صفحه اصلی > شیوه زندگی : 12 ترفند ساده برای آموزش سگ
ads

12 ترفند ساده برای آموزش سگ

آموزش سگ

آموزش سگ یک راه عالی برای نگه داشتن سگ شما از نظر روحی و جسمی است. همه صاحبان سگ باید مطمئن شوند که حیوانات خانگی خود دارای مجموعه ای از ترفندهای سالم هستند که می توانند انجام دهند-نه فقط برای خودنمایی ، بلکه برای رفاه حال سگ شما.

3 مزایای آموزش سگ

آموزش ترفندهای سرگرم کننده به سگ شما چیزی بیشتر از تحت تاثیر قرار دادن دوستان شما نیست. آموزش ترفندهای سگ می تواند:

روابط خود را با حیوان خانگی خود تقویت کنید. وقتی برای آموزش سگ خود وقت صرف می کنید ، می توانید پیوند خود را با یکدیگر افزایش دهید و اطاعت و رفتار را بهبود بخشید.

صبر را به سگ خود بیاموزید آموزش سگ فقط در مورد صبر و تکرار است و آموزش ترفندهای سگ به آنها کمک می کند تا یاد بگیرند چگونه با صبر و حوصله (یا کار) منتظر پاداش باشند.

به مصرف انرژی اضافی سگ خود کمک کنید. برای سگهای بیش فعال ، ترفندها می توانند به مصرف انرژی آنها کمک کرده و زمان اختصاص داده شده برای ورزش و حرکت را در اختیار آنها قرار دهند ، که می تواند منجر به کاهش رفتارهای مخرب یا آزاردهنده شود.

آموزش سگ

آموزش سگ

12 ترفند ساده برای آموزش سگ

آموزش ترفندهای جدید به سگ می تواند اطاعت او را تقویت کرده و رفتار خوب را تشویق کند. در اینجا لیستی از ترفندهای سرگرم کننده و ساده سگ وجود دارد که می توانید به حیوان خانگی خود بیاموزید:

بنشینید: فرمان “نشستن” یکی از ساده ترین ترفندهایی است که سگ شما می تواند بیاموزد و اساس بسیاری از ترفندهای ساده دیگر مانند “تکان دادن” و “ماندن” است.

برای آموزش این ترفند ، پای خود را روی بند سگ خود نگه دارید ، به او اجازه دهید فقط کمی اتاق حرکت کند اما به اندازه کافی برای بالا آمدن کافی نباشد. شیرینی را بالای سر خود نگه دارید تا به طور طبیعی به حالت نشسته حرکت کنند ، سپس بگویید “بنشین”. این کار را تکرار کنید و پاداش دهید تا سگ شما دستور نشستن را درک کند.

بمانید: آموزش فرمان ماندن به سگ شما می تواند به او در حفظ امنیت و آرامش کمک کند ، در حالی که کنترل ضربه را ایجاد می کند. این ترفند همچنین به ایجاد رابطه اعتماد بین صاحبخانه و حیوان خانگی آنها کمک می کند. سگی که می داند چگونه بماند ، کمتر به سراغ افراد می رود ، از در ورودی بیرون می رود یا به جایی می رود که قرار نیست ، که این امر علاوه بر ایمنی ، می تواند آرامش خاطر را برای صاحبانش ایجاد کند.

ترندها و آیتم های پرطرفدار در بازسازی ساختمان
بیشتر بخوانید

شما می توانید با استفاده از جلسات آموزشی کوتاه ، نشانه آوازی شدید و تقویت مثبت ، دستور اقامت را به پوک خود بیاموزید تا مطمئن شوید که آنها باید بدانند چه زمانی باید بمانند.

تکان دادن پنجه ها: برای آموزش نحوه دست دادن به سگ ، آنها ابتدا باید فرمان نشستن را بدانند و بتوانند در حالت نشسته بمانند. هنگامی که آنها را در محل خود قرار دادید ، یک غذای سالم را در دست بسته خود نگه دارید و منتظر بمانید تا آنها بویید یا پنجه ای به آن زد.

آموزش سگ

آموزش سگ

به آنها پاداش دهید و تکرار کنید. در نهایت ، سگ شما هر بار دست شما را پنجه می دهد و شما می توانید این را به لرزش پنجه تبدیل کنید. فقط زمانی به سگ خود پاداش دهید که آموخته باشد چگونه بدون دست پنجه در دستان شما نگه دارد ، در غیر اینصورت به جای تکان دادن یاد می گیرد چگونه پنجه بکشد.

بازی مرده: بازی مرده بر اساس دستورات اصلی “دراز بکشید” و “بمانید” بنا شده است ، بنابراین مطمئن شوید که سگ شما قبل از شروع به بازی مرده بازی ، این ترفندها را می داند. با استفاده از فرمان شفاهی و سیگنال دستی که سگ شما قبلاً با آن آشنا است ، آنها را به حالت پایین خود فرمان دهید.

یک سگ را بین دو انگشت اول خود ، چند اینچ بالاتر از بینی سگ خود نگه دارید. غذای مورد نظر را به طرف آنها بیاورید و سگ خود را مجبور کنید تا برای دیدن غذا به غذا بچرخد. وقتی سگ شما به پهلوی صحیح دراز کشیده است ، با رفتار و ستایش شفاهی به او پاداش دهید. این عمل را چندین بار تکرار کنید و هر بار به سگ خود به دلیل خوابیدن به پهلو پاداش دهید.

آموزش سگ

آموزش سگ

چرخش: هنگامی که سگ شما می داند چگونه بنشیند و دراز بکشد ، آنها آماده یادگیری نحوه چرخش هستند. هنگامی که سگ شما در حالت پایین قرار دارد و شکمش روی زمین است ، پنجه ها در جلو استراحت کرده و سر به سمت بالا است ، شما آماده شروع آموزش این ترفند هستید.

چگونه سگ خود را از جویدن ناخواسته متوقف کنیم
بیشتر بخوانید

محل نگهداری سگ را نزدیک بینی سگ خود قرار دهید تا بوی آن را ببیند و ببیند. قبل از انجام این ترفند سگ شما سعی می کند غذا را بچرخد. سگ شما باید سر خود را بچرخاند تا درمان را دنبال کند. درمان را جابجا کنید ، بنابراین سگ شما مجبور می شود برای دنبال کردن آن به پهلو بچرخد ، سپس درمان را بچرخانید ، بنابراین باید دور هم بچرخد تا درمان را در نظر داشته باشد. هنگامی که سگ شما به طور کامل غلت می زند ، به او غذا بدهید.

صحبت کنید: اگر سگ شما فرمان آرام را می داند ، می توانید صحبت کردن را به او بیاموزید. سگ خود را تا زمانی که پارس کند هیجان زده کنید ، سپس یک نشانه آوازی صادر کنید و به سر و صدا با یک پاداش پاداش دهید. وقتی تمرینات خود را پیش می برید ، حتماً یک پارچه را در هر زمان علامت بزنید تا سگ شما این تصور را نداشته باشد که به دلیل پارس وحشیانه به او پاداش می دهید.

بوسه: یادگیری این ترفند برای سگ های مهربان تر آسان است ، اما بیشتر سگ ها می توانند بوسه را بیاموزند. با قرار دادن سگ خود در نزدیکی سگ خود ، او را تشویق کنید که صورت شما را لیس بزند. هنگامی که گونه شما را کمی لیس می زنند ، هنگام انجام این کار ، یک دستور شفاهی و همچنین یک درمان را صادر کنید.

چرخش: برای فریب سگ خود در یک حلقه از یک درمان استفاده کنید و در حالی که دست خود را در یک حلقه کامل حرکت می دهید ، بگویید “چرخش” یا “چرخاندن”. به محض اینکه چرخش خود را به سگ خود انجام دادید به او پاداش دهید. با صدور دستورات مختلف برای چرخش در جهت عقربه های ساعت و خلاف جهت عقربه های ساعت می توانید سطح دشواری این ترفند را بالا ببرید.

آموزش سگ

آموزش سگ

التماس دعا: سگ خود را در حالت نشسته قرار دهید و تا صورت او یک غذا بخورید. همانطور که سگ شما برای گرفتن آن دست می کشد ، غذای خود را به آرامی بالای سر خود بلند کنید تا زمانی که سگ شما روی پای عقب خود قرار گرفته و سعی می کند از آن لذت ببرد. برای تشویق آنها به پیروی از یک دستور شفاهی ، “التماس” یا “پنجه به بالا” بگویید.

بهترین مدل های پرده | چگونه می توان پرده را برای خانه خود انتخاب کرد
بیشتر بخوانید

کمان: سگها به طور طبیعی تمایل به تعظیم دارند ، که می توانید هنگام آموزش این ترفند از آنها به نفع خود استفاده کنید. با استفاده از یک درمان ، دست خود را جلوی بینی سگ بچسبانید و به آرامی دست خود را بین پاهای او و به سمت شکم او حرکت دهید.

این حرکت آهسته باعث می شود سگ شما خم شود تا در حالی که پشت خود را در هوا نگه می دارد به درمان برسد. هنگامی که آنها تعظیم می کنند ، سگ خود را به حالت ایستاده برگردانید تا مانع از رفتن کامل او به وضعیت پایین شود و با پاداش کار را تمام کنید.

موج: بعد از اینکه سگ شما تکان دادن پنجه ها را آموخت ، می توانید به او تکان دادن را آموزش دهید. درمان را در دست بسته خود قرار دهید و منتظر بمانید تا سگ شما بو بکشد و یا پنجه هایش را بشنود ، سپس مشت خود را بالاتر ببرید تا مجبور شود پنجه خود را در هوا تکان دهد. هنگامی که ترفند را تکمیل کردند ، قد آنها را به تدریج افزایش دهید تا پنجه خود را بلند کرده و به سگ شما پاداش دهند.

آموزش سگ

آموزش سگ

پشتیبان گیری: “پشتیبان گیری” یک دستور مفید است زیرا می تواند به بیرون آوردن سگ شما از زیر پای شما کمک کند. سگ خود را در وضعیت اقامت قرار دهید ، سپس بچرخید و از آنها دور شوید. پس از برگشتن به سمت آنها ، بدن خود را به سمت جلو خم کنید ، در حالی که آنها در حالت اقامت هستند. اکثر سگها به طور طبیعی با حرکت به سمت آنها پشت سر می گذارند ، بنابراین شما باید یک نشانه کلامی یا یک علامت دست صادر کنید تا به سگ خود اطلاع دهید که هنگام شنیدن فرمان شما باید از این طریق حرکت کند.

منبع مجله نگاه

بیشتر بخوانید:

فیلم سنت ماد | فیلم جادوگر شهر اوز | نقد فیلم آرزوهای بزرگ | معرفی گرافیک | قوانین طلایی ترکیب بندی در عکاسی | دوره رنسانس در موسیقی | فیلم ارتش مردگان | مستند رولینگ تندر رولینگ : داستان باب دیلن توسط مارتین اسکورسیزی | بهترین فیلم های الیور استون

دیدگاهتان را بنویسید

17 + 9 =