صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Sleeping Dogs
ads

نقد و بررسی بازی Sleeping Dogs

بازی Sleeping Dogs

نقد و بررسی بازی Sleeping Dogs : 

بسیاری از بازیهای جهان باز و غیر خطی رانندگی و تفنگ-با برخی استثنائات قابل توجه-تمایل دارند به یک داستان بپردازند صرفاً برای توجیه هرگونه کاری که شما انجام می دهید. اما اصلی ترین نکته ای که من در بررسی اولیه خود درباره سگ های خفته در Xbox 360 و PS3 در سال 2012 به روشنی بیان کردم این است که در حالی که بازی فوق العاده است ،

داستان آن در واقع ستاره نمایش است. نسخه Definitive Edition برای کنسول های نسل جدید دارای هر دو ویژگی فوق العاده است و لیفت صورت مناسبی را به آن اضافه می کند و به همان اندازه سرگرم کننده و به یاد ماندنی است که در اولین بار بود. توطئه ای جذاب با شخصیت های به یاد ماندنی و تنش آرام آرام به طرز ماهرانه ای همراه با غوغا و تیراندازی قوی ، رانندگی و ایجاد یک بازی چند وجهی است که در همه زمینه ها راضی کننده است.

بازی Sleeping Dogs

بازی Sleeping Dogs

از نظر زیبایی شناسی ، بازی Sleeping Dogs هرگز یک بازی فوق العاده زیبا نبود ، اما The Definitive Edition برخی از بزرگترین اشکالات بصری خود را برطرف کرده و آن را بیشتر با نسخه رایانه ای مطابقت می دهد. در نسخه ایکس باکس وان که بازی کردم ، فاصله های قرعه کشی بسیار گسترده شده ،

بافت ها بسیار واضح تر هستند و درخشش کلی کل تفریحات قانع کننده هنگ کنگ بهبود یافته است. با این حال ، به نظر نمی رسد که یک بازی بومی نسل جدید باشد – و ناامیدکننده است که وقتی روی پای خود می دوید و در حال کاوش هستید ، سرعت فریم کمی لکنت زبان دارد و دوربین هنوز کمی آشفته است. شرایط خاص

هرچند باز هم باید ستایش های داستان را بخوانم. سگ های خفته حول یک کارآگاه مخفی هنگ کنگی به نام وی شن می چرخند. شن – که توسط ویل یون لی به دو زبان انگلیسی و کانتونی به طرز شگفت انگیزی صداگذاری شده است ، یک شخصیت جالب ، یکی با عمق واقعی است.

شن’s خود را با عالم اموات هنگ کنگ درگیر کرده است تا بتواند آن را از درون باز کند و تماشای او که بیشتر و بیشتر در معرض خطر قرار می گیرد جذاب است. او یک قهرمان بی نام یا کسی نیست که ساختگی داشته باشد. او به اندازه یک شخصیت در یک فیلم واقعی به نظر می رسد.

نقد و بررسی بازی Kena: Bridge of Spirits
بیشتر بخوانید
بازی Sleeping Dogs

 

بازی Sleeping Dogs

البته اگر داستان مورد نظر شما نباشد ، بازی Sleeping Dogs مقدار زیادی برای شما دارد. مکانیک های رانندگی آن در محل است و تعداد زیادی از وسایل نقلیه مختلف دارای حس منحصر به فرد هستند ، از موتورسیکلت های فرسوده و کامیون های صنعتی متفرقه گرفته تا خودروهای سواری گران قیمت و خودروهای اسپرت گران قیمت و همه چیز در بین آنها. توسعه دهنده United Front Games نسخه باورنکردنی و فوق العاده شلوغی از هنگ کنگ را تهیه کرده است که به سادگی یک حرکت عالی برای گشت و گذار ، کشف و کشف است.

به همین ترتیب ، جنگیدن – چه با مشت ، چه با سلاح غوغایی ، چه با سلاح گرم – بسیار سرگرم کننده است. علاوه بر مبارزات گوشتی ، مجموعه ای از مجموعه های قابل جمع آوری نیز وجود دارد که می توانید هزاران جستجوی جانبی دیگر را نیز تکمیل کنید. به طور خلاصه ، سگ های خوابیده شما را نه تنها هنگام پیگیری داستان خود ، بلکه در انجام هر کاری که در آن وجود دارد ، بسیار مشغول می کند.

از نظر محتوا ، تنها تفاوت قابل توجه بین نسخه قدیمی بازی Sleeping Dogs و Definitive Edition گنجاندن DLC است. هر دو کابوس با موضوع ماوراء طبیعی در نورث پوینت و سال مار با محوریت پلیس گنجانده شده است ، هرچند که من هیچکدام از آنها غافلگیر نشدم.

بازی Sleeping Dogs

بازی Sleeping Dogs

این بسته های جداگانه – که احساس می کنند از هم جدا شده اند و بخشی از این کمپین نیستند – از نظر میزان محتوا ، مانند موارد GTA IV The Lost and the Damned یا The Ballad of Gay Tony مطابقت ندارند ، کیفیت شخصیت های جدید یا حتی اهداف جدید. اما ، بسیار جالب است که آنها در اینجا هستند اگر می خواهید با آنها درگیر شوید.

آزمایش سگ های خفته: نسخه قطعی مرا به یاد جنبه ای انداخت که از آخرین باری که در سال 2012 در آن بازی کرده بودم زیاد به آن فکر نکرده بودم: سیستم تراز چند سطحی آن. این مجموعه تجربه به شن در سه دسته مختلف پاداش می دهد: به عنوان پلیس ، به عنوان عضو تریاد جنایتکار و به عنوان شهروند هنگ کنگ. کسب امتیاز تجربه در این سه دسته اغلب با یکدیگر در تعارض است و هر دسته دارای مهارتهای منحصر به فردی هستند.

نقد و بررسی بازی Final Fantasy XIV: Endwalker
بیشتر بخوانید

وارد شدن به این سیستم بسیار سرگرم کننده است و تماشای قویتر شدن شن بر اساس نحوه رفتار من بسیار جالب است. به عنوان مثال ، بی توجهی به شهروندان هنگ کنگ باعث افزایش علاقه شما در چهره سنج شما نمی شود ، اما رعایت قانون مطمئناً امتیازات زیادی را برای تجربه پلیس به ارمغان می آورد.

بازی Sleeping Dogs

بازی Sleeping Dogs

حکم

در سال 2012 ، من بازی Sleeping Dogs را یکی از بزرگترین و خوشایندترین شگفتی های سال نامیدم. دو سال بعد ، بدیهی است که شگفتی از بین رفته است ، اما این چیزی نیست که چیزی از بازی Front Front Games در اینجا به دست آورد. بازی Definitive Edition به من یادآوری کرد که چقدر از داستان و شخصیت های عالی ،

رزمی و شهر آن لذت بردم ، اما باعث شد که دنباله ای واقعی برای دنباله نسل جدید داشته باشم. تفاوتها در اینجا ممکن است برای بار دوم ارزش پرداخت نداشته باشد ، اما اگر بار اول این بازی اکشن بزرگ جهان باز را از دست دادید ، نباید آن اشتباه را تکرار کنید.

بازی Sleeping Dogs

بازی Sleeping Dogs

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Sleeping Dogs

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

۱۲ ترفند ساده برای آموزش سگ | سرگذشت ماشین های الکتریکی | بهترین فیلم های تینیجری یا نوجوانانه | مهم ترین ها و بهترین ها را بشناسید | تحلیل کتاب دن کیشوت | بررسی گوشی Samsung Galaxy S21 | معرفی و توضیح کامل ژانرهای انیمه | آموزش عکاسی از سوژه متحرک | بهترین مانیتور گیمینگ ۲۰۲۱ | نقد فیلم روزهای بهشت | معرفی و نقد سریال برکینگ بد | راهنمای زندگی و هنر آرشیل گورکی | کسب درآمد اینترنتی |

دیدگاهتان را بنویسید

دو + دو =