صفحه اصلی > ادبیات جهان : چگونه یک تمرین نوشتن روزانه ایجاد کنیم
ads

چگونه یک تمرین نوشتن روزانه ایجاد کنیم

تمرین نوشتن روزانه

اگر یک نویسنده مشتاق هستید ، یا به سادگی می خواهید نویسنده بهتری شوید ، ایجاد یک تمرین نوشتن روزانه برای تمرین مهارت های نوشتاری مفید است اما حفظ آن دشوار است.

آموزش تمرین نوشتن روزانه

آموزش تمرین نوشتن روزانه

مزایای تمرین نوشتن روزانه چیست؟

نوشتن با تمرین بهتر می شود و نوشتن به صورت روزانه به معنای تمرین زیاد است. هنگامی که هر روز می نویسید ، مغز خود را آموزش می دهید تا سریعتر و کارآمدتر فکر کند ، به شما این امکان را می دهد که نوشتار بهتر را به طور مکرر انجام دهید. نوشتن آزاد ، نوشتن خلاق و نوشتن آکادمیک همگی می توانند از تمرین نوشتن روزانه بهره مند شوند. یک روال نوشتن ممکن است در ابتدا کار سختی باشد ، اما اگر ثابت قدم بمانید ، مهارت نوشتن خود را بهبود می بخشید.

چگونه یک تمرین نوشتن روزانه ایجاد کنیم

خواه رمان نویسی داشته باشید ، اولین پیش نویس داستان کوتاه غیر داستانی را بسازید یا بخواهید یک نویسنده مستقل تمام وقت شوید ، باید انگیزه داشته باشید. اگر به دنبال ایجاد عادت نوشتاری روزانه و تبدیل شدن به نویسنده ای کارآمد و موفق هستید ، در اینجا چند نکته نوشتاری روزانه آورده شده است که می توانید دنبال کنید:

برنامه ریزی کنید. تقویم در هر زمانی که هر روز می توانید به زندگی نوشتن اختصاص دهید تا به نوشتن عادت کنید. اگر در مورد تبدیل شدن به یک نویسنده عالی جدی هستید ، باید زمان نوشتن شما به طور جدی درمان شود – و جلسه نوشتن برنامه ریزی شده اولین قدم برای ورود به یک برنامه عادی است.

آموزش تمرین نوشتن روزانه

آموزش تمرین نوشتن روزانه

ایجاد یک فضا یک فضای نوشتاری یا مکانی خاص برای نوشتن به خود اختصاص دهید که بتوانید روی کار انجام شده تمرکز کنید. یک منطقه بدون حواس پرتی به بهترین وجهی کار خواهد کرد ، اما جایی که می توانید راحت و سازنده باشید بنویسید ، زیرا فقط به سود روند نوشتن شما خواهد بود.

یک هدف روزانه تعیین کنید. اهداف نوشتن خود را کم شروع کنید. شما می توانید هدف خود را در پنج صفحه تعیین کنید ، یا می توانید آن را در پنجاه هدف تعیین کنید (حتی استیون کینگ نویسنده مشهور داستان نویسی فقط هدف خود را شش صفحه روزانه قرار می دهد). اگر هر روز یک صفحه یا کلمه برای خود بیاورید می تواند انتظارات معقولی از پیشرفت خود داشته باشد.

بهترین کتاب های ادبیات هلند
بیشتر بخوانید

آن را یک عادت روزانه بدانید. مشاهده نوشتن به عنوان یک رشته می تواند احساس یک مجازات سخت را برای آن ایجاد کند ، اما در نظر گرفتن آن به عنوان یک عادت – چیزی در شما ریشه دوانده است که نمی توانید کمک کنید اما می توانید آن را انجام دهید – می تواند شما را بیشتر در روح نوشتن سوق دهد. چه بخواهید تعدادی کلمه را در یک روز بنویسید یا در عرض پنج دقیقه هرچه بیشتر در صفحه قرار دهید ، فقط حضور در نوشتن هر روز می تواند برای عادت کافی باشد. شما حتی می توانید وبلاگ نویسی یا ژورنالیسم را امتحان کنید تا به این نتیجه برسید که روزانه چیزی برای نوشتن دارید.

آزادنویسی انجام دهید. گاهی اوقات تمام نیاز عضلات نوشتاری شما کمی ورزش است. در آزاد نویسی ، نویسنده انگیزه های ذهن خود را دنبال می کند ، اجازه می دهد افکار و الهامات بدون پیش بینی برای آنها ظاهر شود. اگر می دانید که در یک پروژه نوشتن گیر کرده اید ، یا نیاز به الهام دارید ، قلم خود را بر روی کاغذ قرار دهید (یا انگشتان خود را به کلید فشار دهید) و هر کدام از کلمات به ذهن شما خطور کند ، زمین بگذارید. در این مرحله نگران اشتباه تایپی ، ویرایش یا بازنویسی نباشید ، فقط بنویسید – این بهتر از آن است که به یک مکان نما چشمک زده در یک صفحه خالی خیره شوید.

صبح نوشتن را امتحان کنید. نوشتن خود را از اول صبح شروع کنید – سعی کنید قبل از شروع روز عادت جدیدی داشته باشید که در برخی از صفحات صبحگاهی قرار بگیرید. بعضی از نویسندگان راحت تر می توانند ابتدا کارهایشان را انجام دهند ، زیرا این کار هدف آنها را کامل می کند و بقیه روز را برای سایر فعالیت های تولیدی (و همچنین جلوگیری از به تعویق انداختن) آزاد می کند.

به یک گروه نوشتن بپیوندید. گروه های نوشتاری یا کارگاه های آموزشی می توانند افراد دیگری را برای کار با شما یاری دهند و به شما در پاسخگویی کمک کنند. گروهی می توانند با ارائه درخواست های نوشتاری ، تکالیف یا فقط توصیه های خوب ، مرتباً به نوشتن ادامه دهید. نیازی نیست که از مشاوره نوشتاری دیگران استفاده کنید ، اما بازخورد می تواند شما را بیشتر در کار آگاه کند یا به شما الهام بخشد ، انگیزه شما را برای تبدیل شدن به یک نویسنده خوب حفظ کند و هر نوع نویسنده یا ناامنی را از بین ببرید.

هنر رنسانس هارلم : 6 هنرمند تجسمی دوران
بیشتر بخوانید
آموزش تمرین نوشتن روزانه

تمرین نوشتن روزانه

نترس باش بعضی اوقات تنها چیزی که نویسنده را از نوشتن بازمی دارد ، خودشان هستند. عدم امنیت و عدم اعتماد به نفس می تواند منجر به مهار یا ترس شود که در روند نوشتن شما رکود ایجاد می کند. وقتی شروع به نوشتن می کنید ، به نوشتن ادامه دهید ، حتی اگر فقط 10 دقیقه باشد. احتمالاً عالی نخواهد بود (یا اگر اولین بار است که می نویسید حتی خوب نیست) ، اما اشکالی ندارد – هرچه بیشتر بنویسید ، بهتر خواهید شد.

پایان مقاله آموزش تمرین نوشتن روزانه

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

نقد فیلم خانه بازی ها | بهترین فیلم های بن افلک | فیلم گزارش فرانسوی | سایت و منابع گرافیکی | نقد فیلم دیو و دلبر | نقد فیلم غرامت مضاعف | آموزش ساخت کوسن های فضای باز | بهترین کتاب های ادبیات یمن | نقد فیلم ده عباس کیارستمی | برندگان جایزه نوبل ادبیات

دیدگاهتان را بنویسید

چهارده − 10 =