صفحه اصلی > سینما : فیلم دفترچه امید بخش
ads

فیلم دفترچه امید بخش

silver-linings-playbook-poster

فیلم دفترچه امید بخش : پت به طرز کنجکاوی برای مردی که تازه از بیمارستان روانی مرخص شده و با قرار منع تعقیب همسرش آزاد شده ، اعتماد به نفس و خوشبینی دارد. دلیلش این است که او مصمم است آسیب هایی که به زندگی اش وارد شده را ترمیم کند و با حرکت به سمت جلو و بالا همه را متعجب کند. شعار او این است: “عالی!” حدس می زنید که در کدام مرحله از اختلال دو قطبی باشد؟

در بالای لیست اولویت های خود بازسازی ازدواج با همسرش است. بعد از اینکه آنها جدا شدند ، او دوست پسر جدیدش را مورد ضرب و شتم قرار داد ، اما آنچه گذشته است گذشته است. پت (بردلی کوپر) به والدینش ، پت پدر و دولورس (رابرت دنیرو و جکی ویور) اطمینان می دهد که همه چیز خوب خواهد بود.

بیشتر بخوانید : 28 فیلم برتر در حال حاضر Netflix

آنها خیلی مطمئن نیستند. یکی از جذابیت های ” فیلم دفترچه امید بخش ” ، کمدی جالب توجه جدید دیوید او. راسل ، این است که چگونه دولورس زنی عاقل و مراقب است و تجربه طولانی در برخورد با رفتارهای اجباری را دارد ، زیرا شوهرش از طرفداران متعصب این عقاب های فیلادلفیا.

داستان فیلم دفترچه امید بخش

پاتیر پدر که به دلیل جنگ از استادیوم عقاب ها ممنوع شده بود ، اکنون با ناراحتی روی تلویزیون خود تمرکز می کند و مطمئن است که عقاب ها تنها در صورت برآورده شدن چندین خرافات او پیروز می شوند.

پت جونیور با ناامیدی به سمت تیفانی (جنیفر لارنس ، نامزد اسکار 2010) ، یک بیوه جوان در این محله کشیده می شود. لارنس در اینجا بسیار تغییر یافته از زنی است که در “استخوان زمستان” و “بازی های گرسنگی” دیدیم. او هنوز فقط 22 سال دارد ، او نرم تر ، شیرین تر و به نوعی زیباتر از قبل به نظر می رسد ، با این حال او تیفانی را مانند همه لبه ها و آرنج ها بازی می کند ، که می تواند پت را درک کند زیرا او خودش دیوانه است.

فیلم دفترچه امید بخش

معرفی فیلم دفترچه امید بخش

مردم او را شلخته صدا می کنند و او نیز موافق است. او نسبت به پت عصبانی شده است زیرا او همچنان در مورد همسر سابق خود وسواس می ورزد – و همچنین به دلیل ارزش زیادی که برای او دارد این است که او هنوز با زن دیگر در ارتباط است.

بیشتر بخوانید : نقد فیلم عروس فرانکنشتاین

در نقش های فرعی ، ما با دنی (کریس تاکر) ، بیمار بیمار پات در بیمارستان و دکتر کلیف پاتل (آنوپام خر) ، که کوچک شده است ، ملاقات می کنیم. دنی نگران این است که پت از پزشکی اش استفاده نکند.

فیلم بانوی حوا
بیشتر بخوانید

دکتر پاتل به طور فزاینده ای در فیلم های آمریکایی رایج است ، مهاجر هندی که به نظر می رسد کلیشه های خاصی را مجسم می کند و سپس کاملاً شبیه می شود.

تیفانی فکر می کند او و پت باید رابطه جنسی برقرار کنند. اشیا پت او نمی خواهد به همسر سابق خود خیانت کند. چشمان تیفانی تنگ می شوند. ما فهمیدیم که پت فرصتی ندارد. همه اینها در یک موقعیت کمدی کلاسیک اسکروبال ایجاد می شود که در آن دو شرط الهام گرفته می شود

یکی شامل یک بازی Eagles-Cowboys و دیگری مربوط به یک مسابقه رقص سالن که تیفانی پت را مجبور کرده است تا با نوعی باج خواهی احساسی به او بپیوندد.

بیشتر بخوانید : فیلم Marriage Story (2019)

چگونه این شرط بندی ها انجام می شود ، من البته اشاره ای نمی کنم. یادآور می شوم که پت ، مطابق با سنت خانوادگی ، در بازی برای جنگیدن دچار مشکل می شود. آیا بعضی اوقات آرزو نمی کنید که فیلم ها فیلم های دیگر را تماشا کنند؟ تصور کنید پت از فیلم “Big Big” به شخصیت Patton Oswalt برخورد می کند. چقدر باحال خواهد بود؟

فیلم دفترچه امید بخش

 

فیلم دفترچه امید بخش

من عاشق بازیگران هستم. من تقریباً یک سفر مادام العمر با رابرت دنیرو داشته ام و با او به عنوان یک بازیگر (نه به عنوان یک شخص) از نزدیک آشنا هستم.

در اینجا کار او بدون سر و صدا جوراب های من را مجذوب خود کرد. او بی خطر عقاب ها شده است ، سپاسگزارانه عاشق همسرش و بی سر و صدا از پسرش حمایت می کند ، که نمی داند سیبی است که خیلی نزدیک درخت افتاده است.

یکی از دستاوردهای هوشمندانه و شجاعانه فیلمنامه راسل (با الهام از رمانی از متیو کوئیک) روشی است که پدر و پسر را مجبور می کند با مشکلات روحی خود روبرو شوند و با آن روبرو شوند و برخلاف هرگونه راهی راهی برای انجام این کار از طریق هر دو پیدا می کند. یک بازی عقاب ها و یک مسابقه رقص.

بیشتر بخوانید : فیلم 13th (2016)

ما از کنوانسیون های مربوط به نقشه در اینجا ، چرخ ها و چرخ دنده ها در ماشین آلات کاملاً آگاه هستیم ، اما با وجود این بازیگران ، این سرعت و اقتصاد مورب گفتگو ، متوجه می شویم که اغلب شاهد این نیستیم که این کار به خوبی انجام شده است. ” فیلم دفترچه امید بخش ” بسیار خوب است ، تقریباً می تواند یک اثر کلاسیک عالی باشد.

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.

«پست قبلی

پست بعدی»

دیدگاهتان را بنویسید

7 + ده =