صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Biomutant
ads

نقد و بررسی بازی Biomutant

بازی Biomutant

نقد و بررسی بازی Biomutant : 

بازی Biomutant یک بازی RPG تخیلی و تک نفره است که در مقابل پس از آخرالزمان انجام می شود و در آن پستانداران کوچک به استادان هنرهای رزمی تبدیل شده اند.

TMNT را در نظر بگیرید ، اما Splinter به جای لاک پشت ها یک فرت ، خوکچه هندی ، گربه شخصی و Gizmo از Gremlins پیدا کرد. این حیوانات جهش یافته عجیب و غریب یک زمین را به ارث برده اند که در خطر از بین رفتن دوباره است-اما نه قبل از اینکه آنها راه رفتن راست و ساختن اسلحه را بیاموزند.

با این حال ، در حالی که بازی Biomutant توسط برخی از موجودات فوق العاده دشمن پشتیبانی می شود و دارای گزینه های جنگی و سلاح های قابل تنظیم است ، این موفقیت ها با اهداف ، ماموریت ها و پازل های نسبتاً اساسی و تکراری و همچنین داستانی که به نظر می رسد مرتباً همراه است. بیش از حد در مورد ماده خود

بازی Biomutant

بازی Biomutant

اگر فکر می کنید قدم زدن در یک جهان باز پر جنب و جوش و پر از موجودات عجیب و غریب و تمدن های ابتدایی که سعی می کنند جلوی آرماگدون دوم را بگیرند کمی شبیه به Horizon محترم سونی است: Zero Dawn ، شما در مسیر درستی هستید. Horizon: Zero Dawn با جوندگان دقیقاً بدترین توصیف برای بازی Biomutant نیست.

جهنم ، حتی دارای یک اسب روبات است. هرچند Horizon تنها تأثیری بر روی بازی Biomutant ندارد ، زیرا به نظر می رسد از طیف وسیعی از منابع الهام می گیرد ، از Legend of Zelda: Breath of the Wild’s extreme extreme zones تا مجموعه بی نظیری از ترکیب سلاح Borderlands ، و از کوکتل Devil May Cry از مبارزه با اسلحه و hack ‘n slash تا… پاندا کونگ فو. آخرین مورد احتمالاً کاملاً قابل توضیح است.

به اعتقاد خود ، نحوه تلفیق بیوموتانت تمام اجزای آن با یکدیگر منجر به چیزی شده است که حداقل منحصر به فرد است. مطمئناً این تنها RPG اکشن کونگ فو پس از آخرالزمانی جهان باز است که حیوانات انسان دوست را در آن بازی کرده است. ناامیدی اصلی این است که ساختار بازی واقعی که همه این مواد در آن تزریق شده اند ، هرچند منحصر به فرد نیست ، و اهداف و وظایف به طور آشکار بازیافت می شوند یا در ماموریت پس از ماموریت به نمایش گذاشته می شوند.

نقد و بررسی بازی Mad Max
بیشتر بخوانید

وقتی شش قبیله به جنگ می روند

چند ساعت اول احتمالاً بدترین متخلفان هستند ، هر چند در ابتدا جذاب باشد. سیستم خلق شخصیت هوشمندانه کمی شبیه به یک دارت ژنتیکی است ، به طور خودکار ظاهر قهرمان شما را بسته به اینکه قبل از غواصی در چه آماری اصلی می خواهید تقویت کنید. علاوه بر این ، دسته ای از کلاس های شخصیتی موجود وجود دارد که ظاهر اولیه آواتار شما را مشخص می کند. به عنوان یک گوشتخوار با بیزاری از جادو ، من برای تمرکز بر قدرت آتش ،

بازی Biomutant

بازی Biomutant

تکاور کماندو را انتخاب کردم و پس از رژیم غذایی منحصر به فرد فیلم های جشن فانتزی و رمبو با پلوتونیوم با شخصیتی که شبیه گربه سیلوستر استالونه بود به پایان رسیدم-اما اگر شما نوعی موش صورتی و جنگی می خواهید ، بازی Biomutant پشت شما را دارد.

من بعد از رژیم غذایی منحصر به فرد فیلم های فانتزی فانتزی و رمبو که شبیه پلوتونیوم بود ، کمی شبیه گربه سیلوستر استالونه شدم

به نظر می رسد که بازی Biomutant پس از آنکه من را از طریق معرفی خطی خود وارد کرد و به دنیای باز سپرد ، کمی چرخش می چرخاند. انتخاب قبیله ای برای هم پیمانی شما را درگیر اهداف خاصی می کند: اتحاد یا تسخیر قبایل و یا نجات درخت زندگی یا اجازه مرگ آن. در هر صورت ، مأموریت فتح پایگاه دشمن به سرعت باز می شود و نشان می دهد که این تا حد زیادی فقط یک سری دنباله های مکرر و عکس های بازیافتی است. در مورد تسخیر پاسگاه ها انعطاف پذیری واقعی وجود ندارد – و اگر سعی کنید از زاویه دیگری به آن توجه کنید ، دیوارهای نامرئی شما را متوقف می کند.

شما فقط می توانید با آنها از طریق یک سری سفت و سخت برخورد کنید که از قبیله به قبیله و پایگاه به پایگاه تکرار می شود ، خواه در تلاش برای اتحاد قبایل یا تسخیر آنها باشید. من برای قبیله ای مسالمت آمیز کار می کردم که رهبرم به من در مورد ایجاد خسارت های جانبی و در New Game +، قبیله ای شرور که خواستار ضرب وشتم بودند هشدار داد و این فرآیند شامل روشن کردن دقیقاً مقدار یونجه بر روی آتش است.

نقد و بررسی بازی Resident Evil 2
بیشتر بخوانید

بعداً یک ناامیدی بزرگتر رخ داد ، زیرا من شروع به مقابله با چهار رئیس کلیدی “Worldeater” بازی Biomutant کردم. دعواهای رئیس یکسان است آیا شما سعی می کنید آنها را از خوردن درخت زندگی متوقف کنید یا می خواهید به آنها اجازه دهید آن را بخورند. آنها فقط به زندگی باز می گردند و همچنان غر می زنند و کل این دیدار را بی معنی می کنند.

تمایل به آماده سازی برای هر رئیس از یک فرمول سازگار پیروی می کند: دسته ای از قطعات خودرو را جمع آوری کرده و پنج موجود کوچک را که بعداً قادر خواهید بود به عنوان حواس پرتی در این کارفرمایان پرتاب کنید ، بگیرید. بسیاری از بازی Biomutant فقط جمع آوری مواد است و جمع آوری موارد … بعد از مدتی جالب نیست.

گنبد زیستی

شرم آور است که ماموریت ها و اهداف به سرعت بیات می شوند زیرا خود جهان بسیار چشمگیر است. احساس بزرگی در مقیاس بزرگ وجود دارد ، به ویژه در مورد چیزهایی مانند درخت حیات عظیم و مکانهای دیدنی مانند خراب شدن پل ها و سد در حال پوسیدگی. این نیز بسیار متنوع است ، از جنگل ضخیم تا بیابان سوزان ، و مناطق رادیواکتیو فلورسنت تا زمین های بایر بایر.

آنها مملو از دشمنان با طراحی شخصیت های فوق العاده هستند و انواع مختلفی از موجودات رقیب و حیوانات جهش یافته دیوانه وار برای نبرد – کوچک و بزرگ وجود دارد. اولین دویدن من در بازی Biomutant کمی بیش از 20 ساعت به طول انجامید ، و با این حال حتی در پایان آن هنوز با دشمنانی روبرو بودم که از قبل ندیده بودم ،

بازی Biomutant

بازی Biomutant

از گیاهان قاتل گرفته تا هیولاهای خزدار غول پیکر که لباس خواب پوشیده بودند. آنها همیشه باهوش نیستند و ممکن است مستعد آویزان شدن بر روی موانع ، گیر افتادن روی لبه ها یا گیر افتادن در اتاق ها باشند ، اما طیف وسیعی از انواع دشمنان فوق العاده است.

محدوده انواع دشمنان فوق العاده است

همچنین طیف وسیعی از انتخاب ها برای مبارزه با آنها وجود دارد. بازی Biomutant تعداد زیادی از گزینه های مختلف جنگی را پشتیبانی می کند ، به طوری که بعید به نظر می رسد دو دوست با رویکردهای یکسان روبرو شوند. در بیشتر بازیهایم با تمرکز شدید روی سلاح غوغایی دو دستی قدرتمند ، تفنگ اتوماتیک بسیار پیشرفته و چند قدرت مفید بودم ، از جمله شنا ، یک پوند زمینی که مواد زائد سمی را بیرون می ریزد ،

نقد و بررسی بازی Clid The Snail
بیشتر بخوانید

و یک حرکت سریع مافوق طبیعی مطمئنم با توجه به این که همه چیز را دارید ، از قدرت یخ گرفته تا قارچ جهش یافته ، می توانید از بین مزایای کاملاً متفاوتی حرکت کنید. نمی دانم آیا می توانم بگویم همه قدرتها به اندازه کافی متفاوت هستند تا بتوانند نبرد لحظه به لحظه را به طور عمیقی تغییر دهند ، اما داشتن اختیار برای انتخاب مزایایی که به عنوان مثال ، من را از زمین خارج کرد و در صورت لزوم به طور قطع از خطر خارج شد. با سبک بازی من مناسب بود

ترکیب دکمه ای تا حدی کافی است اما برای اجرای کمبوها و ژانگلی های سرد کمی ظرافت بیشتری لازم است. به نظر من بسیار ناامیدکننده بود ، هر زمان که در طول یک نبرد نامحسوس از خط عقب می رفتم و دشمنی که با او می جنگیدم ، حمله آنها را قطع می کرد و سلامتی آنها به طور کامل تنظیم می شد ، صرف نظر از میزان پایین آن. این چیزی است که فقط تعداد انگشت شماری اتفاق افتاده است ، اما داشتن آن مشکلی گیج کننده بوده است.

بازی Biomutant

بازی Biomutant

رینگ دینگ دونگ

همه چیز در مورد بازی Biomutant کمی عجیب است ، بنابراین نباید تعجب کرد که داستان آن بسیار عجیب ارائه شده است. فراتر از آنچه به نظر می رسد نیمه خوب و بد وجدان شخصیت شما باشد ، که به طور نامنظم برای برخی از مزاحمت های بیهوده در بین خود ظاهر می شود ، همه گفتگوها توسط یک راوی واحد ارائه می شود که جهان را توضیح می دهد و گفتگوی NPC را ترجمه می کند. در ابتدا نوعی عجیب و غریب است ، اگرچه به نظرم با گذشت زمان کمی خسته کننده بود.

این چندان به صحبت های تصادفی راوی مربوط نمی شود. بیشتر تلاش های عمیق او برای عمیق بودن بررسی های زیادی می نویسد که بازی ای که واقعاً فقط در مورد همسترها است که با برس های توالت با یکدیگر دست و پنجه نرم می کنند و تلاش می کند پول نقد دریافت کند. به نظر می رسد بیوموتانت مطالب زیادی در مورد گذشته ، آینده – و احتمالاً بخشش – دارد ، اما حکمت کوکی ثروت آن بسیار جدی است.

نقد و بررسی بازی Nier: Automata
بیشتر بخوانید

خرد کوکی ثروت بازی Biomutant کمی بیش از حد جدی به نظر می رسد

خود این نوشتار نیز به شدت بین مواردی که بیش از حد پرحرف هستند و شبیه کودک عصبانی است تغییر می کند و در نهایت من کمی آن را پیدا کردم. یک دقیقه راوی در مورد شاخه های همیشه شاخه و زیبا درخت زندگی فلسفی می کند و در لحظه بعد همه چیز را درباره پفک خوک خوک و پاروهای پنگ و غرفه های چاقویی به من می گوید.

من فکر می کنم بسیاری از افراد احتمالاً استقامت بیشتری نسبت به من داشته باشند – و شما می توانید آن را فقط به یادداشت های مهم دیالوگ و ماموریت برگردانید – اما در هر صورت من فکر می کنم این موضوع کمی بیش از حد به نئولیسم های کودک نوپای خود متکی است و نتیجه به نظر می رسد شبیه به این که شخصی سر دیوید آتنبورو را مجبور به روایت در باغ شب کرده است ، بچه های بی حوصله بی بی سی ، Teletubbies-on-acid که فقط برای بچه های پیش دبستانی و طرفداران Teletubbies که اسید مصرف می کنند ، منطقی است.

بازی Biomutant

بازی Biomutant

حکم

بازی Biomutant با طراحی عالی موجودات دشمن ، دنیایی غنی و متنوع ، و شمع ها و انبوهی از موارد انتخابی در زمینه مبارزه و سفارشی سازی ، دارای بسیاری از اجزای سازنده یک RPG اکشن بالا کشویی است. این فقط چند مورد را از دست می دهد ، اما آنها بزرگ هستند: رویکرد کوکی بر اهداف و معماها دو یا چند نسل را از سایر بازی های اکشن جهان باز دور می کند ، و این باعث می شود تلاش برای جمع آوری همه چیزهایی که زود تکرار می شوند

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Biomutant

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

۷ نکته برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی | بیوگرافی کوبی برایانت بازیکن اسبق بسکتبال آمریکا | فیلم ارتش مردگان | معماری ویکتوریا: ۳ ویژگی معماری ویکتوریا | نقد فیلم فرار از موگادیشو | فیلم ۲۰۰۱: ادیسه فضایی | بیت کوین چیست؟ آشنایی با BTC و سایر ارزهای رمزنگاری شده | بهترین فیلم های مارتین اسکورسیزی | بهترین فیلم های فلیپ سیمور هافمن | معرفی انواع سبک های موسیقی |

دیدگاهتان را بنویسید

دو × دو =