صفحه اصلی > موسیقی : راهنمای موسیقی چپ هاپ: تاریخچه ای مختصر از چپ هاپ
ads

راهنمای موسیقی چپ هاپ: تاریخچه ای مختصر از چپ هاپ

موسیقی چپ هاپ

راهنمای موسیقی چپ هاپ: تاریخچه ای مختصر از چپ هاپ : 

در موسیقی چپ-هاپ ، رپرها تروپ های کلاسیک هیپ هاپ را با عناصری از فرهنگ استیپانک و تفسیر آداب و رسوم بریتانیا ترکیب می کنند.

چاپ-هاپ چیست؟

چاپ-هاپ یک ژانر طنز موسیقی است که ترکیبی از هیپ هاپ و آداب و رسوم قدیمی بریتانیا است. بومی انگلستان ، مناطق گرمسیری انگلیسی مانند نوشیدن چای ، تماشای کریکت و صحبت با تلفظ دریافتی را برجسته می کند. این سنگ های لمسی فرهنگی را با صداهای موسیقی رپ و موسیقی steampunk ادغام می کند تا صدایی به تنهایی ایجاد کند.

مختصری از تاریخچه چاپ-هاپ

تاریخچه چاپ-هاپ به دهه اول دهه 2000 برمی گردد که هنرمندان کمدی مانند Mr.B the Gentleman Rhymer و Professor Elemental شروع به جدا شدن از سبک موسیقی steampunk کردند. آنها شروع کردند به کلیشه های کلاسیک انگلیسی مانند رفتارهای مناسب ، سیگار کشیدن ، نوشیدن چای و کریکت. قابل توجه ، به نظر می رسید که آنها از شیوه زندگی مستند شده در The Chap ، مجله انگلیسی اختصاص یافته به آداب و رسوم جامعه بالا ، استقبال می کردند.

موسیقی چپ هاپ

موسیقی چپ هاپ

در سال 2013 ، موسیقی چاپ-هاپ مورد تأیید غیرمنتظره ای از سیاستمدار حزب محافظه کار مایکل گوو قرار گرفت که در آن زمان وزیر آموزش و پرورش بریتانیا بود. در حالی که انجمن های سیاسی برخی از شنوندگان را دفع کردند ، آنها همچنین تبلیغاتی را ارائه کردند. در سالهای بعد ،

صحنه موسیقی چپ هاپ در بخشهایی از لندن رشد کرد و همچنین به شهرهای بین المللی مانند نیویورک گسترش یافت. امروزه ، لیست های پخش چپ هاپ طرفداران اختصاصی خود را در پلتفرم هایی مانند Spotify و Last.FM پیدا کرده اند ، در حالی که پادکست هایی مانند The Dapper Villains توجه برخی از رپرهای برجسته چاپ-هاپ را جلب کرده است.

4 هنرمند برجسته چپ هاپ

موسیقی چپ هاپ

موسیقی چپ هاپ

اگرچه ژانر چاپل هاپ کمتر از دو دهه است که وجود دارد ، اما چندین هنرمند برجسته از صحنه بیرون آمده اند و هیپ هاپ ، استیمپانک ، شیوه های کلاسیک انگلیسی و کمدی زبان به گونه را ادغام کرده اند.

Mr.B the Gentleman Rhymer: Mr.B the Gentleman Rhymer نام هنری جیم برک است. عمل او تا حد زیادی کمدی است ، و او در حالی که خود را با یک ترکیب ترکیبی بانجو و اکلوله به نام بانجول همراه می کند ، رپ می زند. آهنگ پرطرفدار او ، “O.G. Original Gentleman” ، ادای احترام به کلاسیک Ice-T در سال 1991 “O.G. Original Gangster” است.

معرفی انواع گیتار و ویژگی های آن
بیشتر بخوانید

پروفسور المنتال: پروفسور المنتال ، که در خارج از صحنه با نام پل البرو شناخته می شود ، در اجراهای خود زیبایی استیمپانک انگلیسی را پذیرفته است. او شهرت خاصی برای موزیک ویدئوی چای دار در آهنگش “فنجان شادی قهوه ای” به دست آورد.

Sir Reginald Pikedevant ، Esquire: موزیک ویدئو 2011 Sir Reginald ، “Just Glue Some Gears On It (And Call It Steampunk)” ، به راه اندازی چاپ-هاپ از صحنه وسیع تر steampunk کمک کرد.

Poplock Holmes & DJ WattsOn: اگر Mr.B جنتلمن ریمر و پروفسور Elemental نماینده اصلی چپ هاپ باشند ، Poplock Holmes و DJ WattsOn نمایانگر برش عمیق تری از این ژانر در حال حاضر هستند. موزیک ویدئوهای آنها ، مانند “شکارچیان هیولا” در سال 2013 ، شیر چاپ-هاپ را با تمام ارزش کمدی آن.

موسیقی چپ هاپ

موسیقی چپ هاپ

پایان مقاله راهنمای موسیقی چپ هاپ: تاریخچه ای مختصر از چپ هاپ

مجله با دوربین 

بیشتر خوانید:

نقد فیلم چهارشنبه سوری | فیلم ۴۰۰ ضربه | فیلم فارگو | بهترین فیلم های پنه لوپه کروز | فصل دوم سریال Raising Dion | بررسی گوشی Samsung Galaxy Z Fold 3 | بهترین سریال های خارجی | نقد فیلم لانسکی | lansky 2021 | نقد فیلم بانی و کلاید | فیلم Shirkers |

دیدگاهتان را بنویسید

17 + سیزده =