صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Crysis
ads

نقد و بررسی بازی Crysis

بازی Crysis

نقد و بررسی بازی Crysis : 

بازی Crysis برای اولین بار در سال 2007 وارد صحنه بازی شد ، هنگامی که به دلیل جلوه های بصری بی سابقه ، فک خود را از دست داد. من با ریزه کاری های فناوری کامپیوتر آشنا نیستم ، بنابراین از آنچه که من جمع آوری کردم ، Crysis اصلی به برج مکانیکی 400 تنی با هسته های دوقلوی تریلیتیوم و ژنراتور زیرفضا نیاز داشت. هیچ یک از این موارد وجود ندارد ، اما آنها نوع دکل مورد نیاز شما را برای بازگرداندن بازی Crysis در روز نشان می دهند.

در حالی که گیمرهای کنسول زمانی در سرما خودنمایی می کردند و از طریق پنجره ای مات در اتاق نشیمن گرم بازی های رایانه ای نگاه می کردند ، انتظار برای بازی Crysis اکنون به پایان رسیده است. تیرانداز اول شخص توسعه دهنده Crytek در شبکه پلی استیشن و ایکس باکس لایو زندگی می کند. حتی بهتر:

با قیمت مناسب تنظیم شده است. این باعث می شود بازی Crysis با توجه به بازی قوی و تأکید بر انتخاب بازیکن ، خریدی جذاب باشد. و با وجودی که چند اتفاق ناپیدا باعث کشته شدن و عصبانی شدن من شد ، بازی Crysis در این چهار سال گذشته به خوبی پیر شده است.

بازی Crysis با یک عملیات معمول نظامی شروع می شود. به دنبال کشف دانشمندان آمریکایی در حال انجام تحقیقات در این منطقه ، کره شمالی یک جزیره دور افتاده در دریای فیلیپین را اشغال کرده اند. تماس با جزیره قطع شده است ، بنابراین تیم Raptor (که شامل شما می شود) برای تحقیق وارد می شود. همه چیز اشتباه پیش می رود و خیلی زود شما با برخی از بیگانگان تند و زننده رودررو می شوید.

بازی Crysis

بازی Crysis

بزرگترین نقطه قوت بازی Crysis در طراحی باز آن است. این طراحی نه تنها در محیط هایی که در آن قدم می زنید بلکه در شیوه های مبارزه نیز صدق می کند. در مورد مورد قبلی ، بازی Crysis در مجموعه ای از محیط های غول پیکر اتفاق می افتد. مکان های هدف در همه جا روشن است ، اما تصمیم گیری در مورد نحوه رسیدن به آن به عهده شما است.

نقد و بررسی بازی Apex Legends
بیشتر بخوانید

از جلوی در می دوید؟ آیا به پشت سر می زنید؟ یا از ترکیب دشمن به طور کلی اجتناب می کنید؟ با نگاهی به مسیرهای مستقیم که برای تکمیل ماموریت خود انتخاب کردم ، متوجه شدم که یکی از گزینه های بسیار را انتخاب کرده ام.

مبارزه نیز بسته به خلق و خوی شما بسیار متفاوت است. قلاب Crysis Nanosuit شما است ، که چندین حالت را در اختیار شما قرار می دهد تا به دلخواه خود فعال کنید. این حالت ها شامل قدرت ، سرعت ، زره و مخفی کاری است-همه اینها توضیح دهنده و همه سلاح های فوق العاده در زمین است. اگر رویکرد پنهان کاری را دوست دارید ،

می توانید بیشتر کمپین را با روپوش و تنها با لباس شنا صرف کنید تا قدرت کت و شلوار خود را شارژ کنید. اگر می خواهید سریع و دیوانه وار بازی کنید ، می توانید با شلیک اسلحه راه خود را پیش ببرید. شما همچنین می توانید نیروهای دشمن را با پرتاب جعبه به طرف آنها – یک تاکتیک نظامی امتحان شده و واقعی ، اعزام کنید.

این قدرت کت و شلوار به شما امکان می دهد کفش های قهرمان بدجنس را به طرق مختلف پر کنید ، اما من همچنین سفارشی سازی سلاح موجود در بازی Crysis را حفر می کنم. اسلحه ها را می توان با قسمت های مختلف به دست آمده در زمین ، از جمله محدوده مختلف ، ضمیمه نارنجک و خاموش کننده تغییر داد.

من شادی خاصی را در قلم مو و شنل زدن برای کسری از ثانیه به دست می آورم تا قبل از شنیدن مجدد ، یک گلوله خاموش را به سمت گارد دشمن شلیک کنم. اگر فقط اقدامات ماهر مانند این با تجربه یا امتیاز اضافی به شما پاداش می دهد. Crysis فاقد سیستم های ارتقا و رهبران است.

بازی Crysis

بازی Crysis

مسائل فنی بازی Crysis ، از جمله کند شدن جزئی ، ظاهر شدن و کاهش صدا ، از تیرانداز رضایت بخش و هیجان انگیز کم نمی کند. ناامیدی من بیشتر ناشی از تلاش های ناموفق پنهان کاری است که ناامیدی منحصر به فردی را به همراه دارد. کرایسیس برای واقع گرایی تلاش می کند ، بنابراین هنگامی که در حالی که بی حرکت در بوته ای نشسته اید توسط یک دشمن دور تشخیص داده می شوید ، واقع گرایی می شکند و نتیجه بر خلاف شما عمل می کند.

نقد و بررسی بازی Chorus
بیشتر بخوانید

با گذشت زمان ، من برای جلوگیری از این مشکل ، روپوش و روپوش را به طور موثر یاد گرفتم ، اما هنوز هم گاهی اوقات من را اذیت می کرد-به ویژه هنگامی که مرگ سریع منجر به 20 دقیقه زمان از دست رفته می شود.

حکم

نسخه کنسولی بازی Crysis به اندازه نسخه رایانه شخصی خود خوب به نظر نمی رسد (و این قابل انتظار است). این برنامه هیچ محتوای جدید کمپین اضافه نمی کند و پشتیبانی چند نفره ای را که با نسخه اصلی بسته بندی شده اند ، شامل نمی شود. با این اوصاف ، خرید عالی برای دارندگان کنسول است. حتی بدون توانایی های نادر نانوسوئیت ، خود بازی تفریحی سرگرم کننده است. و با توجه به اینکه چند روش مختلف را می توانید برای تکمیل ماموریت خود دنبال کنید ، هیچ دو بازیکن با بازی Crysis به طور یکسان برخورد نمی کنند.

اگر با سکسکه های گاه به گاه و دفعات مرگ وحشیانه صبور باشید ، بازی Crysis ارزش وقت ، پول و خطرات نانوسوئیدهای آزمایشی را دارد.

بازی Crysis

بازی Crysis

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Crysis

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

فیلم بانی و کلاید | بتهوون کیست؟ | زندگینامه تد باندی | داستان کوتاه یک پیام شاهنشاهی | نقد و بررسی بازی Sleeping Dogs | چگونه یک تمرین نوشتن روزانه ایجاد کنیم | نقد فیلم چشم چران | کتاب خوشه های خشم | نقد فیلم آسمان نیمه شب | فیلم ارتش مردگان |

دیدگاهتان را بنویسید

15 − 5 =