث کرده بود تصادف کرده است ، می رباید. او را به قلعه ای منزوی می برد و به طرز وحشیانه ای او را شکنجه و تجاوز می کند ، سپس او را می کشد. شیوانی ، که به عنوان SP جدید شهر کوتا در راجستان منصوب شده است ، وارد صحنه جنایت می شود و بلافاصله با DSP زیردست خود ، Brij Shekhawat (Sumit Nijhawan) که از نظر ماهیت بسیار زن ستیز است و از موفقیت زنان منفور است ، درگیر می شود. وقتی شیوانی پرونده را بررسی می کند ، بی رحمی قتل او را آشفته می کند و وی را برای گرفتن قاتل مصمم تر می کند.

نقد فیلم شهر سیارکی | Asteroid City 2023
بیشتر بخوانید

سانی ، که در واقع با یک قرارداد قتل توسط Govind Mishra a.k.a Panditji (پراسانا کتکار) سیاستمدار از میروت به کوتا آمده است وقتی شیوان را در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر می کند و قول می دهد قاتل لاتیکا را پیدا کند ، او را در تلویزیون می بیند. او با دزدکی در خانه اش و سرقت ساری او ، با استفاده از آن برای کشتن روزنامه نگار کمال پرهار (آنوراگ شارما) ، او را مسخره می کند. او همچنین پراوین ، فروشنده چای را در نزدیکی ایستگاه پلیس محلی استخدام می کند تا در یک انفجار انتحاری ، همسر روزنامه نگار Aabha Parihar را بکشد ، سپس جای پراوین را به عنوان فروشنده چای در نظر می گیرد تا مراقب او باشد ، و خود را پسر لال بنام باجرانگ معرفی می کند. .

هنگامی که شیوانی لاهانیا را وارد کرد ، کودکی از زاغه نشین ها که شاهد انفجار بوده است ، سانی او را در توالت می کشد. پس از هیاهوی رسانه ای در مورد عدم احتمال قصور اداره پلیس برای دستگیری قاتل ، شیوانی قرار است از کوتا منتقل شود. از آنجا که افسر جدید پس از 2 روز خواهد آمد ، شیوانی به همراه هم تیمی های خود بهارتی ، آنوپ و وینای تصمیم می گیرد در این 2 روز سانی را بگیرد. آنوپ به شیوانی پیشنهاد می کند تا با شکاوات صلح کند زیرا شبکه جاسوسی و خبرچین وی در شهر بسیار قوی است. متعاقباً ، شیوانی موافقت می کند و از بریج شاخوات تقاضای کمک می کند. شکاوات آنها را به تماس خود سوق می دهد ، یک قاچاقچی تاجر الماس در کوتا که فاش می کند طراح اصلی قتل کمال پرهار ، سیاستمدار جوان ویپلاو بنیوال است. وی همچنین محل نگهداری كونور ، دست راست بنیوال را در اختیار شیوانی قرار می دهد. کونوار دستگیر شده و به طرز وحشیانه ای شکنجه می شود تا محل سانی را فاش کند. در همین حال ، سانی دومین زن صریح و جسور ربوده می شود (که یک بار به او سیلی زد زیرا مخفیانه او را ضبط می کرد). پلیس سانی را در مخفیگاه وی در یک ساختمان در حال ساخت ردیابی می کند و متوجه می شود وی قبلاً مورد تجاوز و شکنجه قرار گرفته اما هنوز زنده است و موفق به نجات وی می شود.

فیلم سفر به آمریکا 2
بیشتر بخوانید

سانی ، در نقش باجرانگ ، عمدا خودش را زخمی می کند و از شیوانی بالابر می شود. شیوانی قبل از اینکه بتواند او را خفه کند ، متوجه شد که باجرانگ سانی است. این دو با هم دعوا می کنند اما سانی فرار می کند. در همین حال ، پلیس فیلم ویدئویی از سانی را پیدا می کند که از دست جمعی که توسط یک مسافر در اتوبوس گرفته شده فرار می کند و شیوانی بلافاصله باعث ویروسی شدن آن در همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می شود. پاندیتجی از ارائه هرگونه محافظت از سانی خودداری می کند. در نتیجه ، سانی نوه پاندیت را می رباید و او را تهدید به کشتن او در انفجار بمب می کند مگر اینکه شیوانی در مقابل رسانه ها از او عذرخواهی نکند. شیوانی و پلیس کوتا دختر گمشده را در یک انبار ردیابی می کنند ، بمب بسته شده و موفق می شوند او را به زودی نجات دهند. این حادثه بیشتر به تحریک رسانه ای علیه شیوانی دامن می زند که توسط روزنامه نگار آمیت شارما (راجش شارما) هدایت می شود. شیوانی برای مصاحبه با آمیت شارما موافقت می کند و علیه چالش هایی که زنان روزانه در جبهه کار با آن روبرو هستند صحبت می کند. متعاقباً ، شکاوات راه خود را اصلاح کرده و موافقت می کند که با شیوانی همکاری کند. شیوانی در می یابد که هدف بعدی سانی سیاستمدار زن سوناندا است. سانی که نتوانست شیوانی را بکشد ، به او هشدار داده بود که در عوض شخصی مانند او را خواهد کشت. آن شب ، در میان جشن های دیوالی ، شیوانی و تیمش به جستجوی وی پرداختند. شیوانی او را در خانه یک زن و شوهر محلی کشف می کند ، در حالی که دختر و سوناندا را به گروگان گرفته و آنها را شکنجه کرده است. شیوانی برای مقابله با او می رود اما بیهوش می شود و بهم می بندد.

وقتی بیدار می شود ، سانی Sunanda را خفه می کند. برای جلب توجه او ، شیوانی در مورد مادر و گذشته او صحبت می کند ، چیزی که او از پدر سانی ، که در میروت زندانی است ، مطلع شد. پدر سانی در کودکی سعی کرده بود مادر سانی را که زنی صریح بود قتل کند. مادر سانی با وحشت در تراس پنهان شده بود ، اما سانی به پدرش گفت كه كجا مخفی شده است. پدرش مادرش را كشت. گناه مرگ مادرش باعث شده است که سانی بدون هیچ مشکلی روبرو شود و خشم دختران با اعتماد به نفس دیگر را از بین ببرد.

نقد فیلم رستاخیز | Resurrection 2022
بیشتر بخوانید

شیوانی به سوناندا و گروگان دیگر علامت می دهد تا سطل های رنگ نزدیک را به سانی پرتاب کند ، زیرا او آسم است. او سپس برتری پیدا می کند و سانی را با کمربند خود شکست می دهد. او او را بیرون لگد می کند و همچنان که محله برای تماشا جمع می شود ، او را کتک می زند.

فیلم هندی مردانگی 2

فیلم هندی مردانگی 2

بازیگران فیلم هندی مردانگی 2

رانی موکرجی در نقش SP شیوانی شیواجی روی ، همسر ویکرام
جیسو سنگوپتا در نقش دکتر ویکرام بوسه روی ، شوهر شیوانی
ویشال ژتوا در نقش شیو ‘سانی’ پراساد یادادو و باجرانگ چایوالا
شروتی باپنا به عنوان بازرس بهارتی آنگاره
راجش شارما در نقش آمیت شارما
Tejasvi Singh Ahlawat در نقش لاتیکا آگاروال ، دختری که در صحنه اول فیلم مورد تجاوز قرار گرفت
Pratyksh Rajbhatt در نقش Monty ، دوست Latika
پراسانا Ketkar به عنوان سیاستمدار Govind Mishra a.k.a Panditji ، رئیس سانی
ویرتی واگانی در نقش پریانکا ، نوه پاندیتجی
آنوراگ شارما در نقش روزنامه نگار کمال پريهر ، شوهر آبه
سانی هندوجا در نقش ویپلاو بنیوال
Sumit Nijhawan در نقش DSP Brij Shekhawat
ریچا مینا در نقش سوناندا چوداری
ویکرام سینگ چاهان به عنوان بازرس آنو سنگال
دیپیکا امین در نقش دکتر هارنی کاپور ، پزشکی که لاتیکا را جراحی کرد
Avneet Kaur در نقش Meera ، خواهرزاده شیوانی
Pariva Praniti در نقش Aabha Parihar ، همسر کمال
گاریما جین به عنوان خبرنگار
آنچال سریواستاوا در نقش تینا
سورش آناند در نقش راوات
ویشال نات در نقش پراوین
ویشال سودارشانوار در نقش SHO Vinay Jaiswal
Girish Sharma در نقش Kunwar

تولید فیلم هندی مردانگی 2

در 10 دسامبر 2018 یاش راج فیلم در حساب رسمی توئیتر خود ساخت دنباله فیلم محبوب خود Mardaani را به کارگردانی و فیلمنامه گپی پوتران اعلام کرد. Rani Mukerji قرار است در نقش شیوان شیواجی روی از آخرین فیلم خود تکرار شود. ویکرام سینگ چوهان و شروتی باپنا بعداً به بازیگران اضافه شدند.

فیلمبرداری فیلم هندی مردانگی 2

عکاسی اصلی در 27 مارس 2019 آغاز شد. صفحه رسمی توییت Yash Raj Films اعلامیه شروع فیلمبرداری را منتشر کرد و تصویری از مجموعه فیلم را به اشتراک گذاشت.  Rani Mukerji قرار است در هفته اول ماه مه برای انجام شکار مقصر در کوتا و جیپور در راجستان در برنامه دوم فیلمبرداری قرار بگیرد. هنگام تیراندازی موکرجی در راجستان در دمای 42 درجه سانتیگراد مشغول نبرد بود در حالی که مشغول فیلمبرداری از صحنه های جنگ در هنگام شکار شرور بود.  برنامه راجستان فیلم هندی مردانگی 2 در 29 مه به پایان رسید.

نقد فیلم دختری با خالکوبی اژدها | The Girl With The Dragon
بیشتر بخوانید

تاریخ پخش فیلم هندی مردانگی 2

این فیلم در 13 دسامبر 2019 اکران شد.

میزان فروش فیلم هندی مردانگی 2

فیلم هندی مردانگی 2 در سراسر جهان در 2105 صفحه نمایش منتشر شد. مجموعه داخلی خالص روز افتتاحیه فیلم 3.80 کرور بود. در دو روز آینده به ترتیب 6.55 کرور و 7.80 کرور خالص درآمد کسب کرد. در مناطق جهانی 67.12 پوند درآمد کسب کرد که متشکل از 56.63 کرور (ناخالص هند) و 10.49 کرور (ناخالص خارج از کشور) است.

دوبله فیلم هندی مردانگی 2  را از سایت آکسان فیلم به تماشا بنشینید.

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

دیدگاهتان را بنویسید

یک × سه =