صفحه اصلی > بازیگران و کارگردان ها : بهترین فیلم های جنیفر لوپز
ads

بهترین فیلم های جنیفر لوپز

بهترین فیلم های جنیفر لوپز

بهترین فیلم های جنیفر لوپز

بهترین فیلم های جنیفر لوپز : در سال 1991 ، جنیفر لوپز کار خود را به عنوان یک دختر پرواز در نمایش کمدی برجسته کمدی در رنگ زنده آغاز کرد. از زمان رقصیدن در In Living Color ، جنیفر لوپز با داشتن آهنگ های متعدد موفق ، تورهای جهانی ، تولید چندین نمایش تلویزیونی و حضور در بیش از 25 فیلم استودیویی به یک سوپراستار جهانی تبدیل شده است. فیلم های جنیفر لوپز در حالی موفق به کسب موفقیت های بزرگ در گیشه شده اند که طرفداران طرفداران بیشتری را نیز از آن خود کرده اند.

جنیفر لوپز در ژانرهای فیلم هایش به همه ژانرها پرداخته است: این فیلم ها از عاشقانه گرفته تا علمی تخیلی را شامل می شود. او نزدیک به 30 سال است که همه کاره بودن خود را به عنوان مجری و بازیگر نشان می دهد. با این حال ، به نظر می رسد اخیراً جنیفر لوپز شروع به دریافت صدای اسکار ، همراه با ستایش از بازی های خود کرده است. از آنجا که منتقدان سرانجام فیلم های جنیفر لوپز را جدی می گیرند ، بیایید نگاهی به بهترین فیلم های جنیفر لوپز بیندازیم.

با مقاله بهترین فیلم های جنیفر لوپز همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید :بهترین فیلم های جک نیکلسون

10. به اندازه کافی (2002)
به اندازه کافی اسلیم (جنیفر لوپز) را دنبال می کند در حالی که سعی دارد از شوهر قدرتمند ، دستکار و بد دهنش ، میچ (بیلی کمپبل) فرار کند. وسواس و خشونت میچ باعث می شود اسلیم دخترشان (تسا آلن) را بگیرد و مخفی شود. او به جستجوی آنها ادامه می دهد و اسلیم بزودی متوجه می شود که تنها راه دستیابی به آزادی واقعی ، آموزش است تا بتواند با میچ مبارزه کند.

گرچه منتقدان Enough را به صلیب کشیدند و جنیفر لوپز حتی نامزد دریافت جایزه تمشک طلایی برای بدترین بازیگر زن شد ، این فیلم مورد پسند بسیاری از زنان قرار گرفته است. تصویر کافی از خشونت خانگی برای میلیون ها بزرگسال و کودک که با خشونت همسران و والدین روبرو هستند به خانه آسیب می زند. Enough به جنیفر لوپز اجازه می دهد تا با پایین کشیدن میچ یک جنگجوی تمام عیار شود. این نوع نقش (و فیلم) احساسی از توانمندی زنان را ارائه می دهد که بسیاری از زنان ، به ویژه برای کسانی که در موقعیتی مشابه اسلیم قرار دارند ، از آن قدردانی می کنند زیرا به آنها شجاعت و اعتماد به نفس می دهد در مواقع مشکلات. بهترین فیلم های جنیفر لوپز

9. Shall We Dance (2004)

جنیفر لوپز به عشق اول خود ، رقص ، در Shall We Dance بازگشت. لوپز نقش پائولینا را بازی می کند ، یکی از اعضای کلاس رقص که جان (ریچارد گیر) برای یافتن او به آن می پیوندد. جان با رقصیدن رابطه ای را آغاز می کند – عشق و علاقه جدیدی پیدا می کند که به عنوان یک وکیل یا با خانواده اش پیدا نکرده است.

بهترین فیلم های جورج لوکاس
بیشتر بخوانید

Shall We Dance یک فیلم شیرین درباره مردی است که به دنبال تحقق بخشی از زندگی خود است ، آن را از طریق رقص پیدا می کند و علاقه جدیدی به تمام عناصر زندگی خود پیدا می کند. گیر در نقش جان بازی جذاب هالیوود را ارائه می دهد. این فیلم شامل یک گروه بازیگران عالی است که شامل لوپز ، سوزان ساراندون ، استنلی توچی و بابی کاناوال است. در Shall We Dance ، جنیفر لوپز بسیاری از استعدادهای خود را برجسته می کند ، در حالی که با افراد حرفه ای مانند استنلی توچی و ریچارد گیر کار می کند. بهترین فیلم های جنیفر لوپز

بیشتر بخوانید :بهترین فیلم های اورسن ولز

8. سلول (2000)

New Line Cinema در سال 2000 سلول خیره کننده ذهن را منتشر کرد. سلول وقتی کاترین دین (جنیفر لوپز) را وارد ذهن قاتل زنجیره ای کارل استارگر (وینسنت دو اونفریو) می کند دنبال می کند. او با استفاده از فناوری خود در کارل تلاش می کند تا آخرین قربانی خود را نجات دهد. مأمور FBI ، پیتر نواک (وینس وان) از دینا می خواهد که به این پرونده بپیوندد ، زیرا این فناوری برای بیماران کما استفاده می شود. تارسم سینگ کارگردانی می کند.

سلول یک فیلم کاملاً تجربی بود ، تقریباً مانند سکوت بره روی اسید. قوی ترین عنصر The Cell تصاویر بصری است که کارگردان Tarsem Singh با الهام از هنرمندان مختلف از جمله Odd Nerdrum ، Damien Hirst و Brothers Quay ساخته است. یک صحنه از فیلم شامل مناظر مشابه ویدیوی R.E.M برای “از دست دادن دین من” است که Tarsem Singh نیز کارگردانی کرده است. در کنار تصاویر دیدنی قابل توجه ، سه نفره جنیفر لوپز ، وینسنت د اونوفریو و وینس وان بازی های خوبی را در نقش های دیدگاه خود انجام می دهند. بهترین فیلم های جنیفر لوپز

7. آنچه انتظار می رود وقتی انتظار دارید (2012)

بر اساس مجموعه کتاب های راهنمای معروف هیدی مورکوف و شارون مازل به همین نام ، “آنچه انتظار می رود وقتی انتظار دارید” پنج زوج مختلف باردار (یا تلاش برای باردار شدن) را دنبال می کند ، در حالی که در پیروزی ها و مضرات داشتن یک کودک حرکت می کنند. همه داستان ها به طریقی به هم پیوند می خورند ، اما همچنین به عنوان قصه های شخصی آنها از مبارزات بارداری عمل می کنند.

بیوگرافی اما استون
بیشتر بخوانید

در جنیفر لوپز در فیلم “آنچه باید انتظار داشت وقتی انتظار دارید” نقش “هالی کاستیلو” را بازی می کند ، عکاسی که نمی تواند باردار شود ، بنابراین تصمیم می گیرد فرزندی از اتیوپی به فرزندی قبول کند. هالی و همسرش الکس کاستیلو (رودریگو سانتورو) در حالی که مراحل فرزندخواندگی را پشت سر می گذاشتند با موانع بزرگی روبرو می شوند مانند از دست دادن شغل هالی و عدم آمادگی او برای والدین شدن. سرانجام آنها پسرشان کلب را به فرزندی قبول می کنند.

بیشتر بخوانید:بهترین فیلم‌های واکین فینیکس

جنیفر لوپز یکی از قوی ترین بازی های خود را در “آنچه انتظار دارید وقتی انتظار دارید” ارائه می دهد. او زحمت هالی درباره مادر نبودن را به نمایش می گذارد. به ویژه در یک صحنه ، جایی که الکس و هالی برای اتخاذ کالب از اتیوپی دیدار می کنند و با او نذر می کنند ، لوپز با ظرافت بسیار آسانی ، شادی و علاقه به سرانجام بچه دار شدن را به نمایش می گذارد. او اجازه می دهد احساساتش از بین برود بدون اینکه صحنه را با گفتگوی زیاد پیچیده کند. بهترین فیلم های جنیفر لوپز

6. Second Act (2018)

در Second Act ، جنیفر لوپز در نقش مایا وارگاس بازی می کند ، زنی که 15 سال کار کرد و به ایجاد یک فروشگاه ارزش کمک کرد. مایا فقط برای اینکه بفهمد از آنجا که به دلیل تحصیلات محدودش از او گذشته است ، انتظار ارتقا دارد. با شنیدن خبر ناامیدی مایا از محدودیت های شغلی خود ، پسر بهترین دوستش ، دلی (داکتون هارود) ، تصمیم می گیرد یک پروفایل حرفه ای جعلی برای مایا ایجاد کند. این کار او را در یک خرده فروشی بزرگ شغل می دهد.

بیشتر قدرت فیلم Second Act از طریق شیمی روی صفحه است که جنیفر لوپز با همه همبازیانش خصوصاً ونسا هاجنز ، میلو ونتیمیگلیا و دوست صمیمی زندگی واقعی لیا رمینی دارد. به طور کلی ، فیلم Second Act (فیلم دوم) فیلمی شیرین است که در آن زنان کنترل شغل و فرصت های دوم خود را ، نه فقط شغل های شغلی ، می دانند. این فیلم دوست داشتنی است و واقعاً نشان می دهد که جنیفر لوپز از روزهای اولیه بازیگری اش چقدر فاصله داشته است. بهترین فیلم های جنیفر لوپز

5. Maid In Manhattan (2002)

خدمتکار در منهتن داستان سیندرلا است که شامل یک خدمتکار و یک سیاستمدار می شود. داستان عاشقانه ماریسا (جنیفر لوپز) و کریس (رالف فاینس) با پرونده ای از هویت اشتباه آغاز می شود: کریس معتقد است که ماریسا مهمان هتل است ، و نه کارمند. کریس و ماریسا دیوانه وار عاشق یکدیگر می شوند اما باید تصمیم بگیرند که آیا می توانند بر اختلاف طبقاتی خود غلبه کنند. این فیلم همچنین با بازی تایلر پوسی در نقش پسر جنیفر لوپز همراه است.

بهترین فیلم های تیم برتون
بیشتر بخوانید

جنیفر لوپز و رالف فاینس در کنار هم عالی هستند و با یک ارتباط غیرقابل انکار مخالف هستند. فاینس ، که اغلب به خاطر جدی ترین نقش هایش شناخته می شود ، به عنوان یک نقش اصلی عاشقانه ، بازی لذت بخشی را ارائه می دهد. خدمتکار در منهتن همچنین برجسته می کند که جنیفر لوپز در فیلم های عاشقانه درخشش بیشتری دارد. خدمتکار در منهتن همه نت های مناسب یک کمدی عاشقانه را می زند.

بیشتر بخوانید : فیلم گزارش فرانسوی

4. برنامه عروسی (2001)

برنامه ریز عروسی اولین مجموعه از کمدی های عاشقانه با حضور جنیفر لوپز در اوایل دهه 2000 است. در این مورد ، لوپز در مقابل متیو مک کاناهی به عنوان برنامه ریز عروسی خود بازی می کند.

برنامه ریز عروسی با تمام تروپ های معمول فیلم عاشقانه مقابله می کند: سرنوشت ، عشق واقعی ، مثلث های عشق و علاقه. هر یک از این مناطق را به روشی تحریک پذیر تحویل می دهد. متیو مک کانهی و جنیفر لوپز شما را وادار می کند که علی رغم بسیاری از موانع عمده ، ببینید که آنها پایان خوشی دارند. نکته ای که باعث می شود برنامه ریز عروسی کمی متفاوت از دیگر کمدی های عاشقانه باشد این است که زنان متخاصمی ایجاد نمی کند. در عوض ، همه چیز بدون به حداقل رساندن یا از بین بردن یکدیگر حل می شود ، این کمیاب غم انگیز بسیاری از کمدی های عاشقانه با مثلث های عاشقانه است. بهترین فیلم های جنیفر لوپز

3. Hustlers (2019)

در Hustlers ، جنیفر لوپز به عنوان رئیس گروهی از زنانی بازی می کند که با مواد مخدر مردان ثروتمند کلاهبرداری می کنند. این فیلم از دیدگاه سرنوشت (کنستانس وو) گفته می شود. بینندگان هوستلرز در حالی که سرنوشت از یک استریپ جوان و ساده لوح به بخشی از حلقه جنایی که توسط رامونا (جنیفر لوپز) اداره می شود ، تماشا می کنند. این فیلم بر پیوند فوری بین سرنوشت و رامونا تأکید دارد و اینکه چگونه طی مراحل مختلف زندگی آنها بر آنها تأثیر می گذارد.

جنیفر لوپز یکی از قوی ترین بازی های خود را در بازیگری در هاستلرز انجام می دهد. درست مانند Destiny ، هاستلرز با تغییر شرایط و طرز فکر ، پیچیدگی شخصیت رامونا را نشان می دهد. لوپز بدیهی است که اکنون به یک پیشکسوت بازیگری تبدیل شده است و احساس راحتی بسیار بیشتری را برای پذیرش شخصیت های مختلف دارد. او بدون هیچ زحمتی بین دو طرف آسیب پذیر و رامونا جابجا می شود. به راحتی می توان فهمید که چرا سرنوشت از نظر احساسی توسط Ramona اغوا می شود. بهترین فیلم های جنیفر لوپز

بیشتر بخوانید : بهترین کتاب های ادبیات سوئد

2. Out of Sight (1998)

لوکینو ویسکونتی
بیشتر بخوانید

به کارگردانی استیون سودربرگ ، داستان خارج از دید یک موش و گربه از زندانی فرار شده جک فولی (جورج کلونی) و مارشال ایالات متحده کارن سیسکو (جنیفر لوپز) است. کارن به شدت در حال تعقیب جک است زیرا او با تیم بی کفایت خود که شامل بازیگران Don Cheadle ، Ving Rhames و Isaiah Washington است ، قصد دارد یک دزدکی بزرگ دیگر انجام دهد.

خارج از دید قسمت های مساوی فیلم های جنایی و کمدی عاشقانه است. جنیفر لوپز و جورج کلونی در نقش کارن و جک بازی های سکسی انجام می دهند ، دو نفری که در دو طرف قانون قرار دارند اما مقاومت ناپذیری نسبت به یکدیگر دارند. استیون سودربرگ ماهرانه خارج از دید را شکار کرد تا زیبایی خیره کننده لوپز را به تصویر بکشد ، در حالی که احساس نوآر ایجاد می کند. این فیلم بسیار کمدی است و کلونی و لوپز یک شیمی غیر قابل انکار روی صفحه دارند که با تابو بودن رابطه آنها جذابیت بیشتری پیدا می کند. بهترین فیلم های جنیفر لوپز

1. سلنا (1997)

سلنا جنیفر لوپز را به عنوان سوپراستار بین المللی سلنا کوئینتانیلا-پرز (که بیشتر او را فقط سلنا می شناسند) بازی می کند. این فیلم زندگی و حرفه سلنا را پشت سر می گذارد و منجر به قتل غم انگیز وی توسط رئیس سابق باشگاه هواداران یولاندا سالدیور (لوپه اونتیوروس) می شود.

سلنا نقش برجسته جنیفر لوپز بود و به او کمک کرد تا ستاره عالی جهانی او ایجاد شود. داستان غم انگیز سلنا در ذهن میلیون ها نفر جای دارد و نسخه جنیفر لوپز از خواننده پاپ به همین دلیل است که مردم بیشتر داستان او را می دانند. در سال 2020 ، نتفلیکس قصد دارد یک سریال اصلی درباره سلنا منتشر کند. مطمئن هستیم که سلنا: این سری عالی خواهد بود ، زیرا Netflix سابقه تولید یک برنامه عالی را دارد ، اما مطابقت با نسخه به یاد ماندنی سال 1997 کار سختی خواهد بود.

بیشتر بخوانید : فیلم تراژدی مکبث

جنیفر لوپز با هر نقش و بازی جدید بازیگر قوی تری می شود. در حال حاضر ، جنیفر لوپز یک فیلم آینده با نام Marry Me (یک ازدواج با من) دارد که براساس یک رمان گرافیکی ساخته شده است. ما از دیدن Marry Me و سایر پروژه های این تهدید سه گانه هیجان زده ایم. فیلم مورد علاقه شما از جنیفر لوپز چیست؟ بهترین فیلم های جنیفر لوپز

پایان مقاله بهترین فیلم های جنیفر لوپز

نویسنده و منتقد سینما شاعر و رمان نویس حدود 15 سال تجربه نوشتن داستان کوتاه , کارگردانی و دستیار کارگردانی. و مدیر مجموعه بامدادی ها.