صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Crysis 2
ads

نقد و بررسی بازی Crysis 2

نقد و بررسی بازی Crysis 2 : 

بازی Crysis 2 بار سنگینی از انتظارات سنگین را بر دوش خود دارد. گیمرهای رایانه ای خواهان یک بازی جدید با سیستم سخت افزاری هستند تا سخت افزار خود را به نمایش بگذارند ، و به بازیکنان کنسول قول داده شد “بهترین بازی تا به حال”. در پی صعود Modern Warfare ، طرفداران Crysis نگران بودند که گسترش سری به کنسول ها منجر به یک تجربه باریک و مبهم شود.

خوشبختانه ، بازی Crysis 2 از ساده شدن بیش از حد تیراندازان اخیر با لطف نانوسوئیت جلوگیری می کند. این تخریب را با زیبایی ترکیب می کند و می تواند تجربه متمرکزتری نسبت به نسخه قبلی خود ارائه دهد و در عین حال اجزای سازنده آنچه Crysis اصلی را منحصر به فرد کرده است حفظ کند. بازی Crysis 2 نوعی بازی است که به صورت فوق العاده صحبت می کند – و حتی هنگامی که دچار اختلال می شود ، سریع بازیابی می شود و همیشه به سمت یک لحظه شگفت انگیز دیگر پیش می رود.

بازی Crysis 2 که در سال 2024 اتفاق می افتد و بیشتر شبیه به فردای آن روز به نظر می رسد ، شهر نیویورک را به تصویر می کشد که از هر سو مورد حمله قرار گرفته است. یک ویروس عجیب کل مناطق را می بلعد. این شهر تحت حکومت نظامی ناخوشایندی قرار دارد که ناشی از مشارکت شدید بین ارتش و شرکت خصوصی امنیتی Crynet است. سپس حمله بیگانگان آغاز می شود و همه چیز از هم می پاشد.

به عنوان یک دریانورد به نام آلکاتراز (Callsign؟ Codename؟ والدین بی ادب؟بازی Crysis 2 هرگز نمی گوید) ، شما در میان ویرانی و هرج و مرج ، با مارک تجاری Crysis ، Nanosuit-یک لباس نیمه زنده زره جنگی با هوش مصنوعی پیشرفته ، وارد می شوید.

بازی Crysis 2

بازی Crysis 2

Nanosuit لنزی است که شما بازی Crysis 2 را از طریق آن مشاهده می کنید ، و احساس انسجام زیادی به بازی می بخشد. هنگامی که دکمه Start را فشار می دهید ، همه چیزهایی که می بینید و انجام می دهید-به جز صفحه های بارگذاری شده-در نمای اول شخص رخ می دهد. به جای اینکه در منوهای انتخاب سلاح و قدرت قدم بزنید ، در رسانه ها از روکش های res و جلوه های بصری ظریف ، که نشان دهنده وضعیت نانوسوئیت است ،

استفاده می کنید. Nanosuit دارای سه حالت است: Stealth تقریباً نامرئی را ارائه می دهد. قدرت حملات غوغایی قوی تری ، افزایش سرعت حرکت و ارتفاع پرش را افزایش می دهد. و زره از شما چیزی شبیه یک تانک پیاده روی می سازد. هر قدرتی انرژی کت و شلوار شما را به درجات مختلف تخلیه می کند – و پایه بازی Crysis 2 در کنترل این قدرتها ، یافتن راههای جدید برای ترکیب آنها و استفاده از آنها به روشهای غیر منتظره نهفته است.

نقد و بررسی بازی Atlas Fallen
بیشتر بخوانید

بنابراین ، عالی است که Crytek چنین زمین بازی متنوعی را در شهر پاره و خراب نیویورک خود ارائه می دهد. بازی Crysis 2 بیشتر هنگامی که Nanosuit را به محدوده کارهایی که فکر می کنید می تواند انجام دهد ، می درخشد و بهترین لحظات از نقاطی ایجاد می شود که در آن متوقف می شوید و می پرسید “آیا من واقعاً آن را کنار گذاشتم؟” بازی Crysis 2 مجموعه ای از جعبه های ماسه ای است که اندازه آنها بسیار زیاد است و همه آنها برای ارائه چندین گزینه برای مقابله با اهداف شما طراحی شده اند.

در صورت انتخاب ، هوش مصنوعی شما نقاط استراتژیک مورد علاقه را مشخص می کند و به شما امکان می دهد نقاط یا عناصر تاکتیکی ، مانند مخازن سلاح و مکان های دشمن را علامت گذاری کنید. پس از آن ، این به شما بستگی دارد: آیا زره خود را بالا می آورید ، یک مسلسل نصب شده را از لولا جدا می کنید و از جلوی در عبور می کنید؟ یا برای مخفی شدن به موقعیت دشمن وارد می شوید و بی سر و صدا دشمن را پس از دشمن می کشید؟

بازی Crysis 2

بازی Crysis 2

هوش مصنوعی دشمن بازی Crysis 2 هوشمند و در عین حال باورپذیر است. مطمئناً می توانید دشمنان را برای کمین ها آماده کنید ، اما بی دقتی اغلب پاسخهای هماهنگ گسترده ای را ایجاد می کند که برای مقابله با آنها نیاز به تفکر سریع دارد. مبارزه معمولاً از برخورد اولیه بصورت تصادفی خارج می شود و بیشتر مبارزات هر بار که آنها را بازی می کنید به شکل متفاوتی رخ می دهد.

از محیط های بازی Crysis 2 ، که نه تنها وسیع نیستند ، بلکه بلند نیز تشکر می کنید – همیشه می توانید راهی برای بالا رفتن و یافتن راهی برای خراب شدن پیدا کنید. هنگامی که با نیروهای شبه نظامی Crynet مبارزه می کنید ، توانایی ضربه زدن از بالا و گمراه کردن مخالفان شما قوی و درنده است. در هنگام برخورد با Ceph بیگانه ،

تعادل تغییر می کند. توجه شما فقط به جایی که می توانید بروید نیست ، بلکه جایی است که دشمنان متحرک شما می توانند شما را قطع کرده و در کمین شما بنشینند. در حالی که شما یک ارتش تک نفره هستید ، ابزارهایی که در اختیار شما قرار دارد ، بیشتر قادر به بازی هوشمندانه است تا نیروی وحشیانه. سفارشی سازی سلاح بدون چرخ از Crysis اصلی بازگشت ، که به شما امکان می دهد سلاح ها را با محدوده ،

نقد و بررسی بازی Rift Apart
بیشتر بخوانید

صدا خفه کن ، لوازم جانبی زیر صندلی و موارد دیگر تغییر دهید ، و با ارتقاء Nanosuit به آن اضافه شده است. منوی ارتقاء کت و شلوار در واقع دست شما است – با تکان دادن هر انگشت زیر مجموعه متفاوتی از ارتقا را انتخاب می کنید و فقط یکی از هر زیر مجموعه می تواند به طور همزمان فعال شود.

این به قابلیت پخش مجدد بازی Crysis 2 می افزاید ، زیرا توانایی هایی که به دست می آورید و تغییرات سلاح که پیدا می کنید در تمام فصل های قبلاً تکمیل شده ، در هر سطح دشواری موجود است. این یک نوع بازی جدید به علاوه وضعیت است ، بدون اینکه صریحاً از آن نام ببریم. این زمین بازی کوچکتر بازی Crysis 2 را جبران می کند.

این مدت فضای زیادی برای سرگردانی تصادفی پیدا نمی کنید. نیویورک جزیره Lingshan نیست ، و احساس فوریت و حرکت رو به جلو در بازی Crysis 2 بسیار بیشتر است. اما این تغییر منجر به یک بازی می شود که تمرکز بیشتری نسبت به نسخه اصلی دارد ، در حالی که از برخی از بخش های Crysis: Warhead به طرز عجیب تری اجتناب می شود.

بازی Crysis 2

بازی Crysis 2

به مناطق گاه و بیگاه باریک و تونلی شده بازی Crysis 2  تقریباً هرگز سناریوهای جنگی نیستند. در عوض ، آنها احساس می کنند که لحظات تعمدی عمدی وجود دارد ، به شما اجازه می دهند فاجعه اطراف خود را تحمل کنید و داستان را توسعه دهید.

داستان کریسیس 2 که توسط نویسنده علمی تخیلی ریچارد کی مورگان (از نویسندگان متغیر کربن و سیاهپوست/سیزده نفر) نوشته شده است ، به موضوعات پیچیده ای مانند فراانسانیسم و ​​تجسم قدرت می پردازد. داستان به کندی پیش می رود ، و با شروع آن ، گاهی اوقات به نظر می رسد که برخی از لحظات بسیار مهم نمایش کوتاه شده است.

با وجود حفره های داستانی ، بازی Crysis 2  داستانی جالب (اگر ناهموار) باشد که با شما صحبت نمی کند. شما فقط باید توجه داشته باشید (و حداقل تعدادی از مجموعه های پنهان ایمیل را کشف کنید) تا در مورد آنچه که در جریان است روشن شوید.

با توجه به حمله مداوم حسی بازی Crysis 2 ، ممکن است در پرداختن به داستان مشکل داشته باشید. این بازی بهترین کنسول تا به امروز است. این بازی از سبک بصری تاریک و فوق فیلتر بازی هایی مانند Killzone و Gears of War برای داشتن نور زیبا و همه جا جلوگیری می کند. نور در بازی Crysis 2 هدایت نمی شود ،

نقد و بررسی بازی Clid The Snail
بیشتر بخوانید

بلکه بر روی ساختمان ها ، از طریق درختان و شیشه ، به گونه ای که تا به حال در یک بازی ندیده اید ، در سطوح مختلف بازتاب می یابد و به بالا می رود. این یک تضاد کامل با تخریب مداوم و تکان دهنده صفحه نمایش یکی از برجسته ترین مراکز فرهنگ عمومی جهان است.

سخت است که درگیر موج زدن FDR Drive نشوید و در غرش بتن در حال تغییر و ابر زباله تکه تکه نشوید یا از سایر نقاط دیدنی متلاشی شده عبور نکنید. موسیقی متن این مکمل را به خوبی تکمیل می کند و Crysis 2 دارای صدای بلند ، واضح و تهاجمی برای کسانی است که دارای تنظیمات 5.1 هستند. صدای تیراندازی در خیابان های شهر طنین می اندازد مانند مایکل مان آنها را هدایت کرد.

بازی Crysis 2

بازی Crysis 2

بنابراین ، بازی Crysis 2 کجا می افتد؟ این سیستم دارای یک سیستم بازرسی است که از قابل قبول تا غیر قابل بخشش متغیر است ، گویی که برای تکمیل رایانه رایانه ای معمولی در بازی اول طراحی شده است. علاوه بر این ، استراتژی آزاد اندیشی که بازی Crysis 2  از آن حمایت می کند در چند نقطه کاملاً کنار گذاشته می شود و بازی بدون نیاز به توضیح درستی که چیست-و کجا باید به دنبال یک عمل باشد. این می تواند منجر به لحظات نادری از عصبانیت یا گیجی کامل شود. سپس اشکالات وجود دارد.

آن هوش مصنوعی “هوشمند” را که ذکر کردم به خاطر دارید؟ همیشه روشن نیست و لحظات عجیبی وجود دارد که در آن دشمنان به صورت دایره ای دور هم می چرخند ، یا سر به سر هم تیمی های خود بی پایان می گذارند. در مواقع دیگر ، دشمنان انسانی و در غیر این صورت نسبت به آتش سوزی فریاد برانگیز اینچ فاصله از آنها کاملاً بی توجه خواهند بود. …

حواس او را پرت می کند. تجربه بازی Crysis 2 اغلب آنقدر یکپارچه است که تماشای سقوط نمای بازی برای لحظه ای هنگام اتفاق افتادن به درد می خورد. Crytek خوش شانس است که بازی دوباره آنقدر خوب بازی می کند که اینها شکایات جزئی هستند.

برای کسانی که فراتر از کمپین نگاه می کنند ، بازی Crysis 2 تجربه مداوم چند نفره de riguer را ارائه می دهد. مانند Call of Duty ، می توانید مجموعه ای از سلاح ها و ارتقاء کت و شلوار را باز کنید (فکر کنید: مزایا). در حالی که پیشرفت بازی Crysis 2 شبیه Black Ops و بازیگران قدیمی آن است ، بازی لحظه به لحظه آن کاملاً Crysis باقی می ماند. هر بازیکنی به توانایی های استاندارد Nanosuit دسترسی دارد ، و مسابقات فوق بشری می تواند سرگرم کننده غیرقابل پیش بینی باشد.

نقد و بررسی بازی Metro 2033
بیشتر بخوانید

در ابتدا ، به هر حال. پس از چند ماه بازی بتا روی Xbox 360 و رایانه شخصی (و حدود چهار ساعت بازی با مرور مرور) ، می توانم با خیال راحت بگویم که برخی از مشکلات تعادل را دارد. تیرانداز از خفا ، شنل ها و نانویژن بر میدان حکمرانی می کنند و فیزیکی و پیمایش Nanosuit را که باعث می شود Crysis 2 متفاوت از دیگر تیراندازان آنلاین باشد کاهش می دهند. گفتن اینکه آیا یک جامعه قوی و بلند مدت در اطراف بازی جمع می شود یا خیر ، دشوار است.

حکم

با وجود این شکایات ، بازی Crysis 2 موفق می شود. این یک تجربه زیبا و جذاب است که از کتابنامه کم خون و فیلمنامه ای که توسط گوریل تیرانداز 500 پوندی قانون وضع شده است جلوگیری می کند.

این بازی به خوبی بازی می کند ، حل مشکلات خلاقانه را تشویق می کند و با اطمینان مجموعه ای از برخوردها و سناریوهای رو به افزایش و متغیر را ارائه می دهد که شما را مجبور می کند به شیوه ای فکر کنید که تعداد کمی از تیراندازان در دوره ای از تجربیات روزافزون به هم پیوسته اند. در حالی که بازی Crysis 2 پایه خود را در چند لحظه عجیب و غریب از دست می دهد ، Crytek بیش از وعده بازی های قبلی خود عمل می کند.

بازی Crysis 2

بازی Crysis 2

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Crysis 2

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

بررسی گوشی سونی اکسپریا وان مارک 3 | Sony Xperia 1 III | داستان کوتاه سین جیم | نقاشی های مکتب رئالیسم | بهترین فیلم های الیور استون | چگونه یک طراح وب شویم : ۵ مهارت اساسی در طراحی وب | ویلیام شکسپیر | تاریخچه پیدایش موسیقی | سریال Sweet Tooth | نقد فیلم آشوب | نقد فیلم seven |

دیدگاهتان را بنویسید

14 + 12 =