صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Subnautica: Below Zero
ads

نقد و بررسی بازی Subnautica: Below Zero

بازی Subnautica: Below Zero

نقد و بررسی بازی Subnautica: Below Zero : 

Subnautica اصلی یکی از آن بازی هایی است که آرزو می کنم بتوانم آن را از حافظه خود پاک کنم تا بتوانم برای اولین بار در آن فرو بروم و عمق آن را شانه کنم. هیچ کس چگونگی انجام این کار بدون عوارض جانبی بسیار شدید را درک نکرده است ، اما Subnautica: زیر صفر بهترین چیز بعدی است: اگرچه کمی کوچکتر است ، اما به ما یک بخش آبدار جدید می دهد تا کاوش کنیم ، زنده بمانیم ، کار کنیم و بسازیم. پایه های عالی در آن ، و آن را به همان اندازه هیجان انگیز است.

بازگشت به دنیای غریبه عمدتا غرق شده 4546B مدتی پس از وقایع Subnautica ، زیر صفر داستانی شخصی تر و احساسی تر می گوید. شما رابین آیو هستید ، زنبیولوژیست تند و سرکش که خواهرش را پس از اعلام مرگ شرکت او در تصادف جستجو می کند. و چه نوع روبنی برای گفتن حقیقت ،

به ویژه در آینده ، به یک مجهز بدون چهره اعتماد می کند؟ اسرار عجیب و غریب تری برای کشف وجود دارد ، از جمله موارد بیشتر در مورد معماران معمایی. همه اینها با صداگذاری عالی همراه است که شما را در مسیر خرده نان به سمت حقیقت سوق می دهد.

بازی Subnautica: Below Zero

بازی Subnautica: Below Zero

همانطور که امکانات رها شده Alterra را ردیابی می کنید و از سرنخ های زمینه و گزارش های صوتی برای ترکیب آنچه اتفاق افتاده استفاده می کنید ، می توانید قفل را باز کرده و با فناوری جدیدی مانند جاسوسی پنگلنگ بازی کنید ، یک ربات کوچک شایان ستایش که می تواند به مناطقی دسترسی داشته باشد که رابین نمی تواند.

مبارزه هنوز محدود است ، به ویژه در آب ، اما این از نظر طراحی است. اگر بتوانید یک مسلسل را روی کت و شلوار خود بچسبانید ، احساس خطر بسیار زیادی از Subnautica خارج می شود. بسیار مفرح تر است که مجبور شوید از کرم های یخی غول پیکر و هیولاهای دریایی که بعنوان نگهبان برخی مناطق مهم داستان و منابع ارزشمند استفاده می کنند ، دزدکی بپرید یا از آنها پیشی بگیرید.

نقد و بررسی بازی The Last Of Us
بیشتر بخوانید
بازی Subnautica: Below Zero

بازی Subnautica: Below Zero

این فقط یک بازی زیبا و زیبا است

و البته ، جهت هنری Unknown Worlds همچنان شگفت انگیز است. با گذر از چندین بیوم جدید زمینی و زیر آبی برای کشف ، در حین حرکت در گذرگاه های درهم پیچیده پل های پیچشی یا شنا کردن در کنار ویل های بیگانه در تخته های نیلوفر افتاده ، شگفت زده شدم.

استفاده از رنگ و شکل چنین هویتی قوی به هر منطقه و موجود می بخشد ، با شبح های قابل تشخیص و به یاد ماندنی برای نشانه ها و گونه های مهم. این فقط یک بازی زیبا و زیبا است. به نظر می رسد که بافت تکان دهنده موجود در Subnautica اصلی منقرض شده است ، اگرچه من هنوز در چند منطقه مانند لبه های کوه های یخ به آن برخورد کرده ام.

طراحی صدا و موسیقی نیز مانند همیشه عالی است. احساس یخی ، سرکوبگر و در عین حال چشم نواز دریای قطب شمال وقتی زنده می شود که بتوانید تماس های دور شکل های عظیم زندگی اقیانوسی و حباب بازآفرینی دوباره خود را در تاریکی درخشان بشنوید.

من به این نتیجه رسیدم که می توانم چشمانم را ببندم و یک نقشه ذهنی خشن از نوع موجودات اطراف ، از جمله موقعیت و فاصله نسبی آنها – که نه تنها مفید است ، بلکه بسیار چشمگیر است که در چنین عظیمی امکان پذیر است. ، محیط سه بعدی

بازی Subnautica: Below Zero

بازی Subnautica: Below Zero

باید ببینید بازی دیرهنگام چه چیزی را برای خود پنهان می کند

هرچند خود نقشه به میزان قابل توجهی کوچکتر از نقشه سابناتویکای اصلی است. وقتی در حدود 10 ساعت بعد به لبه نقشه رسیدم و با خودم گفتم: “صبر کن … این است؟” حتی در این صورت ، کوچک به نظر نمی رسد. اگر نسخه اصلی را بازی کرده اید ، ممکن است ایده ای داشته باشید که چرا اندازه گیری با سطح خالص می تواند گمراه کننده باشد.

و اگر این کار را نکردید ، ترجیح می دهم ببینید آنچه که بازی دیرهنگام برای خود پنهان می کند. اما حتی عمیق ترین رازهای زیر صفر با مقیاس محتمل بازی های اصلی مطابقت ندارد. این باعث می شود این ماجراجویی بیشتر به عنوان یک توسعه مستقل به نظر برسد تا یک دنباله واقعی.

نقد و بررسی بازی The Dark Pictures: Man of Medan
بیشتر بخوانید

نکته مثبت این است که فضای خالی کمتری وجود دارد ، و به هر منطقه عشق زیادی داده شده است. تقریباً در هر گوشه یخچال طبیعی و کف دریا اتفاقات جالبی در حال رخ دادن است و برخی مناطق پنهان بسیار پیچیده برای کشف وجود دارد.

زیر گیم پلی زیرو فوراً آشنا به نظر می رسد ، اما در همه زمینه ها دستاوردهای خوبی داشته است. Seamoth و زیردریایی های عظیم Cyclops رفته اند. در عوض ، کامیون دریایی ناهموار را دریافت می کنید ، یک وسیله نقلیه مدولار که می تواند مجهز به ذخیره سازی اضافی باشد ،

بازی Subnautica: Below Zero

بازی Subnautica: Below Zero

یک ایستگاه صنایع دستی و یک جایگاه اسکله برای لباس مطمئن Prawn. این به شما امکان می دهد یک پایگاه کاملاً متحرک را اداره کنید ، در حالی که به شما این امکان را می دهد که کابین را جدا کرده و در مواقعی که واقعاً به سرعت نیاز دارید آن را به طور مستقل هدایت کنید. برای ساخت و تزئین ایستگاه تحقیقاتی اعماق دریا یا مهمانی مهمانی ، از ماژول های پایه ثابت جدید نیز کمک خوبی می شود.

افزودنی بزرگ دیگر یخچال طبیعی است که گوشه شمال غربی نقشه را در بر می گیرد ، جایی که اکسیژن زیادی در اختیار خواهید داشت اما دائماً با هیپوترمی و انواع شکارچیان خشکی مبارزه می کنید. این تغییر سرعت خوبی است ، اما واقعاً با ماجراهای زیر آب که Subnautica را بسیار باحال می کند مطابقت ندارد.

حتی با افزودن موتوردار چابک Snowfox ، هنوز هم مانند یک منطقه جانبی به نظر می رسید. من احتمالاً کمتر از این را ترجیح می دادم تا فضایی برای مناطق آبی بیشتر ایجاد کنم.

حکم

Subnautica: Below Zero یکی دیگر از نیش های بزرگ و یخ زده یکی از بهترین بازی های باز جهان باز است که از ابتدای شروع این ژانر تا کنون آمده است. ممکن است به اندازه اصل آن عظیم نباشد ، اما در هر سنگر ، غار و ماهی مرکب از کوسه ماهی مرکب آنقدر سبک و ماده وجود دارد که شکایت از آن دشوار است.

وسایل نقلیه جدید ، ابزارهای جدید ، و تنظیمات همه جانبه برای عملکرد فنی و کیفیت زندگی ، تجربه را به طرز ماهرانه ای کامل می کند. این که آیا شما برای بیشتر Subnautica مانند من بدبین بوده اید یا حتی نمی دانید در چه چیزی هستید ، فکر نمی کنم ناامید شوید.

نقد و بررسی بازی Subnautica
بیشتر بخوانید
بازی Subnautica: Below Zero

بازی Subnautica: Below Zero

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Subnautica: Below Zero

مجله نگاه 

بیشتر بخوانید:

آموزش عکاسی با موبایل | معرفی Adobe Illustrator | اصول عکاسی محصول: ۳ ویژگی ضروری تجارت الکترونیک تصاویر محصول | نقد فیلم سانسور | فیلم دوستان خوب | ۵پالت رنگی که کنار هم باید داشته باشید | برنامه فضایی ایالات متحده: ناسا چه می کند؟ | نقد فیلم خارج از مرگ | ( فیلم Out of Death 2021 ) | بررسی هدفون گلکسی بادز پرو سامسونگ | بررسی کفش Asics Magic Speed |

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × پنج =