صفحه اصلی > سینما : نقد و بررسی انیمیشن Vivo

نقد و بررسی انیمیشن Vivo

Vivo

موسیقی نقطه قوت است و شما هرگز به این علاقه شک نمی کنید

امسال چهار موزیکال فیلم لین-مانوئل میراندا منتشر می شود-از جمله Encanto دیزنی ، اقتباس از In The Heights ، و اولین کارگردانی او Tick ، Tick… Boom !. اما تنها یکی از آنها دارای کینکاجو است. در حالی که Vivo یک شاهکار مثلاً همیلتون نیست که یک بار در نسل ، فرهنگ را بازتعریف می کند ، لحظات خود را دارد.

برخی از آن لحظات اوایل می آیند ، زمانی که ما با آنچه میراندا پرنعمت می نامید برخورد می کنیم: ترکیبی از علامت تجاری او در حال حاضر در نمایش برادوی از طریق لنزهای لاتینکس و رپ زدن مایل در دقیقه موش صحرایی فیلم را با هیاهو آغاز می کند. ، سبک فرمان دهی میراندا علاوه بر نوشتن 11 آهنگ اصلی ، عنوان Vivo را صدا می کند – خرس عسلی جنگل بارانی که توسط موسیقیدان کوبایی آندرس (خوان د مارکوس گونزالس) به عنوان شریک موسیقی پذیرفته شده است.

انیمیشن Vivo

Vivo

شماره افتتاحیه ، که این جفت را در پلانا ویاجا در هاوانا می بیند ، ما را با برخی از جذاب ترین دوبیتی های قافیه میراندا (“ما بخشی از یک سنت قدیمی-زمانبندی و دقت/بهترین نوازندگان شما …”) ، پذیرایی می کند. عشق به موسیقی ، زبان و بازی کلمات از طریق صفحه نمایش درد می کند.

وی ، همانطور که ویوو می خواند ، سریعتر از گربه معمولی شماست ، و ما به خاطر می آوریم که چرا میراندا همچنان به عنوان نویسنده و مجری همه جانبه تقاضا دارد. برخی از ترانه ها بهتر از بقیه هستند – “Dance To The Beat Of My Own Drum” ، که توسط Ynairaly Simo ، تازه وارد اجرا شده است ، مانند تک آهنگ MIA است ، تمام قدرت ضربه ای و رپ نامتعارف ؛ در جاهای دیگر آهنگهای عاشقانه شل و خفیف وجود دارد.

در یک موزیکال درباره موسیقی به اندازه هر چیزی ، منطقی است که موسیقی نقطه قوت است و شما هرگز به این علاقه شک نمی کنید. داستان بین آهنگها بسیار نازک است: ماموریت Vivo برای ارائه آهنگ به عشق از دست رفته آندرس تا حد زیادی ادامه دارد و بخش میانی با خطر ساختگی و عدم تمرکز کاهش می یابد (ویوو با چند قاشق مربی عاشق آشنا می شود و یک مار پیتون ، شاید فقط برای افزایش سهمیه حیوانات صحبت کننده). این نیز به سرعت وارد قلمرو فرمول می شود ، با شخصیت های تنگ آموخته که درس های آشکار و آشنا در مورد یادگیری رها کردن و زندگی کردن را یاد می گیرند.

نقد فیلم Suicide Squad | فیلم جوخه‌ی انتحار
بیشتر بخوانید

اما سونی انیمیشن-در حال حاضر پس از Spider-Man: Into The Spider-Verse و The Mitchells Vs The Machines-در یک مرحله پرطرفدار-این بازی را زنده و رنگارنگ نگه می دارد ، و در حالی که استاندارد انیمیشن با ابتکار عمل مطابقت ندارد. در فیلم های قبلی ، شکوفایی بصری و وحشت زیادی برای جاز وجود دارد ، از جمله سکانس فانتزی یکپارچهسازی با سیستمعامل دو بعدی و شهر میامی به عنوان یک سرزمین عجایب نئون.

و حتی اگر این انیمیشن و مشارکت های میراندا آن را کاملاً از علوفه چند منظوره تعطیلات تابستانی برای بچه های عصبی و والدین خسته بالاتر نبرند ، گلوریا استفان با یک کینکاجو رپ دوئت دارد. چند فیلم می توانند چنین ادعایی داشته باشند؟

انیمیشن Vivo

Vivo

بیشتر دوستدار خانواده است تا برای همه سنین-اما کار پر جنب و جوش از انیمیشن پررونق سونی باعث می شود این موزیکال پر انرژی Lin-Manuel Miranda بیشتر وقت شما را بپردازد.

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

فیلم شب های کابیریا | ۵پالت رنگی که کنار هم باید داشته باشید | نقد فیلم Suicide Squad | فیلم جوخه‌ی انتحار | مکتب دادائیسم | بهترین فیلم های جسیکا چستین | تحلیل نقاشی تعمید مسیح | بهترین فیلمهای جنیفر انیستون | فیلم پرسه | فیلم خشکسالی | نقد فیلم آگراندیسمان |

دیدگاهتان را بنویسید

5 × یک =