امروز برابر است با :13 خرداد 1402
20 فیلم برتر جشنواره کن 2021

منتقدان هالیوود ریپورتر 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 را اعلام کردند

منتقدان 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 را انتخاب می کنند ، از جمله شوکر فرانسوی برنده نخل طلا ، آخرین چشم انداز وس اندرسون ، یک مستند آشکار درباره یک مرد هالیوود و موارد دیگر.

با مقاله 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 با بامدادی ها همراه باشید.

فیلم یک کیارا
(دو هفته کارگردانان)
Jonas Carpignano سه گانه خود را در مورد شهری در کالابری که پناهندگان آفریقایی ، جامعه رومی و مافیا در کنار یکدیگر وجود دارند ، برای اولین بار بر روی یک قهرمان زن جوان تمرکز می کند: یک دختر نوجوان (Swamy Rotolo) که کشف های تکان دهنده ای را در مورد پدر پرستش خود جذب می کند. نتیجه (برنده جایزه برتر در Directors ’Fortnight) فیلمی از صمیمیت دلهره آور است. – دیوید رونی( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

20 فیلم برتر جشنواره کن 2021

20 فیلم برتر جشنواره کن

فیلم بعد از یانگ
(بدون توجه خاص)
کالین فارل و جودی ترنر-اسمیت نقش زوجی را بازی می کنند که وقتی خواهر یا برادر اندرویدی که برای دختر چینی خوانده خود خریداری کردند ، در درام علمی تخیلی نفیس و مراقبانه کوگونادا ، نویسنده-کارگردان ، خراب می شود ، هماهنگی خانوادگی آنها به هم می خورد. قدرت پنهانی احساسی فیلم بر شما خزنده است. – دکتر.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم Ahed’s Knee
(رقابت)
برنده جایزه هیئت داوران مقام سوم ، فیلم نویسنده اسرائیلی Nadav Lapid یک داستان اتوماتیک جسورانه درباره یک کارگردان (Avshalom Pollak) است که در حال سفر با شیاطین شخصی ، حرفه ای و سیاسی در هنگام سفر برای ارائه یکی از فیلم های خود است. cri de coeur تاول نشان دهنده گامی به سوی چیزی حتی تحریک آمیزتر از برنده خرس طلای Lapid 2019 است ، مترادف. – اردن مینتزر( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم دختر خوشگل
(نمایش های برتر کن)
شاید بلند پروازانه ترین کاری که انیماتور ژاپنی مامورو هوسودا تاکنون انجام داده است ، متغیر است بین یک شهر کوچک ساکت و آرام که قهرمان آن با درد ناامن زندگی می کند و یک جهان مجازی هیجان انگیز که در آن مردم برای فرار از درد دنیای واقعی به آواتارهای ایده آل پناه می برند. این فیلم از نظر فنی دیدنی است ، اما در احساسات انسانی بنا شده است. – دبورا جوان( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

مراسم اسکار 2021
بیشتر بخوانید

فیلم جزیره برگمان
(رقابت)
زن و شوهر از فیلمنامه نویسان (ویکی کریپس و تیم روت) در جزیره سوئد با بحران های عشق و شغلی روبرو می شوند که توسط اینگمار برگمن در فیلم نسیم اما عمیقا شخصی Mia Hansen-Love مشهور شده است. ظریف ، پرانتز و آغشته به حسی مبهم و دلهره آور ، دست کم ، لایه های مختلف فیلم را به آرامی می پوشد. – جون فروش( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم کلارا سولا
(دو هفته کارگردانان)
در گوشه ای دور افتاده از کاستاریکا ، اولین تصور کاملاً ناتالی آلوارز مسن حول بیداری جنسی یک زن 40 ساله پناه داده شده (وندی Chinchilla Araya ، به نوبه خود وحشیانه) می چرخد. این فیلم آغشته به رئالیسم جادویی و غرق در دنیای حسی ، یادآوری واضحی است که حتی یک پدرسالاری نیز می تواند پدرانه باشد. – SHERI LINDEN( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم محفظه شماره 6
(رقابت)
Juho Kuosmanen از فنلاند اولین فیلم خود را با عنوان “خوشبخت ترین روز در زندگی Olli Mäki” دنبال می کند ، با این فیلم برنده جایزه بزرگ مالیخولیایی در مورد یک دانشجوی فنلاندی (Seidi Haarla) که ماشین خواب خود را با یک معدنچی روس (Yuriy Borisov) در یک قطار به اشتراک می گذارد از طریق روستایی روسیه. داستان سرایی سخاوتمندانه است ، گرچه لطیف نیست. – دکتر.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم گاو
(نمایش های برتر کن)
آندره آرنولد (عسل آمریکایی) با اولین مستند بلند خود بازگشت و چندین سال از زندگی یک گاو شیری را در انگلستان نگاشت. آرنولد با ماگدا کووالچیک ، فیلمبردار ، کار می کند و ما را مستقیماً در دیدگاه سوژه خود فرو می برد و هرگز آن را تا پایان تلخ و تلخ ترک نمی کند. – ج.م.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم اعزام فرانسوی
(رقابت)
بیل موری سردبیر یک مجله آمریکایی در فرانسه است که کارکنان آن در حال آماده سازی آخرین شماره خود در ولنتاین دوست داشتنی وس اندرسون برای روزنامه نگاری ادبی هستند. دارای افتخارات بصری دست ساز و چرخش های جذاب Benicio Del Toro ، Léa Sidoux ، Frances McDormand ، Timothée Chalamet و Jeffrey Wright ، این فیلم معادل یک مجموعه داستان کوتاه خوب است. – دکتر.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

نقد فیلم لبوفسکی بزرگ | شاهکاری ماندگار
بیشتر بخوانید

فیلم آزادی بزرگ
(بدون توجه خاص)
فرانتس روگوفسکی (ترانزیت) نقش یک همجنسگرای آلمانی را دارد که در دهه های پس از جنگ جهانی دوم در درام شدید و ساختاری پیچیده سباستین مایز بارها به جرم “اقدامات انحرافی” دستگیر شد. این فیلم با شرح فصل تاریکی از تاریخ کویر ، همچنین یک مطالعه تأمل برانگیز درباره اثرات حبس و یک داستان عاشقانه لطیف و نامتعارف است. – دکتر.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم قهرمان
(رقابت)
اصغر فرهادی (یک جدایی) با این درام زیرکانه ، ریزه کاری شده – که جایزه بزرگ دوم را در اختیار داشت – درمورد یک زندانی (امیر جدیدی) که به واسطه زنجیره ای از اتفاقات غیرمنتظره ، به یک قهرمان محلی تبدیل می شود ، به زادگاهش ایران بازمی گردد. ما را در اعماق بیماریهای جامعه ایران فرو برد ، این یک داستان پیچیده از نیمه حقیقت و دروغ است که کسانی که در آنها ترافیک می کنند را می خورد. – D.Y.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

20 فیلم برتر جشنواره کن 2021

20 فیلم برتر جشنواره کن

فیلم جاده را بزنید
(دو هفته کارگردانان)
پناه پناهی (پسر نویسنده ایرانی جعفر پناهی) اولین بار در این فیلم با این فیلم جاده ای خانوادگی و بسیار مبتکرانه حضور دارد. او که کانال واقع گرایی آهسته سوز موج نو ایرانی را در پیش گرفته است ، یک داستان ظریف و غافلگیرکننده در مورد قطع ارتباط مرد جوان با خانواده اش ایجاد می کند تا بتواند راه خود را پیدا کند. – ج.م.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم گوشت بره
(بدون توجه خاص)
Noomi Rapace و Hilmir Snær Guonason در نقش گوسفندداران ایسلندی ایفای نقش می کنند که در فصل بره زنی کشف حیرت انگیز را راهی برای التیام درد خود در اولین ویژگی وحشی ، عجیب و وحشتناک Valdimar Jóhannsson می دانند. این یک فیلم خیره کننده و مطمئن است که باید کارگردان را به طرقی غیر شباهت با جادوگر Robert Eggers روی نقشه قرار دهد. – دکتر.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم لینگوئی ، پیوندهای مقدس
(رقابت)
مهامات-صالح هارون ، کارگردان چادی ، تحت تأثیر قرار دادن مراکز نمایشی بر روی یک مادر تنها و دختر نوجوان باردار او هنگام سقط جنین در کشوری که از نظر فنی قانونی است اما دسترسی به آن غیرممکن است. این فیلمساز عمق پیوندها را در میان زنان قرار می دهد و به تدریج نشان می دهد که آنها برای محافظت از خود و یکدیگر تا کجا پیش می روند. – LOVIA GYARKYE( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم موربیوس
بیشتر بخوانید

فیلم دعا برای دزدیده شده
(بدون توجه خاص)
مستندساز تاتیانا هووزو در اولین ویژگی روایی حساس و ناراحت کننده خود ، از طریق یک درام روی سن با محوریت سه دختر روستایی ، به ویرانی ویرانگر جنگ های نارکو مکزیک می پردازد. این فیلم کاملاً مشاهده می شود ، با لحظاتی از احساسات حیرت انگیز که توسط شش مجری که برای اولین بار در سه سن متفاوت بازی می کنند ، بازی می کند. – S.L.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

20 فیلم برتر جشنواره کن 2021

20 فیلم برتر جشنواره کن

فیلم سوغات قسمت دوم
(دو هفته کارگردانان)
این ادامه عالی ویژگی Joanna Hogg’s 2019 در مورد زن جوانی که با یک جذابیت زن و شوهر رابطه مخرب دارد ، فیلمساز انگلیسی را در اوج قدرت می یابد. در اجرای دیگری از صداقت احساسی حیرت انگیز ، آنر سوئینتون بیرن نقش قهرمان داستان را بازی می کند در حالی که لاشه عاشقانه غم انگیز خود را جدا می کند و قطعات را دوباره جمع می کند. – دکتر.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم داستان فیلم: یک نسل جدید
(نمایش های ویژه)
مارک کازینز که قرن اول فیلم سازی را با داستان فیلم: ادیسه بررسی کرده است ، نگاه بی قرار و پرشور خود را به 10 سال پس از انتشار سریال 2011 – تا این ماههای گذشته در سالن های بسته و پرده دار تبدیل می کند. اسناد حاصل از الهام ، گاهی اوقات جریان ناخواسته ای دارند و گاهی اوقات با سر به گوشه گوشه ها ، جایی که شگفتی های افتادگی فک در انتظار آنهاست ، هجوم می آورند. – S.L.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

فیلم تیتان
(رقابت)
جولیا دوکورنو ، کارگردان فرانسوی ، در پیگیری شجاعانه و پر سر و صدا خود برای درام آدمخوارانه “خام” ، کنوانسیون های ژانر هیجان انگیز بدن وحشت و انتقام زن را با موضوعاتی از یکنواختی و خم شدن جنسیت دنبال می کند. این یک فیلم تند و زننده و تأثیرگذار عجیب در مورد دو انسان فریب خورده سلطنتی است که علی رغم شانس ، پیوندی مانند پدر و پسر دارند. – BOYD VAN HOEIJ( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

نقد فیلم قدرت سگ | فیلم The Power of the Dog
بیشتر بخوانید

فیلم وال
(نمایش های برتر کن)
لئو اسکات و تینگ پو در سند بی نظیر غیر متعارف خود ، موضوعات وال کیلمر را با صمیمیتی محافظت نشده و جنبه های مختلف او را در آغوش می گیرند: ستاره ، بازیگر ، بازمانده سرطان ، جنگجوی معنوی ، پدر و مادر. آنها به این لیست فیلمبردار را اضافه می کنند ، و از آرشیو فیلم و فیلم شخصی شخصی Kilmer برای ایجاد یک پرتره تکان دهنده از انعطاف پذیری استفاده می کنند. – S.L.( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

20 فیلم برتر جشنواره کن 2021

20 فیلم برتر جشنواره کن

فیلم زیر زمین مخملی
(خارج از رقابت)
تاد هاینز در داستان گروه تأثیرگذار به رهبری لو رید غوطه ور می شود و در طی دو ساعت جالب و سرگرم کننده از تصاویر تقسیم شده بر روی صفحه نمایش ، مونتاژ آزمایشی و لایه لایه و صدا استفاده می کند. این اثری است که تقریباً می توانست ناشی از همان انفجار هنری باشد که آن را جشن می گیرد. – دکتر. ( 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021 )

پایان مقاله 20 فیلم برتر جشنواره کن 2021

منبع سایت مداد

بیشتر بخوانید:

فیلم رود | سریال بزرگ ‌شده توسط گرگ‌ها | بیوگرافی زیگموند فروید | فیلم مهتاب | بهترین فیلم های بتی دیویس | نقد فیلم آگراندیسمان | بهترین نویسندگان ادبیات لبنان | فصل دوم سریال bonding |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =