صفحه اصلی > ورزش و بازی : نقد و بررسی بازی Ryse: Son of Rome
ads

نقد و بررسی بازی Ryse: Son of Rome

بازی Ryse: Son of Rome

نقد و بررسی بازی Ryse: Son of Rome :

بازی Ryse: Son of Rome قصد دارد به مکانهای زیبا برود و هر کس را که در آنجا ملاقات می کنید با ضربات چاقو مکرر مورد حمله قرار دهد. داستان رومی توسعه دهنده Crytek بسیار زیبا به نظر می رسد و تنظیم داستان انتقام جویی معمولی آن با دقت زیادی انجام می شود ، اما مبارزه همیشه با نوار بالای مجموعه Ryse برای خود در سایر بخش ها ادامه نمی دهد.

داستان رایس به ترتیب زمانی ارائه می شود. رم زیر حمله وحشیانه در حال فروپاشی است و ماریوس ، یک سنتور سربلند و آراسته ، امپراتور نرو را در قصر خود همراهی می کند. یک لحظه بعد ، ماریوس شاخ سبز تازه ای از ارتش روم است. با پیشرفت من ، از یادگیری بیشتر در مورد چگونگی وخیم شدن شرایط بسیار لذت بردم. و علیرغم ساختار غیر عادی ، پیگیری داستان هرگز دشوار نبود حتی زمانی که چند دور غیر منتظره طول می کشید.

اگر می خواهید قابلیت های Xbox One جدید و درخشان خود را برای دوستان خود به نمایش بگذارید ، Ryse بیش از آنکه بتواند دست دراز کند. محیطها فقط از نظر فنی فوق العاده به نظر نمی رسند. تنوع زیادی دارند معماری رومی زیادی وجود دارد ، اما Ryse شما را به سواحل مملو از کشتی های غرق شده ،

باتلاق های پر از تله و جنگل های سرسبز با امضای Crytek می برد. انیمیشن های شخصیت ها روان و طبیعی به نظر می رسند ، حتی در هنگام درگیری های پرحاشیه با ده ها مبارز در حال حرکت. این نیز عالی به نظر می رسد ، با ذکر ویژه به صداگذاری عالی. به طرز عجیبی ، پسران امپراتور نرو شباهت زیادی به Bane و Joker از فیلم های Batman نولان دارند. اگر قرار است ادای احترام شود ، آن صداپیشه ها نقش های خود را میخکوب می کنند.

بازی Ryse: Son of Rome

بازی Ryse: Son of Rome

Ryse ، Rynse و Rypeat

بزرگترین مشکل رایس این است که حتی در نیمه راه کمپین شش ساعته متوسط ​​خود ، اکثریت قریب به اتفاق گزینه های توهین آمیز خود را مشاهده و تجربه کرده اید. Combat شامل ضربه های اصلی ، bashes ، بلوک ها و حملات سنگین است. در اکثر نبردها ،

نقد و بررسی بازی Mortal Shell
بیشتر بخوانید

می توانید تقریباً به هر ترتیب این اقدامات را با هم زنجیره کنید و همچنان موفق باشید ، که تا زمانی که انیمیشن های پر زرق و برق شروع به درخشندگی نکنند ، مفرح باقی می ماند. سیستمی وجود دارد که حملات کامل را انجام می دهد ، اما هنگامی که آنها را درک کردید ، آنها نیز به راحتی قابل اجرا هستند.

آنچه در آنجا وجود دارد ، بد نیست ، فقط به عنوان پایه ای برای چیزی بسیار بزرگتر و ظریف تر است که هرگز به دست نمی آید. تنوع دشمن کمی کار می کند تا اوضاع را زنده کند. برخی از دشمنان قابل انسداد نیستند ، برخی از شما اتهام می گیرند و برخی دیگر با حملات شمشیری دوگانه به شما حمله می کنند. برخورد با آنها مستلزم این است که به بلوک ها ، حملات و حرکات خود اهمیت دهید ، تا زمانی که الگوهای تکراری آنها را درک نکنید ، سرگرم کننده است.

گیر کرده در گذشته

بازی Ryse: Son of Rome

بازی Ryse: Son of Rome

بسیاری از بازی های این سبک متکی به ارتقاء در قالب ترکیب و موارد غیرقابل باز شدن هستند تا عمق مکانیکی را افزایش دهند. اما بیشتر پاداش های رایس پاداش های خسته کننده ای هستند که شیوه مبارزه شما را تغییر نمی دهند. نوار سلامتی شما را می توان افزایش داد ، همچنین می توانید حرکت آهسته خود را افزایش دهید. اعدام ها ، که نمایانگر بدبختی تکه تکه شدن رایس است ، چیز دیگری است که شما باید روی آن تجربیات صرف کنید ، اما آنها بیشتر بر نتایج نمایشی تمرکز می کنند تا کارهایی که برای تحقق آنها انجام شده است.

هنگامی که دشمن ضعیف می شود ، می توانید با یک ضربه یک دکمه ، اجرای وحشیانه ای را آغاز کنید. از آنجا ، شما به سادگی فشار دکمه های خود را با رنگ های درخشان دشمن مطابقت می دهید – آبی یا زرد. زمان کافی برای زدن دکمه ها به شما داده شده است ،

و حتی اگر اجرای آن را از دست دادید ، هنوز ادامه دارد. با زدن سریع دستورالعمل فقط رتبه بالاتری برای شما به دست می آورد و از سلامتی ، تجربه بیشتر یا هر چیز دیگری که به عنوان پاداش اعدام انتخاب کرده اید پاداش می گیرد. اعدام های ارتقا یافته به شما پاداش های بیشتری برای تکمیل آنها می دهد ، اما ورودی به سختی تغییر می کند. پس چه فایده ای دارد؟ این تصمیم مکانیکی توانست بیشترین خطر را از بازی درباره مردان بی رحم و بی رحم که وحشیانه یکدیگر را می کشند بیرون بکشد.

نقد و بررسی بازی until dawn
بیشتر بخوانید

مبارزه استاندارد هک اند اسلش گهگاه توسط بخش های خاصی از گیم پلی تجزیه می شود که حداقل به شما اجازه می دهد از حالت عادی فاصله بگیرید. گاهی اوقات کار به این سادگی است که بتوان یک برجک تیر کمان را با مهمات نامحدود و بربرها را برید.

در مواقع دیگر شما رزمندگان خود را به صورت فالانکس قرار می دهید و آنها را به سمت قلمرو مستحکم پیش می برید و تیرها و نیزه ها را می بندید. مانند اقدامات عادی شما ، هیچ یک از فعالیتها از شما درخواست چندانی ندارند. آنها در مورد نمایش هستند ، که اگر بخواهیم منصفانه باشد ، بسیار چشمگیر است.

بازی Ryse: Son of Rome

بازی Ryse: Son of Rome

رئیس جدید ، مشابه رئیس قدیمی

نبردهای رئیس معمول نیست ، اما هنگامی که آنها سر خود را عقب می اندازند ، می توانند خسته کننده باشند. از یک سو ، مدیران اغلب سریعتر حمله می کنند یا حملات سنگینی دارند که نمی توان آنها را مسدود کرد ، که تغییر خوبی از ریتم نبردی است که تا آن زمان به آن عادت کرده اید.

از سوی دیگر ، رایس دوست دارد برای گسترش دعوا به ترفند قدیمی بازسازی-سلامت-سلامت تکیه کند ، اما هنگام پر شدن میله خود به خود زحمت نمی دهد که رفتار خود را تغییر دهد. اکنون که او واقعاً دیوانه است ، با یک رئیس به طور قابل توجهی مبارزه نمی کنید – فقط باید دوباره با او بجنگید.

حالت های چند نفره Co-op به شما امکان می دهد دشمنان را با یک دوست در کولوسئوم رومی معروف تقسیم کنید. قبل از هر دعوا ، خدایی را برای خدمت انتخاب می کنید که هر کدام پاداش های متفاوتی دارند. یکی از بازیکنان ممکن است به هر دو اجازه دهد تا سلامت خود را با اعدام بازیابی کنند ، در حالی که دیگری ممکن است به هر دو اجازه دهد تمرکز کنند. مجبور به دفاع از شخص دیگری و در نتیجه حفظ پاداش های خود ،

یک لایه استراتژی اضافی است که در حالت تک نفره وجود ندارد و به شدت مورد نیاز است. با این حال ، جدای از اطمینان از اجرای مناسب بازیکن در زمان مناسب ، مبارزه با همان منفعل بودن کمپین همچنان متوقف می شود. محیط به طور مداوم تغییر می کند و تیغه ها ، برج ها و گودال های جدید هر چند دقیقه یکبار با تغییر اهداف ظاهر می شوند. این یک روش جالب برای حفظ پویایی مبارزه در یک دور است.

نقد و بررسی بازی Outriders
بیشتر بخوانید
بازی Ryse: Son of Rome

بازی Ryse: Son of Rome

بازی Ryse: Son of Rome برای PC با پشتیبانی از مانیتورهای با وضوح بالا و تنظیمات سایه ها ، سایه اندازها و حتی کیفیت انیمیشن ها ، این بازی فوق العاده را حتی بهتر جلوه می دهد. رایانه شخصی مجهز به GeForce GTX 780 ما Ryse را بدون هیچ مشکلی اجرا می کرد ، اما GPU های رده متوسط ​​ممکن است به تنظیمات متوسط ​​بسنده کنند-که هنوز هم عالی به نظر می رسند.

نمایش بصری بهترین چیز در مورد Ryse است ، به این معنی که رایانه شخصی بهترین مکان برای پخش آن است. اما همانطور که برای یک پورت انتظار داشتید ، این نسخه جدید هیچ مشکلی را که در مبارزه تکراری Ryse هنگام بازی با Xbox One داشتم برطرف نمی کند. در واقع ، حالت چند نفره جدید آن ، Survival ، در واقع آنها را کمی تقویت می کند.

فرض این است که شما در حال خونریزی هستید و باید دائماً بکشید تا نوار سلامتی خود را دوباره پر کنید. (من حدس می زنم که خون آشام هستید؟) من به گام های هیجان انگیز امیدوار بودم ، اما در عمل مجبور می شوید کارهای تکراری مبارزه را بارها و بارها حتی سریعتر از حالت عادی انجام دهید. حداقل نقشه های DLC چند نفره در بسته PC گنجانده شده است ، که باعث می شود تنوع چشمگیری در مناظر ایجاد شود.

حکم

Ryse دارای یک داستان سرگرم کننده و ارزش تولید در آسمان است. گیم پلی که در آنجا وجود دارد بد نیست – فقط قبل از رسیدن به جایی نزدیک به تقاضا ، در مسیر خود متوقف می شود. حالت چندنفره ایده های شگفت انگیزی دارد ، مانند یک کولوسئوم کشنده و در حال تغییر ، اما با همان مسائل رزمی که بر مبارزات اصلی تأثیر می گذارد ، دچار مشکل شده است. اما اگر تماشای مورد نظر شما باشد ، بازی Ryse: Son of Rome  شما را سرگرم خواهد کرد.

بازی Ryse: Son of Rome

بازی Ryse: Son of Rome

پایان مقاله نقد و بررسی بازی Ryse: Son of Rome

مجله با دوربین 

بیشتر بخوانید:

با دوربین | آموزش عکاسی | معرفی دوربین عکاسی | فروش دوربین عکاسی (badoorbin.ir) | فیلم رودخانه سرخ | نقد فیلم پدرخوانده 1 | The Godfather | عزیمتی به عظمت هنر هفتم | نقد و بررسی بازی Marvel’s Spider-Man | فیلم بدنام | نکات کلیدی نورپردازی برای خانه و انواع روش های آن | نقد فیلم اورفه | نقد و بررسی بازی Dishonored 2 | نقد فیلم کلمنتاین عزیزم | مل بروکس |

دیدگاهتان را بنویسید

هفت − 4 =