صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Subnautica
ads

نقد و بررسی بازی Subnautica

بازی Subnautica

نقد و بررسی بازی Subnautica : 

لحظات خاصی در گذشته بازی من وجود دارد که دوست دارم به نحوی از مغزم پاک شود تا بتوانم دوباره آنها را تازه و دست نخورده تجربه کنم. غوطه ور شدن در دنیای آبزی گاه زیبا ، گاه وحشتناک ، و گاهی بی نظم آبزیان بازی Subnautica یکی از آن لحظات است. از زمانی که Minecraft به آسانی عاشق یک ابزار بازسازی جهان باز شده ام ، و به طرق مختلف ، از جمله داستان جذاب ، توسعه دهنده Unknown Worlds حتی بهتر عمل کرده است.

بازی Subnautica از همان لحظات اول در حال چنگ زدن است ، زیرا شما از یک سفینه در حال متلاشی شدن به یک دنیای بیگانه آبی پرتاب می شوید. فراتر از ایمنی نسبی غلاف زندگی ، طیف وسیع و متنوعی از بیوم های آبی پر از هیبت و شخصیت در انتظار شماست. از جنگلهای کم عمق و تاریک دریای دریایی گرفته تا وسعت سورئال و آلوده به کوسه در جزایر زیر آب ، به نظر می رسید شگفتی ها هرگز متوقف نمی شوند ،

زیرا من برای کاوش بیشتر و عمیق تر تلاش می کردم. در طول راه ، من پیشگویی ، خرابه کشتی ریدلی اسکات را که شما را برای کشف به اینجا آورده بود کشف کردم … و چند مسیر منحصر به فرد دیگر که نمی خواهم خراب کنم.

یکی از غیرمنتظره ترین چیزها در مورد بازی Subnautica ، در مقایسه با بازی های دیگر در سبک خود ، این است که از نظر قانونی وحشتناک است. منظور من از تنش احتمالی از دست دادن موجودی من در هنگام تعقیب کوسه نیست. من درباره نوعی ترس صحبت می کنم که هنگام بازی Amnesia یا Outlast احساس می کنم.

بازی Subnautica

بازی Subnautica

رانش در آبهای آزاد در زیر نور ماه ، دانستن اینکه کف دریا ممکن است صدها متر از من پایین تر باشد و ایمنی در هیچ جایی دیده نمی شود ، در حالی که ناله های طنین انداز لویاتان های شکارچی بزرگ از جایی در رنگ سیاه مشکی طنین انداز شده است ، اما هرگز نتوانست قلب من را جلب کند. افزایش نرخ صبر کنید – آیا آخرین مورد نزدیکتر به نظر می رسید؟ به عنوان یک مازوخیست مطلق در مورد وحشت ، این لحظات را به طرز شگفت انگیزی نگران کننده دیدم.

نقد و بررسی بازی Tell Me Why
بیشتر بخوانید

یکی از غیرمنتظره ترین چیزها در مورد بازی Subnautica این است که از نظر قانونی وحشتناک است

بازی Subnautica اعتبارات وحشتناک خود را تقویت می کند و گاهی اوقات شما را در برابر دشمنان ناتوان می کند. چاقوی زنده ماندن شما یا تمرین صنعتی روی بدنه PRAWN می تواند برخی از دشمنان کوچکتر را کوتاه کند ، اما شکارچیان اوج اقیانوس عملاً قابل کشتن نیستند. آگاهی ،

پنهان کاری و حواس پرتی بهترین ابزار شما برای بقا در اعماق خطرناک است. برخی از لحظات به یاد ماندنی من این بود که زیردریایی Cyclops را در سکوت به راه انداختم ، در حالی که من سعی می کردم بدون گذراندن هشدار هیولای دریایی در حال گشت زنی در گذرگاه حرکت کنم.

سیستم صنایع دستی قوی است ، اگر نسبتاً ساده باشد: شما منابع را از کف اقیانوس برای ساختن دریاهای وسیع و مدولار و بازکردن ابزارهای جدید جمع آوری می کنید. نقاط عطف اصلی زمانی است که قفل Seamoth را باز می کنید ، و بعداً Cyclops بسیار بزرگتر ،

که به شما امکان می دهد بدون این که مانند قوطی قلع خرد شده به بیوم های عمیق تری برسید و در نتیجه به منابع رده بالاتر دسترسی پیدا کنید. پیشرفت در چند نقطه کشیده شد – مانند زمانی که برای اولین بار Seamoth را دریافت کردید اما هنوز نمی توانید به اکثر منابع مورد نیاز برای ارتقاء عمق غواصی دسترسی داشته باشید. ساختن یک اتاق اسکن در ساحل دریا کمک بزرگی در آنجا بود.

بازی Subnautica

بازی Subnautica

صوت موقعیتی بهترین دوست من در کشف انواع موجودات در اطراف شد

در تمام این مدت ، احساس غوطه ور شدن توسط جلوه های صوتی خاموش و آبکی بسیار واقعی تر می شود. صوت موضعی سرانجام بهترین دوست من در کشف انواع موجودات و محل قرارگیری آنها شد. هر بیوم علاوه بر هویت بصری بسیار قوی ، دارای یک آهنگ موسیقی است که روحیه را تقویت می کند.

ضربان قلب منطقه لگد خون دقیقاً آن چیزی را که باید بدانم به من گفت: عمدتاً زمانی که این کار با من انجام شد ، باید Alt + Tab را بیرون بیاورم و برای مدتی به تصاویر توله سگ ها نگاه کنم.

نقد و بررسی بازی Moving Out
بیشتر بخوانید

از سوی دیگر ، غوطه وری من اغلب با تغییرات عظیم و جزئیات ناگهانی جزئیات ، به ویژه هنگام کار با وسیله نقلیه سریع مانند Seamoth ، مختل می شد. هیچ گزینه ای برای کشیدن فاصله در گزینه ها وجود ندارد ، که بسیار ناامید کننده بود زیرا رایانه من قادر به تنظیم حداکثر تنظیمات بازی Subnautica با نرخ فریم پایدار بود. من خیلی دوست دارم که مرزها را کمی بیشتر کنم تا بتوانم آن را هموار کنم.

وقتی گرافیک ها به طور کامل رندر شوند ، قابل توجه و ارتباطی هستند. تنوع موجودات بیگانه تعادل بین اشاره به موجودات دریایی قابل تشخیص و عجایب بیگانه را ایجاد می کند که باعث شد من حتی در کوچکترین ماهی ها و سخت پوستان که جزئیات آنها را تحسین می کنید ، شنا کنم. گاهی اوقات ،

این باعث می شد که من یک نیش از صورتم بردارم – اما به طور کلی ، شکل و صدای موجودات آنچه را که باید در یک نگاه بدانید به شما می گوید. شکارچیان شبیه شکارچیان هستند ، با طرح های براق و دندانهای برجسته ، در حالی که جانوران کمتر ترسناک تمایل دارند نقش خود را در اکوسیستم با یک شبح خوشایندتر منعکس کنند.

بازی Subnautica

بازی Subnautica

این طرح به اندازه عمق پیش بینی عمیق است

شیرینی روی کیک این است که بازی Subnautica در واقع یک کار بسیار خوب را انجام می دهد و داستانی قانع کننده را در مورد گیم پلی بازی بقا بیان می کند. برای من نابخشودنی است که هر یک از شگفتی هایی را که در طول تلاش برای به دست آوردن غذا و آب آشامیدنی کافی برای حفظ تنفس خود کشف می کنید ،

خراب کنم. اما کافی است بگویم که طرح به همان اندازه عمق پیش بینی ، با پیچیدگی و ظرافت یک فیلم علمی تخیلی عالی پیش می رود. هر مرحله در طول مسیر شامل نوشته های ژورنال به خوبی نوشته شده و گزارش های صوتی با صداگذاری با کیفیت غیر معمول است.

شاید از همه قابل ستایش تر ، این باشد که “موفق باشید داستان اصلی را پیدا کنید!” مزخرفات بسیاری دیگر از بازی های زنده باز جهان مجرم هستند. نقاط مشخص نقشه و یک رادیوی موج کوتاه همچنان سرنخ هایی را برای شما هدایت می کند تا شما را در جهت درست هدایت کند ، بنابراین هرگز احساس نمی کنید که باید کاملاً از ویکی استفاده کنید تا بفهمید در آینده چه کاری باید انجام دهید.

نقد و بررسی بازی GTFO
بیشتر بخوانید
بازی Subnautica

بازی Subnautica

حکم

بازی Subnautica یک الگو برای بازی های بقا در جهان باز است که باید تلاش کنند. این فوق العاده ، تازه و ترسناک از سطح به دریا است ، با داستانی که من را غافلگیر کرد و گروهی از هیولاهای دریایی که کاملاً به معنای واقعی کلمه رویاهای من را تسخیر کرده بود. حتی با بیش از 50 ساعت غرق شدن ،

هنوز همه اسرار آن را کشف نکرده ام. این نشان می دهد که این اسرار چقدر فریبنده است که من مایلم با ترس هایم روبرو شوم و غوطه ور خود را بارها و بارها در تاریک ترین گوشه های اقیانوس بی بخشش خود فرو ببرم.

بازی Subnautica

بازی Subnautica

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Subnautica

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

کتاب خوشه های خشم | نقد فیلم محافظ همسر هیتمن | سلمان رشدی : ۱۲ کتاب قابل توجه سلمان رشدی | بهترین فیلم های مگان فاکس | نحوه ساخت شخصیت های خیالی : ۶ نکته برای نوشتن شخصیت های بزرگ | راهنمای فرم های انتشار عکس | ۶ نوع فرم انتشار عکس | نقد فیلم این فیلم نیست جعفر پناهی | ۵وبسایت جذاب کاربردی | پابلو پیکاسو | نقد فیلم سانسور |

دیدگاهتان را بنویسید

سه + شانزده =